2024. Június 16. - 15:41:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Diéta vagy tömegelés?

Johnnyx-nak még fogynia kell
2 (5.3%)
Johnnyx-ra több izomtömeg kell
36 (94.7%)

Összes szavazó: 38

Szerző Téma: The return of Johnnyx  (Megtekintve 58974 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Október 03. - 15:56:27
Válasz #105
Nem elérhető

Johnnyx


Átnéztem a DC edzést és nagyon tetszik.
Anti, te hogy osztottad be az izomcsoportokat?
Egyetek zabot!

2010. Október 03. - 16:31:26
Válasz #106
Nem elérhető

AtomAnti


Én 2 felé osztottam a dolgokat.

A nap

Mell
Váll
Hát szélesség
Hát vastagság

B nap

Bicepsz
Alkar
Tricepsz
Vádli
Hajlító
Feszítő

Eredetileg a Tricepszet még az A napon kellene végezni de nekem a két nyomó gyakorlat után már nem igazán van rá Watt.
Mivel általában tricepszre is szűken szoktam nyomni.
Egy héten háromszor megyek le és így 8 napon belül mindent kétszer robbantok meg.
Működik mert vastagabbnak érzem magam és erőben is most vagyok a csúcson.
Ha azt az egy sort kellő bemelegítés után addig végzed ameddig kell tehát amikor már nem vagy képes több ismétlésre és a második rest pause után 20 mp tartást megcsinálod majd a negatívat lassan engeded le na akkor érezni fogod, hogy "Mi folyik Gyöngyösön"...   ;D

Annyit ír még a szerző, hogy a különösen gyenge izomcsoportoknál az egy munkasor után pihenj egyet és válasz egy olyan súlyt amivel 20 ismétlés körül éred el a bukást és csak aztán nyújts.

Az agresszív nyújtást sose hanyagold el!!!

Remélem tudtam segíteni.Ha valami érdekel még kérdezz.


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 03. - 18:13:25
Válasz #107
Nem elérhető

Johnnyx


Köszi
A holnapi edzésen kipróbálom és beszámolok hogyan sikerült.
Egyetek zabot!

2010. Október 04. - 16:55:34
Válasz #108
Nem elérhető

Johnnyx


Szóval kipróbáltam vagyis elkezdtem a DC-t. Néha még kicsit alá/fölé becsültem a súlyokat.

1. Fekvenyomás 85 kg-val összesen csak 12 ismétlés ment -->ez marad
2. Mellről nyomás ülve 40 kg-val összesen 19 ismétlés ment, túl könnyű volt --> erre megy +5 kg
3. Szűknyomás 60 kg-val, 15 ismétlés, ezt eltaláltam --> ez marad
4. Evezés döntött törzzsel 70kg-val, 16 ismétlés -- > erre megy +5 kg
5. Húzódzkodás súly nélkül 18 ismétlés --> erre megy +5 kg

Anti vélemény?
Egyetek zabot!

2010. Október 06. - 11:43:49
Válasz #109
Nem elérhető

AtomAnti


Meg vagyok veled elégedve ifjú Padawanom  =/+'

Fekvenyomást 87.5 kg -ra tenném. Próbálj meg 10 összismétlést kicsikarni. Pl : 7+2+1
Mellről nyomást én keretben csinálnám sokkal célirányosabban tudod terhelni a vállad./ Nekem jobban működik/
Szűknyomást szintén keretben csináld.Ennél is 10-12 totál ismétlés számot célozz meg.
Meghálálja magát majd a nehezebb súly ezt érezni fogod a fekvenyomásodon.
Hát szélességhez valami csigás gyakorlatot tegyél. / Lehúzás mell elé,Nyak mögé, Variálj a fogásokkal etc../
Hát vastagsághoz pedig mehet a következők közül egy: Döntött evezés/fogást váltogasd ,keretben is mehet/, Felhúzás, T- udas evezés, Hastámaszos evezés
Ja és ennél egy munkasor van egy egyenes megszakítás nélkül 6-10 tartományban de legyen rottyanásig.

Nyújtás,nyújtás, nyújtás!!!

Ennyi a véleményem kb.
 ;)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 06. - 14:44:00
Válasz #110
Nem elérhető

Johnnyx


Meg vagyok veled elégedve ifjú Padawanom  =/+'

Fekvenyomást 87.5 kg -ra tenném. Próbálj meg 10 összismétlést kicsikarni. Pl : 7+2+1
Mellről nyomást én keretben csinálnám sokkal célirányosabban tudod terhelni a vállad./ Nekem jobban működik/
Szűknyomást szintén keretben csináld.Ennél is 10-12 totál ismétlés számot célozz meg.
Meghálálja magát majd a nehezebb súly ezt érezni fogod a fekvenyomásodon.
Hát szélességhez valami csigás gyakorlatot tegyél. / Lehúzás mell elé,Nyak mögé, Variálj a fogásokkal etc../
Hát vastagsághoz pedig mehet a következők közül egy: Döntött evezés/fogást váltogasd ,keretben is mehet/, Felhúzás, T- udas evezés, Hastámaszos evezés
Ja és ennél egy munkasor van egy egyenes megszakítás nélkül 6-10 tartományban de legyen rottyanásig.

Nyújtás,nyújtás, nyújtás!!!

