2024. Május 13. - 03:19:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009 Ironman Pro  (Megtekintve 61452 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 19. - 17:52:39
Válasz #15
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
"De gyanítom, hogy ez csak a tipikus magyar motivációhiány...ami engem is támad már 2006 óta..."

What does it mean ?
Huh, ez hosszú...

De miért nem jutott még el magyar testépítő a bodybuilding elitjébe...?

Kevés a genetika, kevés a pénz...? Na ne már... Jenőnél pl. mindkettő megvolt. Itt alapvető lelki dolgok állnak a háttérben amit ráadásul folyamatosan még sújkolnak is az emberbe ebben a rohadt országban.  ****:)))))) :----
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 19. - 17:54:17
Válasz #16
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
99-es versenyen Kiss Jenő is felfedezhető!Cutler mellett nem is mutat rosszul!Sőt! :-O :-O :-O
én is azt néztem, de ha egymás mellett voltak kihívva (cutler ,az elsö helyezettel is volt) akkor nem értem, hogy lett 10. Jenö ????... :-\
Jenő 16. lett (utolsó előtti). De ha azt nézzük, hogy Ahmad Haidar 12. lett (és ő már akkoriban is eléggé egyben volt), akkor nem rossz eredmény.

Valóban már Jenő is elég nagy hátránnyal indult magyarként...hiába volt abszolút világbajnok...az USA-ban más törvények uralkodnak. Igaz Jenő kissé szűk volt és hátulról eléggé hiányos + hiányzott az a keménység is ami '96-ban jellemezte. De gyanítom, hogy ez csak a tipikus magyar motivációhiány...ami engem is támad már 2006 óta...  :-\
de akkor hogy lett kihívva, Cutlerrel, aki elég jó helyen végzett? ebben van valami logika?

Valószínűleg csak a szokásos rajtszám szerinti összevetések voltak az elődöntő elején.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 19. - 18:00:20
Válasz #17
Nem elérhető

fastor


99-es versenyen Kiss Jenő is felfedezhető!Cutler mellett nem is mutat rosszul!Sőt! :-O :-O :-O
én is azt néztem, de ha egymás mellett voltak kihívva (cutler ,az elsö helyezettel is volt) akkor nem értem, hogy lett 10. Jenö ????... :-\
Jenő 16. lett (utolsó előtti). De ha azt nézzük, hogy Ahmad Haidar 12. lett (és ő már akkoriban is eléggé egyben volt), akkor nem rossz eredmény.

Valóban már Jenő is elég nagy hátránnyal indult magyarként...hiába volt abszolút világbajnok...az USA-ban más törvények uralkodnak. Igaz Jenő kissé szűk volt és hátulról eléggé hiányos + hiányzott az a keménység is ami '96-ban jellemezte. De gyanítom, hogy ez csak a tipikus magyar motivációhiány...ami engem is támad már 2006 óta...  :-\
de akkor hogy lett kihívva, Cutlerrel, aki elég jó helyen végzett? ebben van valami logika?

Valószínűleg csak a szokásos rajtszám szerinti összevetések voltak az elődöntő elején.
értem :-\
a motivációt meg pótóld innen, ha máshonnan nem, meg onnan ahol  támogatnak, a többit tessék kérem leszarni ;D

uff, leültem ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 19. - 18:44:43
Válasz #18
Nem elérhető

Joel


Mert sajnos ez az ország televan negativ emberekkel,energia vámpirok! :-/-- :-/--
Train Hard!
Blood And Guts

2008. December 20. - 10:32:31
Válasz #19
Nem elérhető

madinorbi


"De gyanítom, hogy ez csak a tipikus magyar motivációhiány...ami engem is támad már 2006 óta..."

What does it mean ?
Huh, ez hosszú...

De miért nem jutott még el magyar testépítő a bodybuilding elitjébe...?

Kevés a genetika, kevés a pénz...? Na ne már... Jenőnél pl. mindkettő megvolt. Itt alapvető lelki dolgok állnak a háttérben amit ráadásul folyamatosan még sújkolnak is az emberbe ebben a rohadt országban.  ****:)))))) :----
Nálad mi az amiből több kellene szted, vagy mindenből van elegendő és már csak idő kérdése ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. December 22. - 14:21:32
Válasz #20
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De Shaun Grimez 7 és 6.5 héttel a verseny előtt.

