2024. Május 20. - 11:40:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259765 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 16. - 17:14:09
Válasz #420
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok, a kérdésemre jobb topic-ot nem is találhattam vna, nos az  lenne a probléma hogy fogytam elég sokat, de a bőröm nem olyan feszes, vmennyit lóg is, bár van a hasamon kis háj. nem tudtok vmi megoldást a bőr feszesítésére??? esetleg full-ra leszálkásítani a hasat???

Ha a bőr lóg, az sajna plasztikai sebészet  :( Túl gyorsan fogytál le, vagy túl sokat, esetleg mindkettő.  :--:

2008. Június 16. - 17:22:14
Válasz #421
Nem elérhető

cristiano89


Sziasztok, a kérdésemre jobb topic-ot nem is találhattam vna, nos az  lenne a probléma hogy fogytam elég sokat, de a bőröm nem olyan feszes, vmennyit lóg is, bár van a hasamon kis háj. nem tudtok vmi megoldást a bőr feszesítésére??? esetleg full-ra leszálkásítani a hasat???

Ha a bőr lóg, az sajna plasztikai sebészet  :( Túl gyorsan fogytál le, vagy túl sokat, esetleg mindkettő.  :--:

Hát igen, voltam már plasztikai sebésznél, de bíztam hátha el lehet kerülni...pedig vannak érdekes példák...pl kathi béla, aki 44 kilót dobott le az EB után, és full feszes...ezért gondoltam hátha lehet vmi megoldás

2008. Június 16. - 17:41:17
Válasz #422
Nem elérhető

Tarot


Sziasztok, a kérdésemre jobb topic-ot nem is találhattam vna, nos az  lenne a probléma hogy fogytam elég sokat, de a bőröm nem olyan feszes, vmennyit lóg is, bár van a hasamon kis háj. nem tudtok vmi megoldást a bőr feszesítésére??? esetleg full-ra leszálkásítani a hasat???

Ha a bőr lóg, az sajna plasztikai sebészet  :( Túl gyorsan fogytál le, vagy túl sokat, esetleg mindkettő.  :--:

Hát igen, voltam már plasztikai sebésznél, de bíztam hátha el lehet kerülni...pedig vannak érdekes példák...pl kathi béla, aki 44 kilót dobott le az EB után, és full feszes...ezért gondoltam hátha lehet vmi megoldás


Hát lehet hülyeséget mondok, de emlékeim szerint Bécinél 170 kilósan is voltak kockák a hason, a nagy bél mellett természetesen, meg ugye ő nem az otthonüléstől és szar kajázástól lett 170 kiló, egész más a téma .

2008. Június 16. - 19:58:15
Válasz #423
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok, a kérdésemre jobb topic-ot nem is találhattam vna, nos az  lenne a probléma hogy fogytam elég sokat, de a bőröm nem olyan feszes, vmennyit lóg is, bár van a hasamon kis háj. nem tudtok vmi megoldást a bőr feszesítésére??? esetleg full-ra leszálkásítani a hasat???

Ha a bőr lóg, az sajna plasztikai sebészet  :( Túl gyorsan fogytál le, vagy túl sokat, esetleg mindkettő.  :--:

Hát igen, voltam már plasztikai sebésznél, de bíztam hátha el lehet kerülni...pedig vannak érdekes példák...pl kathi béla, aki 44 kilót dobott le az EB után, és full feszes...ezért gondoltam hátha lehet vmi megoldás


Hát lehet hülyeséget mondok, de emlékeim szerint Bécinél 170 kilósan is voltak kockák a hason, a nagy bél mellett természetesen, meg ugye ő nem az otthonüléstől és szar kajázástól lett 170 kiló, egész más a téma .

Ott a pont! Ha kockák nem is voltak a hasán, de nem hagyományos 170kg volt az a tömeg  :-){

2008. Június 16. - 20:36:36
Válasz #424
Nem elérhető

Boresz


Filózok kicsit,hogy van-e értelme variálni a Hydroxycut Hardcore szedését. Konkrétan arra gondolok hogy edzés előtt ~40-45 percel,vagy konkrétan aerob előtt fél órával? Illetve ,hogy L-Carnitint enni pluszba.
Van értelme,bármelyiknek is,vagy megint sokat agyalok? ::) ????...
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 16. - 22:36:21
Válasz #425
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma találkoztam egy rég látott barátommal, és megkérdezte:
- Mivan bazze, már nem gyúrsz?  ˝=/

