2024. Május 23. - 08:11:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Stanazol-danabol kombinált kúra  (Megtekintve 30396 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. Március 10. - 07:34:42
Válasz #30
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Lemaradtam valamiről  :D :D.
Ha lesz egy kis időm elolvasom a topicot...addig is lightosan please  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Március 10. - 10:54:33
Válasz #31
Nem elérhető

andras123


Lemaradtam valamiről  :D :D.
Ha lesz egy kis időm elolvasom a topicot...addig is lightosan please  ;D ;D.
;D
Istvan Szia!!! #:-)
Irt neked Samyka sms-t, beavatkozast szeretne toled,
mert O veletlenul koholmannyal elt tegnap tegnap veletlenul ,tudod
 Balu Suxen Maszat
Efitmester , Istvan
 Balu
Darknight, Milo, Jordan,Dino,Good Vazeg,vekony,doncicco,auo,eo2eo,ninja14,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo
Kamagraking,dumbass irjatok ma tikis valamit

2015. Március 17. - 07:25:50
Válasz #32
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A francba, véget ért a topic, pedig kezdtem élvezni  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).


2015. Március 17. - 21:15:15
Válasz #34
Nem elérhető

Samyke


Első tervek(nem végleges!):

1.hét:     2x250 mg (=ml? matekosok?) sustanol  + danabol 2 szem 3 napig, majd 4 napig 3 szem
2.hét:     2X250mg sustanol +   danabol 4szem 3 napig, 5 szem 4 napig
3.hét:  2x250 mg sustanol + danabol 4szem 3 napig, 3 szem 2 napig+ stanazol 2 szem 3napig, 3 szem 4 napig
4.hét: 2x250 mg sustanol+  danabol 2 szem 3 napig, 1 szem 4 napig szépen levezetve+ stanazol feljőve 3 szem 3, majd 4 szem 4 napig
5.hét: 2x250mg sustanol + (dana már elhagyva)- stanazol 5 szem 3, 6 szem 4 napig
6.hét: 2X250 mg sustanol + stanazol 2 napig 3, 3 napig 2, uccsó nap 1.
Igy a topik cime is keresztülvinné magát azért mégiscsak a kúrán.

Védők: Napi kettő proviron+ legalon vagy hasonló májvédő napi2+ májas teát szürcsölgetni kétnaponta+ kamarga levél rágcsálása kúra 2. felétől+ nolvadex és zita kúra után napi 2 két hétig.

Emellé fehérje bátran+néha hotblood, rendes marhafalatkák csirkeszárny heck és néha 1-2 joint, ha belefér(elvégre az nem rontja a májat mint a pia és többet tudsz enni, ami a ciklusba fontos azért. Kúra alatt tanácsos-e?)

Mennyiből jönne ki kb? Vélemények, javitásokat szivesen fogadok.

Optimistán vizualizált eredmény: 8-12 kg fölfele, kellően beszáritott enyhén vizes forma, kockák, 170 kg fekvenyomás, 4-5 kg megmaradva kúra utáni kreatinos és András által javasolt egyéb tesztofokozókkal.
Peace.
"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"

"Ó, ember, a hitedet ne veszítsd el, őrizd meg a lélek nagy hitét! Ki volna nálad nagyobb, nem lehetsz vágytalan, ne tűrd a szenvedést !"

2015. Március 17. - 21:37:15
Válasz #35
Nem elérhető

Samyke


+védők: tömérdek C és D vitamin, esetleg magas koleszterinszint elleni itóka, izületvédő a stanazol miatt, napi 5l dihidrogén-oxid és sok aszpirn szuris kaland után fájdalom csillapitásának elérése érdekében. Még valami jól jöhet-e?? Sperma mennyiséget megtartó, növelő szer az melyik is?? Danke für alle lustige Anworten !!!!  @:-)

 :-):-)::
"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"

"Ó, ember, a hitedet ne veszítsd el, őrizd meg a lélek nagy hitét! Ki volna nálad nagyobb, nem lehetsz vágytalan, ne tűrd a szenvedést !"

2015. Március 17. - 22:09:03
Válasz #36
Nem elérhető

andras123


Szia Samyke!
Besser langsam herumlaufen,azt mondja
nem osmerem milen a joint arfolyama arrafele odafele es a tobbi osszetevoit sem ,azt mondja
lehet nem lenne pompas itt arral ficsurkodni vagy virtuskodni.
Stanozolol majd csoka-tol fuggoen reagal ugyan, en nem kamelom a stanozolol-t,azt mondja
mar tobszor szakitottam vele,eljonnek remelem neked valamennyien utasitast adni Magyar polgarok,
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Március 17. - 22:12:13
Válasz #37
Nem elérhető

Samyke


Kössz. És a kúra szerkezeti összetételéről ill. védőkről mit gondolsz?? Passzolnak- e? Mért nem volt szerencséd a stanazollal?? Kevés volt neked szerintem.  o:)
"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"

"Ó, ember, a hitedet ne veszítsd el, őrizd meg a lélek nagy hitét! Ki volna nálad nagyobb, nem lehetsz vágytalan, ne tűrd a szenvedést !"