Az első képen tisztán látszik hogy a szimeringek már nem zárnak jól avagy sírt az óriáskígyó.  !+"%

2008. December 22. - 17:26:09
Válasz #21
Nem elérhető

pókerarc



2008. December 22. - 22:10:25
Válasz #22
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
99-es versenyen Kiss Jenő is felfedezhető!Cutler mellett nem is mutat rosszul!Sőt! :-O :-O :-O
én is azt néztem, de ha egymás mellett voltak kihívva (cutler ,az elsö helyezettel is volt) akkor nem értem, hogy lett 10. Jenö ????... :-\
Jenő 16. lett (utolsó előtti). De ha azt nézzük, hogy Ahmad Haidar 12. lett (és ő már akkoriban is eléggé egyben volt), akkor nem rossz eredmény.

Valóban már Jenő is elég nagy hátránnyal indult magyarként...hiába volt abszolút világbajnok...az USA-ban más törvények uralkodnak. Igaz Jenő kissé szűk volt és hátulról eléggé hiányos + hiányzott az a keménység is ami '96-ban jellemezte. De gyanítom, hogy ez csak a tipikus magyar motivációhiány...ami engem is támad már 2006 óta...  :-\
de akkor hogy lett kihívva, Cutlerrel, aki elég jó helyen végzett? ebben van valami logika?

Valószínűleg csak a szokásos rajtszám szerinti összevetések voltak az elődöntő elején.
értem :-\
a motivációt meg pótóld innen, ha máshonnan nem, meg onnan ahol  támogatnak, a többit tessék kérem leszarni ;D

uff, leültem ;D
OK, igyekszem!  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 22. - 22:11:17
Válasz #23
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mert sajnos ez az ország televan negativ emberekkel,energia vámpirok! :-/-- :-/--
Az 'energia vámpír' tökéletes kifejezés!  ****:)))))) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 22. - 22:13:10
Válasz #24
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
"De gyanítom, hogy ez csak a tipikus magyar motivációhiány...ami engem is támad már 2006 óta..."

What does it mean ?
Huh, ez hosszú...

De miért nem jutott még el magyar testépítő a bodybuilding elitjébe...?

Kevés a genetika, kevés a pénz...? Na ne már... Jenőnél pl. mindkettő megvolt. Itt alapvető lelki dolgok állnak a háttérben amit ráadásul folyamatosan még sújkolnak is az emberbe ebben a rohadt országban.  ****:)))))) :----
Nálad mi az amiből több kellene szted, vagy mindenből van elegendő és már csak idő kérdése ?
Hmm... Az optimális (nem dőzsölő) havi anyagi ráfordítás kb. 1/3-át már tudom állni...  @:-) :-\ ˝=/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 25. - 21:38:36
Válasz #25
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Bovul a nevezok listaja:

Silvio Samuel
Gustavo Badell
Ahmad Haidar
Hidetada Yamagishi
Ronny Rockel
Mark Dugdale
AD Cherry
DeShaun Grimez
Don Long
Marc LaVoie
Evgeny Mishin
Thomas Bengali
Oleg Emelyanov
Daron Lytle
Daniele Seccarecci
Mohammad Bannout
Cesar Baptista
Caesar Mendible
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 26. - 09:40:18
Válasz #26
Nem elérhető

Joel


Tudom Steve lépten nyomon belebotlok egy vámpirba,egyszerűen negativok és szétcseszik a napjaimat. :-O :-/- :-/- :-/-
Train Hard!
Blood And Guts

2008. December 26. - 19:34:42
Válasz #27
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Adorthus Cherry 5 héttel az Ironman előtt

http://www.youtube.com/watch?v=n2q9nv5E-DI

2008. December 29. - 13:31:59
Válasz #28
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hide 26.-ai képek

2008. December 31. - 07:19:52
Válasz #29
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De Shaun Grimez