2024. Május 09. - 21:22:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259172 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Július 11. - 22:50:59
Válasz #765
Nem elérhető

Pity


szerintetek mit kéne még csinálnom? már nagyon kivagyok komolyan mondom h már nem tudom mit egyek meg mennyit mozogjak h takarodjon lefele a zsír... lassan 12hete tolom a diétát.. nemhogy jobban néznék ki ez egyre szarabb :D:D:D lapos vagyok és úgy látom magam mintha tiszta zsír lennék

kajám az ugy van napi 5ször eszek
6:00-1fehérjeshake+60gzab
10:00-150gcsirke+60grízs+zöldségek
14:00-150gcsirke+60grízs+zöldségek
17:00-edzés után 1 shake
21:00-150gtonhal+zöldségek

kb 100kg körül lehetek de egyszerüen már nem tudok mit kitalálni kardiózok napi 50-80percet
Tippek tanácsok?

Mod:a 300g csirkét 1e.k. extraszűz olivában pirítom

2010. Július 11. - 22:55:26
Válasz #766
Nem elérhető

rr


próbálj egy hetet fehérjézni aztán add vissza aztán megint egy hét off...hátha ...ha nem, veszünk egy disznóperzselőt és mindkettőnkön kipróbáljuk  :D :D :D

2010. Július 11. - 23:04:11
Válasz #767
Nem elérhető

atleeta


léteznek lokális zsírégetök is.Esetleg vki próbált már ilyesmit?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Július 11. - 23:10:33
Válasz #768
Nem elérhető

Pity


próbálj egy hetet fehérjézni aztán add vissza aztán megint egy hét off...hátha ...ha nem, veszünk egy disznóperzselőt és mindkettőnkön kipróbáljuk  :D :D :D
;D ;D

2010. Július 11. - 23:40:16
Válasz #769
Nem elérhető

Gabe


Pity, számolj utána, ez a fehérjemennyiség lófasz egy 100kilós embernek, még ha a 2 turmixodban van is 50g fehérje (nem 50g a mennyiség!), akkor sincs 200g, a CH-n meg még lehetne szépen csökkenteni. Edzés utáni shake az mit jelent?
Én nem érzem, hogy sok izmot veszítenék, akkor gyengülnöm is kellene erősen, de csak minimálisan gyengültem a legtöbb gyakorlatban.
Fehérjét kell relatíve magasan tartani, meg extra glutamin mellé.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 14. - 18:16:31
Válasz #770
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szerintetek mit kéne még csinálnom? már nagyon kivagyok komolyan mondom h már nem tudom mit egyek meg mennyit mozogjak h takarodjon lefele a zsír... lassan 12hete tolom a diétát.. nemhogy jobban néznék ki ez egyre szarabb :D:D:D lapos vagyok és úgy látom magam mintha tiszta zsír lennék

kajám az ugy van napi 5ször eszek
6:00-1fehérjeshake+60gzab
10:00-150gcsirke+60grízs+zöldségek
14:00-150gcsirke+60grízs+zöldségek
17:00-edzés után 1 shake
21:00-150gtonhal+zöldségek

kb 100kg körül lehetek de egyszerüen már nem tudok mit kitalálni kardiózok napi 50-80percet
Tippek tanácsok?

Mod:a 300g csirkét 1e.k. extraszűz olivában pirítom
Sajnos már csak a műtét segít ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Július 14. - 18:54:25
Válasz #771
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Érdekes, hogy mindenki, ha kardioról van szó csak a futópadra, taposógépre tud gondolni, pl . miért nem csinál senki intervallum edzést ha kardiózik. De ha valakinek esetleg nem lenne kedve az intervallum edzéshez (pl. vegyük a futást, 2 perc futás-1 perc sprint, ez ahányszor megy, figyelembe véve az edzettségi szintet ), mert kemény és unalmas ;D, akkor válasszunk olyan kardiot ami nem unalmas, túrázás ( sok emelkedővel ), kerékpározás ( nyáron főleg frankó a tűzó napon, egyes szakaszokat meghúzva....ja igen naptej :) ) foci, ami majdnem intervallum edzésnek felel meg, mert a kocogást, futást, váltogatod a spintekkel, ráadásul úgy tellik el 1,5-2 óra, hogy észre sem veszed. Nem csak a gyúrás létezik.....ezzel, most elárultam egy nagy titkot ;D ;D.

Diétakor pedig frankón bevált a vövetkező kombó ( aminosav tabletta+glutamin alap kiegészítők ilyenkor ) PCT+Stimulant-X+Lean FX......sőt a Lean Fx-et ezentúl többször fogom használni, mert faxa, csak mivel mentálisan is energizál ezért késő délután és este kerülni kell.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Július 26. - 17:24:28
Válasz #772
Nem elérhető

miki_nrg


Mitől jó a lean fx? Kíváncsi vagyok, mert eddig csak a reklámszüveget olvastam róla  ;D
De érdekelne hogy gyakorlatban milyen.

