2024. Június 16. - 04:59:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: önmagában TESZTÓ kúra  (Megtekintve 12698 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. Október 22. - 23:41:38
Megtekintve 12698 alkalommal
Nem elérhető

raspia164


Helló. Mit gondoltok egy sima T.propi kúra legelső alakalommal jó lenne, csak hogy ne vessek be egyből mindent. Heti 3 menne 12 hétig ? Esetleg enantátal kiegészíteni heti 1 alkalommal? Mit gondoltok az önmagában lévő kizárólag tesztó kúrákról ?

2015. Október 23. - 17:48:59
Válasz #1
Nem elérhető

kemi


Master Pharma Testmix 350.. heti 2x1,5ml max 2x2

Jó lehet magában, de nem várj olyan formát mint ha tren vagy stana is menne mellé

2015. Október 24. - 02:37:47
Válasz #2
Nem elérhető

Maszat


Ha már neki állsz szurkálni magad, mindenképp érdemes kombinálni a jobb hatás érdekében. Én személy személy szerint inkább több szert kisebb mennyiségben használnék. Heti 150 propi, esetleg heti 300-400mg boldenon (a progeszteronos mellékhatások miatt a decát és a trenbolont nem vetném be első kúrában, bár egy kis tren izgatja a fantáziám, sajnos a melleim annál jobban, szóval én már nem nagyon akarok használni, viszont a boldenon egy viszonylag kevés mellékhatást produkáló szer) végén kis stana. Első kúrának az egészet nem húznám tovább 10hétnél, amiből konkrétan a tesztoszteron 8 hetet tenne ki. Boldenon 1től 7hétig (általában 10-12hétig szokták használni, mivel ez egy lassú hatású szer, de első kúrában bazmeg ez is jó kiegészítés) 2. héttől propi a 10.ig és stana mondjuk az utolsó 4 hétben. Kúra közben napi 2-3 szem proviron, ha esetleg kevésnek bizonyulna, bár szinte kétlem 3-4 propitól legyen kéznél tamoxifen. Stanábol sem tolnék sokat minden másnap 50mg szuri, vagy napi 30mg tabi. Kúra 3. hetétől heti 500NE HCG az utolsó propi után egy hétig, bac vízben oldva. Ez egy elég minőségi fejlődést eredményezhet, a végén drámai összezuhanás nélkül.

Magában propionátot 40év felett érdemes használni terápiás jelleggel, h a feleség ne legyen frusztrált. ;D Magában a propinak is van izőmépítő hatása természetesen, de az egy elég buta kúra lenne, csináld ésszerűen, a céljaidnak megfelelően.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Október 24. - 02:45:58
Válasz #3
Nem elérhető

Maszat


Master Pharma Testmix 350.. heti 2x1,5ml max 2x2

Jó lehet magában, de nem várj olyan formát mint ha tren vagy stana is menne mellé

Te komplett idióta vagy bazmeg! ;D 

Először is teljesen mást kérdezett, propionattal kapcsolatban, hogy jön ide a 350mg-os kevert tesztó? Csak ezt ismered, vagy mi a fasz?  A heti 1050-1400mg mennyiségről, alkalmanként 525-750mg-ról nem is beszélve. Kezdő kúrának ez veszélyes, arról nem is beszélve,h egy első kúrás"szűz" segg ekkora hatóanyag tartalmú injekcióktól úgy begyulladhat, hogy fel is vághatják. Mivel szombat hajnal 3/4 3 van, és én csütörtök reggel keltem, többször elolvastam amit írtál, és nem a szemem káprázik, te tényleg ilyen hülye vagy ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Október 24. - 11:00:49
Válasz #4
Nem elérhető

kemi


Master Pharma Testmix 350.. heti 2x1,5ml max 2x2

Jó lehet magában, de nem várj olyan formát mint ha tren vagy stana is menne mellé

