2024. Június 16. - 06:10:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legelső Szteroid Kúra  (Megtekintve 5003 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. Október 03. - 20:00:16
Megtekintve 5003 alkalommal
Nem elérhető

sirmondez124


Helló! Érdeklődni szeretnék, mit gondoltok, melyik a legmegfelelőbb szteroid kúra legelsőnek. Leginkább injektálhatóra gondolok, tablettát nem igazán több okból sem. Propi Winstrolra gondoltam kb 10-12 hétig 1nap propi 1 nap wini .... Ti mit gondoltok? Levezetést meg közben lévő dolgokat is írjatok ha tudtok, köszi. UI: jó néhány év edzés tapasztalat megvan, edzés kaja tápkiegek renden, kockázatokat is mérsékeltem stb...

2015. Október 04. - 23:32:26
Válasz #1
Nem elérhető

kemi


Stanát nem szoktak 8 hétnél tovább használni. (Normális esetben :D)

2015. Október 05. - 11:17:11
Válasz #2
Nem elérhető

eo2eo


Csak azt nem tudom, mi a fasznak indítasz 2 ugyan olyan témát, ráadásul úgy, hogy a másikban válaszokat is kaptál...


2015. Október 06. - 13:48:46
Válasz #3
Nem elérhető

dino


Helló! Érdeklődni szeretnék, mit gondoltok, melyik a legmegfelelőbb szteroid kúra legelsőnek. Leginkább injektálhatóra gondolok, tablettát nem igazán több okból sem. Propi Winstrolra gondoltam kb 10-12 hétig 1nap propi 1 nap wini .... Ti mit gondoltok? Levezetést meg közben lévő dolgokat is írjatok ha tudtok, köszi. UI: jó néhány év edzés tapasztalat megvan, edzés kaja tápkiegek renden, kockázatokat is mérsékeltem stb...
12 hét, napi 2 szem provironnal, aztán hadd szóljon..  levezetésnek hcg-clomid
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Október 06. - 21:06:53
Válasz #4
Nem elérhető

kemi


Helló! Érdeklődni szeretnék, mit gondoltok, melyik a legmegfelelőbb szteroid kúra legelsőnek. Leginkább injektálhatóra gondolok, tablettát nem igazán több okból sem. Propi Winstrolra gondoltam kb 10-12 hétig 1nap propi 1 nap wini .... Ti mit gondoltok? Levezetést meg közben lévő dolgokat is írjatok ha tudtok, köszi. UI: jó néhány év edzés tapasztalat megvan, edzés kaja tápkiegek renden, kockázatokat is mérsékeltem stb...
12 hét, napi 2 szem provironnal, aztán hadd szóljon..  levezetésnek hcg-clomid

szerintem kúra közben jobb a hcg utána meg triptro, én így vezettem le egy 2,5 hónapos kúrát és semmit nem vette észre utána... meg is lepett, hogy mennyire nem volt semmi változás