Ennyi a véleményem kb.
 ;)

Köszönöm mester  ;D ;D
Egyébként egy dolog nem tiszta. Az egyik DC leírásban azt olvastam, hogy minden izomcsoportra ki kell választani 3 gyakorlatot és ezeket rotálni folyamatosan, szóval fekvenyomás után jön mondjuk kézisúlyzós nyomás, aztán tárogatás, aztán megint fekvenyomás. Máshol viszont azt írták, hogy csak akkor kell másik gyakorlatra váltani, ha az adott gyakorlatban megállt a fejlődés.
Te hogyan csinálod?
Egyetek zabot!

2010. Október 07. - 16:41:18
Válasz #111
Nem elérhető

AtomAnti


Meg vagyok veled elégedve ifjú Padawanom  =/+'

Fekvenyomást 87.5 kg -ra tenném. Próbálj meg 10 összismétlést kicsikarni. Pl : 7+2+1
Mellről nyomást én keretben csinálnám sokkal célirányosabban tudod terhelni a vállad./ Nekem jobban működik/
Szűknyomást szintén keretben csináld.Ennél is 10-12 totál ismétlés számot célozz meg.
Meghálálja magát majd a nehezebb súly ezt érezni fogod a fekvenyomásodon.
Hát szélességhez valami csigás gyakorlatot tegyél. / Lehúzás mell elé,Nyak mögé, Variálj a fogásokkal etc../
Hát vastagsághoz pedig mehet a következők közül egy: Döntött evezés/fogást váltogasd ,keretben is mehet/, Felhúzás, T- udas evezés, Hastámaszos evezés
Ja és ennél egy munkasor van egy egyenes megszakítás nélkül 6-10 tartományban de legyen rottyanásig.

Nyújtás,nyújtás, nyújtás!!!

Ennyi a véleményem kb.
 ;)

Köszönöm mester  ;D ;D
Egyébként egy dolog nem tiszta. Az egyik DC leírásban azt olvastam, hogy minden izomcsoportra ki kell választani 3 gyakorlatot és ezeket rotálni folyamatosan, szóval fekvenyomás után jön mondjuk kézisúlyzós nyomás, aztán tárogatás, aztán megint fekvenyomás. Máshol viszont azt írták, hogy csak akkor kell másik gyakorlatra váltani, ha az adott gyakorlatban megállt a fejlődés.
Te hogyan csinálod?

Akkor váltok amikor már nem lehetséges a progresszió egy adott gyakorlatban.
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 13. - 09:01:37
Válasz #112
Nem elérhető

Johnnyx


Megint kicsit lemaradtam. A múlt hét végém egészen más jellegű sporttal/sportokkal telt, nevezetesen túráztam, illetve barlangásztam.
Hát a barlangászáshoz nem előny, ha az ember túl nagy, de szerencsére még nem vagyok nagy, de majd leszek  ;D
Egy kép a barlangász csapatról:
Egyetek zabot!

2010. Október 13. - 21:57:21
Válasz #113
Nem elérhető

Grizzly79


Megint kicsit lemaradtam. A múlt hét végém egészen más jellegű sporttal/sportokkal telt, nevezetesen túráztam, illetve barlangásztam.
Hát a barlangászáshoz nem előny, ha az ember túl nagy, de szerencsére még nem vagyok nagy, de majd leszek  ;D
Egy kép a barlangász csapatról:
Mi is voltunk céges barlangászáson két éve.
Engem akkor nem engedtek be.  :-/-(-:  :-/-
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Október 15. - 09:23:34
Válasz #114
Nem elérhető

Johnnyx


Közvélemény kutatás: ki lesz ott a Fitparádén vasárnap?
Egyetek zabot!

2010. Október 15. - 10:37:56
Válasz #115
Nem elérhető

Szabi


"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 19. - 13:04:59
Válasz #116
Nem elérhető

Johnnyx


Ezt felteszem ide is:
Egyetek zabot!

2010. Október 22. - 09:13:25
Válasz #117
Nem elérhető

Johnnyx


Fölböfögök pár szót a kajáról, aztán mostmár folytatom az edzésnaplót.

Szóval egy átlagos napi kajám:
1. 2 adag protein turmix, egy banán, 50g zabpehely ----------- 40g pro, 80g ch
2. 100g tönköly tészta, 200g csirkemell ----------------------- 40g pro, 80g ch
3. (edzés után) 2 adag turmix, 40g dextróz, 40g zabpehely ---- 40g pro, 80g ch
4. 200g csirkemell, zöldség ----------------------------------- 40g pro
5. 200g csirkemell, zöldség ----------------------------------- 40g pro
6. 2 adag protein turmix, mogyoróvaj ------------------------- 40g pro

Összesen: 240g pro, 240g ch  :-oD
Tudom, hogy sokan kötekedni fognak, hogy kevés a ch, de előre megmondom, hogy nekem így jó.
Egyetek zabot!

2010. Október 22. - 09:24:00
Válasz #118
Nem elérhető

Rob


Edzést követő szilárd kajába nincs ch?
Hát sztem ez óriási probléma...de ha neked így jó. Másnap reggelig azért elég sok idő eltelik mire eszel vmi komplex ch-t.
Igaz edzés után van 40g zab,de sztem az édeskevés....
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Október 22. - 10:56:31
Válasz #119
Nem elérhető

t.d.


zsírbevitel? 0?
100% not natural!