2015. Március 17. - 22:32:10
Válasz #38
Nem elérhető

andras123


Most akkor hagyni kollene had szoljon hozzaja a dolgokhoz mas is, else hinned milen okos
tapasztald emberek vannak itt , ! a c vitamint ne vidd tulzasba, vesed irant taplald az erzeseid,
c vitamin oleg az 500-700mgfelosztva , azt mondja a d vitaminnal mar nem allhat fen a tulgazolas veszelye,
de a Methandienone-amit akarnal szedni nagyon kamalja a csontot, es kepes novelni a csontsuruseget,
akkor Samyke majd meg mas is remuljuk megvizsgal, es beolvas neked,
de folytadnod kollene a natural teoriad enszerintem,Jo gondold meg oleg ertelemes csavo vagy te , ne vesd el sa sulykot,
Jo ejszakat mindenkinek!

2015. Március 18. - 09:17:34
Válasz #39
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kössz. És a kúra szerkezeti összetételéről ill. védőkről mit gondolsz?? Passzolnak- e? Mért nem volt szerencséd a stanazollal?? Kevés volt neked szerintem.  o:)
Ha az a valami tényleg stanozolol hatóanyag tartalmú, akkor arra nem lesz panasz. Az még magában is megállja a helyét, ha hobbigyúrós valaki. De hát jó stanát szerezni nem egyszerű feladat.
A legtöbb az fake.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Március 18. - 09:46:06
Válasz #40
Nem elérhető

dino


Első tervek(nem végleges!):

1.hét:     2x250 mg (=ml? matekosok?) sustanol  + danabol 2 szem 3 napig, majd 4 napig 3 szem
2.hét:     2X250mg sustanol +   danabol 4szem 3 napig, 5 szem 4 napig
3.hét:  2x250 mg sustanol + danabol 4szem 3 napig, 3 szem 2 napig+ stanazol 2 szem 3napig, 3 szem 4 napig
4.hét: 2x250 mg sustanol+  danabol 2 szem 3 napig, 1 szem 4 napig szépen levezetve+ stanazol feljőve 3 szem 3, majd 4 szem 4 napig
5.hét: 2x250mg sustanol + (dana már elhagyva)- stanazol 5 szem 3, 6 szem 4 napig
6.hét: 2X250 mg sustanol + stanazol 2 napig 3, 3 napig 2, uccsó nap 1.
Igy a topik cime is keresztülvinné magát azért mégiscsak a kúrán.

Védők: Napi kettő proviron+ legalon vagy hasonló májvédő napi2+ májas teát szürcsölgetni kétnaponta+ kamarga levél rágcsálása kúra 2. felétől+ nolvadex és zita kúra után napi 2 két hétig.

Emellé fehérje bátran+néha hotblood, rendes marhafalatkák csirkeszárny heck és néha 1-2 joint, ha belefér(elvégre az nem rontja a májat mint a pia és többet tudsz enni, ami a ciklusba fontos azért. Kúra alatt tanácsos-e?)

Mennyiből jönne ki kb? Vélemények, javitásokat szivesen fogadok.

Optimistán vizualizált eredmény: 8-12 kg fölfele, kellően beszáritott enyhén vizes forma, kockák, 170 kg fekvenyomás, 4-5 kg megmaradva kúra utáni kreatinos és András által javasolt egyéb tesztofokozókkal.
Peace.
:-/]

ebben egyedül a "néha" egy két joint-nak van értelme.

a sustanon, csak a kisebbségi körökben szusztanol, esetleg szuszdeka!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Március 18. - 10:50:59
Válasz #41
Nem elérhető

andras123


Dino  ;D
Samyke nem tetszett nekem, nagyon jo energizalo az lehet, de levett a beduranasbol amit en nagyon kameltam
lehuzta a szerumot amit kameltam, es szetmentunk es kesz, az energizer elem lepet a helyebe,azt mondja
es a porcoknak se meg az inaknak se esett jo,van taktikai huzas,de akkor se koll enekem,igaze
Kössz. És a kúra szerkezeti összetételéről ill. védőkről mit gondolsz?? Passzolnak- e? Mért nem volt szerencséd a stanazollal?? Kevés volt neked szerintem.  o:)
Ha az a valami tényleg stanozolol hatóanyag tartalmú, akkor arra nem lesz panasz. Az még magában is megállja a helyét, ha hobbigyúrós valaki. De hát jó stanát szerezni nem egyszerű feladat.
A legtöbb az fake.
****:))))))
Szia Istvan  #:-)
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::