2024. Június 16. - 08:35:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítséget szeretnék Kérni! - Androlic - Anadrol50  (Megtekintve 26055 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Június 03. - 11:18:22
Válasz #45
Nem elérhető

Triszo


Yeti vajon hoyg erezened magad ha a szemed lattara Bekipszeltetnem Jordan kezet Labat
es amikor Huznam fel a Motorcsonakot veledlenul Arcon Vagnalak Titeket

 ;D
haha.. Ezt pistukatol idézted, már a helyesírás alapján 

2013. Június 03. - 13:28:16
Válasz #46
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Yeti vajon hoyg erezened magad ha a szemed lattara Bekipszeltetnem Jordan kezet Labat
es amikor Huznam fel a Motorcsonakot veledlenul Arcon Vagnalak Titeket

 ;D

András(Pistuka, akárki is...) szerintem is a hozzászólások királya!  :D Ilyet még Rejtő Jenő se tudott volna írni csak úgy visszakézből...  :D

"– Kissé fejbe ütött - felelte végre csendesen. - Most hova akar menni?
A nő felvonta a vállát:
- Nem tudom.
- Engedje meg, hogy elkísérjem, én is oda készülök.

- Mondja... Mit gondol rólam?...
- Nem szoktam gondolkozni... Születési hiba."

(Rejtő)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 04. - 23:13:57
Válasz #47
Nem elérhető

andras123


Kedves toled Efitmaster megtisztel hogy ilen Pasas mint te irhatok veled
erted

De most oxymetholonera vissaterve minek kellene ilyen hatonyagot enni...


2013. Június 04. - 23:26:21
Válasz #48
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kedves toled Efitmaster megtisztel hogy ilen Pasas mint te irhatok veled
erted

De most oxymetholonera vissaterve minek kellene ilyen hatonyagot enni...



Ja, tényleg, minek? Nem igaz, András?  8-)  =/+'
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 04. - 23:32:48
Válasz #49
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
András, mi a javaslatod az Anadrol helyett a szegény nőni vágyó gyerekeknek?  8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 05. - 21:29:57
Válasz #50
Nem elérhető

andras123


Balu Efitmaster  /7% :-){
De meghat en mar leirtam hogy a testosterone undecanoatet hasznalja a a Hollandot a Undestor Testocaps

vagy szurjak no segbe ha nem izel annira vagy nem akar izelni a nemet jo a Nebido peldanak
Most mit mondjak  mondhatnak mit en meg
Jordan  ****) Maszat  ***


2013. Június 06. - 18:16:13
Válasz #51
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"