Te komplett idióta vagy bazmeg! ;D 

Először is teljesen mást kérdezett, propionattal kapcsolatban, hogy jön ide a 350mg-os kevert tesztó? Csak ezt ismered, vagy mi a fasz?  A heti 1050-1400mg mennyiségről, alkalmanként 525-750mg-ról nem is beszélve. Kezdő kúrának ez veszélyes, arról nem is beszélve,h egy első kúrás"szűz" segg ekkora hatóanyag tartalmú injekcióktól úgy begyulladhat, hogy fel is vághatják. Mivel szombat hajnal 3/4 3 van, és én csütörtök reggel keltem, többször elolvastam amit írtál, és nem a szemem káprázik, te tényleg ilyen hülye vagy ;D

Ezt elég heti 2x beadni, propit meg naponta 2 naponta. Szerintem pár hét után már utálni fogja. Testmixet azért írtam neki, mert az legalább működik és kevert tesztó, a mennyiséget pedig az indokolja, hogy 150-200mg ha lehet benne, ami fajlagosan kevesebb mint egy hasonló minőségű propiban.. Elites propival volt csak tapasztalatom, na abban kb 10-20mg ha van, full elment a forma abban a 2,5 hétben amikor átváltottam arra a testmixről. Ennyi erővel abból mehetne 4 ml minden másnap, hogy legyen valami. :D

De akkor használjon 2x1ml-t hetente és meglátja mi lesz. Ha nem elég akkor emeli az adagot, ha sok akkor csökkenti.

Te meg itt kezdésnek telebasznád 3-4 féle gyógyszerrel :D

2015. Október 24. - 18:24:09
Válasz #5
Nem elérhető

Maszat


Hulyeseg amit irtal kemi, az adagolas pedig veszelyes egy kezdo kurahoz. 8eve szteroidozok de 750mg felett mar tele kell nasznom magam antiosztrogennel, allandoan agressziv vagyok es magas a vernyomasom. Adtal mar ne 750mg (enyit ajanlottal) egyszerre?? Van h 350ugy begyullad, aludni se tudsz. Az en altalam javasolt szerek mind mennyisegben, mind pedig jatoanyagban teljesen esszeruek elso kuranak. Rakerdezett egy csak propi elso kurara te meg heti 1400mg-ot ajanlasz, meg trenit emlegetsz. Nem csak a szoveg ertesed nulla, de par ev utana olvasas utan kiderul h meg sotet is vagy a temahoz. Ami azert fura, mert nalad jobb informatikai szakembert nem ismerek, es mar bizonyitottal azzal amikor tavolrol megoldottal egy olyannproblemat, amit helyszinen 3 fizetett informatikus sem tudott. Ezert kerlek a tovabbiakban, masok egeszsegenek megorzese erdekeben inkabb abban adjal tanacsot. Itt inkabb csak olvasgass ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Október 24. - 19:36:56
Válasz #6
Nem elérhető

raspia164


Köszönöm a válaszokat.

Azért gondoltam elsőnek egy sima T.Propi kúrát mert így mégis egy rövid felezés idejű észtert próbálok ki először  és megtudnám nézni hogyan reagál a szervezetem, és ha valami baj van és lekéne állni akkor nem lesz még a szervezetembe hetekig mint példul az enantátnál lenne. Valamint a propi alig vizesít a többivel szemben.

Kombinálásra meg még azért nem gondoltam, mert úgy gondolom első alkalommal ez is sokat segíteni ráadásul nem kellene naponta szurkálni magam, hanem kb heti 3x vagy 4x. Tabis stanán gondolkodtam mellette, de attól félek hogy szinte biztos hogy amit kapok abba nem lesz stana (akitól beszerezném hajdani testépítő, magyar bajnok, de ennek már 10 éve szóval kitudja milyen lehet a forrása).

Boldenonak még nem néztem annyira utána, esetleg tudnál róla írni valamit Maszat, hány alkalommal szokták a héten stb... Esetleg winstroal összetudnád "hasonlítani" hogy melyik lenne jobb a propi mellé ? Mert azon tanakodtam hogy azzal kéne kombináljam, 3 szert így elsőre sokallok.

Mit gondoltok egy olyanról, hogy heti 3 Propi és még megtoldanám heti 1 Boldenonnal. Nyilván heti 2 Boldi jobb lenne, de mivel az hosszú felezésű ezért szerintem ha heti 1 is sokat nyomna. Vagy esetleg rosszúl gondolom?

