2024. Június 16. - 11:29:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményed a naplóról?

Nagyon fasza,sok infó és rendesen van vezetve!
29 (70.7%)
Elmegy, de elég gyenge a manus :D
7 (17.1%)
Lehetne jobb is!
2 (4.9%)
Egyenesen fos!
1 (2.4%)
Semmi, nem szoktam olvasni, most is csak eltévedtem :D
2 (4.9%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Kaess eröemelö edzés naplója  (Megtekintve 96826 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. November 16. - 19:50:06
Válasz #180
Nem elérhető

JFlame


mennyiség  akart lenni ;D

simán mehet neked a 4g/tskg...csak jófajtát egyé! rizs, krumpli, zab...
szerintem ehhez elég 2g/tskg fehérje...marhahús király!!!
gondolom a napraforgó olajat nem simán fogyasztod hanem főzéshez...cseréld le extra szűz olivára...sok változást nem fox tapasztalni tőle...kevés olajat használj főzéshez is
ha olajat akarsz akkor nyomjad a lenmagot evőkanál reggel + edzés elötti étkezésekkor...
meg max néha magvakat...

2010. November 16. - 20:10:32
Válasz #181
Nem elérhető

Kaess


Nem igazán szoktam olajat használni szinte semmihez. A mai adag olaj csak azért van mert palacsintát sütöttünk és ott elment olyan 0.5 deci olaj. Nem kevesett csináltunk :) ès elég sürün eszek mostanában :) De a krumpli meg rizs az szinte napi rendszereséggel megy 1 vagy 2 alkalmanként. A hét 5 napján tuti :) Húszt is szerintem a hét 6 napján eszek :) Vagy marhát vagy csirkét, disznót nem igazán, de néha az is van. Amugy nem igazán hízok sööt, most´kb. 1 hónapja stangálok, aminek örülök is. Áprilisban kezdtem el tömegelni és csináltam is Júniusig. Akkor felmentem olyan 6-7kg-ot. Utánna nyáron is felmentem 90-ig, és utánna most 92-93-nál megáltam.Márciusban 81 voltam. Anyi az egész hogy van egy kis hasam, de nem vagyok hájas  ;D De gondolom ez a videon látszik. :) Na de nagyon elkalaldoztam :) Köszönöm a segitséget Gabe és JFlame  :)  ;-oo-;

2010. November 17. - 22:08:16
Válasz #182
Nem elérhető

Kaess


A mai edzés is megvolt és kipróbáltam a sumo stilust is ami, elég durva :) Kegyetlenül sokat vesz comból de hátból nem igazán sokat. Jah és az út is kevesebb lett, de semmivel sem könnyebb, sööt. Ma csak 120-al csináltam hogy rögzödjön a teknika.

Mellhez húzás:
1x10 25kg
1x10 35kg
1x10 45 kg
1x10 55kg
1x10 65kg
1x10 75kg
1x8   85kg

Félhúzás az új sumo teknikával:
1x5 50kg
1x5 80kg
3x3 120kg
1x1 120kg

Vállból nyomás kézisúlyzóval:
1x10 15kg
1x10 20kg
1x10 25kg
1x10 30kg
1x8   35kg
1x6 40kg

Evezés gépen:
4x8 75kg

Evezés csigán egy kézzel(koncentrált):
3x10 25kg

Elölre emelés egyenés rúddal:
3x10 20kg

Oldalra emelés kézisúlyzóval:
3x6 17.5kg

Felülés:
3x20kg

Törzs forditás gépen:
1x10 20kg
1x10 30kg
4x10 35kg

Felülés oldalra:
4x10

Fügöleges lábfelhúzás:
3x10 2kg-val a lábbam között

Elég gyenge edzés volt, csináltam amit kellett, de nem igazán voltam ott fejben. A felhúzásról itt a link:  http://www.youtube.com/watch?v=uWn5pMh9AeI

2010. November 19. - 23:19:49
Válasz #183
Nem elérhető

Kaess


A mai edzés:

Fekvenyomás:
1x10 20kg
1x8   50kg
1x3   80kg
1x3   100kg
1x2   110kg
4x2   120kg

Ferdepados nyomás kézisúlyzóval:
1x10 20kg
1x10 25kg
1x10 30kg
1x10 35kg
1x8   40kg
2x5   40kg

Negatív pados nyomás kézisúlyzóval:
3x8 30kg

Tárogatás csigán:
3x8 40kg

Tolockodás:
9-8-7

Csigás letolás egyenes rúddal:
1x10 45kg
3x10 65kg

Ennek a gyakorlatnak nem tudom hogy mi a neve ezért inkább megpróbálom elmagyarázni. Csigás letoláshoz hasonlít csak úgy kell csinálni hogy behajolsz a rúd fölé, közben a kábel a fejed mellett van, és így tolod le a rúdat. Szinte ugyan olyan a mozgás mint amikor szüknyomást csinálsz. Ezt is egyenes rúddal csináltam.
1x10 65kg
1x10 90kg
3x8   105kg

Felülés oldalra:
1x10
3x10 +10kg

Oldalra fordulás gépen:
3x10 35kg

Felülés negatív padon:
3x15

Lábemelés:
3x10 +2kg

A hasat mindig szuperszettben csinálom 2-2 gyakorlatonként. A tricepszemen éreztem hogy nagyon jól esett neki a mai edzés  ;D Ezek után ezeket a gyakorlatokat fogom csinálni tricepszre.

2010. November 21. - 22:58:35
Válasz #184
Nem elérhető

Kaess


Hej på er!  ;D

A mai kar edzésen nagyon szétküldtem a bicepszemet. Régen éreztem már ilyen szintü bedurranást a bicepszemben, változtattam a gyakorlatokon igy van ami maradt de van amit kicseréltem más gyakorlatra :) A következök voltak ma az étlapon  ;D

Bicepsz állva egykezes súlyzókkal, és hogy ne tudjak apszolult segiteni karból, ezért a nyakamba akasztottam olyan hajlitott valamit ami megtámassza a karjaimat hátulról. Nem igazán tudom hogy magyarázzam el igy inkább rakok be rolla egy képet  ;D Ebböl volt
1x10 12.5kg
1x10 15kg
1x10 17.5kg
1x10 20kg gondoltam hogy majd ebböl csinálok 3x10-et de ez nagyon durva volt  ;D és az elsö 10 után inkább vissza mentem a 17.5-re mert a 20 sok lett volna :) igy csináltam még 2x10 a 17.5-be de az is nagyon komoly volt.

Kalapács bicepsz állva egykezes súlyzókkal, ugyan ezzel a nyakba akaszthatóval.
3x10 17.5kg

Bicepsz álva franciarúddal:
3x8 50kg

Bicepsz fekve csigán egyenes rúddal:
3x15 40kg

Negatív bicepsz csigán egyenes rúddal álva:
3x3 55kg

Iszonyatosan kikészültek a bicepszeim, ezután mentem hasazni  ;D

Oldalra felülés:
3x10 +10kg

Oldalra fordulás gépen:
3x10 35kg

Feülés negatív padon:
3x15

Lábfelhúzás:
3x10 +2kg-val a lábközt

A hasazást szuperszetben csináltam 2-2 gyakorlatonként.
A képen természetesen nem én vagyok, de gondolom ezt mondanom se kellett  ****:)))

2010. November 21. - 23:04:57
Válasz #185
Nem elérhető

trobert2


Hej på er!  ;D

A mai kar edzésen nagyon szétküldtem a bicepszemet. Régen éreztem már ilyen szintü bedurranást a bicepszemben, változtattam a gyakorlatokon igy van ami maradt de van amit kicseréltem más gyakorlatra :) A következök voltak ma az étlapon  ;D

Bicepsz állva egykezes súlyzókkal, és hogy ne tudjak apszolult segiteni karból, ezért a nyakamba akasztottam olyan hajlitott valamit ami megtámassza a karjaimat hátulról. Nem igazán tudom hogy magyarázzam el igy inkább rakok be rolla egy képet  ;D Ebböl volt
1x10 12.5kg
1x10 15kg
1x10 17.5kg
1x10 20kg gondoltam hogy majd ebböl csinálok 3x10-et de ez nagyon durva volt  ;D és az elsö 10 után inkább vissza mentem a 17.5-re mert a 20 sok lett volna :) igy csináltam még 2x10 a 17.5-be de az is nagyon komoly volt.

Kalapács bicepsz állva egykezes súlyzókkal, ugyan ezzel a nyakba akaszthatóval.
3x10 17.5kg

Bicepsz álva franciarúddal:
3x8 50kg

Bicepsz fekve csigán egyenes rúddal:
3x15 40kg

Negatív bicepsz csigán egyenes rúddal álva:
3x3 55kg

Iszonyatosan kikészültek a bicepszeim, ezután mentem hasazni  ;D

Oldalra felülés:
3x10 +10kg

Oldalra fordulás gépen:
3x10 35kg

Feülés negatív padon:
3x15

Lábfelhúzás:
3x10 +2kg-val a lábközt

A hasazást szuperszetben csináltam 2-2 gyakorlatonként.
A képen természetesen nem én vagyok, de gondolom ezt mondanom se kellett  ****:)))

nekem nem jön be ez az arnoldos vacak,súlynál szétnyomja a mellkasom,mert valójában oda kell,a képen túlságosan alul van így szart sem ér!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 21. - 23:07:29
Válasz #186
Nem elérhető

Kaess


Jaja nekem is sokkal feljebb volt, a könyököm felett támasztotta meg a karomat, csak hogy ne piszkálja a könyökömet. èn úgy csináltam hogy a tenyerem végig elölre nézett és háttal neki döltem a falnak hogy apszolult sehogy se tudjak segiteni másik izommal :) Nekem igy nagyon bevált  ;)

2010. November 21. - 23:09:47
Válasz #187
Nem elérhető

trobert2


azon kívül hogy nagyon nyomja a mellkasom,főleg a tricepszem azon kívül jó,csak néha már annyira nyom hogy zavaró!de azért rendszeres használója vagyok ;D ;D szerintem nem értana rá egy vastag szivacs réteg belülre!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 21. - 23:23:39
Válasz #188
Nem elérhető

Kaess


én pont ugyan ilyet használtam mint ami a képen van és azon elég vastag a szivacs belül, de ez biztos márkája válogatja hogy mennyit szivacsot raknak rá. Szerintem még jobb lenne ha az íve egy kicsit tovább jönne, hogy jobban körül ölelje a karokat, azzal egy még stabilabb tartást eredményezne szerintem  ;D Amúgy nekem nem nyomta semmim, biztos a zsír réteg tehet rolla ami rajtam van  ;D meghát a súlyzók se voltak valami nehezek :)

2010. November 21. - 23:28:49
Válasz #189
Nem elérhető

trobert2


én pont ugyan ilyet használtam mint ami a képen van és azon elég vastag a szivacs belül, de ez biztos márkája válogatja hogy mennyit szivacsot raknak rá. Szerintem még jobb lenne ha az íve egy kicsit tovább jönne, hogy jobban körül ölelje a karokat, azzal egy még stabilabb tartást eredményezne szerintem  ;D Amúgy nekem nem nyomta semmim, biztos a zsír réteg tehet rolla ami rajtam van  ;D meghát a súlyzók se voltak valami nehezek :)

kapják be a gyártók,a miénken nincs szivacs ;D a miénk túl íves nem tartja egyenesen a karokat,nagy súlynál szét tud csúszni oldalra!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 21. - 23:32:11
Válasz #190
Nem elérhető

Kaess


A miénken Made in Taiwan van  ;D De szivacsos  ;D trobert szerintem perelj  :laugh:

2010. November 22. - 08:33:39
Válasz #191
Nem elérhető

George


nekem nem jön be ez az arnoldos vacak,súlynál szétnyomja a mellkasom,mert valójában oda kell,a képen túlságosan alul van így szart sem ér!
Bocs, hogy iderakom, de szerintem aktuális a témához ;D Roberto előbb tájékozódj mielőtt kategórikusan kijelentesz valamit, attól, hogy az edződ szerint ott nem jó, még egy 7x-es Mr. Olympiának meg sok más embernek jó az ott :D

2010. November 22. - 12:02:39
Válasz #192
Nem elérhető

trobert2


nekem nem jön be ez az arnoldos vacak,súlynál szétnyomja a mellkasom,mert valójában oda kell,a képen túlságosan alul van így szart sem ér!
Bocs, hogy iderakom, de szerintem aktuális a témához ;D Roberto előbb tájékozódj mielőtt kategórikusan kijelentesz valamit, attól, hogy az edződ szerint ott nem jó, még egy 7x-es Mr. Olympiának meg sok más embernek jó az ott :D

Arnoldnak a fütykös figyeg ott?ismét csak a gyártókra hivatkozok,mert nekünk nyakba akasztós,és ha le veszem legalulra a felső része pont a mellbimbómnál van,és bizony nagyon nem jó úgy használni,de hátha módomban áll majd egy másik fajtát is kipróbálni!
Ebben nem is vitatkozom biztos igazad van!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 22. - 12:23:56
Válasz #193
Nem elérhető

George


Akkor ami nálatok van az szar. Nálunk is nyakba akasztós nem ilyen keresztpántos, de lejjebb lehet engedni a szárát, úgy már kényelmes.

2010. November 22. - 15:50:26
Válasz #194
Nem elérhető

Kaess


Köszi a képet George, ez növeli a naplóm "minöségét"  ;D egy 7-szeres Mr.Olympia a naplómban  ;D  :laugh:

Na de most a viccet félre rakva, ma megyek lábazni és meglátjuk hogy mennyit változtatott a tényeken az hogy hasazok meg hogy mult héten sumo felhúzást csináltam és azt is csak 120-al. Kiváncsi vagyok hogy most mennyire lessz egyenesebb a hátam, ha egyenesebb lessz  :) Majd lekamerázom a gugolást és ide felrakom :)