2024. Június 05. - 03:44:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Peptidekről mindent  (Megtekintve 79273 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Május 21. - 11:23:58
Válasz #45
Nem elérhető

RsLeo


Köszönöm, hogy ezt leírtad, Efit!
Épp akartam kérni, hogy moderáljunk egy kicsit ebben a topicban, mert így komoly kasztrálás lesz, amiért én nem szeretném vállalni a felelősséget.

Vagy irányítsuk ide az összes pedofilt, és akkor legalább hasznára leszünk a társadalomnak....


2012. Május 21. - 11:27:00
Válasz #46
Nem elérhető

Maszat


"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még mindig csak a cipőjét húzza fel."

Hajrá gyerekek, nyomjatok gprhc8k9t10 peptideket!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 21. - 11:29:36
Válasz #47
Nem elérhető

RsLeo


de remélem, azzal azért senki nem vitatkozik, hogy a trip mellé már csak egy kis spiró kell a kúra utáni tökéletes izommegtartáshoz... :D

Egyébként meg, én voltam a fasz, hogy peptidekről akartam beszélgetni. Több kárt csinálok vele, mint hasznot, elnézést!

2012. Május 21. - 11:31:31
Válasz #48
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Május 21. - 11:32:50
Válasz #49
Nem elérhető

h4xOr


Trip által kasztrált emberről még nem hallottam ellenben a HCG-vel.Amúgy használtad vagy csak a leírásokat olvasgatod ami mindenhol más?Beadod működik hat.
A tengely átvételét nem úgy értettem hanem úgy hogy hosszú a hatóideje és elég sokáig stimulálja ahhoz a HPTA tengelyt hogy ha már nem hat akkor se legyen gáz,bár ez így tényleg hülyén lett megfogalmazva.A cucc elhagyása és a trip beadása után hónapokkal sem volt gond.Akkor csak nem szar...A HCG után ellenben ugyan úgy összeesel és pár hónappal később sokan számolnak be libidó esésről
Az értelemszerű hogy jól kell időzíteni ahogy a HCG-t is különben szart sem ér,és a HCG ugyan úgy tönkre tud baszni mindent.Meg mint ahogy írtam valakinek amúgy sem volt jó.
A trip-et nőknél használják HPTA elfolytásra de az megint más kérdés.
A HCG-re meg nem csak én mondom,hogy kalap szar hanem eléggé sokan,csak nézzél kicsit körül....

2012. Május 21. - 11:32:50
Válasz #50
Nem elérhető

h4xOr


Arról meg nem is beszélve,hogy a HCG-t milyen dózisban haszálják...Pl a maszat által leírt HCG dózist összevetni 100mcg trip-el.De az átlag 3x 5000egység sem kevés szemben egy fiziológiás dózissal,amit akkor adsz be amikor annyi a tesztószinted mint 1 csecsemőnek

2012. Május 21. - 11:35:06
Válasz #51
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Arról meg nem is beszélve,hogy a HCG-t milyen dózisban haszálják...Pl a maszat által leírt HCG dózist összevetni 100mcg trip-el.De az átlag 3x 5000egység sem kevés szemben egy fiziológiás dózissal,amit akkor adsz be amikor annyi a tesztószinted mint 1 csecsemőnek

Te egy egyszerű hülye vagy, úgyhogy nem fogok itt veled sokat vitatkozni. Lófasz amiket írsz...Nyomjad és nyomattasd a hülye gyerekekkel a triptorelint barom gyerek!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Május 21. - 11:54:30
Válasz #52
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
de remélem, azzal azért senki nem vitatkozik, hogy a trip mellé már csak egy kis spiró kell a kúra utáni tökéletes izommegtartáshoz... :D

Egyébként meg, én voltam a fasz, hogy peptidekről akartam beszélgetni. Több kárt csinálok vele, mint hasznot, elnézést!
A trip mellé egy norális set/ setting kell, nyugodt környezet  ;D ;D.

Most már fejezzük be a trippelést, mielőtt jó pár ember ki..szik magával  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 21. - 11:57:14
Válasz #53
Nem elérhető

RsLeo


efit volt az első, aki évekkel ezelőtt leírta itt, hogy a 3x5000u hcg azért nem akkora überalles, mint sokan gondolják.
Trágárul fogalmazni még egyetlen hülye kérdésnél se láttam, a különbség, hogy te itt most kifejezetten veszélyes dolgokat ÁLLÍTASZ.
Szép dolog a tapasztalat, csak azokat a "szaros kis" tanulmányokat, meg egyébként, hogy hivatalosan pont az általad leírtak ellenkezőjére használják az említett anyagot, nem árt figyelembe venni.

2012. Május 21. - 12:00:25
Válasz #54
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Arról meg nem is beszélve,hogy a HCG-t milyen dózisban haszálják...Pl a maszat által leírt HCG dózist összevetni 100mcg trip-el.De az átlag 3x 5000egység sem kevés szemben egy fiziológiás dózissal,amit akkor adsz be amikor annyi a tesztószinted mint 1 csecsemőnek

Te egy egyszerű hülye vagy, úgyhogy nem fogok itt veled sokat vitatkozni. Lófasz amiket írsz...Nyomjad és nyomattasd a hülye gyerekekkel a triptorelint barom gyerek!

Igazi érvelés volt.Nem "nyomattatom" senkivel.Tapasztalat lett leírva,amit tapasztaltam és amit láttam.2 versenyzőt tudok akihez sztem többen fordulnak koxal kapcsolatban mint hozzád.(nem sértés).Nem írok nevet,de az eredményekből sokan rájöhetnek kik ők.Az egyikőjük tavaly wabba vb-t nyert,előtte pár évvel eb-t előtte meg sb abszolút bajnokit.Na ő kb egy lexikon és neki nem hatott a trip de steril sem lett.Kúrák után,levezetés előtt alatt után vérképeket csináltat clomidal vezet le mindig és neki hat.

A másik emberke teljesen meg volt elégedve a trip-el.Én leírtam a saját tapasztalatomat,de nem köteleztem senki hogy használja.Még csak dealer sem vagyok hogy reklámoznom kelljen.
Tudok még a környezetemből 5embert aki használta és 100%osan meg voltak vele elégedve.
Ennyi.Nem kell ilyen csúnyán beszélni mert az annyira drágszbánni
A leírásban nem kellett volna említeni az illetőt, mert az eredményei alapján mindenki rájöhet ki az, kb 0.1 sec alatt.

Szerintem nem örülne neki, hogy ilyennel kapcsolatban említjük, még ha nem is lett megnevezve, de ki lehet nagy nehezen következtetni kiről is van szó.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 21. - 12:03:44
Válasz #55
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


"Tapasztalat lett leírva,amit tapasztaltam és amit láttam.2 versenyzőt tudok akihez sztem többen fordulnak koxal kapcsolatban mint hozzád.
A másik emberke teljesen meg volt elégedve a trip-el.Én leírtam a saját tapasztalatomat,de nem köteleztem senki hogy használja.Még csak dealer sem vagyok hogy reklámoznom kelljen.
Tudok még a környezetemből 5embert aki használta és 100%osan meg voltak vele elégedve.


2 versenyzőt tudsz gyengeelméjű, meg 5 embert körülötted? Ezt nevezed te tapasztalatnak a triptorelinnel kapcsolatban???

A triptorelin egy nagyon kemény gyógyszerészeti anyag, nem egy testépítő kiegészítő majomgyerek. Ha tudni akarsz valamit a triptorelinről egyáltalán akkor ne az edzőteremben bámulj mint egy barom, mert itt nem izmos hülyegyerekekről beszélünk most, hanem például menj rá a pubmed-re ahol 1600 találat van a triptorelin-re. Tudod mi az a pubmed majomgyerek?

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=triptorelin

Egy full értelmetlen, összezavarodott hülyegyerek vagy aki azt hiszi, hogy tud valamit a szteroidokról...Ez az ami az írásaidból kiolvasható. Értelmetlen zűrzavaras faszságok össze-vissza leírva! (Hamarosan ki leszel inne söpörve és mehetsz vissza a hülye blogodba!!) Ennyit erről...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Május 21. - 12:05:32
Válasz #56
Nem elérhető

h4xOr


Arról meg nem is beszélve,hogy a HCG-t milyen dózisban haszálják...Pl a maszat által leírt HCG dózist összevetni 100mcg trip-el.De az átlag 3x 5000egység sem kevés szemben egy fiziológiás dózissal,amit akkor adsz be amikor annyi a tesztószinted mint 1 csecsemőnek

Te egy egyszerű hülye vagy, úgyhogy nem fogok itt veled sokat vitatkozni. Lófasz amiket írsz...Nyomjad és nyomattasd a hülye gyerekekkel a triptorelint barom gyerek!

Igazi érvelés volt.Nem "nyomattatom" senkivel.Tapasztalat lett leírva,amit tapasztaltam és amit láttam.2 versenyzőt tudok akihez sztem többen fordulnak koxal kapcsolatban mint hozzád.(nem sértés).Nem írok nevet,de az eredményekből sokan rájöhetnek kik ők.Az egyikőjük tavaly ........................................Na ő kb egy lexikon és neki nem hatott a trip de steril sem lett.Kúrák után,levezetés előtt alatt után vérképeket csináltat clomidal vezet le mindig és neki hat.

A másik emberke teljesen meg volt elégedve a trip-el.Én leírtam a saját tapasztalatomat,de nem köteleztem senki hogy használja.Még csak dealer sem vagyok hogy reklámoznom kelljen.
Tudok még a környezetemből 5embert aki használta és 100%osan meg voltak vele elégedve.
Ennyi.Nem kell ilyen csúnyán beszélni mert az annyira drágszbánni
A leírásban nem kellett volna említeni az illetőt, mert az eredményei alapján mindenki rájöhet ki az, kb 0.1 sec alatt.

Szerintem nem örülne neki, hogy ilyennel kapcsolatban említjük, még ha nem is lett megnevezve, de ki lehet nagy nehezen következtetni kiről is van szó.


Igazad van...Megtennéd hogy kihúzod?

2012. Május 21. - 12:05:59
Válasz #57
Nem elérhető

h4xOr




"Tapasztalat lett leírva,amit tapasztaltam és amit láttam.2 versenyzőt tudok akihez sztem többen fordulnak koxal kapcsolatban mint hozzád.
A másik emberke teljesen meg volt elégedve a trip-el.Én leírtam a saját tapasztalatomat,de nem köteleztem senki hogy használja.Még csak dealer sem vagyok hogy reklámoznom kelljen.
Tudok még a környezetemből 5embert aki használta és 100%osan meg voltak vele elégedve.


2 versenyzőt tudsz gyengeelméjű, meg 5 embert körülötted? Ezt nevezed te tapasztalatnak a triptorelinnel kapcsolatban???

A triptorelin egy nagyon kemény gyógyszerészeti anyag, nem egy testépítő kiegészítő majomgyerek. Ha tudni akarsz valamit a triptorelinről egyáltalán akkor ne az edzőteremben bámulj mint egy barom, mert itt nem izmos hülyegyerekekről beszélünk most, hanem például menj rá a pubmed-re ahol 1600 találat van a triptorelin-re. Tudod mi az a pubmed majomgyerek?

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=triptorelin

Egy full értelmetlen, összezavarodott hülyegyerek vagy aki azt hiszi, hogy tud valamit a szteroidokról...Ez az ami az írásaidból kiolvasható. Értelmetlen zűrzavaras faszságok össze-vissza leírva! (Hamarosan ki leszel inne söpörve és mehetsz vissza a hülye blogodba!!) Ennyit erről...

"nagyon kemény gyógyszerészeti anyag" mert a többi az mi?Pezcukorka meg étolaj?

2012. Május 21. - 12:09:21
Válasz #58
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

"nagyon kemény gyógyszerészeti anyag" mert a többi az mi?Pezcukorka meg étolaj?

Nem pez cukorka. Ezért kellene értelmes dolgokat leírni, értelmes embereknek róluk és nem összezavarodott hülye gyerekek faszságait terjeszteni.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Május 21. - 12:13:05
Válasz #59
Nem elérhető

h4xOr



"nagyon kemény gyógyszerészeti anyag" mert a többi az mi?Pezcukorka meg étolaj?

Nem pez cukorka. Ezért kellene értelmes dolgokat leírni, értelmes embereknek róluk és nem összezavarodott hülye gyerekek faszságait terjeszteni.

Mondjuk a fentibe simán beleköthettél volna mert gyakran tényleg csak pezcukorka meg étolaj