Asszem lassan hanyagolni kellene a diéta témát  :-/--  !+"%

2008. Június 16. - 23:40:33
Válasz #426
Nem elérhető

kaza


a plasztikai sebesz nem megoldas, le lehet fogyni, sok aerobbal, min 16-20 het alatt rendes csokkentett ch bevitellel le lehet adni
en harmas ikreket szultem, aug ban lesznek harom evesek 106 kilo voltam tehat tudom mirol beszelsz...
a borom nem tokeletes de remelhetoleg szept ben tudok versenyen idulni
szval kemeny edzes, kaja 80 % ban szamit
borre lehet viccesen hangzik de jo az avon strech mark kremje, es elerheto aron van nekem latvanyosan osszehuzta
versenyre pedig itt `divat` anusol es prep h krem ami tk visszerkrem nagyon osszehuzzaa bort, kinyomja a kotoszovetbol a vizet, de a prep h csak orakig hat, az anusol egy napig is akar tehat ez sajnos nem megoldas
ha aerobozol fokozatosan noveld a mennyiseget, es meg fogja hozni az eredmenyt :-):-)::

2008. Június 17. - 10:13:18
Válasz #427
Nem elérhető

George


Van egy kb 165 cm magas ismerősöm, aki 135 kg-ról fogyott le 75-re. Ott kellett a plasztika. Rengeteg bőr maradt a hasán, ami soha nem húzódott volna vissza. Persze ha nem ilyen drasztikus a megnyúlás, akkor fölösleges kés alá feküdni.

2008. Június 17. - 12:08:15
Válasz #428
Nem elérhető

cristiano89


a plasztikai sebesz nem megoldas, le lehet fogyni, sok aerobbal, min 16-20 het alatt rendes csokkentett ch bevitellel le lehet adni
en harmas ikreket szultem, aug ban lesznek harom evesek 106 kilo voltam tehat tudom mirol beszelsz...
a borom nem tokeletes de remelhetoleg szept ben tudok versenyen idulni
szval kemeny edzes, kaja 80 % ban szamit
borre lehet viccesen hangzik de jo az avon strech mark kremje, es elerheto aron van nekem latvanyosan osszehuzta
versenyre pedig itt `divat` anusol es prep h krem ami tk visszerkrem nagyon osszehuzzaa bort, kinyomja a kotoszovetbol a vizet, de a prep h csak orakig hat, az anusol egy napig is akar tehat ez sajnos nem megoldas
ha aerobozol fokozatosan noveld a mennyiseget, es meg fogja hozni az eredmenyt :-):-)::

Érdekes, köszi az info-kat és már a nagyját lefogytam amit akartam szval a lényeg már a bőrfeszesítés lenne, várok 1 évet azt ha akkor is gáz akkor max leszabattatom ;D Minden idők kérdése, nameg a vitamindús étkezés, sok víz...meg izommunka. :-)!

2008. Június 17. - 13:15:01
Válasz #429
Nem elérhető

God Vazzeg


a plasztikai sebesz nem megoldas, le lehet fogyni, sok aerobbal, min 16-20 het alatt rendes csokkentett ch bevitellel le lehet adni
en harmas ikreket szultem, aug ban lesznek harom evesek 106 kilo voltam tehat tudom mirol beszelsz...
a borom nem tokeletes de remelhetoleg szept ben tudok versenyen idulni
szval kemeny edzes, kaja 80 % ban szamit
borre lehet viccesen hangzik de jo az avon strech mark kremje, es elerheto aron van nekem latvanyosan osszehuzta
versenyre pedig itt `divat` anusol es prep h krem ami tk visszerkrem nagyon osszehuzzaa bort, kinyomja a kotoszovetbol a vizet, de a prep h csak orakig hat, az anusol egy napig is akar tehat ez sajnos nem megoldas
ha aerobozol fokozatosan noveld a mennyiseget, es meg fogja hozni az eredmenyt :-):-)::

Érdekes, köszi az info-kat és már a nagyját lefogytam amit akartam szval a lényeg már a bőrfeszesítés lenne, várok 1 évet azt ha akkor is gáz akkor max leszabattatom ;D Minden idők kérdése, nameg a vitamindús étkezés, sok víz...meg izommunka. :-)!

Bőr összehúzó krém tényleg nem lenne hülyeség, esetleg próbáld meg masszírozni sokat, egy ismerősömnek a masszőrje ezt ajánlotta, és elég szépen alakul tőle..

