2024. Május 20. - 10:35:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259763 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 28. - 09:21:14
Válasz #195
Nem elérhető

George


Egyetértek az előttem szólóval :D Miért kell pörögni? Nem elég, ha fogysz? Engem kikészítene ha nem tudnék aludni normálisan éjszakánként, vagy remegnék edzés közben.  @-o Éjjel pihenni kell, meg :-)(-: :-)- {-)

2008. Március 28. - 13:26:37
Válasz #196
Nem elérhető

parrre


Valószínűleg te tolerálod ennyire jól a Stimulant x-et,de mint írtad 2 kilót fogytál már,tehát annyira mégsem lehet rossz.Ha meg nem vagy elégedett vele Steve ajánlotta a Venom Hyperdrive-ot mint brutál pörgetőt.

Hyperdrive-val csak ovatosan !
Többen mondták (és én is azt tapasztaltam ) hogy teljesen taccsravág. Szinte izzik tőle a fejed, szapora szívverés, alvás nagyon szar, stb. Viszont fogysztásban nem olyan jó mint a Hydroxycut Hardcore. Hal, brokkoli, pufirizs, sok víz, kardió, Hydroxycut Hardcore !  @:-)

2008. Március 30. - 12:39:44
Válasz #197
Nem elérhető

ViCtor


Hogy, "miért kell pörögni"? Egyszer már leírtam. Sőt többször is!
Felfoghatatlan, h nem értitek.. Ja, és aki nem érti, azok választnak Hydroxycut Hardcore-ket és barátaikat. Aztán csodálkoznak, ezen-azon. Mind1
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 02. - 14:58:20
Válasz #198
Nem elérhető

Seth


Látom kicsit elmentünk a kiegészítők irányába ami nem is baj!, de mivel épp egy kicsit formázom én is magam, szeretném az első számú zsírégetőm fényképét berakni, épp most rágicsálom  ;) ;) a receptje 3/4 kiló hal 3/4 kiló bokkoli +1 deci víz hogy ne égjen az aljára  /7%... Ezzel csak arra akartam célozgatni valahonnan innen indul az egész mielőtt valaki idetéved megveszi a legújabb kombókat, és két hét múlva azt mondja szar az egész, nem használt semmi    ˝=/ o:) o:) így már fog  ))=/

2008. Április 02. - 15:09:31
Válasz #199
Nem elérhető

hopika


Ha olvastad a legutóbbi hsz-mat,akkor láthattad Seth:én is a halat javasoltam,ha fogyni akar valaki... ;-oo-;
A Te kajáddal az egyetlen gond(DE csak az én részemre),hogy van benne brokkoli. @-o
Sajnos(vagy épp nem sajnos),ha diétázok sem eszem zöldséget,mert egyszerűen utálom őket.Egy kezemen meg tudom számolni mennyi fajta zöldség az,ami lecsúszik a torkomon.Ilyen hülye az agyam sajnos...ezen kívül olyan idiotizmusaim is vannak,hogy csak na.Példának okáért a hagymát nyersen akár harapva is megeszem,de ha az már főtt,vagy sült állapotában van,akkor kihányom...A paradicsomnak a szagától is hányok,vagy elég meglátni és már a rosszullét kerülget...biztosan igazi ragadozónak születtem...húst bármennyit,akár magában is kilószámra! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 02. - 15:11:16
Válasz #200
Nem elérhető

Cressler


Látom kicsit elmentünk a kiegészítők irányába ami nem is baj!, de mivel épp egy kicsit formázom én is magam, szeretném az első számú zsírégetőm fényképét berakni, épp most rágicsálom  ;) ;) a receptje 3/4 kiló hal 3/4 kiló bokkoli +1 deci víz hogy ne égjen az aljára  /7%... Ezzel csak arra akartam célozgatni valahonnan innen indul az egész mielőtt valaki idetéved megveszi a legújabb kombókat, és két hét múlva azt mondja szar az egész, nem használt semmi    ˝=/ o:) o:) így már fog  ))=/
fini kaja , én tonhallal szoktam összepépesíteni a párolt brokkolit és pufirizsre kenem ... de a te módszered kicsit esztétikusabb :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 02. - 15:15:54
Válasz #201
Nem elérhető

