2024. Június 04. - 01:01:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: szteroid genetikai határ alatt, visszaesés  (Megtekintve 5699 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. December 16. - 21:38:32
Megtekintve 5699 alkalommal
Nem elérhető

raspia164


Sziasztok.

Mit gondoltok, ha valaki akkor vág bele egy szteroid kúrába amikor még nem érte el a genetikai határát akkor szerintetek kúra után tartva legalább úgy, akár még jobban is a kaját és az edzést, akkor milyen mértékű lesz a visszaesés?

Kiváncsi lennék, hogy egyet értetek e a véleményemmel, vagy inkább "teóriámmal". Úgy gondolom, hogy a genetikai határ alatt megszerezett izomtömeg szteroid által kúra után nagyon nagy része megmarad ha tartva van a kaja, és rendes levezetés van.

Mit gondoltok ? Akár részletes választ is írhattok, annak jobban is örülnék. :D

2015. December 16. - 23:15:07
Válasz #1
Nem elérhető

raspia164


személyes tapasztalatokat is küldhettek kúrák után mennyi maradt meg mennyi jött fel mi volt stb ...

2015. December 17. - 14:12:10
Válasz #2
Nem elérhető

öüó


semmi.kihugyozod és ennyi volt,vágy rávered a következőt.nézz meg egy sztár testépítőt,azok is összeesnek mintha súlyt sem fogtak volna.ha simán edzel,és abbahagyod,akkor is ez lesz.be vagyunk kódolva genetikailag egy bizonyos testsúlyra.a természetet nem tudod megbaszni.a szervezeted azért dolgozik,h a lehető legkisebb energiával működtessen téged.az meglehet,h valaki elkezd edzeni,és jobban fejlődik,több "izom" marad,de az azért van,mert alapból is fejlődőképes lenne,csak valszeg mielőtt elkezdett sportolni,nem hallott a tudatos táplálkozásról.aztán ott vannak azok akik edzenek,szépen esznek,de kurva nehezen fejlődnek.baszhatod ha nincsenek benned jó gének.meg is ölheted magad koxal,akkor isfosul fogsz kinézni.pár baromnak ezt kéne belátnia.az edzés és a vele járó egészséges táplálkozás életforma.ha csinálod,jól fogsz kinézni.nincsenek titkok.

2015. December 18. - 19:43:27
Válasz #3
Nem elérhető

Maszat


65kg voltam az első kúrám elején  ;D  74 voltam a végén. Most ha valamilyen sérülés miatt nem tudok edzeni, nincs időm kajálni, vagy éppen szét dolgozom az agyam, akkor sem esek össze 78kg alá. 77-78 szokott a legrosszabb időszakban lenni a súlyom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. December 18. - 21:19:24
Válasz #4
Nem elérhető

raspia164


Maszat, segíts légyszi jól értelmezem e amit írtál.


szóval az első kúrád kezdetekor voltál 65 kg és 74 re mentél fel ugye, ebből mennyi volt kb izom ? és a kurva után hány kilóra estél vissza kb, vagy mennyire maradt meg a forma ? esetleg letudnád írni hogy mit nyomtál az első kúra alatt, meg mennyit meddig

a másik hogy ha jól értelmezem akkor, most már kúrák alkalmával jóval több kiló vagy mert ugye azt írtad h 78 ra esel vissza , mennyi szoktál lenni mostanában a kúrák alatt ?

végül annyi , hogy esetleg privátban tudnál küldeni fotót magadról kúrák alattit, meg kúrán kívülit is, nem kell hogy arcod látszódjon vagy ilyesmi csak viszonyítani szeretnék mert igazán ilyen kúra before after képeket soha nem láttam még normálisat :D


előre is nagyon köszi a válaszod

2015. December 19. - 12:31:46
Válasz #5
Nem elérhető

öüó


65kg voltam az első kúrám elején  ;D  74 voltam a végén. Most ha valamilyen sérülés miatt nem tudok edzeni, nincs időm kajálni, vagy éppen szét dolgozom az agyam, akkor sem esek össze 78kg alá. 77-78 szokott a legrosszabb időszakban lenni a súlyom.

