2024. Június 08. - 05:54:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vállak harca  (Megtekintve 87861 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Február 23. - 10:49:30
Válasz #90
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Engem laginkább a kivitelezés szabályossága érdekel.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 23. - 11:24:32
Válasz #91
Nem elérhető

Maszat


Na jolvan gyerekek kipróbálom ma Én is.Tuti égés lesz mert tényleg a vállam a leggyengébb izomcsoportom, de legyen.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 23. - 11:28:01
Válasz #92
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Van az első oldalon video! ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 23. - 11:29:45
Válasz #93
Nem elérhető

Maszat


Közbe már töröltem, mert rájöttem,h az egész topic erről szól  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 23. - 11:37:30
Válasz #94
Nem elérhető

Woodslave


igen elég furcsa az ennyre egyenletes teljesítmény ilyen csúcsnyomások esetén. Mondjuk abban biztos vagyok, ha God ezt mondja, akkor az így is van @:-)

2010. Február 23. - 11:39:06
Válasz #95
Nem elérhető

Maszat


Ahogy látom a faszinak párhuzamosan vannak a lábai 1más mellett.Én eleve nem bírok így nyomni mert kurvára hátra kell döntenem a testem.A jobb lábam mindig hátul van, így a testemet szabályosabban tudom tartani.

Így is szabályos lenen a végrehajtás?Persze kontroláltan kinyomva, nem rugózva kilökve.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 23. - 11:44:52
Válasz #96
Nem elérhető

Cressler


Ahogy látom a faszinak párhuzamosan vannak a lábai 1más mellett.Én eleve nem bírok így nyomni mert kurvára hátra kell döntenem a testem.A jobb lábam mindig hátul van, így a testemet szabályosabban tudom tartani.

Így is szabályos lenen a végrehajtás?Persze kontroláltan kinyomva, nem rugózva kilökve.
Ezen ne múljon, habár  a military press-nek ez az egyik nehézsége...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Február 23. - 11:46:44
Válasz #97
Nem elérhető

Maszat


Ahogy látom a faszinak párhuzamosan vannak a lábai 1más mellett.Én eleve nem bírok így nyomni mert kurvára hátra kell döntenem a testem.A jobb lábam mindig hátul van, így a testemet szabályosabban tudom tartani.

Így is szabályos lenen a végrehajtás?Persze kontroláltan kinyomva, nem rugózva kilökve.
Ezen ne múljon, habár  a military press-nem ez az egyik nehézsége...

hát kíváncsiságból azért kipróbálom így.Már bemelegítésnél is sima rúddal is hátrateszem az 1ik lábam.Anélkül annyira hátra kell homorítanom,h úgy érzem ketté szakadok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 23. - 12:24:43
Válasz #98
Nem elérhető

God Vazzeg


Mindenképp megpróbálunk valahogy videót csinálni, nem tudom szabályos-e, csinálom ahogy bírom, gondolom a deréksérülésem nem elég mentség semmire. De sebaj. Azért egyenletes a nyomás teljesítménye, mert próbáltam beosztani az erőm, 1. szériában ment volna több is  ::)

Nem hazudok, én nem nethuszár vagyok, azt hittem ez már lejött ennyi idő után, H.Laci ott volt, sőt sokan, de ők nincsenek itt fent. Az igazi az lenne, ha egy fórumos együtt edzésen tudnám megmutatni, biztos vagyok benne, hogy a videóba is bele fogtok kötni. Mindegy, lesz videó is, ha az se elég, akkor lehet elküldeni mindenkinek aktuális barátnőjét hozzám mélytorkosra, mert nem fog érdekelni ki mit gondol.

Megnézem a videót, hátha valamit elqrtam tényleg  ::)

Szerk: megnéztem a videót, így csinálom, csak kicsit szűkebben fogom.

2010. Február 23. - 12:48:10
Válasz #99
Nem elérhető

Maszat


" Minden sorozatban a lehető legmagasabb ismétlésszám elérése a cél."

Nem tartalékolni kell, hanem minden sorozatban bukásig nyomni.Erről szól.
Én elhiszem Neked God, video se érdekel, a csajom még engem sem mélytorkoz, ugyhogy ne számíts ilyenre  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 23. - 13:10:59
Válasz #100
Nem elérhető

Gabe


Én meg nem poénkodnék ilyenről senkinek az aktuális barátnőjével...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 23. - 13:19:17
Válasz #101
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg nem poénkodnék ilyenről senkinek az aktuális barátnőjével...

Te már csak kötözködsz velem, mint sok más taggal itt. Nálam nyomhatod, mert nem érdekel  8-) Mindenki tudja mi a poén, meg mi nem, szerintem indítsd a nolvát főnök, mert HP vagy nagyon  ;D

2010. Február 23. - 13:20:01
Válasz #102
Nem elérhető

God Vazzeg


" Minden sorozatban a lehető legmagasabb ismétlésszám elérése a cél."

Nem tartalékolni kell, hanem minden sorozatban bukásig nyomni.Erről szól.
Én elhiszem Neked God, video se érdekel, a csajom még engem sem mélytorkoz, ugyhogy ne számíts ilyenre  ;D

Én azt hittem, az össz ismétlésszám a lényeg, tehát arra megy a verseny. Nem jól tudtam?  ::)

2010. Február 23. - 13:21:58
Válasz #103
Nem elérhető

Jordan


" Minden sorozatban a lehető legmagasabb ismétlésszám elérése a cél."

Nem tartalékolni kell, hanem minden sorozatban bukásig nyomni.Erről szól.
Én elhiszem Neked God, video se érdekel, a csajom még engem sem mélytorkoz, ugyhogy ne számíts ilyenre  ;D

Én azt hittem, az össz ismétlésszám a lényeg, tehát arra megy a verseny. Nem jól tudtam?  ::)

Csinalja mindenki ugy, ahogy ertelmezi, es nincs vita.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 23. - 13:28:27
Válasz #104
Nem elérhető

Gabe


Én meg nem poénkodnék ilyenről senkinek az aktuális barátnőjével...

Te már csak kötözködsz velem, mint sok más taggal itt. Nálam nyomhatod, mert nem érdekel  8-) Mindenki tudja mi a poén, meg mi nem, szerintem indítsd a nolvát főnök, mert HP vagy nagyon  ;D
Én nem kötözködtem, leírtam, hogy nem hiszem el, ennyi! Azt is hozzátettem, hogy ha látok videót róla és igaz, akkor megkövetlek!
Ha neked ez kötözködés, akkor vedd annak!
A kokszos szöveget meg felesleges nyomnod, mert én nem zabálom marokszámra, mint te, így nem vágom miről gagyogsz!
Szerintem másnak a csajával mélytorkozásról beszélni semmilyen körülmények közt nem poén, de lehet, hogy nálad, meg a haverjaidnál igen!
"Yeah buddy, light weight baby!"