Seth


A brokkolit a legvégén teszem bele, szinte nyers csak, mivel eredetileg fagyott így olvasztom ki, szóval ropog... az én sem bírom amikor már folyik  :---- Valami zöldség azért nem ártana, nem?? Biztos van olyan amit azért meg tudsz szeretni és nincs is világvége árban... Ha nem eszem elég zöldet nagymennyiségű fehérjéhez, már megjelenik a homlokomon a "biohazard" felirat, ha érted mire gondolok... S szerintem ha ott benn nincs rendben minden az emésztés sem lesz tökéletes... Vagy Te jól emészted a fehérjét zöldségek rost stb... nélkül is, és csak nálam jön ez elő?  ????...

(mod: ez Hopinak ment)

2008. Április 02. - 15:19:51
Válasz #202
Nem elérhető

hopika


Hát nem túl szilárd ami kimászik belőlem az biztos a diétázás durvulásakor...A fehérje emésztésével nincs amúgy gond,szerintem persze.
Egy két zöldség van azért,de tényleg csak néhány,amit meg tudok enni.
A legjobb az uborka szerintem:enyhe vízhajtó hatása is van.Kalória minimális.A rosttartalom tudomásom szerint nem valami nagy,de ha más nem nagyon megy le...Gondolkodtam amúgy mostanában rosttabletta beszerzésén is-hátha változik a helyzet valamellyest.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 02. - 15:23:55
Válasz #203
Nem elérhető

madinorbi


Nekem is már féltávon a diéta de a wc t csak ritkán látom sajna a meló miatt kevés a rost nincs arra időm hogy minden étkezéshez betoljam a 30 deka sali ubut brokkolit valamit ki kell találni. Egyébként szépen jövök le 200 alatt van a szénhidrát 107 ről kezdtem 6 hete megy 101 vagyok még 6 hét 95 re tolom le magam ott már szép szálas leszek. Rosttabletta ???? Zöldség "pótlás"ra ???
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 02. - 15:28:41
Válasz #204
Nem elérhető

hopika


Nem zöldségpótlásra,hanem rostpótlásra...  @-o
Zöldségpótlásra-zöldségtabletta kellene  ˝=/ !+"% @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 02. - 15:40:22
Válasz #205
Nem elérhető

hopika


Egy dolog van még,amiben rost is és fehérje is van és kövezzetek meg,de én pl. megeszem:a szója
Tegnap az esti turmix előtti kajám például kis ételízesítős vízben főtt csirkemell és szójakockák voltak,amit "felvidítottam" egy tonhalkonzervvel...  /7%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 02. - 18:11:39
Válasz #206
Nem elérhető

parrre


 :-O :-O :-O

Báááááá.. a legjobb fogyókúra a receptjeiteket olvasni... nem csak az étvágyam megy el, de még az életkedvem is  :----  ;D
Mondjuk ma nekem is hal+brokkoli volt a táp..  --)

2008. Április 02. - 18:21:51
Válasz #207
Nem elérhető

madinorbi


Oké de a zöldség a rost miatt megy papa !
Nem a szénhidrát vagy vitamin miatt főleg hogy az összes fóliasátras szar !!! @-o @-o @-o
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 02. - 20:57:45
Válasz #208
Nem elérhető

George


Hogy, "miért kell pörögni"? Egyszer már leírtam. Sőt többször is!
Felfoghatatlan, h nem értitek.. Ja, és aki nem érti, azok választnak Hydroxycut Hardcore-ket és barátaikat. Aztán csodálkoznak, ezen-azon. Mind1

Értjük mi, csak nem vagyunk egyformák ;D Nem mindenki szeret éjjel álmatlanul forgolódni az ágyban {-) Nekem pl tökéletesen bevált az intenzív edzés-diéta "stack".

2008. Április 05. - 15:24:17
Válasz #209
Nem elérhető

ViCtor


George, szevasz:)
Teljesen félre értesz,sajna. Egyszer már leírtam a folymatát a stimulant-hatásnak, miért jó.
Anyway, Hopiwarezka @:-) nekem vannak zöldségtablettáim, ha érdekel  <3!

Másrészt, ez előtt tessék derékra jól bemelegíteni:
http://www.youtube.com/watch?v=1QWUqSGqebs&NR=1
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.