2010. Július 28. - 12:39:49
Válasz #773
Nem elérhető

kovsol


léteznek lokális zsírégetök is.Esetleg vki próbált már ilyesmit?

csak nem zsírleszíváson gondolkozol ?  :o ***)))

2010. Július 28. - 15:26:43
Válasz #774
Nem elérhető

atleeta


léteznek lokális zsírégetök is.Esetleg vki próbált már ilyesmit?

csak nem zsírleszíváson gondolkozol ?  :o ***)))
az egy drága körülményes és nem is olyan egyszerű folyamat. Én inkább a yohimbine és egyéb növényi kivonatokat tartalmazó, küldőleg alkalmazandó krémekre és ilyesmikre gondoltam. Bodybuilding.com -on találkoztam ilyesmivel, de most hirtelen nem találom.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 18. - 08:48:35
Válasz #775
Nem elérhető

non


A minap neztem: I want to look like that guy cimu dokumentumfilmet. Gondolkoztam, hogy hova irjam, aztan arra gondoltam, hogy ez lesz a megfelelo topik. Arrol szol, hogy van egy kozepkoru atlagos kinezetu ferfi, aki megporbal 6 honap alatt a leheto legjobban hasonlitani egy testepitohoz (tomegeles, majd dieta). Testzsirszazalekat rendszeresen mertek, esarra a kovetkeztetesre jutottak, hogy heti 4 edzessel (+ugyanennyi 15 perc kardio talan), dieta nelkul is csokkent a tzs. Abbol a szempontbol erdemes volt megnezni, hogy az ember nem profi testepitokent sokkal realisabb celokat tuz ki maga ele utana (plane, ha annyira nem tapasztalt), mert habar megvalosithato sok minden, megsem fenntarthato, es egyszeruen nem eri meg azoknak, akik nem versenyeznek. Szerintem erdemes lehet egy megnezesre, a dietazas majdnem minden nyomorat atfedi. :)

2010. Augusztus 28. - 20:31:56
Válasz #776
Nem elérhető

Boresz


Lassan vége a diétás időszakomnak. A hasamon szépen megy le a felesleg,és ha erősen koncentrálok akkor még a felső kockámat még talán ki is tudom venni 1-1ben.DE az oldalsó "kapaszkodók" makacsul megvannak és nem akarnak eltűnni.Ez hormonális vagy szar az alapanyag? Változtassak valamit az edzésen,kaján? Eddig -10kg és -10cm a derék tájon,máshol most nem is igazán mértem a változást,jelenleg ~95kg a tömeg.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 28. - 21:43:24
Válasz #777
Nem elérhető

AtomAnti


A minap neztem: I want to look like that guy cimu dokumentumfilmet. Gondolkoztam, hogy hova irjam, aztan arra gondoltam, hogy ez lesz a megfelelo topik. Arrol szol, hogy van egy kozepkoru atlagos kinezetu ferfi, aki megporbal 6 honap alatt a leheto legjobban hasonlitani egy testepitohoz (tomegeles, majd dieta). Testzsirszazalekat rendszeresen mertek, esarra a kovetkeztetesre jutottak, hogy heti 4 edzessel (+ugyanennyi 15 perc kardio talan), dieta nelkul is csokkent a tzs. Abbol a szempontbol erdemes volt megnezni, hogy az ember nem profi testepitokent sokkal realisabb celokat tuz ki maga ele utana (plane, ha annyira nem tapasztalt), mert habar megvalosithato sok minden, megsem fenntarthato, es egyszeruen nem eri meg azoknak, akik nem versenyeznek. Szerintem erdemes lehet egy megnezesre, a dietazas majdnem minden nyomorat atfedi. :)


Itt megtudjátok online nézni:

http://vidreel.com/video/NTk0MDUz/
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Augusztus 29. - 13:49:34
Válasz #778
Nem elérhető

God Vazzeg


Lassan vége a diétás időszakomnak. A hasamon szépen megy le a felesleg,és ha erősen koncentrálok akkor még a felső kockámat még talán ki is tudom venni 1-1ben.DE az oldalsó "kapaszkodók" makacsul megvannak és nem akarnak eltűnni.Ez hormonális vagy szar az alapanyag? Változtassak valamit az edzésen,kaján? Eddig -10kg és -10cm a derék tájon,máshol most nem is igazán mértem a változást,jelenleg ~95kg a tömeg.

Menj le 90-ig és meglátod  8-)

2010. Szeptember 06. - 06:01:39
Válasz #779
Nem elérhető

gdave05


Hello!
érdeklődnék és véleményekre lennék kíváncsi az Arson nal kapcsolatban?
Meg kell e mellé vagy esetleg érdemes e mellé szedni l-karnitint?
Vagy ha tudtok jobb zsírégetőt akkor kössz az infot!!