2024. Május 23. - 09:40:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: FIBO 2010  (Megtekintve 16328 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 25. - 12:39:01
Válasz #45
Nem elérhető

bandus


Jó képek ****:))))))
Brandon Curry azthittem többet fejlődött. A Lesukov lassan odaállhat bárki mellé. És itt oroszlányon az összes cigánygyereknek olyan feje van mint Roellynek ;D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Április 25. - 12:40:36
Válasz #46
Nem elérhető

szv


És mit szoltok Victor és Chris verekedéséhez? ;D

2010. Április 25. - 13:03:05
Válasz #47
Nem elérhető

pmiller06


És mit szoltok Victor és Chris verekedéséhez? ;D

Én megnéznék róla egy videót  ***))) elég vicces lehet, ahogy ők verekednek :D

2010. Április 25. - 15:58:17
Válasz #48
Nem elérhető

szv



2010. Április 25. - 16:10:15
Válasz #49
Nem elérhető

Kicsibors



2010. Április 25. - 19:04:27
Válasz #50
Nem elérhető

Gabe


Dex így offseasonben is elég komolyan néz ki...
Épp én is azt néztem, hogy ez a gnóm Melvin hogy lehetett bármikor is Mr. Olympia top 6-ban.
Elég kontrasztos a különbség Dex, Phil és közte.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 26. - 14:22:54
Válasz #51
Nem elérhető

endre66


Külföldi fórumokon azon megy a cívódás, hogy Phil a karjai nélkül Lesukov mellett úgy néz ki, mint egy úszóedző.  :D  
mod:  akkor most ki a karmatyi?  ***))))

2010. Április 26. - 14:33:33
Válasz #52
Nem elérhető

Joel


Ok lehet ,de a szinpadon(főleg amilyen formát az Arnoldon idén hozott) azért más a helyzet!Még egyenlőre! ????...
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Április 26. - 14:34:31
Válasz #53
Nem elérhető

Gabe


Phil egyedül nagyon jól mutat, de pl. mikor Dex mellé áll, akkor is látszik, hogy Dexter mennyivel szélesebb és sűrűbb, Lesukov meg más dimenzió méretben.
Nem mintha kidolgozottságban nagy problémái lennének.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 26. - 14:38:43
Válasz #54
Nem elérhető

atleeta


Lesukov meg úgy néz ki, mint egy jóllakott ovodás  :D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 26. - 14:39:28
Válasz #55
Nem elérhető

George


Ezt melyik fórumon olvastad Endre? ;D

2010. Április 26. - 14:44:37
Válasz #56
Nem elérhető

endre66


Ezt melyik fórumon olvastad Endre? ;D
Móricka.hu-n

Én nem foglaltam állást semelyikük mellett, szerintem barom, aki ilyen képeket szerkeszt, ez kb olyan, mintha egy golfjátékostól azt várnánk, hogy ütő nélkül is jól teljesítsen... @-o


2010. Április 26. - 15:17:22
Válasz #57
Nem elérhető

Pity


Dex így offseasonben is elég komolyan néz ki...
Épp én is azt néztem, hogy ez a gnóm Melvin hogy lehetett bármikor is Mr. Olympia top 6-ban.
Elég kontrasztos a különbség Dex, Phil és közte.
Azért Melvint nem nevezném "gnóm"nak... régen elég komoly formája volt pl 2001ben meg ugye dex sem volt akkor még ekkora... na de rég volt az; sok testépítő felett már úgymond eljárt az idő... tegnap beszélgettem haverral hogy Coleman is 2001ben mennyire durván nézett már ki 2007ben meg... na de ettől függetlenül az összesnek úgymond kijár a tisztelet azért amit leraktak az asztalra!

2010. Április 26. - 15:19:36
Válasz #58
Nem elérhető

Gabe


Dex így offseasonben is elég komolyan néz ki...
Épp én is azt néztem, hogy ez a gnóm Melvin hogy lehetett bármikor is Mr. Olympia top 6-ban.
Elég kontrasztos a különbség Dex, Phil és közte.
Azért Melvint nem nevezném "gnóm"nak... régen elég komoly formája volt pl 2001ben meg ugye dex sem volt akkor még ekkora... na de rég volt az; sok testépítő felett már úgymond eljárt az idő... tegnap beszélgettem haverral hogy Coleman is 2001ben mennyire durván nézett már ki 2007ben meg... na de ettől függetlenül az összesnek úgymond kijár a tisztelet azért amit leraktak az asztalra!
Énkérekelnézést, ha valakit megbántottam, Melvint én is nagyon bírtam régen, nagyon esztétikus és szimmetrikus volt, viszonylag nagy tömeggel.
De sajnos évek óta semmi újat nem mutat...
Ronnieval meg még most sem említeném egy lapon...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 26. - 15:23:46
Válasz #59
Nem elérhető

Pity


Dex így offseasonben is elég komolyan néz ki...
Épp én is azt néztem, hogy ez a gnóm Melvin hogy lehetett bármikor is Mr. Olympia top 6-ban.
Elég kontrasztos a különbség Dex, Phil és közte.
Azért Melvint nem nevezném "gnóm"nak... régen elég komoly formája volt pl 2001ben meg ugye dex sem volt akkor még ekkora... na de rég volt az; sok testépítő felett már úgymond eljárt az idő... tegnap beszélgettem haverral hogy Coleman is 2001ben mennyire durván nézett már ki 2007ben meg... na de ettől függetlenül az összesnek úgymond kijár a tisztelet azért amit leraktak az asztalra!
Énkérekelnézést, ha valakit megbántottam, Melvint én is nagyon bírtam régen, nagyon esztétikus és szimmetrikus volt, viszonylag nagy tömeggel.
De sajnos évek óta semmi újat nem mutat...
hát ez sajnos így van, de ha megnézed van pár még ilyen testépítő hogy ne menjünk messzire Dex is hasonló cipőben van... minden versenyen nagyon száraz,éles de tömegben valahogy nem sikerül robbantania..Philről mi a véleményed Gabe? szerinted lehet ő még Mr.O vagy hasonló lesz mint Flex?