2024. Április 27. - 21:52:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Stana+ provi szálkásítás, erőnövelés  (Megtekintve 3832 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2023. Június 11. - 10:55:25
Megtekintve 3832 alkalommal
Nem elérhető

Viktor73


Sziasztok!
 50 éves vagyok jelenleg 78 kg, szálkásodni szeretnék, pár kg zsírt veszíteni miközben az erőszintem növekszik.

Két éve csináltam egy stana/ provion kúrát Ha jól emlékszem 3 hónapot, kb 8 kilót fogytam és sokat erősödtem, miközben motivált, határozott voltam, mellékhatásokra nem nagyon emlékszem.

Ami fontos lenne és úgy emlékszem akkor is működöt, hogy a libidóm is megmaradjon,  erősödjön illetve energikusabb határozottabb legyek, jobban bírja a terhelést a melóban is.

Edzés semmi extra 2x hetente kb 10 km futás+ kétszer fél óra saját súlyos hiit köredzés, többi napon gyaloglás, bicaj, viszont a kajára nagyon tudok figyelni.

A kérdés hogy kaptam egy doboz Kenwood Pharma Stanat 10 mg osat egy üveggel és tudok íratni gyógyszertári Proviront...
mennyiket szedjek ezekből, mennyi ideig, ill kell e mellé valami? Vitamin stb? és kell e utána valami? Köszi a segítséget!

2023. Június 25. - 12:01:21
Válasz #1
Nem elérhető

Ritchey


Semmi értelme. Egyreszt valószínü nem az van benne, vagy semmi nincs benne. De ha über fasza stana lenne 100’szem akkor is kevés. Vegyél T bomb-ot vagy viradex xt. Az legálisan kapható, nem árt az egeszségnek és állítólag jó is.