2015. Október 25. - 00:41:47
Válasz #7
Nem elérhető

kemi


Hulyeseg amit irtal kemi, az adagolas pedig veszelyes egy kezdo kurahoz. 8eve szteroidozok de 750mg felett mar tele kell nasznom magam antiosztrogennel, allandoan agressziv vagyok es magas a vernyomasom. Adtal mar ne 750mg (enyit ajanlottal) egyszerre?? Van h 350ugy begyullad, aludni se tudsz. Az en altalam javasolt szerek mind mennyisegben, mind pedig jatoanyagban teljesen esszeruek elso kuranak. Rakerdezett egy csak propi elso kurara te meg heti 1400mg-ot ajanlasz, meg trenit emlegetsz. Nem csak a szoveg ertesed nulla, de par ev utana olvasas utan kiderul h meg sotet is vagy a temahoz. Ami azert fura, mert nalad jobb informatikai szakembert nem ismerek, es mar bizonyitottal azzal amikor tavolrol megoldottal egy olyannproblemat, amit helyszinen 3 fizetett informatikus sem tudott. Ezert kerlek a tovabbiakban, masok egeszsegenek megorzese erdekeben inkabb abban adjal tanacsot. Itt inkabb csak olvasgass ;D

Csak ajánlottam neki egy életképesebb alternatívát :D Ezek az UGL gyártók meg hülyegyerek-biztosak, annyira alul van dózisolva a cucc még a Masternél is, hogy nekem 2x2ml ment hetente és ott kezdett alakulni a forma. Én is 2x0,8ml-el kezdtem ami 560mg kevert tesztó, azaz kb 350mg tesztoszteron bázisnak felel meg. Alig éreztem 4 hét után. Felemeltem 2x2-re és ott kezdett működni.
Nem hiszem el, hogy több mint 50% van valójában benne a ráírthoz képest. 3 évig üres voltam, szóval ha valós 1400mg-ot toltvam volna tuti fejreállok.

De abban igazad van, hogy nem szabad sokkal kezdeni, de akkor kezdje 2x0.8ml-ről, de ne csodálkozzon ha nem fejlődik. Fel kell emelni 2x2-re minimum, de úgy is érzi közben, hogy bírja-e vagy sem. Én lázasodtam tőle, úgyhogy ment 2x1 szem algoflex is a beadás utáni napon ;)

Amúgy régebben a sok kicsi jobb mint 1 nagyra esküdtem én is, de kiderült, hogy inkább 1-2 megbíízható cucc és abból többet a jobb... Rich Piana is ezt vallja, nézd meg youtubeon a 2000mg tst + 800mg tren / nap kúráját :D

2015. Október 25. - 04:22:49
Válasz #8
Nem elérhető

Maszat


Hulyeseg amit irtal kemi, az adagolas pedig veszelyes egy kezdo kurahoz. 8eve szteroidozok de 750mg felett mar tele kell nasznom magam antiosztrogennel, allandoan agressziv vagyok es magas a vernyomasom. Adtal mar ne 750mg (enyit ajanlottal) egyszerre?? Van h 350ugy begyullad, aludni se tudsz. Az en altalam javasolt szerek mind mennyisegben, mind pedig jatoanyagban teljesen esszeruek elso kuranak. Rakerdezett egy csak propi elso kurara te meg heti 1400mg-ot ajanlasz, meg trenit emlegetsz. Nem csak a szoveg ertesed nulla, de par ev utana olvasas utan kiderul h meg sotet is vagy a temahoz. Ami azert fura, mert nalad jobb informatikai szakembert nem ismerek, es mar bizonyitottal azzal amikor tavolrol megoldottal egy olyannproblemat, amit helyszinen 3 fizetett informatikus sem tudott. Ezert kerlek a tovabbiakban, masok egeszsegenek megorzese erdekeben inkabb abban adjal tanacsot. Itt inkabb csak olvasgass ;D

Csak ajánlottam neki egy életképesebb alternatívát :D

Egy faszságot ajánlottál, főleg első kúrának, szépítheted akárhogy akarod, és ha én nem írok, még csak meg se lesz mondva,h nem csak faszság, de veszélyes is. Nekem konkrétan az első 2-3 350 es dózis úgy gyullad a kúra elején,h alig bírok aludni.

Eleve propiról kérdezett, te meg elkezdtél ajánlgatni egy totál kezdőnek heti 1050-1400mg-ot, még annak tudtában,h te lázasodtál is ekkora mennyiségtől. Hülye vagy kemi, maradj csöndben,engedd el a témát. Az a legjobb.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Október 25. - 12:16:49
Válasz #9
Nem elérhető

supchh


Hulyeseg amit irtal kemi, az adagolas pedig veszelyes egy kezdo kurahoz. 8eve szteroidozok de 750mg felett mar tele kell nasznom magam antiosztrogennel, allandoan agressziv vagyok es magas a vernyomasom. Adtal mar ne 750mg (enyit ajanlottal) egyszerre?? Van h 350ugy begyullad, aludni se tudsz. Az en altalam javasolt szerek mind mennyisegben, mind pedig jatoanyagban teljesen esszeruek elso kuranak. Rakerdezett egy csak propi elso kurara te meg heti 1400mg-ot ajanlasz, meg trenit emlegetsz. Nem csak a szoveg ertesed nulla, de par ev utana olvasas utan kiderul h meg sotet is vagy a temahoz. Ami azert fura, mert nalad jobb informatikai szakembert nem ismerek, es mar bizonyitottal azzal amikor tavolrol megoldottal egy olyannproblemat, amit helyszinen 3 fizetett informatikus sem tudott. Ezert kerlek a tovabbiakban, masok egeszsegenek megorzese erdekeben inkabb abban adjal tanacsot. Itt inkabb csak olvasgass ;D

Csak ajánlottam neki egy életképesebb alternatívát :D Ezek az UGL gyártók meg hülyegyerek-biztosak, annyira alul van dózisolva a cucc még a Masternél is, hogy nekem 2x2ml ment hetente és ott kezdett alakulni a forma.


Érdekes amit írtok. Engem nagyon foglalkoztat, hogy melyik UGL gyártó cucca mennyire aluldózisolt, már ha egyáltalán az konstans. Maszatnál hatott a heti kettő, pedig ahogy írta régóta tolja, kemi, nálad meg nem, miközben előtte üres voltál. Most vagy nem ugyanolyan cuccot kaptatok, vagy nem ugyanúgy reagáltok a kokszra, esetleg mindkettő...

raspia: ne propizz, azt sokszor kell szúrni. Nyomjál ena-t (500 mg 10-12 hétig) methandienon-nal (max 6 hét), tiszta kaja mellett és látványos eredményeket fogsz elérni. Provi, HCG, ahogy Maszat írta a pct-ről meg rendkívül sok infó fent van itt, olvasd el.

2015. Október 25. - 16:26:43
Válasz #10
Nem elérhető

raspia164


Köszönöm a válaszokat.

Azért gondoltam elsőnek egy sima T.Propi kúrát mert így mégis egy rövid felezés idejű észtert próbálok ki először  és megtudnám nézni hogyan reagál a szervezetem, és ha valami baj van és lekéne állni akkor nem lesz még a szervezetembe hetekig mint példul az enantátnál lenne. Valamint a propi alig vizesít a többivel szemben.

Kombinálásra meg még azért nem gondoltam, mert úgy gondolom első alkalommal ez is sokat segíteni ráadásul nem kellene naponta szurkálni magam, hanem kb heti 3x vagy 4x. Tabis stanán gondolkodtam mellette, de attól félek hogy szinte biztos hogy amit kapok abba nem lesz stana (akitól beszerezném hajdani testépítő, magyar bajnok, de ennek már 10 éve szóval kitudja milyen lehet a forrása).

Boldenonak még nem néztem annyira utána, esetleg tudnál róla írni valamit Maszat, hány alkalommal szokták a héten stb... Esetleg winstroal összetudnád "hasonlítani" hogy melyik lenne jobb a propi mellé ? Mert azon tanakodtam hogy azzal kéne kombináljam, 3 szert így elsőre sokallok.

