2024. Május 20. - 10:35:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259763 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 19. - 18:12:11
Válasz #645
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Július 19. - 18:20:57
Válasz #646
Nem elérhető

atleeta


Kicsit komolyabban elkezdtem az edzést mostanában és abbahagytam a cigit is (már hamarabb abba kellett volna), és a kajám még nem igazán van rendbe, ezért az utóbbi 3 hónapban fel is jött 6-7 kiló.Természetesen szinte mind úszógumi formájában.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 25. - 15:29:27
Válasz #647
Nem elérhető

K.F.


Alri T-X el kapcsolatban,valakinek valamilyen tapasztalata?

2009. Augusztus 08. - 18:36:13
Válasz #648
Nem elérhető

atleeta


Megkérdezem még1szer hátha valaki tudna esetleg segíteni, hogy ezek a szaunaöv meg hasonló badarságok alkalmasak helyi zsírégetésre?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 16. - 21:12:36
Válasz #649
Nem elérhető

parrre


Megkérdezem még1szer hátha valaki tudna esetleg segíteni, hogy ezek a szaunaöv meg hasonló badarságok alkalmasak helyi zsírégetésre?

Hello. Semmi ilyesmi nem alkalmas semmire. Helyi zsírégetés pedig, mint olyan nem nagyon működik.

2009. Augusztus 16. - 21:15:44
Válasz #650
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 16. - 21:27:54
Válasz #651
Nem elérhető

parrre


Heyyyy!
Itt egy Parrre-papa!!! ;-oo-; ;-oo-; ;-oo-;

Hella !

Temeg nem fesztiválozol valahol ?  :violinplay3:  @:-) ;-oo-;
Lassan lassan visszatérek, nyitok majd valami topikát topikot.  ;D

2009. Augusztus 16. - 21:43:19
Válasz #652
Nem elérhető

parrre


Megkérdezem még1szer hátha valaki tudna esetleg segíteni, hogy ezek a szaunaöv meg hasonló badarságok alkalmasak helyi zsírégetésre?

Hello. Semmi ilyesmi nem alkalmas semmire. Helyi zsírégetés pedig, mint olyan nem nagyon működik.
de igen alkalmas, de iszonyatosan alacsony testzsír mellett, a verseny előtti vízhajtás alatt segíthet még a beszárításban  /:-) épp úgy, mint a fóliázás is, csak hogy..,. izé.. hozzűfűzöm  ;-oo-;

gondoltam hamár a "hogyan veszítsek a testzsiromból" a téma akkor a vízhajtást/izzasztást nem keverem bele  --)  ;-oo-;

2009. Augusztus 16. - 21:59:12
Válasz #653
Nem elérhető

hopika


Heyyyy!
Itt egy Parrre-papa!!! ;-oo-; ;-oo-; ;-oo-;

Hella !

Temeg nem fesztiválozol valahol ?  :violinplay3:  @:-) ;-oo-;
Lassan lassan visszatérek, nyitok majd valami topikát topikot.  ;D

Szerdától leszek megint fesztiválon... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 17. - 13:45:04
Válasz #654
Nem elérhető

atleeta


Megkérdezem még1szer hátha valaki tudna esetleg segíteni, hogy ezek a szaunaöv meg hasonló badarságok alkalmasak helyi zsírégetésre?

Hello. Semmi ilyesmi nem alkalmas semmire. Helyi zsírégetés pedig, mint olyan nem nagyon működik.
de igen alkalmas, de iszonyatosan alacsony testzsír mellett, a verseny előtti vízhajtás alatt segíthet még a beszárításban  /:-) épp úgy, mint a fóliázás is, csak hogy..,. izé.. hozzűfűzöm  ;-oo-;
Köszönöm parrre és pamela2. Akk maradnak a hagyományos módszerek úszógumi ellen ***))

gondoltam hamár a "hogyan veszítsek a testzsiromból" a téma akkor a vízhajtást/izzasztást nem keverem bele  --)  ;-oo-;
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 17. - 22:54:39
Válasz #655
Nem elérhető

Spartaman


Sziasztok!
Segitseget szeretnek kerni! Allokepesegi sportot uzok, hosszutavu mufajban, 12-24 oras versenyek. Szepen letornaztam a testzsiromat az elmult 5 honapban nagy munka aran, de sajnos egy betegseg miatt 2,5 hetig kimaradt az edzes es brutal modon sokminden visszajott. Kiloban nem tunik soknak, de majd 2kg felugrott.... 4 het mulva verseny, le kellene dobnom legalab 1-1,5kg-ot, de sajnos a kemeny dieta szoba sem johet a teljesitmeny csokkentese miatt.... Otletek? :P SOS!!!


