2024. Május 28. - 20:47:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vállak harca  (Megtekintve 87133 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Március 05. - 00:46:43
Válasz #240
Nem elérhető

Maszat


az lehet a pakliban,h nem szoktam állva csinálni a váll gyakorlatokat mert kényelmetlen, és kezdek hozzászokni.

 Persze, szokatlan a gyakorlat, nekem a múltkor a vádlim adta meg magát, az utolsó sorozatban egyszerűen elkezdett remegni és arra kellett figyelnem hogy a földön maradjon. @-o

Én ilyet párzó kan kutyánál láttam csak,h remegett a lába a gyakorlat közbe  ;D

De komolyan  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 05. - 01:10:23
Válasz #241
Nem elérhető

Alex46


az lehet a pakliban,h nem szoktam állva csinálni a váll gyakorlatokat mert kényelmetlen, és kezdek hozzászokni.

 Persze, szokatlan a gyakorlat, nekem a múltkor a vádlim adta meg magát, az utolsó sorozatban egyszerűen elkezdett remegni és arra kellett figyelnem hogy a földön maradjon. @-o

Én ilyet párzó kan kutyánál láttam csak,h remegett a lába a gyakorlat közbe  ;D

De komolyan  ;D

 8-)  :-p  @-o  @-o

 

2010. Március 05. - 01:10:58
Válasz #242
Nem elérhető

Maszat


az lehet a pakliban,h nem szoktam állva csinálni a váll gyakorlatokat mert kényelmetlen, és kezdek hozzászokni.

 Persze, szokatlan a gyakorlat, nekem a múltkor a vádlim adta meg magát, az utolsó sorozatban egyszerűen elkezdett remegni és arra kellett figyelnem hogy a földön maradjon. @-o

Én ilyet párzó kan kutyánál láttam csak,h remegett a lába a gyakorlat közbe  ;D

De komolyan  ;D

 8-)  :-p  @-o  @-o

 
;D   ;-oo-;
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 05. - 01:16:02
Válasz #243
Nem elérhető

Alex46


az lehet a pakliban,h nem szoktam állva csinálni a váll gyakorlatokat mert kényelmetlen, és kezdek hozzászokni.

 Persze, szokatlan a gyakorlat, nekem a múltkor a vádlim adta meg magát, az utolsó sorozatban egyszerűen elkezdett remegni és arra kellett figyelnem hogy a földön maradjon. @-o

Én ilyet párzó kan kutyánál láttam csak,h remegett a lába a gyakorlat közbe  ;D

De komolyan  ;D

 8-)  :-p  @-o  @-o

 
;D   ;-oo-;


 ;-oo-; Szerintem az idegrenszer adta meg magát mindkét esetben, de legalább a kutya jól érezte magát, én nem annyira.  :azn:

2010. Március 05. - 01:18:17
Válasz #244
Nem elérhető

Maszat


Amúgy kíváncsi vagyok arra, h mások mennyivel teljesítenek jobban az első alkalomhoz képest.
majd írjátok be!

Ma annyira bedurrant a vállam ettöl a military press-től (meg a többitől) ,h ha nyomtam 1 oldal bicepsz pózt, teljesen elnyomta a "hideg" bicepszem.Majd dobok fel a naplómba 1 képet, elég vicces  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 05. - 01:32:32
Válasz #245
Nem elérhető

Alex46


Amúgy kíváncsi vagyok arra, h mások mennyivel teljesítenek jobban az első alkalomhoz képest.
majd írjátok be!

Ma annyira bedurrant a vállam ettöl a military press-től (meg a többitől) ,h ha nyomtam 1 oldal bicepsz pózt, teljesen elnyomta a "hideg" bicepszem.Majd dobok fel a naplómba 1 képet, elég vicces  :D

Én próbáltam, nekem rosszabb lett mint az első, előtte hátaztam így a derekam nem volt a toppon, az elsőt néhány karkörzés után pihenten nyomtam, és szűkebben fogtam a rudat mint a srác a videóban.

2010. Március 05. - 02:06:35
Válasz #246
Nem elérhető

Maszat


Amúgy kíváncsi vagyok arra, h mások mennyivel teljesítenek jobban az első alkalomhoz képest.
majd írjátok be!

Ma annyira bedurrant a vállam ettöl a military press-től (meg a többitől) ,h ha nyomtam 1 oldal bicepsz pózt, teljesen elnyomta a "hideg" bicepszem.Majd dobok fel a naplómba 1 képet, elég vicces  :D

Én próbáltam, nekem rosszabb lett mint az első, előtte hátaztam így a derekam nem volt a toppon, az elsőt néhány karkörzés után pihenten nyomtam, és szűkebben fogtam a rudat mint a srác a videóban.


Én is hátaztam előtte való nap, a felhúzástol pedig szépen éreztem a derekam.Én is szűkebben fogtam picit mint multkor.Amugy érdekes volt így,h szűkebben fogtam nekem sem akart koppanásig lejönni, a végét még picit le is kellett húznom az első sorozatnál, aztán a 2.nál már lement magától.