Mit gondoltok egy olyanról, hogy heti 3 Propi és még megtoldanám heti 1 Boldenonnal. Nyilván heti 2 Boldi jobb lenne, de mivel az hosszú felezésű ezért szerintem ha heti 1 is sokat nyomna. Vagy esetleg rosszúl gondolom?

2015. Október 25. - 18:50:58
Válasz #11
Nem elérhető

Maszat


Nekem konkrétan tűiszonyom van, mégis a propit választanám az ena helyett... Nem szeretem a teleszart búvárruhát. A propi igenis jó választás, sokkal kontrollálhatóbb mint a lassú észterek, és sokkal élesebb a fazon tőle. Ha pedig Én koxolok, akkor a fazon a lényeg nálam. Se az erő, se a súlyom nem érdekel!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Október 25. - 22:22:38
Válasz #12
Nem elérhető

kemi


Nekem konkrétan tűiszonyom van, mégis a propit választanám az ena helyett... Nem szeretem a teleszart búvárruhát. A propi igenis jó választás, sokkal kontrollálhatóbb mint a lassú észterek, és sokkal élesebb a fazon tőle. Ha pedig Én koxolok, akkor a fazon a lényeg nálam. Se az erő, se a súlyom nem érdekel!

pont azt kapja a testmixtől :D kombinált
de mondj 1 jó minőségű propit neki akkor és toljon azt stanával, nekem mind1, csak segíteni akartam neki

2015. Október 26. - 06:41:19
Válasz #13
Nem elérhető

supchh


Nekem konkrétan tűiszonyom van, mégis a propit választanám az ena helyett... Nem szeretem a teleszart búvárruhát. A propi igenis jó választás, sokkal kontrollálhatóbb mint a lassú észterek, és sokkal élesebb a fazon tőle. Ha pedig Én koxolok, akkor a fazon a lényeg nálam. Se az erő, se a súlyom nem érdekel!

Gyakorlatilag mindenben egyetértünk (ennek ellenére tudod a jelenlegi receptemet :-) ). Tűiszony dettó. Pont ezért gondoltam, hogy első kúrának ne szúrja magát naponta/két naponta. Amúgy meg propiból sem olyan egyszerű jót találni. Még a Farmak is lehet kamu...

Szóval raspia barátom, tégy, ahogy az olvasottak alapján jónak látod. Rengeteg infó van itt, nagy segítség elkezdeni.

2015. Október 26. - 13:57:00
Válasz #14
Nem elérhető

dino


Ha már neki állsz szurkálni magad, mindenképp érdemes kombinálni a jobb hatás érdekében. Én személy személy szerint inkább több szert kisebb mennyiségben használnék. Heti 150 propi, esetleg heti 300-400mg boldenon (a progeszteronos mellékhatások miatt a decát és a trenbolont nem vetném be első kúrában, bár egy kis tren izgatja a fantáziám, sajnos a melleim annál jobban, szóval én már nem nagyon akarok használni, viszont a boldenon egy viszonylag kevés mellékhatást produkáló szer) végén kis stana. Első kúrának az egészet nem húznám tovább 10hétnél, amiből konkrétan a tesztoszteron 8 hetet tenne ki. Boldenon 1től 7hétig (általában 10-12hétig szokták használni, mivel ez egy lassú hatású szer, de első kúrában bazmeg ez is jó kiegészítés) 2. héttől propi a 10.ig és stana mondjuk az utolsó 4 hétben. Kúra közben napi 2-3 szem proviron, ha esetleg kevésnek bizonyulna, bár szinte kétlem 3-4 propitól legyen kéznél tamoxifen. Stanábol sem tolnék sokat minden másnap 50mg szuri, vagy napi 30mg tabi. Kúra 3. hetétől heti 500NE HCG az utolsó propi után egy hétig, bac vízben oldva. Ez egy elég minőségi fejlődést eredményezhet, a végén drámai összezuhanás nélkül.

Magában propionátot 40év felett érdemes használni terápiás jelleggel, h a feleség ne legyen frusztrált. ;D Magában a propinak is van izőmépítő hatása természetesen, de az egy elég buta kúra lenne, csináld ésszerűen, a céljaidnak megfelelően.
  Ezt így inkább ne nyomd be  :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!