2009. Szeptember 19. - 18:14:33
Válasz #656
Nem elérhető

Boresz


kicsit feldobom a topikot

Nyár elején nekiálltam a diétának mert év elején sajnos a 2 hónap kényszerfekvés és az 1 hónap bejáródás miatt igencsak odafigyeltem arra hogy felkapaszkodjak oda ahonnan lerobbantam. Ami igen jól sikerült mert mázsáig sikerült felmenni súlyban (88ról nemkicsit meglepődve) a derekamra nézve meg sírni. Ezért ~3 hónap után nekiálltam diétázni és a mai napig alacsony CH-n vagyok heti 1 töltéssel. Kénytelen vagyok sokat mozogni,másokhoz képest pláne, mert sajnos hízékony vagyok. Kértem és kaptam is a fórumozóktól tanácsokat,amiért hálás vagyok.  :-){
Mivel nyáron nem volt meló,így reggelente aerobbal kezdtem heti 3-4 alkalommal,ami az elő 2 hétben fél óra volt majd +10 percet adtam rá hetente. Amikor a kiegek is beszálltak akkor a súlyzós után is volt 40 perc bicaj ~125ös pulzust tartva. A súlyzós edzésen alkalmanként egy testrészre dolgoztam. (nekem működött) Az eredmény nekem tetszik,és amíg lehet folytatom is,hátha összejön a kocka has felső 2 sarka  :D .
Az adatok cm-ben való változást mutatja:
kar: -2
derék: -15
csípő: -17
comb: -3, -4
Jah és 186 magas vagyok.
Mindezt kilóra vetítve köbö 8 lehet. Pontosat nem tudok mondani mert a teremben lévő orvosi mérleg az egyetlen pontos mérleghez külön irodában van oda megnem lehet csak úgy bemenni,de a kezdés az 100-ról indult.
Kiegészítők: BCAA (minden edzés előtt és közben),Liquid Amino( súlyzós edzés közben), ON-Standard,Elite Whey (reggelihez +súlyzós edzés után), Hi Protein Mega Gainer(fél adag súlyzós után),Lipo6,Dymaburn,Lipo6X,Anadrox és 2 hétig volt NO fokozó is.

Súlyzós edzésen az utóbbi időben nem vettem észre gyengülést( leszámítva az első hónapot),de az iramot és a gyakorlatok kivitelezését és azok változatosságát tartom számomra fontosnak.A tükör meg működik.
Kép nincs,majd lesz ha egyszer érdemesnek tartom a formát a sok "V" forma mellé betenni. ( és gépem sincs  ))=/ )

ennyi voltam, uff :)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Szeptember 19. - 19:25:25
Válasz #657
Nem elérhető

Gabe


Király vagy Boresz!  ****:))))))

Ezek az adatok a felhízás előtti méretekhez hogy viszonyulnak?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 19. - 23:36:06
Válasz #658
Nem elérhető

Boresz


Király vagy Boresz!  ****:))))))

Ezek az adatok a felhízás előtti méretekhez hogy viszonyulnak?
köszönöm,ez jólesett  :-){ ,pláne hogy igen keveset járulok hozzá a szakmai topikok hozzászólásaihoz,de én inkább ellesem a trükköket és tanulok a tapasztaltaktól

az újrakezdés után a derekam indult meg leginkább, a többi meg hozzá képest "normál" tempóban kezdett iperedni, de ebben az időben vettem észre azt hogy mennyit is jelent a pihenés
egész nap nem csináltam semmit csak feküdtem vagy itt a gép előtt ültem,és igen is észrevehető volt hogy a test úgymond feltöltődik abban az időszakban
az előírt fekvés alatt 5 kilót leadtam,ugye nem zsírból  ::) , és az akkori suttyomban terembe lejárós 88 kilós kezdethez köbö  100as derék viszonyult ,most ez 90 körül volt kaja után napközben
érzem hogy elkaptam a fonalat,és jó lenne ha elérném a kitűzött célomat,2 hónap kéne még hogy 4 napos edzés/hetet nézve kivitelezni tudjam ezt

mod: leginkább a tavalyi és a mostani diéta legfontosabb észrevétele számomra a minőségben fejezhető ki,tavaly 88 kilósan a diéta végén és ahhoz viszonyítva most valahol 90 kiló környékén sokkal jobban érzem magam és eddig senki nem jött oda hozzám a teremben hogy igencsak elfogytam a nyáron,mint azt tavaly tették páran, mostanában páran megdícsértek hogy mennyire megváltozott a fizimiskám  :-oD
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Szeptember 19. - 23:52:30
Válasz #659
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady