2024. Június 16. - 00:42:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Serge Nubret-et a családja mérgezte meg?  (Megtekintve 11534 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 19. - 19:51:10
Válasz #15
Nem elérhető

FirstLady


A legundorítóbb, legaljasabb és leggusztustalanabb dolog "földön fekvő" emberbe rúgni...

Ha verte netán a családját, akkor elválhatott volna anya, és nem a gyerekeknek kellett volna mérgezni... Ha nem vált el, akkor inkább anyukát kellett volna megmérgezni, mert ugye anya nézte végig kussolva, hogy a gyerekei szenvednek... az ilyen nem anya...

De van egy olyan érzésem, hogy semmi ilyen nem volt...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 19. - 20:45:49
Válasz #16

SheHulk

Vendég
A legundorítóbb, legaljasabb és leggusztustalanabb dolog "földön fekvő" emberbe rúgni...

Ha verte netán a családját, akkor elválhatott volna anya, és nem a gyerekeknek kellett volna mérgezni... Ha nem vált el, akkor inkább anyukát kellett volna megmérgezni, mert ugye anya nézte végig kussolva, hogy a gyerekei szenvednek... az ilyen nem anya...

De van egy olyan érzésem, hogy semmi ilyen nem volt...


 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Lédy te egy dobozban élsz vagy nemtudom

anyám 15évig nem hagyta el apámat nem tehette meg mert ott voltam én... emberek nem tesznek meg dolgokat... én megkértem a haldokló apámat hogy ne szenvedtessen enegem tovább... menjen a francba...és haljon szépen meg.. van az afájdalom ami után levágod a kapaszkodó kezét is a másiknak.. és itt be is legyen ez fejezve..

2009. Július 19. - 20:49:51
Válasz #17
Nem elérhető

FirstLady


A legundorítóbb, legaljasabb és leggusztustalanabb dolog "földön fekvő" emberbe rúgni...

Ha verte netán a családját, akkor elválhatott volna anya, és nem a gyerekeknek kellett volna mérgezni... Ha nem vált el, akkor inkább anyukát kellett volna megmérgezni, mert ugye anya nézte végig kussolva, hogy a gyerekei szenvednek... az ilyen nem anya...

De van egy olyan érzésem, hogy semmi ilyen nem volt...


 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Lédy te egy dobozban élsz vagy nemtudom

anyám 15évig nem hagyta el apámat nem tehette meg mert ott voltam én... emberek nem tesznek meg dolgokat... én megkértem a haldokló apámat hogy ne szenvedtessen enegem tovább... menjen a francba... van az afájdalom ami után levágod a kapaszkodó kezét is a másiknak.. és itt be is legyen ez fejezve..
Anyám elvált apámtól 6 hónapos koromban, így nyugodt, békés családban nőttem fel, és nem őrjöngött senki körülöttem... nem azt mondom, hogy anyagilag nem volt neki (nekünk) nehéz, de nem az számított, hanem az én biztonságom és nyugodt életem... ha neki ment, másnak is megy...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 19. - 20:51:11
Válasz #18

SheHulk

Vendég
A legundorítóbb, legaljasabb és leggusztustalanabb dolog "földön fekvő" emberbe rúgni...

Ha verte netán a családját, akkor elválhatott volna anya, és nem a gyerekeknek kellett volna mérgezni... Ha nem vált el, akkor inkább anyukát kellett volna megmérgezni, mert ugye anya nézte végig kussolva, hogy a gyerekei szenvednek... az ilyen nem anya...

De van egy olyan érzésem, hogy semmi ilyen nem volt...


