2024. Június 04. - 02:53:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: sűrgős segítséget szeretnék!  (Megtekintve 14402 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Június 11. - 19:29:46
Válasz #30
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én rájöttem. András egy Dadaista művész. A nihilizmus, a véletlenszerű elemek egymás mellé helyezésének, mindenféle elv és rendszer lerombolásának a mestere és újat nem ad helyette, mégis mikor már azt hinnénk, hogy mindez tudatlanságából fakad, cáfolja ezt egy olyan költői képpel, amit 20x át kell olvasnom, hogy megértsem és annyit mondok h anyááád! Bobakrome hozzá képest kutyafasza!

Ha en Tundi é Bundi vel a Labat meg meg a Ujjait akkor Lajos meghinna engem Vendegsegbe Meg meg Innen is jO par Inast es Csávot HOgy Okoljatok belole
Es engem a Kadba a Vizbe Folytogatna Es Utanna Tetteit Orsogilisztakkal elejsulyozna.
De a Vacsora utan Ha Lajos elmenne Furdeni, Jordan szerinted Behajinthato lehetseges Hozza a kAdba 10 Szarnyas es egy Bicikli belsö Gumi Tomlo Nelkul?

Efit Balu   topic

Oke en ertem akkor fesssek olan Keped ahol telihold van es a Melterkevero Rugós tengelykapcsolas Moderativacio Áron forog Balu es en a Padon Bicepszezunk Amikor az Arcunkra Verdes a Lapu a selö
Magnezitbanya van a Haterbe Balu Kezeben egy Kondenzator es az en Kezembe Pedig Felxi Kolcsonrol Tanusitvany Amiert Hajnaldiba Jon Efitmester Jordannal?
Jordanon Kigyobor Ruha van Es Soesem Viszketek tole

En Agy erzem a aszavaitokbol Eleg Nehez ezkoket Lefesteni

 ;D  :-oD  :-)!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 11. - 22:22:56
Válasz #31
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez tényleg nem rossz  :D András123 haverjai...  ;D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 05. - 20:45:57
Válasz #32
Nem elérhető

vikings63


Sziasztok!
Kb 2hete àlltam le winstrol depot + testosteron propionatrol.
Namost ahol eddig szurtam a jobb oldalon a hàtsomon most egy dudor kezd kialakulni ami fàj is.
Kb mint egy nagy pattanàs. Kèrdès mit lehet tenni? Doki? Vagy szurjam meg ès szivjak le belöle?
Köszi a vàlaszokat