2024. Június 16. - 07:03:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 156790 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Szeptember 02. - 21:13:33
Válasz #180
Nem elérhető

trobert2


Majd elengeded a füled mellet!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 21:24:33
Válasz #181
Nem elérhető

Aco


Igyvan,nyugodtan tolcsel fel!!Van az edzotermi fotok topic a Sajat cikkek alatt.Eleg masszivan nezel ki azon a kepen Potty.

2010. Szeptember 02. - 21:27:20
Válasz #182
Nem elérhető

trobert2


Mert élőben is iszonyat vasszív,hatalmas a srác!!!!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 21:29:26
Válasz #183
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Akkorhát? Pötty? A színpad a tiéd!  ;) @:-)

2010. Szeptember 02. - 21:30:34
Válasz #184
Nem elérhető

trobert2


Pötyő ne kéresd magad nincs miért,simán nyerő vagy a fórumon szerintem a te súlyodban!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 02. - 21:32:57
Válasz #185
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pötyő ne kéresd magad nincs miért,simán nyerő vagy a fórumon szerintem a te súlyodban!

Neakard hogy az iwiwről vadássza le valaki a képeidet.  ;D

2010. Szeptember 03. - 19:49:31
Válasz #186
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok,ma láb edzés volt úgy fáj a lábam és a seggem alig bírok menni,félek a holnaptól ;D ;D

Futás nem sok kb 7-8 perc volt bemelegítésnek

Gugolás 1*10 súlyokat nem írok mert szánalmasak

3*8

lábtoló 1*10 3*9

lábhajlítás váltott lábbal 1*10 3*8

Vádlizás állva 4*12 

levezetésnek pedig volt úgy 5 perc bicikli,ez a péntek nep nem épp a kedvencem,de azért igyekszem felhozni a lábamat mert nagyon szánalmas vádlim valahogy 41 körül mozog ezt jó volna felhozni mert így szégyen a comb valahogy 59 60cm körül mozog ez sem valami jó ezt is fel kellene tornázni!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 06. - 19:49:51
Válasz #187
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok,véget ért a mai edzés már olyan szinten edzhetnékem volt hogy alig tudtam aludni,ha ma nem tudtam volna elmenni edzeni nem i tudom mit csináltam v na!  egy jó kis bicepsz tricepsz edzés volt!

Bemelegitésnek kis súlyal űlve csigán bicepsz 3*10

tolószkodás 3*10

ülve váltott kezes bicepsz
1*10 21 kg

tricepsz lenyomás egy kézzel csigán 1*10 20kg

bicepsz 1*8 26kg

tricepsz 1*10 25kg

bicepsz 2*8  30kg

tricepsz 2*8 25kg

scott pad csigán széles fogással

1*10 súlyt itt nem tudom

tricepsz lenyomás 2 kézzel

1*10 40kg

bicepsz 1*8

tricepsz 1*8 50kg

bicepsz 2*8

tricepsz 
2*8 65kg

bicepsz scott padon 1*10 30kg

lórúgás 1*10 13kg

bicepsz 1*8 40kg

lórúgás 1*10 18kg

bicepsz 2*8 50kg

lórúgás 2*8

kalapács bicepsz 2*8 21kg

homlokra engedés kézi súlyzóval 2*8 21kg

Hát röiden tömören ennyi volt a mai edzés készült pár kép is lehet beteszem őket az edzőtermi fotókhoz ha jó minőségüek mert még nem néztem,de még nem biztos!


Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 06. - 19:59:01
Válasz #188
Nem elérhető

trobert2


Igaz hogy szart se láttok belőlem ,de azért felrakom egy kis helyzetjelentésnek!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 07. - 20:44:03
Válasz #189
Nem elérhető

trobert2


?Meg volta a mai mell edzésem,hát a mai nap nagyon aszra volt mert elaludtam 1 kor keltem fel és fél 3 kor volt az első kaja és ettől tista idegbeteg voltam,most fent maradhatok vagy 2 ig hogy bepótoljam a kaját!