2008. Június 17. - 17:52:43
Válasz #430
Nem elérhető

kaza


en azt tudom hogy nekem 106 kg rol 68 ra ment ossze a sulyom es a hasamban az izmok negy cm re vannak szetszakadva, koldok servem is lett
de a borom olyan mertekben megvaltozott a dietatol, lejott 12 kilo es 10 cm, masreszt most kezdem meg cska a dietat, igaz egy jo felev volt mire beindult
a bormo minosege ennek a kremnek a hatasara nagyon sokat valtozott
van az un kotenyhas, amire tenyleg csak a kes jo, en szules utan annyira el voltam keseredve, hogy egybol elmentem plasztikai konzultaciora, raadasul nekem meg ingyen is lenne mert szet vannak csuszva a hasfalak es servem is van es harom gyerek esetene a tb ingyen megcsinalja
de a doki aszonta huzzak haza es fogyjak le :D
teszek fel kepet rola csak biztatasnak
http://img139.imageshack.us/img139/1779/hasoldalrolji0sa9.jpg
ez fel eves munka, es ekkor meg nem is deitaztam csak noveltem az aerobot
http://img71.imageshack.us/img71/1848/29437273fy5.jpg
dieta elott
szval csak biztatni tudlak, amguy meg ugyis le kell fogyni kes ala fekves elott:D
en ugy voltam vele hogy megprobalom a mxot kihozni a hasambol amig lehet, utana meg meg mindig ott van a plasztika lehetosege,

2008. Június 17. - 18:09:20
Válasz #431

B1ll4

Vendég
Bizony tanúsíthatom , hogy Kaza igen jó formában van , mikor együtt edzettünk néztem a körülöttem lévő faszik reakcióit , de tetszett nekik a látvány :D .

Kaza amúgy ez a terem az ahol edzősködsz ?:)

2008. Június 17. - 18:16:02
Válasz #432
Nem elérhető

George


en azt tudom hogy nekem 106 kg rol 68 ra ment ossze a sulyom es a hasamban az izmok negy cm re vannak szetszakadva, koldok servem is lett
de a borom olyan mertekben megvaltozott a dietatol, lejott 12 kilo es 10 cm, masreszt most kezdem meg cska a dietat, igaz egy jo felev volt mire beindult
a bormo minosege ennek a kremnek a hatasara nagyon sokat valtozott
van az un kotenyhas, amire tenyleg csak a kes jo, en szules utan annyira el voltam keseredve, hogy egybol elmentem plasztikai konzultaciora, raadasul nekem meg ingyen is lenne mert szet vannak csuszva a hasfalak es servem is van es harom gyerek esetene a tb ingyen megcsinalja
de a doki aszonta huzzak haza es fogyjak le :D
teszek fel kepet rola csak biztatasnak
http://img139.imageshack.us/img139/1779/hasoldalrolji0sa9.jpg
ez fel eves munka, es ekkor meg nem is deitaztam csak noveltem az aerobot
http://img71.imageshack.us/img71/1848/29437273fy5.jpg
dieta elott
szval csak biztatni tudlak, amguy meg ugyis le kell fogyni kes ala fekves elott:D
en ugy voltam vele hogy megprobalom a mxot kihozni a hasambol amig lehet, utana meg meg mindig ott van a plasztika lehetosege,

Jaja ezért írtam én is, hogy ha nem muszáj, akkor ne műtesse senki, csak annak a srácnak már fogyás után lógott rendesen a bőre - elég mélyre :-\ Zsír meg nem igazás volt alatta.

2008. Június 17. - 19:58:57
Válasz #433
Nem elérhető

cristiano89


Nah a lényeg hogy még nekem is fogyni kell, tisztára kész vagyok, 2 hete megállt a fogyásom :-[
70 kiló vagyok a 169-170-es magasságomhoz, és ahol van az már csak has meg csípőn kicsi, de nem megy, pedig kardió is sima eddzés is van meg persze diétás napi 1500 kcal étkezés...( nem szemétből ;D ) de már annyira unom ezt a fél éve tartó diétát meg a kardiót, hogy inkább csak tömegelnék...

2008. Június 17. - 20:31:33
Válasz #434
Nem elérhető

FirstLady


Nah a lényeg hogy még nekem is fogyni kell, tisztára kész vagyok, 2 hete megállt a fogyásom :-[
70 kiló vagyok a 169-170-es magasságomhoz, és ahol van az már csak has meg csípőn kicsi, de nem megy, pedig kardió is sima eddzés is van meg persze diétás napi 1500 kcal étkezés...( nem szemétből ;D ) de már annyira unom ezt a fél éve tartó diétát meg a kardiót, hogy inkább csak tömegelnék...
Te miből akarsz fogyni?  :-O ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady