2024. Június 04. - 14:02:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítséget szeretnék Kérni! - Androlic - Anadrol50  (Megtekintve 26039 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Április 22. - 20:12:30
Válasz #30
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 22. - 20:20:18
Válasz #31
Nem elérhető

kemi


Maszat is 17 évesen kezdett anadrolt szedni, nézd meg mi lett belőle!!!!!!!!!! Ő az elrettentő példa :DDDDDDDDDD

Apukám, én majdnem 4 évet letoltam naturba  ;D 

lehet ő meg 13 éves korától edz :D

2013. Április 22. - 20:21:28
Válasz #32
Nem elérhető

Maszat


Maszat is 17 évesen kezdett anadrolt szedni, nézd meg mi lett belőle!!!!!!!!!! Ő az elrettentő példa :DDDDDDDDDD

Apukám, én majdnem 4 évet letoltam naturba  ;D 

lehet ő meg 13 éves korától edz :D

ha visszaolvasnál tudhatnád,h 15 éves kora óta gyűri a vasat, és 1 kg-ot dobott a dzsámbó rá.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 22. - 20:36:19
Válasz #33
Nem elérhető

Pretorian


Maszat is 17 évesen kezdett anadrolt szedni, nézd meg mi lett belőle!!!!!!!!!! Ő az elrettentő példa :DDDDDDDDDD

Apukám, én majdnem 4 évet letoltam naturba  ;D 

lehet ő meg 13 éves korától edz :D

ha visszaolvasnál tudhatnád,h 15 éves kora óta gyűri a vasat, és 1 kg-ot dobott a dzsámbó rá.
;D ;D ;D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Április 22. - 20:45:15
Válasz #34
Nem elérhető

ninja14


engem már priviben is baszogat. Esküszöm olyan mint az a 44éves pali a másik topicban. Beírt ide, utána a chatbe, aztán küldött 1 privátot.

Lehet sasuke a fia  ;D
;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 22. - 20:47:55
Válasz #35
Nem elérhető

sasuke95


sasuka usernek küldeném  ;D



(SASUKE) de am xDDDDDDDD ez nagyon durva xD  ;D ;D ;D ;D ;D minden tiszteletem :D

2013. Április 23. - 00:10:03
Válasz #36
Nem elérhető

Triszo


Androlic 100tabletta/doboz


Hatóanyag: oxymethalon.A LEGHATÁSOSABB, LEGERŐSEBB SZÁJON ÁT SZEDHETŐ SZTEROID.Száz tabletta található a dobozban . Különösen erős androgén hatása van, ami különösen erős anabolikus hatással párosul. Ennél az oknál fogva drámai erő és tömegnövekedés érhető el rövid idő alatt. Nem ritka a 8-10 kg-os súlygyarapodás 10 hét alatt. Részben a jelentős vízvisszatartás eredménye, ami az izomtérfogatot növeli, így nem a minőségi, hanem a mennyiségi izomnövekedésre hat. Az izületi problémákkal küszködőknek fájdalommentessé teheti az edzést. Növeli a vörösvérsejtek számát, minek a következtében az izom több oxigént vesz fel. Ez által az izom kitartóbb, és nő a teljesítménye. Adagolása: Maximum két szem ajánlott, de már ez is rendkívűl veszélyes. Kezdetben napi egy szem, egy hét múlva napi két szem. Reggel, és este étkezéskor. A szer szedése nem haladhatja meg a 6 hetet. Fontos, hogy a szedését abbahagyva, egy másik készítménnyel folytassuk, mert különben drasztikus törés következik be, ugyanis ha ezt nem tesszük, akkor rövid idő múlva úgy nézünk ki, mint a kúra előtt. Mellékhatások Májfunkciós zavarok léphetnek fel, májvédő készítmények használata ajánlott! Antiösztrogének,szedése ajánlott. A vesefunkciókra is figyelni kell, Igyál sok folyadékot mellé!!!
ezt írják róla

A jumboban van még vízzel fogyasztva is 9OO kalória. Mivel ez úgysem tudod mit jelent, ezért annyit mondok neked, hogy( bár ezen a fórumon nem favorizált márka, de) kurva sok tápanyag van benne. Ha napi 1-2 adag ilyentől nem tudsz fejlődni, az annyit jelent, hogy SZAR a kajálásod.  Gondolkozzál már el mi a g.cit építene be az androlic, ha elkezdenéd szedni? Miután a hozzád hasonló iskolázatlan link ember egyszerűen nem hajlandó elolvasni, hogy mik azok a makrotápanyagok, milyen kajába egyáltalán mennyi van stb., ill. felfogni hogy eleinte tudni kéne mennyit kajálsz... Mert tuti nem eleget.
Látatlanban is be kéne verned kb. 15O gramm fehérjét, 4OO+ gramm minőségi szénhidrátot, és 6O gramm zsírt kb. aminek a fele telítetlen...

Tehát minimum 5OO gramm pulyka/csirke/marhasült/hal...
1 normális minőségü fehérjeturmix edzés után+vitargo/waxy maize/maltodextrin...
2x 1OO gramm zab, 4-5 nagy zacskó rizs...
5 evőkanál olívaolaj, kókuszzsír mehet orrba-szájba.Minden étkezésnél célszerű lenne a húshoz hasonló mennyiségű főként zöld zöldség, többek közt, hogy ne savasodj nagyon be... Gyümölcsöket ráehetsz ésszerű mértékben az étkezésekre, ill. azok közt, ha fér...
Ez már kb. ad 1 irányelvet, hogy mégis miként illene emberünknek táplálkozni ha kéne neki az a + 1O kiló...
Persze ez felületes, de számolgathatnék én neki foszfor, cla, meg ekdiszteron bevitelt de minek ha ezt se tartja be :DD
Emellé még nem ártana Omega-3 zsírsav, multivitamin, D vitamin, bcaa, esetleg kreatin kiegészítés...-ha lenne értékelhető étkezésed, edzésmunkád-
Ha ezek mellett van még pénzed szteroid kúrákra,mikor a jumbora is sokallod a pénzt, felőlem a seggedbe is rakhatod az androlicot, kívánom, hogy hasson.

Amúgy azt úgy elolvastad rendesen az idézett Viktor féle szövegbe,  hogy vesefunkció zavar, májkárosodás léphet fel tőle, illetve, hogy antösztrogént, májvédőt kell mellé szedni? Te meg magába akarod nyomatni... ELÉG SZELEKTÍV VAGY ECSÉM.

2013. Április 23. - 12:14:42
Válasz #37
Nem elérhető

eo2eo


Én voltam olyan jó és leírtam neki privátban, mit kéne. ( részletesen )

Szerintem a szövegértelmezéssel vannak gondjai, ezen már senki nem fog tudni segíteni... Jöhet az anapolon :D

2013. Április 23. - 16:20:53
Válasz #38
Nem elérhető

Gabe


Miért butaság? de am eddig egyikőtök se írt semmit az Androlic nevezetű szteroidról . arra vagyok kíváncsi. nem arra hogy butaság meg hogy még csak 17 éves vagyok. 17 éves vagyok de 15 évesen már kondi terembe jártam. 2 éve nyomom folyamatosan. szálkás vagyok de én tömeget akarok hozni. ittam Jumbot felhozott rám 1 kg-t. nekem nem éri meg a pénzét. ezért akarom inkább ezt az Androlic-ot
;D

Sasjóska, amíg nem tudsz magyarul írni és am meg ikszdé alakítja a szótáradat, addig maximum nyelvtan könyveket nyomjál magadba.
Fogalmad sincs az edzésről, táplálkozásról.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Június 01. - 16:03:09
Válasz #39
Nem elérhető

andras123


Balu  :-){  Efitmaster  ****) Jordan  :-)(-:

Probaltam olvasni ez ezekelotti hozzAZOLoskot, dE nem tudtam hogy mit gondoltak

amit a pasas irt 1 tabletta 1 kilogramra testsulosan

csakhogy nagy a toxicitas max 50-80mg lehet enni naponta es max 4 hetig

Nem ertem mit akartok a oxymetholone-val hatoanyag-val...

es amugy ha a veredbe keves a leukocita a feher vagy eritricta a voros erted es a veredbe es gotorne az alacsony hemoglobin szint az oxigen szallitoja
es mert a csontvelo elegtelen termeledose es kesz a hipoplazia
no akkor ehetned, de most hogy minek akarod meg amugyis tel volnanak sokkal jobb megoldasok sokkal jobb szteroidok amiket hasznalhatnal ezt meg hagyd meg a kessobbre szerintem.

Meg amugis rengeteg orvos kell hozza jo orvos kebelbarat nem 1 es nem suhancok ,oleg derek orvosok

Szedhetned a Testosterone undecanoate jo kis megoldas lenne teneked,nem aromatizalodik meg kereuli a majodod

Van jo Holland 3 hetig kezdo adagolas aztan a tarto adagolas de nem irok biztos tenyeked mivel megrovasban reszesithetetnek az Moderatorok


2013. Június 01. - 20:54:06
Válasz #40
Nem elérhető

ninja14


Balu  :-){  Efitmaster  ****) Jordan  :-)(-:

Probaltam olvasni ez ezekelotti hozzAZOLoskot, dE nem tudtam hogy mit gondoltak

amit a pasas irt 1 tabletta 1 kilogramra testsulosan

csakhogy nagy a toxicitas max 50-80mg lehet enni naponta es max 4 hetig

Nem ertem mit akartok a oxymetholone-val hatoanyag-val...

es amugy ha a veredbe keves a leukocita a feher vagy eritricta a voros erted es a veredbe es gotorne az alacsony hemoglobin szint az oxigen szallitoja
es mert a csontvelo elegtelen termeledose es kesz a hipoplazia
no akkor ehetned, de most hogy minek akarod meg amugyis tel volnanak sokkal jobb megoldasok sokkal jobb szteroidok amiket hasznalhatnal ezt meg hagyd meg a kessobbre szerintem.

Meg amugis rengeteg orvos kell hozza jo orvos kebelbarat nem 1 es nem suhancok ,oleg derek orvosok

Szedhetned a Testosterone undecanoate jo kis megoldas lenne teneked,nem aromatizalodik meg kereuli a majodod

Van jo Holland 3 hetig kezdo adagolas aztan a tarto adagolas de nem irok biztos tenyeked mivel megrovasban reszesithetetnek az Moderatorok


Te külföldön élsz?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Június 01. - 21:00:34
Válasz #41
Nem elérhető

andras123


Igen de amugy igy utolag latom elgepeltem jo sok szat
neha irasba zavaras van nalam azert

De attol meg minden rendbe maskor lassaban irok majd

2013. Június 01. - 21:51:12
Válasz #42
Nem elérhető

ninja14


Igen de amugy igy utolag latom elgepeltem jo sok szat
neha irasba zavaras van nalam azert

De attol meg minden rendbe maskor lassaban irok majd
Jolvan Papi  ;) tedd azt!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Június 03. - 00:31:03
Válasz #43
Nem elérhető

Gabe


Baszki, Andras, azaz Pistuka HCG is back.
Ninja, te nem tudod, hogy ki ő.
Bezzeg Balu, Maszat, Efit, meg Jordan. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Június 03. - 00:52:29
Válasz #44
Nem elérhető

Maszat


Yeti vajon hoyg erezened magad ha a szemed lattara Bekipszeltetnem Jordan kezet Labat
es amikor Huznam fel a Motorcsonakot veledlenul Arcon Vagnalak Titeket

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26