Fekve nyomás 1*10 60 kg
1*8 120kg
1*5 150kg
1*3 160kg
1*1 180kg
1*10 80kg

ferde pados nyomás 1*10 80kg
1*6 100kg
1*4 120kg
1* 140kg
1*8 100kg

ferde pados nyomás kézi súlyzóval 3*8 45kg

negatív nyomás 1*10 80kg
1*8 120kg
1*6 130kg
1*3 150kg
1*2 160kg
1*8 80kg


edzés végén volt 3km bicikli és egy kis hasazás is!most hogy itt a hűvösebb idő kezd az edzés egyre jobban menni és a kajálás is egyre jobb volna hogy ha felbírnék kelni időbe mert ma is fent leszek vagy 2 ig nem tudom holnap hogy fogok birni felkelni enni,szar ez így!a genesisböl elfogyott 60 szem a propi eddig 1 szer sem gyulladt semmi mellékhatást nem érzékelek meg vagyok elégedve mások szerint elindult a növekedésem,ezt én nem nagyon veszem észre,de hát ha ők mondják biztos!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 08. - 19:31:58
Válasz #190
Nem elérhető

trobert2


a mai napom ismét egy fos volt túl későn kezdek el enni mert sokáig fent vagyok a kaja miatt és aztán minden ismétlődik előröl.Ma nem volt az edzőpajti edzené és igy zene is egy fos volt alig lehetett hallani és ráadásul retró rádió ment :(  Ma hát nap lett volna de mivel nem volt edzőtárs úgy döntöttem hogy egy kis gyenge vállazást csinálok.
Kb 50 perc alatt le is tudtam és most a súlyokat sem eröltettem,csak olyan tatás módra edzettem!

Nyaktól nyomás 1*10 20kg
1*8 60kg
1*8 80kg
1*6 100kg
1*3 110kg

előre emelés fordított karral 1*10 10kg
1*8 15kg
3*7 21kg

oldalemelés 1*10 10kg
3*8 18kg

oldalemelés döntöt törzsel ülve 3*10 15kg

Edzés után közvetlen szokott menni dupla adag fehérje aztán mikor haza érek kb 10 perc akkor megy 4 szem aminó és rá 25 percre megy kb 100g rizs és grillezett csirkemell 2 szelet kb 100gr a napi kajám ami soha nem változik az fél kiló csirkemell (nyersen fél kg)és 300gr rizs)van amikor csak ennyi kaja megy,de általába megy mellé zsöldség gyömölcs,néha 1-2 szelet süti,és 2-naponta kb berakok ebédre v mi levest is!Teszek fel egy képet a mai váll edzés végeredményéröl
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 08. - 20:30:04
Válasz #191
Nem elérhető

dino


ha én a 75 kilómhoz 1 kiló feletti csirkét eszek, akkor neked a fél kiló szerinted mire elég? főleg cucc mellé ahol nyugodtan mehetne a kilonkénti 3-4 gramm fehérje is
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 08. - 20:43:45
Válasz #192
Nem elérhető

trobert2


fehérje porbol megy vagy 200 gr a többi kajábol amennyi bemegy az megvan!ne mond hogy hónapokon átt csak szopatom magam fél kilóval?!na akkor holnaptól megy 1 kg!ch t mennyit eszel?
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 08. - 21:17:27
Válasz #193
Nem elérhető

dino


fehérje porbol megy vagy 200 gr a többi kajábol amennyi bemegy az megvan!ne mond hogy hónapokon átt csak szopatom magam fél kilóval?!na akkor holnaptól megy 1 kg!ch t mennyit eszel?

turmixból igen költséges annyit bevinni, meg sztem a szilárd kaja faszább.. étkezésenként 20 deka csirke 5 alkalommal aztán az jó is
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 08. - 21:28:12
Válasz #194
Nem elérhető

trobert2


nekem mondod? 1 hónapig elég egy vödör fehérje!5-6 szor szoktam kajálni,de akkor a reggeli marad zab és akkor 1 kiló csirkét osztok el 5 adagra!estére meg egy kis túró!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE