2024. Május 13. - 09:07:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009 IFBB Atlantic City Pro  (Megtekintve 20874 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 14. - 08:05:58
Válasz #60
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jocelyn Pelletier ahogy mondani szokas "elbaszta a toltest"...  ;D

Kb. 25 evvel ezelott lett profi Kanadaban (most 61 eves), azota neha elindulgat...meg kell hagyni, hogy nincs rossz formaban. Csakhat... ::)
Ezt nem hiszem el, hogy még a profi versenyeken is megengedik, hogy színpadra álljanak olyanok, akik egyáltalán nem is hasonlítanak egy testépítőre. Ok, hogy profi(volt), de akkor is, hihetetlen, hogy mérlegelésnél nem mondják azt ezeknek, hogy "Bocs öreg, de nem ütsz meg egy szintet ahhoz, hogy itt versenyezz."
Most erre mit irjak...

Ha van ervenyes kartyaja akkor joga van elindulni.

 8-} :)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 14. - 09:16:44
Válasz #61
Nem elérhető

George


Jocelyn Pelletier ahogy mondani szokas "elbaszta a toltest"...  ;D

Kb. 25 evvel ezelott lett profi Kanadaban (most 61 eves), azota neha elindulgat...meg kell hagyni, hogy nincs rossz formaban. Csakhat... ::)
Ezt nem hiszem el, hogy még a profi versenyeken is megengedik, hogy színpadra álljanak olyanok, akik egyáltalán nem is hasonlítanak egy testépítőre. Ok, hogy profi(volt), de akkor is, hihetetlen, hogy mérlegelésnél nem mondják azt ezeknek, hogy "Bocs öreg, de nem ütsz meg egy szintet ahhoz, hogy itt versenyezz."
Most erre mit irjak...

Ha van ervenyes kartyaja akkor joga van elindulni.

 8-} :)
Én értem, hogy joga van elindulni, de azért meg kellene húzni egy vonalat, hogy ez alatt nem lehet senki. Erre kellene valami szabályt alkotni, a sport presztizsének védelmében.

2009. Szeptember 14. - 09:27:22
Válasz #62
Nem elérhető

csaba.r


Ezzel csak az a gond, hogy viccet csinál a sportból az emberek nem arra fognak emlékezni ki nyeri a versenyt, hanem "az öreg tangás faszira aki beált az Animalok közé".Én se indulok SB-n csak azért mert edzek.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 14. - 10:11:33
Válasz #63
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezzel csak az a gond, hogy viccet csinál a sportból az emberek nem arra fognak emlékezni ki nyeri a versenyt, hanem "az öreg tangás faszira aki beált az Animalok közé".Én se indulok SB-n csak azért mert edzek.

Miért nem?  :-O  @-o Megyünk üvölteni a számodat!!!  ;-oo-;  :D

2009. Szeptember 14. - 12:33:23
Válasz #64
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jocelyn Pelletier ahogy mondani szokas "elbaszta a toltest"...  ;D

Kb. 25 evvel ezelott lett profi Kanadaban (most 61 eves), azota neha elindulgat...meg kell hagyni, hogy nincs rossz formaban. Csakhat... ::)
Ezt nem hiszem el, hogy még a profi versenyeken is megengedik, hogy színpadra álljanak olyanok, akik egyáltalán nem is hasonlítanak egy testépítőre. Ok, hogy profi(volt), de akkor is, hihetetlen, hogy mérlegelésnél nem mondják azt ezeknek, hogy "Bocs öreg, de nem ütsz meg egy szintet ahhoz, hogy itt versenyezz."
Most erre mit irjak...

Ha van ervenyes kartyaja akkor joga van elindulni.

 8-} :)
Én értem, hogy joga van elindulni, de azért meg kellene húzni egy vonalat, hogy ez alatt nem lehet senki. Erre kellene valami szabályt alkotni, a sport presztizsének védelmében.
Egy regebbi kep...

Nem tudom...nekem semmi bajom nincs azzal ha indul. Szamomra szorakoztato. Meg mindig jobb mint azok az izomtalan, dieta es barnito mentes amatorok akik par helyen felallnak. Ez az IFBB profi liga. Akarki is akarhogy nez ki, valamikor jol kellett, hogy kinezzen, kulonben nem lenne itt.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 14. - 12:49:48
Válasz #65
Nem elérhető

George


Jocelyn Pelletier ahogy mondani szokas "elbaszta a toltest"...  ;D

Kb. 25 evvel ezelott lett profi Kanadaban (most 61 eves), azota neha elindulgat...meg kell hagyni, hogy nincs rossz formaban. Csakhat... ::)
Ezt nem hiszem el, hogy még a profi versenyeken is megengedik, hogy színpadra álljanak olyanok, akik egyáltalán nem is hasonlítanak egy testépítőre. Ok, hogy profi(volt), de akkor is, hihetetlen, hogy mérlegelésnél nem mondják azt ezeknek, hogy "Bocs öreg, de nem ütsz meg egy szintet ahhoz, hogy itt versenyezz."
Most erre mit irjak...

Ha van ervenyes kartyaja akkor joga van elindulni.

 8-} :)
Én értem, hogy joga van elindulni, de azért meg kellene húzni egy vonalat, hogy ez alatt nem lehet senki. Erre kellene valami szabályt alkotni, a sport presztizsének védelmében.
Egy regebbi kep...

Nem tudom...nekem semmi bajom nincs azzal ha indul. Szamomra szorakoztato. Meg mindig jobb mint azok az izomtalan, dieta es barnito mentes amatorok akik par helyen felallnak. Ez az IFBB profi liga. Akarki is akarhogy nez ki, valamikor jol kellett, hogy kinezzen, kulonben nem lenne itt.
Értem Steve, de neked már angolul forog az agyad, mert nem éred, hogy mit akartam ezzel mondani ;D Nyilván a pro kártyát nem osztják csak úgy ***))) De neki inkább valami masters O. vagy ilyesmin lenne a helye 8-} Persze szíve joga ott és akkor elindulni, ahol és amikor akar ;-oo-;

2009. Szeptember 15. - 16:21:06
Válasz #66
Nem elérhető

Cressler


Ezzel csak az a gond, hogy viccet csinál a sportból az emberek nem arra fognak emlékezni ki nyeri a versenyt, hanem "az öreg tangás faszira aki beált az Animalok közé".Én se indulok SB-n csak azért mert edzek.
ez egyáltalán nem így van...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 15. - 16:21:33
Válasz #67
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 18. - 20:56:38
Válasz #68
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Cress...légyszi a Daniele Seccarecciről pár képet dobj már be.  ;) :-){
tessék

Most olvasom hogy Secaval mi történt. Kísértetiesen hasonlít a sztori valakiére.  :-\
Lényeg hogy a verseny előtti napokban már érezte hogy valami nemoké.20 percenként hasmenése volt és hányt is. A versenyen már csak a túlélésért játszott és próbálta magábatölteni a gatoradet hogy legalább a vízháztartás rendejöjjön. Magáraerőltette a mosolyt és végigcsinálta a showt.  ****:))))))