65kg voltál.és előtte hány évet edzettél?hogy ettél?most 77vagy.első kúrád után mennyit csináltál még?az első uáni 2.,3.,4., kúrád után mennyi maradt meg?nem mész 77 alá,de feljebb sem.
nem kell szédíteni csórót,bár úgy is azokat a mondatokat ragadja ki amiket hallani akar.Ja,és ugye te extra száraz izomzatú vagy.

2015. December 19. - 18:55:05
Válasz #6
Nem elérhető

kemi


nekem semmi nem szokott megmaradni, mondjuk én csak nyárra edzek, csicska strandgyúrós vagyok :D

2015. December 21. - 19:02:35
Válasz #7
Nem elérhető

Maszat


Maszat, segíts légyszi jól értelmezem e amit írtál.


szóval az első kúrád kezdetekor voltál 65 kg és 74 re mentél fel ugye, ebből mennyi volt kb izom ? és a kurva után hány kilóra estél vissza kb, vagy mennyire maradt meg a forma ? esetleg letudnád írni hogy mit nyomtál az első kúra alatt, meg mennyit meddig

a másik hogy ha jól értelmezem akkor, most már kúrák alkalmával jóval több kiló vagy mert ugye azt írtad h 78 ra esel vissza , mennyi szoktál lenni mostanában a kúrák alatt ?

végül annyi , hogy esetleg privátban tudnál küldeni fotót magadról kúrák alattit, meg kúrán kívülit is, nem kell hogy arcod látszódjon vagy ilyesmi csak viszonyítani szeretnék mert igazán ilyen kúra before after képeket soha nem láttam még normálisat :D


előre is nagyon köszi a válaszod

12db sustanon ment, 4 naponta 1, meg vettem 18 ampulla winit. Kurva száraz voltam a végén is, nem vizesedtem sokat. Vagyis nyilván vizesedtem, de Én abban a "szerencsés" helyzetben vagyok, hogy vizesedésnél is inkább a rostok közé megy, mintsem a bőr alá közvetlen. Egyszer voltam 85kg vizesen anapolontól, és eres volt a karom kockás hassal. Csak pufi volt a fejem és bedagadt a bokám. Kénytelen voltam elmenni egy techno buliba, reggelre kipisiltem a bokám :D

 Átlagban olyan 80kg-ról indítom a kúrákat és 83-85 körül végzek, sokkal szárazabban, mint ahogy elkezdem. Aztán az,h mennyi marad sok mindentől függ. Betegségek, bulik, időhiány vagy sérülés miatti kihagyás. De 80kg-ra megyek vissza kb. 78 akkor szoktam lenni, ha beüt a krakk, sérülök, bulizok, nem edzek hetekig.

Az első kúrám előtt kb 4 évet edzettem, totál szarul kajáltam. Iszonyatosan gyors volt az anyagcserém. Fiatal voltam. Még rendes kajával is nehéz lett volna fejlődni. Soha nem értem el az első kúrám szárazsági szintjét az utána lévő kúrákkal. Pedig volt,h arra mentem,h száraz legyek, és akkor már a kajára is figyeltem. Ennyit számít az anyagcsere lassulás. Nálam.

Képeket nem csinálok magamról, engem ez az egész már nem érdekel, nem motivál. Hiúságból edzem, és mert már megszoktam. De egyébként egy nyűglődős szar az egész. Ha kihagyok pár hetet, az elején rendesen élvezem, aztán hiányzik, visszamegyek és piszok jó. Pár hétig, aztán megint csak azt látom, hogy időt vesz el fontosabb dolgoktól, vagy attól,h kipihenjem magam. Ezt most csak azért fejtettem ki, mert érdekesnek találom, hogy emberek blogokat vezetnek, kiírják az edzéstervüket, kajájukat. Csináltam Én is, de eltelt 7-8    év, ki a faszt érdekel ez még annyi idő után?! :D

öüó, te mi a faszról beszélsz, ki szédít kit? Leírtam a tapasztalatomat. Első kúra 65-ról 74re, 72 re mentem vissza. Aztán 1-2 kúrával utána már csak 74 ig mentem vissza, most 77 szokott lenni a legrosszabb, de átlag 79-80. Innen indulok és 83-84-85 körül végzek szárazabban, mint ahogy elkezdtem. Sokkal.  És Én itt megálltam. Ez már az utolsó 2-3 kúra tapasztalata. Lehetne ennél jobb, de ahhoz többet kellene beleadni, ami számomra már nem éri meg. Én így jól érzem magam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26