2024. Május 20. - 13:49:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259768 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 14. - 14:12:12
Válasz #705
Nem elérhető

player


Valahol már én is olvastam róla,de nekem az ALCAR is bevált napi 3x1 g

2009. November 14. - 17:41:09
Válasz #706
Nem elérhető

Agybarogyant


Szevasztok.

Használt már valaki L-karnitin injekciót? Hatásosabb lehet közvetlenül a zsírba injektálni, mint orálisan tabletta vagy a folyadék formájában?

Van ilyen injekció??????Ez engem is érdekelne. hasznos a tudás!

A srác akitől vettem nagyon ajánlotta. Állítása szerint szépen pucol, ő is sokat használta. Már többször előfordult, hogy vásároltam nála ezt-azt és idáig még mindig jó cuccot adott. Mivel elég sok embert lát el és még senkit nem hallottam panaszkodni, gondoltam ezt bevállalom vakon. Annyira azért nem vagyok bevállalós, hogy mindenféle research nélkül beszúrjam, de egy külföldi fórumon tett néhány utaláson kívül nem találtam róla semmit. Abban reménykedtem, hogy esetleg itt találok valakit aki már használta.
L-Carnitin 300
Mutatnék róla képet, de fogalmam sincs, hogy hol kell feltölteni.  ˝=/

2009. November 15. - 19:53:37
Válasz #707
Nem elérhető

kovsol


Szevasztok.

Használt már valaki L-karnitin injekciót? Hatásosabb lehet közvetlenül a zsírba injektálni, mint orálisan tabletta vagy a folyadék formájában?

Van ilyen injekció??????Ez engem is érdekelne. hasznos a tudás!

A srác akitől vettem nagyon ajánlotta. Állítása szerint szépen pucol, ő is sokat használta. Már többször előfordult, hogy vásároltam nála ezt-azt és idáig még mindig jó cuccot adott. Mivel elég sok embert lát el és még senkit nem hallottam panaszkodni, gondoltam ezt bevállalom vakon. Annyira azért nem vagyok bevállalós, hogy mindenféle research nélkül beszúrjam, de egy külföldi fórumon tett néhány utaláson kívül nem találtam róla semmit. Abban reménykedtem, hogy esetleg itt találok valakit aki már használta.
L-Carnitin 300
Mutatnék róla képet, de fogalmam sincs, hogy hol kell feltölteni.  ˝=/

más nem feltöltöd a www.kepfeltoltes.hu -ra és azt a linket amit ott kapsz bemásolod ide

2009. November 15. - 20:01:02
Válasz #708
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


ezt mindenképpen tedd meg, töltsd fel mert én még sosem láttam ilyesmit, és nagyon érdekel!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 15. - 20:21:46
Válasz #709
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. November 15. - 20:28:38
Válasz #710
Nem elérhető

Joel


Train Hard!
Blood And Guts

2009. November 15. - 20:30:20
Válasz #711
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hát ez meg mi?

Az előzőkben az L-karnitin injekcioról ment a duma...erre kerestem rá gugliba. Ezt dobta ki.
De gondolom nálad ez nem pálya.  **:))))*  ;D

2009. November 15. - 20:32:52
Válasz #712
Nem elérhető

Joel


Hát ja ez szerintem nem sok mindenre jó!Vagy mégis?Nemtom! ;D
Train Hard!
Blood And Guts

2009. November 15. - 20:40:59
Válasz #713
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hát erről vmi t találjon már vki!!!Beszarás, mik vannak!Balu!

MENNYIT HOZNA NEKEM EG IJEN, ÉS MONGYUK OMNÁVAL KOMBINÁLVA MIJEN IZMOM LESZ TŐLE?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 15. - 20:47:30
Válasz #714
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hát erről vmi t találjon már vki!!!Beszarás, mik vannak!Balu!

MENNYIT HOZNA NEKEM EG IJEN, ÉS MONGYUK OMNÁVAL KOMBINÁLVA MIJEN IZMOM LESZ TŐLE?

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=6664971   ;)

Te már így is brutál vagy, minek Omna?  ;D

2009. November 15. - 20:56:08
Válasz #715
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Mert olyan brutális akarok lenni mint te!Egyébként beleolvasgattam, hát fene tudja, én ennyi hatásért inkább diétázom, vagy zsírégető...nem hinném h olyan sokkal jobb hatást lehetne elérni, ráadásul, ha megy mondjuk mér mellé  véletlen vmi **:))))*megint nem tudod h most ez e olyan kurva hatásos, vagy vmi más, vagy...vagy...ráadásul itt is olvastam olyan alapvető problémát, h most akkor intramuszkluláris vagy nem?

Marad a jól bevált módszer.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 15. - 21:15:27
Válasz #716
Nem elérhető

player


én ennyit találtam

Vízbázisú oldat,általában 200-300mg/ml erősségben iv használatra,állatgyógyászati.

2009. November 15. - 21:27:36
Válasz #717
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hát ebből akkor kihoztuk a maximumot...asszem
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 16. - 10:08:06
Válasz #718
Nem elérhető

Agybarogyant


Szevasztok.

Használt már valaki L-karnitin injekciót? Hatásosabb lehet közvetlenül a zsírba injektálni, mint orálisan tabletta vagy a folyadék formájában?

Van ilyen injekció??????Ez engem is érdekelne. hasznos a tudás!

A srác akitől vettem nagyon ajánlotta. Állítása szerint szépen pucol, ő is sokat használta. Már többször előfordult, hogy vásároltam nála ezt-azt és idáig még mindig jó cuccot adott. Mivel elég sok embert lát el és még senkit nem hallottam panaszkodni, gondoltam ezt bevállalom vakon. Annyira azért nem vagyok bevállalós, hogy mindenféle research nélkül beszúrjam, de egy külföldi fórumon tett néhány utaláson kívül nem találtam róla semmit. Abban reménykedtem, hogy esetleg itt találok valakit aki már használta.
L-Carnitin 300
Mutatnék róla képet, de fogalmam sincs, hogy hol kell feltölteni.  ˝=/

más nem feltöltöd a www.kepfeltoltes.hu -ra és azt a linket amit ott kapsz bemásolod ide

Köszi. Itt a kép. http://kepfeltoltes.hu/view/091116/20091114087_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2009. November 16. - 11:16:10
Válasz #719
Nem elérhető

player