2024. Június 05. - 02:58:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 154184 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Szeptember 14. - 22:43:06
Válasz #255
Nem elérhető

trobert2


Akkor lehet kipróbálom,ha már ilyen jó véleménnyel vagytok róla!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 14. - 22:50:07
Válasz #256
Nem elérhető

trobert2


Minden doboz PONTOSAN 16 (TIZENHAT) 10 kapszulás adagot tartalmaz (30 Napos Ellátmány) 3,5 dl, vagy több vízzel, vagy gyümölcslével vedd be az egész tartalmát 1(EGY) és KIZÁRÓLAG 1 (EGY) levélnek (10 kapszula) 1-2 órával a súlyzós edzésed előtt. A PlasmaJet a maximális értágító / erőnövelő hatását 2-8 órával a bevétel után éri el, de beveheted akár 30 perccel az edzésed kezdete előtt is.. A PlasmaJet CSAKIS olyan napokon használd, amikor aktív edzést végzel


Most ez azt jelenti hogy minden másnap vegyek be 10 szemet?
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 14. - 23:08:12
Válasz #257
Nem elérhető

Jordan


Minden doboz PONTOSAN 16 (TIZENHAT) 10 kapszulás adagot tartalmaz (30 Napos Ellátmány) 3,5 dl, vagy több vízzel, vagy gyümölcslével vedd be az egész tartalmát 1(EGY) és KIZÁRÓLAG 1 (EGY) levélnek (10 kapszula) 1-2 órával a súlyzós edzésed előtt. A PlasmaJet a maximális értágító / erőnövelő hatását 2-8 órával a bevétel után éri el, de beveheted akár 30 perccel az edzésed kezdete előtt is.. A PlasmaJet CSAKIS olyan napokon használd, amikor aktív edzést végzel


Most ez azt jelenti hogy minden másnap vegyek be 10 szemet?

Ja.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 14. - 23:19:38
Válasz #258
Nem elérhető

trobert2


Az nem semmi,az asztán felbassza akkor a vérnyomásom!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 14. - 23:35:07
Válasz #259
Nem elérhető

brutusz


én hetente 4et nyomok, hétfőn-kedden, csütörtök-péntek. szerda lábnap, akkor nem. olyankor egy kis más maradékokat.

2010. Szeptember 14. - 23:35:48
Válasz #260
Nem elérhető

Jordan


Az nem semmi,az asztán felbassza akkor a vérnyomásom!

De azert arra figyelj, h nem kell pihenonapokon is hasznalni, es mindenkinek mashogy hat. Nekem pl 3-4 oraval edzes elott beveve volt a jo.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 15. - 00:50:41
Válasz #261
Nem elérhető

trobert2


majd tesztelgetem,meglátom majd hogy reagál rá a szervezetem és akkor be tudom lőni a napokat meg az adagot!Bár picit félek mert a cucctól így is 150 a vérnyomásom lehet nem kellene tovább csesztetnem felfelé!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 15. - 20:08:14
Válasz #262
Nem elérhető

trobert2


Eltelt a mai nap is ,edzés is letudva még van 2 kaja aztán alvás!

Mellhez húzás széles fogással 1*15
1*10
3*8

nyakhoz húzás 1*10 3*8


evezés 4*8

mellhez húzás szűk fogással kis súlyal levezetésnek 4*9

Válvonogatás 4*10

Valahogy így festett a mai nap súlyokat most direkt nem írok mert az erőszintem megy felfele és most a megszokottól mindenből több ment,és nem nagyon jegyeztem meg hülyeséget pedig nem akarok írni!edzés előtt volt még ugy kb 10 perc tekerés és edzés után is kb 5 perc!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 17. - 14:59:25
Válasz #263
Nem elérhető

trobert2


Tegnap már nem volt erőm le írni a tricepsz edzést,mert mikor haza értem kajáltam meg főztem egy kis tejszínes kukoricás csirkét!

egykezes lehúzás 1*15 10kg
1*10 20kg
1*8 25kg
1*7 30kg

kétkezes letolás 1*10 50kg
1*8 60kg
1*7 70kg
1*5 75 kg
1*3 80kg


szűknyomás

1*10 60kg
1*9 80kg
1*8 110kg
2*5 130kg

koncentrált tricepsz egykezes súlyzóval ülve 1*10 18 kg
1*8 21kg
1*7 32kg


ma váll edzés van a soron,már nagyon várom mert a válla a kedvenceim közzé tartozik mert nagyon be tud durranni és szeretem azt az érzést ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 17. - 20:50:19
Válasz #264
Nem elérhető

trobert2


Véget ért a váll edzés,nagyon brutálisra sikerült olyan szinten bedurrant hogy volt amikor fel le járkáltam mert azt hittem leszakad!ma nem a nagy súlyoké volt a főszerep nahem kis súlyal szabályosan a legnagyobb vérbőség elérésére mentem ami sikerült is!

Oldalemelés ülve 1*10
nyaktól nyomás 1*10
oldalemelés ülve 3*8
nyaktól nyomás 3*8

előre emelés váltott kézzel 4*8

na itt már maximális volt a bedurranás azt sem tudtam mit csináljak úgy fájt!

hátsó váll döntött törzsel ülve 4*10

kicsit nagyobb súlyal a többihez képest pingvin ülve 3*7

edzés után volt egy kis minimális láb edzés,azt nem is részletezem mert csak átmozgató jellegű volt!

ma volt egy kis váll mérés és kis növekedés mutatkozik most alapból volt akkora mint 1 hónappal ezelőtt bedurranva,ha ez így halad meg lesz hamarosan az a 150 es vállbőség!

úgy veszem észre hogy most a karom picit lassabban fejlődik a többi testrészhez képest,meg a többiek is azt mondják hogy vállasodtam meg a hátam is nőtt,de ez nem is baj nem elsődleges cél a nagy bicepsz inkább arányos legyek és széles azért ez a 46 körüli bicepsz se olyan kicsi hogy aggódnom kellene emiatt!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 17. - 21:34:41
Válasz #265
Nem elérhető

pwz


Ha 46os a bicepszed akkor mekkora a felkarod?  >:D

2010. Szeptember 17. - 21:38:12
Válasz #266
Nem elérhető

trobert2


ezt most hogy érted?most mondom 46 körüli?nem az alkart akarod kérdezni?mert az 38 bedurranva lehet van már 39!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 17. - 22:14:32
Válasz #267
Nem elérhető

dumbass


ezt most hogy érted?most mondom 46 körüli?nem az alkart akarod kérdezni?mert az 38 bedurranva lehet van már 39!

Arra gondolt hogy nem a karod átmérője 46cm, hanem a bicepszed mint izom 46cm. Amolyan poén akart ez lenni szerintem :D

2010. Szeptember 17. - 22:16:19
Válasz #268
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
ezt most hogy érted?most mondom 46 körüli?nem az alkart akarod kérdezni?mert az 38 bedurranva lehet van már 39!

Arra gondolt hogy nem a karod átmérője 46cm, hanem a bicepszed mint izom 46cm. Amolyan poén akart ez lenni szerintem :D

Az már méretes kar lehet...

2010. Szeptember 17. - 22:20:23
Válasz #269
Nem elérhető

dumbass


ezt most hogy érted?most mondom 46 körüli?nem az alkart akarod kérdezni?mert az 38 bedurranva lehet van már 39!

Arra gondolt hogy nem a karod átmérője 46cm, hanem a bicepszed mint izom 46cm. Amolyan poén akart ez lenni szerintem :D

Az már méretes kar lehet...

Ó bakker látom énis értelmes dolgot írtam. Természetesen a kerületre gondoltam :)