2024. Május 20. - 13:37:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259768 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 09. - 18:50:33
Válasz #210
Nem elérhető

Boresz


Hali.  /:-)

Pár hete megy a diétám,de nehezen akar megindulni lefelé a súlyom. Karnitint 2g-ot veszek be edzés előtt fél órával,1 adag fehérjét pedig 5 percel edzés előtt (mire felszívódna vége az edzésnek) .Edzés alatt BCAA-t és Glutamint iszok.Nagyjából 1-1:10 a sulyzós és utánna pedig kb.: 40perc kardió.Mindennek a végén CH+Fehérje+Glutamin kombó van. Kérdésem ,hogy az első fehérje nem befolyásolja a karnitin felszívódását?Illetve ne emeljel fel 3g-ra? Ha van benne hiba azt is szívesen meghallgatom.

köszi :-){
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 09. - 22:23:29
Válasz #211
Nem elérhető

L


Hali.  /:-)

Pár hete megy a diétám,de nehezen akar megindulni lefelé a súlyom. Karnitint 2g-ot veszek be edzés előtt fél órával,1 adag fehérjét pedig 5 percel edzés előtt (mire felszívódna vége az edzésnek) .Edzés alatt BCAA-t és Glutamint iszok.Nagyjából 1-1:10 a sulyzós és utánna pedig kb.: 40perc kardió.Mindennek a végén CH+Fehérje+Glutamin kombó van. Kérdésem ,hogy az első fehérje nem befolyásolja a karnitin felszívódását?Illetve ne emeljel fel 3g-ra? Ha van benne hiba azt is szívesen meghallgatom.

köszi :-){

Biztos nem a kajálásban van a hiba?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 09. - 22:32:39
Válasz #212
Nem elérhető

Boresz


Hali.  /:-)

Pár hete megy a diétám,de nehezen akar megindulni lefelé a súlyom. Karnitint 2g-ot veszek be edzés előtt fél órával,1 adag fehérjét pedig 5 percel edzés előtt (mire felszívódna vége az edzésnek) .Edzés alatt BCAA-t és Glutamint iszok.Nagyjából 1-1:10 a sulyzós és utánna pedig kb.: 40perc kardió.Mindennek a végén CH+Fehérje+Glutamin kombó van. Kérdésem ,hogy az első fehérje nem befolyásolja a karnitin felszívódását?Illetve ne emeljel fel 3g-ra? Ha van benne hiba azt is szívesen meghallgatom.

köszi :-){

Biztos nem a kajálásban van a hiba?

A kaja fokozatosan lett visszavéve,CH csak reggel+tízorai,ebéd,edzés után(darált zab formában).6 után nincs,helyette párolt zöldség.Fehérje több mint tömegelésnél.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 09. - 22:49:25
Válasz #213
Nem elérhető

L


Hali.  /:-)

Pár hete megy a diétám,de nehezen akar megindulni lefelé a súlyom. Karnitint 2g-ot veszek be edzés előtt fél órával,1 adag fehérjét pedig 5 percel edzés előtt (mire felszívódna vége az edzésnek) .Edzés alatt BCAA-t és Glutamint iszok.Nagyjából 1-1:10 a sulyzós és utánna pedig kb.: 40perc kardió.Mindennek a végén CH+Fehérje+Glutamin kombó van. Kérdésem ,hogy az első fehérje nem befolyásolja a karnitin felszívódását?Illetve ne emeljel fel 3g-ra? Ha van benne hiba azt is szívesen meghallgatom.

köszi :-){

Biztos nem a kajálásban van a hiba?

A kaja fokozatosan lett visszavéve,CH csak reggel+tízorai,ebéd,edzés után(darált zab formában).6 után nincs,helyette párolt zöldség.Fehérje több mint tömegelésnél.


Szerintem előbb dolgozd ki a diéta stratégiáját, tehát, hogy mi a célod és ezt hogy akarod elérni (kb. hogy fogsz varriálni a tápanyagokkal és az edzéssel), majd mindíg aktuálisan, pontosan számold ki a fehérjét, zsírt, szénhidrátot és várj néhány hetet. Ha így is stagnálsz akkor érdemes keresgélni más irányba.(edzéshibák, nem megfelelő kiegészítők...stb)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 10. - 18:26:09
Válasz #214
Nem elérhető

Boresz


Hali.  /:-)

Pár hete megy a diétám,de nehezen akar megindulni lefelé a súlyom. Karnitint 2g-ot veszek be edzés előtt fél órával,1 adag fehérjét pedig 5 percel edzés előtt (mire felszívódna vége az edzésnek) .Edzés alatt BCAA-t és Glutamint iszok.Nagyjából 1-1:10 a sulyzós és utánna pedig kb.: 40perc kardió.Mindennek a végén CH+Fehérje+Glutamin kombó van. Kérdésem ,hogy az első fehérje nem befolyásolja a karnitin felszívódását?Illetve ne emeljel fel 3g-ra? Ha van benne hiba azt is szívesen meghallgatom.

köszi :-){

Biztos nem a kajálásban van a hiba?

A kaja fokozatosan lett visszavéve,CH csak reggel+tízorai,ebéd,edzés után(darált zab formában).6 után nincs,helyette párolt zöldség.Fehérje több mint tömegelésnél.


Szerintem előbb dolgozd ki a diéta stratégiáját, tehát, hogy mi a célod és ezt hogy akarod elérni (kb. hogy fogsz varriálni a tápanyagokkal és az edzéssel), majd mindíg aktuálisan, pontosan számold ki a fehérjét, zsírt, szénhidrátot és várj néhány hetet. Ha így is stagnálsz akkor érdemes keresgélni más irányba.(edzéshibák, nem megfelelő kiegészítők...stb)

Szeretnék jobb testzsír indexel bírni és mellékesen mindig is volt rajtam túlsúly,főleg a derekamon.Nem eres szeretnék lenni mint aki versenyre készül csak leadni a fölösleget ami már nagyon szúrja a szemem. A teremben digitális mérleg van (totál megbízhatatlan) és az szerint +-1 kg-t mutat mindig.Lassan 4 hete kardiózok rendszeresen,heti 5-6 alkalommal (futás,biciklizés 2 féle gépen) kb 40-45 percet.Rendesen leizzadok ,a pulzusom mindig magason van,és folymatosan tartom a tempót az adott gépen.A kajára meg rendesen odafigyelek,semmi csoki és nassolnivaló már hónapok óta.Digi mérleggel mérem ki a kaját,grammra pontosan egyre kevesebbet minden héten.Már inkább dühítő a dolog mintsem hogy abbahgyjam a semmit látván.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 10. - 20:11:01
Válasz #215
Nem elérhető

madinorbi


Boresz !Mennyi a szénhidrátod naponta ? Próbáld ki azt hogy reggel még lemegy a 60-100 gr zab utánna csak zöldség az étkezésekhez 2 nap pedig a 7ből felmehetsz 200 gr szénhidrátra én jelenleg ezt tolom profin leolvad minden dzsuva rólam izmot nem veszítek 100gr szénhidrát legyen az alja sztem !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 10. - 20:30:03
Válasz #216
Nem elérhető

Boresz


Boresz !Mennyi a szénhidrátod naponta ? Próbáld ki azt hogy reggel még lemegy a 60-100 gr zab utánna csak zöldség az étkezésekhez 2 nap pedig a 7ből felmehetsz 200 gr szénhidrátra én jelenleg ezt tolom profin leolvad minden dzsuva rólam izmot nem veszítek 100gr szénhidrát legyen az alja sztem !
Ha jól nézem akkor 240g. Azt mondod,hogy pl: a hét bármely 2 napján max 200g eloszva kis adagban,a többi napon pedig csak reggel (még edzés után sem?) enni ch-t?
Jah a zöldségből mennyit ehetek?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 11. - 11:36:22
Válasz #217
Nem elérhető

L


Boresz !Mennyi a szénhidrátod naponta ? Próbáld ki azt hogy reggel még lemegy a 60-100 gr zab utánna csak zöldség az étkezésekhez 2 nap pedig a 7ből felmehetsz 200 gr szénhidrátra én jelenleg ezt tolom profin leolvad minden dzsuva rólam izmot nem veszítek 100gr szénhidrát legyen az alja sztem !
Ha jól nézem akkor 240g. Azt mondod,hogy pl: a hét bármely 2 napján max 200g eloszva kis adagban,a többi napon pedig csak reggel (még edzés után sem?) enni ch-t?
Jah a zöldségből mennyit ehetek?

Erre mondtam, hogy számold ki a szénhidrátod. Ha mondjuk 240g szénhidráton vagy, ahogy mondod, akkor minden élelmiszerből annyit ehetsz amennyi ebbe belefér a szénhidráttartalma alapján.(nyilván nem fehér lisztes, cukros szarokra gondolok, hanem zöldségekre, zabpehelyre, rizsre...stb)
Ez, hogy nem talod ki előre a szénhidrátbeviteledet hanem kb-ra csökkented időnként, ez abban az esetben működhet, ha van több éves rutinod a diétában és érzésre tudod hogy mire van szükséged, vagy totál véletlenül eltalálod az ideális mennyiséget.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 11. - 11:42:20
Válasz #218
Nem elérhető

hopika


Ez így van...

És mellesleg üdvözlet mr. Master L!
 :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 11. - 11:47:56
Válasz #219
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 11. - 11:54:21
Válasz #220
Nem elérhető

madinorbi


Boresz próbáld ki hogy csak reggel megy lea zabod a turmixxal utánna minden étkezésedhez csak zöldség én speciel lenyomok 2 paradicsomot vagy ugyanennyi uborkát vagy a nagy kedvenc babcsíra,brokkoli minden étkezésemhez csinálsz mondjuk 4 ilyen low ch napot és utánna 3 nap max 200gr mot tolsz ciklizáld ne legyen mindennap ugyanannyi!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 11. - 12:12:42
Válasz #221
Nem elérhető

L


Ez így van...

És mellesleg üdvözlet mr. Master L!
 :-)!

Részemről a megtiszteltetés hogy egy klubban vagyunk! ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 11. - 12:54:27
Válasz #222
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 11. - 13:04:46
Válasz #223
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is elkezdtem a "diétámat", kiszámoltam a tömegelős CH mennyiséget, és kb 450g-al tömegeltem. Kezdtem 101kg-ról (300g-al), egy jó kis s*ggenhúgyozós vírus után. Már levettem 250g-ra a CH-t, és már 103kg vagyok  !+"%  ????... Ha így haladok, jobban fog nőni a tömegem a "diéta" alatt mint tömegeléskor  ;D De most komolyan: létezik olyan esetleg hogy valami növekedési fázisba léptem (hosszan stagnáltam ezelőtt) vagy csak szimplán hülye vagyok, oszt vegyem még lentebb a CH-t  ????... Vagy sz@rjak rá, és legyek nagy?  @:-)  :-oD

2008. Április 11. - 13:10:43
Válasz #224
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!