2024. Június 04. - 03:47:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szteroidok és az Új Btk.  (Megtekintve 20801 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Február 22. - 22:29:09
Válasz #30
Nem elérhető

Pretorian


Rebel!

   Rengeteg focista ismerősöm reggel be ilyen fórumokra, s kérdezgetnek. Kb 70-80%-a kokszol. -20 évesek. Pénz kérdése minden. Ha a csapatorvost lefizeted, akkor semmi para nem lehet. Persze, nem ez miatt akarom a karriert szétoszlatni. De egy kis tudás, mindig jól jön.  ****:))))))  Egyelőre semmiféle dopping nincs bennem. Vitamint, teljesítményfokozót fogyasztok. Már a kúrát, amit terveztem, jelenleg kész van, de be kell szerezni, stb.. Odébb van.  :) De azért köszi az észrevételt.  d:)

Azért nem biztos, hogy ennek feltétlenül példának kéne lennie. Azt leszarom, hogy milyen korrupt a sportorvos, inkább a probléma, hogy a 20 éves emberek 99%-a lófaszt nem tud (és nem is akar) arról, amit betol. Gyanítom ha Oxy-t reklámoznának az is elfogyna... Bár így belegondolva azt is leszarom.  ;D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Február 22. - 22:30:11
Válasz #31
Nem elérhető

Ronaldo


VG - Meglátjuk...  ;) Az nevet, aki a végén nevet "kisfiam". 16-ra tegyél picit.
Rebel - Clenbuterolt non-stop. Mint tudjuk, hogy Fehér Miki, halála előtt 5 szemeket szedett. Se Te, se senki, nem fogja őket megállítani, hogy ne cuccozzanak.

2013. Február 22. - 22:33:06
Válasz #32
Nem elérhető

Jordan


Az semmi, ezt 2 évig munkanélküliként  ;D

És még bulizni is járt, az sem kevés dollár  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Február 22. - 22:33:44
Válasz #33
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mindjà' átírom a topik címét "Szteroidok, új btk. és Ronaldo karrierje"-re  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 22. - 22:36:06
Válasz #34
Nem elérhető

Jordan


Kéne valami külön jogász nekünk, aki kihúzza a koxosokat a szarból :DDDDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Február 22. - 22:37:39
Válasz #35
Nem elérhető

Ronaldo


Azt azért ne.  ****:))))))
http://www.moovie.cc/online-filmek/cristiano-ronaldo-aki-nagyot-mert-almodni-online
Már 34534543x láttam kb. :) Elég jó dokumentum/életrajzi film, de nem ajánlom bodysoknak.

2013. Február 22. - 22:39:16
Válasz #36
Nem elérhető

VG


Új fórum nem egyenlő új személyazonossággal, de mit is vártam tőled?!  8-} Na mindegy, reméljük ezen a fórumon is boldogítasz majd közel 50-100 embert, ahogy az előző fórumon megtetted....de ahogy hallom, már itt is elkezdted. :-/-(-:

2013. Február 22. - 22:41:48
Válasz #37
Nem elérhető

Ronaldo


Hát.. Most nem azért, de szerintem te nem leszel menőbb, hogy engem ócsárolsz. Szerintem menjél már egy Grofó buliba, aztán ott aktivizáljad magadat.  /:-)
Ui: Persze, amúgy igazad van. Elfogadom, én voltam, fő az őszinteség. Hibáztam, de többet nem csinálok ilyet, s inkább többet olvasok erről, hogy mitől leszek jobb.  :-}

2013. Február 22. - 22:46:18
Válasz #38
Nem elérhető

VG


Te sem leszel menőbb, hogy emberek százát fárasztod az eres láb témával....részemről befejeztem az "ócsárolást", sosem fogod megérteni, hogy amíg 25 centis a lábad, addig nem lesz eres, max ha alultáplált leszel....de mint láttam rólad képeket, nem kell sok hozzá! sok sikert! egyébként a te helyedben most már megfogadnám az okosabbak tanácsát és elkezdenék edzeni, nem pedig mindenféle szart szedni, amitől úgy szint nem lesz eres a lábad  :-)-
Ui.: na végre  ;)

2013. Február 22. - 22:48:24
Válasz #39
Nem elérhető

Ronaldo


Nyáron 7-ből 7 napot edzettem.  ***))
Oké, több nem lesz. Megértettem.  :-)-

2013. Február 22. - 22:49:24
Válasz #40
Nem elérhető

Jordan


Én többé inkább nem is edzem, új élet veszi kezdetét! World of warcraft!!!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Február 22. - 23:38:40
Válasz #41
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 22. - 23:43:40
Válasz #42
Nem elérhető

Maszat


pont megfelelő a topic  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 23. - 08:40:23
Válasz #43
Nem elérhető

Ronaldo


pont megfelelő a topic  :D
Ronaldo titkos szándéka ez volt ezzel a témával, hogy figyelmeztesselek  ;D

Pontosan.  ****:))))))

2013. Február 23. - 09:49:45
Válasz #44
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!