 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Lédy te egy dobozban élsz vagy nemtudom

anyám 15évig nem hagyta el apámat nem tehette meg mert ott voltam én... emberek nem tesznek meg dolgokat... én megkértem a haldokló apámat hogy ne szenvedtessen enegem tovább... menjen a francba... van az afájdalom ami után levágod a kapaszkodó kezét is a másiknak.. és itt be is legyen ez fejezve..
Anyám elvált apámtól 6 hónapos koromban, így nyugodt, békés családban nőttem fel, és nem őrjöngött senki körülöttem... nem azt mondom, hogy anyagilag nem volt neki (nekünk) nehéz, de nem az számított, hanem az én biztonságom és nyugodt életem... ha neki ment, másnak is megy...

aham persze... ne is gondold át.. úgy jó ahogy mondod ****:))))))
Jézusom flesleges a szó itt...

2009. Július 19. - 20:53:41
Válasz #19
Nem elérhető

lue



2009. Július 19. - 21:05:11
Válasz #20
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 29. - 17:35:09
Válasz #21
Nem elérhető

lue


Filmei:
1981 - A profi (Le Professionel)
1977 - Acélizom (Pumping Iron)
1972 - César és Rosalie (César et Rosalie)
1963 - Góliát dicső bosszúja (Goliath e la schiava ribelle)

2009. Július 29. - 17:37:00
Válasz #22
Nem elérhető

lue


Szedtem valahonnan ::)
Serge Nubret-ről új információk kerültek nyilvánosságra, úgy tűnik, hogy a következő sorokat maga bajnok írta egy internetes fórumra:
"A gyerekeim megmérgeztek, hogy megszerezzék a pénzemet és a birtokaimat. A mérgek miatt nem tudok beszélni, ők pedig hazudnak arról, hogy miért vagyok itt. Nem tudok járni, nem akarok a kórházban meghalni. A kórház tud mindenről, de fedezi őket, kérlek titeket, juttassatok ki. Serge

2009. Július 29. - 17:41:13
Válasz #23
Nem elérhető

lue




2009. Július 29. - 19:45:58
Válasz #25
Nem elérhető

Kozi001


Szedtem valahonnan ::)
Serge Nubret-ről új információk kerültek nyilvánosságra, úgy tűnik, hogy a következő sorokat maga bajnok írta egy internetes fórumra:
"A gyerekeim megmérgeztek, hogy megszerezzék a pénzemet és a birtokaimat. A mérgek miatt nem tudok beszélni, ők pedig hazudnak arról, hogy miért vagyok itt. Nem tudok járni, nem akarok a kórházban meghalni. A kórház tud mindenről, de fedezi őket, kérlek titeket, juttassatok ki. Serge
Ez már nem aktuális hír... :-\
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 29. - 22:56:34
Válasz #26
Nem elérhető

FirstLady


Szedtem valahonnan ::)
Serge Nubret-ről új információk kerültek nyilvánosságra, úgy tűnik, hogy a következő sorokat maga bajnok írta egy internetes fórumra:
"A gyerekeim megmérgeztek, hogy megszerezzék a pénzemet és a birtokaimat. A mérgek miatt nem tudok beszélni, ők pedig hazudnak arról, hogy miért vagyok itt. Nem tudok járni, nem akarok a kórházban meghalni. A kórház tud mindenről, de fedezi őket, kérlek titeket, juttassatok ki. Serge
Ez már nem aktuális hír... :-\
főleg, hogy ezzel indult a topic ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 19. - 16:51:16
Válasz #27
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A "gyerekek" létrehozták Segre "hivatalos" honlapját,"hivatalos" magyarázatokkal. ( vagy magyarázkodásokkal ? )

Egy jó angolos majd nekidurálja magát ugye?  ;D :-){

http://www.sergenubret.com/

2009. Augusztus 19. - 17:18:23
Válasz #28
Nem elérhető

George


Itt annyit írnak, hogy hypoglikémiás kómába esett otthon, pajzsmirigy rendellenesség miatt, és a tűzoltók találtak rá. Azóta kórházban van, orvosi felügyelet alatt áll.
Semmi méreg, azt meg, hogy ők mérgezték meg, nem ismerik be itt ;D