Elötte melegítésnek csináltam sima rúddal is, meg 30kg-mal is kb 10et.Nicoflex nagy adagban.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 05. - 02:17:56
Válasz #247
Nem elérhető

Alex46


Amúgy kíváncsi vagyok arra, h mások mennyivel teljesítenek jobban az első alkalomhoz képest.
majd írjátok be!

Ma annyira bedurrant a vállam ettöl a military press-től (meg a többitől) ,h ha nyomtam 1 oldal bicepsz pózt, teljesen elnyomta a "hideg" bicepszem.Majd dobok fel a naplómba 1 képet, elég vicces  :D

Én próbáltam, nekem rosszabb lett mint az első, előtte hátaztam így a derekam nem volt a toppon, az elsőt néhány karkörzés után pihenten nyomtam, és szűkebben fogtam a rudat mint a srác a videóban.


Én is hátaztam előtte való nap, a felhúzástol pedig szépen éreztem a derekam.Én is szűkebben fogtam picit mint multkor.Amugy érdekes volt így,h szűkebben fogtam nekem sem akart koppanásig lejönni, a végét még picit le is kellett húznom az első sorozatnál, aztán a 2.nál már lement magától.

Elötte melegítésnek csináltam sima rúddal is, meg 30kg-mal is kb 10et.Nicoflex nagy adagban.

Ezt, hogy nem akar lejönni, ezt nem nagyon értem, nagyon kötött izomzat kell ahhoz szerintem, vagy a testartás rosssz, úgy értem a gyakorlat közben.

2010. Március 05. - 02:22:20
Válasz #248
Nem elérhető

Maszat


Lehet,h az is közrejátszhat,h nagyon hosszuak a kezeim, így szűkebben fogva a végén akadályoz a leengedésben.De csak az első gyakorlat, első 5-6 ismétlésénél figyeltem fel rá, mert szabályosan akartam csinálni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 05. - 02:37:32
Válasz #249
Nem elérhető

Alex46


Lehet,h az is közrejátszhat,h nagyon hosszuak a kezeim, így szűkebben fogva a végén akadályoz a leengedésben.De csak az első gyakorlat, első 5-6 ismétlésénél figyeltem fel rá, mert szabályosan akartam csinálni.

Lehet, de a vállaid kötöttek lehetnek, próbáld meg súly nélkül a mozdulatot, amikor a karok lent vannak a könyököd hátra kerül a hátad vonalába, próbáld falnak háttal állva, így érzed majd amit mondok.

2010. Március 05. - 21:52:52
Válasz #250
Nem elérhető

Cressler


Ahhoz képest, hogy 2 hete nem vállaztam meg ilyesmi meg a köcsög Mekiben nem tudtam kajálni reggel mert csak MCreggeli volt :) siralmas
19
12
10

remélem jövő héten jobb lesz.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 05. - 23:02:00
Válasz #251
Nem elérhető

Gabe


Az jó eredmény, főleg, hogy tápos vagy 2 hete!  ****:))))))
Egyet én is szépítettem ma:
22
10
8
most már megvan a 40ismétlés! De még mindig nem értem, miért vagyok ilyen szar a 2.sorozatban!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 05. - 23:14:17
Válasz #252
Nem elérhető

Yeti


De még mindig nem értem, miért vagyok ilyen szar a 2.sorozatban!
Csinálj előtte még néhány melegítő, vagy más gyakorlatot, aztán az első is szarabb lesz!  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 06. - 04:05:06
Válasz #253
Nem elérhető

hopika


Alex-Maszat...
A hátedzés ebben a gyakorlatban annyira korlátoz,mint a körhintában a mézeskosár-pult...
Ha normálisan végzett a gyakorlat,akkor csak segíthet a hát edzés:mivel a nyomógyakorlatoknál elvileg (és jó esetben) a tricepsz mozog,valamint az alsó hát-mint stabilizátor(és nem erőkifejtő-rugózásnál)-így nem értem a retreat-et...
So???
Mélyebb anatómiai magyarázatot kérek...(és majd megcáfolom)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 06. - 11:38:24
Válasz #254
Nem elérhető

Alex46


Alex-Maszat...
A hátedzés ebben a gyakorlatban annyira korlátoz,mint a körhintában a mézeskosár-pult...
Ha normálisan végzett a gyakorlat,akkor csak segíthet a hát edzés:mivel a nyomógyakorlatoknál elvileg (és jó esetben) a tricepsz mozog,valamint az alsó hát-mint stabilizátor(és nem erőkifejtő-rugózásnál)-így nem értem a retreat-et...
So???
Mélyebb anatómiai magyarázatot kérek...(és majd megcáfolom)

Egy hátedzés után nincs topon az energiaszintem, meg egy fáradt alsóhát, gyenge alap a súly konrollált mozgatásához, de lehet, hogy csak gyenge vagyok. :azn: