2024. Június 04. - 00:42:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Zsírégetés összefoglalva  (Megtekintve 87617 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Április 13. - 11:04:44
Válasz #165
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az edzés intenzitása is befolyásolja a glikogén ürülést, illetve mint mindent, valamennyire a genetika is befolyásolhatja ( de szerintem ebből adódóan kisebb eltérések lehetnek, inkább az izomtömeg, illetve a leürítés a meghatározó tényező ). Többiek?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 15. - 13:57:37
Válasz #166
Nem elérhető

dbr


a glikogén raktárakat viszonylag gyorsan ki lehet üriteni..

2012. Április 15. - 17:54:51
Válasz #167
Nem elérhető

Jordan


Az edzés intenzitása is befolyásolja a glikogén ürülést, illetve mint mindent, valamennyire a genetika is befolyásolhatja ( de szerintem ebből adódóan kisebb eltérések lehetnek, inkább az izomtömeg, illetve a leürítés a meghatározó tényező ). Többiek?



Akikkel eddig beszéltem azok szerint csak neked ürül ki lassan. Sőt szerintem lehet el sem kezdi a folyamatot nálad  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 16. - 12:24:54
Válasz #168
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az edzés intenzitása is befolyásolja a glikogén ürülést, illetve mint mindent, valamennyire a genetika is befolyásolhatja ( de szerintem ebből adódóan kisebb eltérések lehetnek, inkább az izomtömeg, illetve a leürítés a meghatározó tényező ). Többiek?



Akikkel eddig beszéltem azok szerint csak neked ürül ki lassan. Sőt szerintem lehet el sem kezdi a folyamatot nálad  ;D ;D ;D
Azért relatív sokat tud tárolni a vázizomzat.......

+ a máj is.

Nem hiszem, hogy 30 perc alatt komolyan le lehetne üríteni, főleg, hogy egy idő után már zsírt is használ a szervezetünk energia nyerés céljából. Ez már 40 perc után is bekövetkezhet, mert a szervezetünknek nem célja, hogy gyorsan leürítse a glikogén raktárait.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 16. - 12:29:43
Válasz #169
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az edzés intenzitása is befolyásolja a glikogén ürülést, illetve mint mindent, valamennyire a genetika is befolyásolhatja ( de szerintem ebből adódóan kisebb eltérések lehetnek, inkább az izomtömeg, illetve a leürítés a meghatározó tényező ). Többiek?



Akikkel eddig beszéltem azok szerint csak neked ürül ki lassan. Sőt szerintem lehet el sem kezdi a folyamatot nálad  ;D ;D ;D
Egy sima N.O. termelés fokozótól és/vagy a stanától úgy be vagyok durranva edzésen, hogy állandóan ki vagyok súlyzózás közben kerekedve, tehát nem "látom", hogyan ürülnek a glikogén raktáraim  ????...  8).
Mert van aki tényleg lelapul, és ch bevitel esetén, mondjuk edzés végén, kikerekedik. Én edzés alatt sem tapasztalok ellaposodást.....de tényleg  :).

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 16. - 13:48:58
Válasz #170
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 16. - 14:18:39
Válasz #171
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tudjuk ok  ;D
Nyilván sok ch-val betöltve jobban kikerekednék, de a fejem is  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 20. - 14:11:49
Válasz #172
Nem elérhető

Gabe


Sztív, neked a fejed mindig kerek. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Április 20. - 14:23:05
Válasz #173
Nem elérhető

Rebel


Az edzés intenzitása is befolyásolja a glikogén ürülést, illetve mint mindent, valamennyire a genetika is befolyásolhatja ( de szerintem ebből adódóan kisebb eltérések lehetnek, inkább az izomtömeg, illetve a leürítés a meghatározó tényező ). Többiek?


Amikor még fociztam, akkor 20-25 perc sprintedzésektől leüresedett mindenki. ***))
Olyan szintű ürülést súlyzós edzés sosem tudott felülmúlni. 8-)

2012. Április 20. - 18:32:35
Válasz #174
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sztív, neked a fejed mindig kerek. ;D
Most, hogy lecuppant pár kiló, sokat fogytam fejből is  ;) :).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 20. - 18:35:01
Válasz #175
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezért utálom ezt a sok rohadt szénhidrátot, mert puha lesző tőle. Inkább ne legyek kurva nagy, de jól nézzek ki, többet ér. Csak az a baj, hogy gyerekkorunk óta szarul kajálunk, ehhez szoktunk hozzá, sok ch.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 20. - 18:57:17
Válasz #176
Nem elérhető

Maszat


Inkább ne legyek kurva nagy, de jól nézzek ki, többet ér.

 ::) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 20. - 20:34:31
Válasz #177
Nem elérhető

dino


ezt általában azok mondják akik képtelenek kurvanagyok lenni:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 21. - 09:56:09
Válasz #178
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
ezt általában azok mondják akik képtelenek kurvanagyok lenni:)
Minden beképzeltség nélkül, ennyi szartól nagyobbra nőnék, mint sokan a teremben, csak nekem a hajam többet ér, és leszarom ki mit gondol erről, szar alvással, nem tökéletes kajával is tudtam mindig fejlődni, holott nem használtam sokáig semmi szart, csak kiegeket....................ezt benézted barátom.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 21. - 10:36:23
Válasz #179
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
ezt általában azok mondják akik képtelenek kurvanagyok lenni:)
Minden beképzeltség nélkül, ennyi szartól nagyobbra nőnék, mint sokan a teremben, csak nekem a hajam többet ér, és leszarom ki mit gondol erről, szar alvással, nem tökéletes kajával is tudtam mindig fejlődni, holott nem használtam sokáig semmi szart, csak kiegeket....................ezt benézted barátom.


Bepöccentem  ;D.

Pedig csak 25mg DHEA megy a 50mg stana mellé  :D..............látod ezért nem koxolok  ;).


Ja igen, komoly szteroidokra gondoltam, nem a winire, mert az pl. nagyobb dózisú teszto vagy tren mellett szine LEGO. Csak magában a stanától nem pöccenek, ebből látszik, hogy működik a DHEA  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).