2024. Június 03. - 21:58:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tippek-Trükkök  (Megtekintve 81799 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 20. - 20:13:03
Válasz #150
Nem elérhető

atleeta


Nekem még semmi baj nem volt a derekammal.remélem nem is lesz.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 20. - 20:13:03
Válasz #151
Nem elérhető

atleeta


nekem soha nem volt még ilyen komolyabb problémám.Remélem nem is lesz egy jódarabig   :)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 20. - 21:11:48
Válasz #152
Nem elérhető

Kozi001


A hasazást úgy értettem, hogy függeszkedsz egy rúdon, és a lábadat felhúzod a hasadig... behajlítva is lehet.. Egyrészt terheled vele a hasat, másrészt nagyon de nagyon lenyújtja a derekat(alsó csigolyákat) ****:))))))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 20. - 21:33:44
Válasz #153
Nem elérhető

atleeta


Én is ilyesmire gondoltam,mert ez nagyjából ellentéte a felhúzásnak.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 29. - 09:39:05
Válasz #154
Nem elérhető

George


Biztos nem vagyok egyedül vele, hogy vannak gyakorlatok, amik valamikor beváltak, de mégsem használjuk őket. Könnyebb a jól megszokott dolgokat csinálni edzésen, vagy egyszerűen kényelmesebb odasétálni a csigához, felrakni egy foggantyút, mint a kétkezes rúddal vergődni - főleg, ha vadászni kell a tárcsákat.
A múlt héten alig jutottam le a terembe, így vasárnap kezdtem ezt az edzéshetet, melledzéssel. Szokásos fekvenyomás az első, aztán a 30 fokos pad helyett most negatívon nyomtam, és kábeles összehúzás helyett(amit hónapok óta utolsó gyakorlatnak rakok) most a jó öreg tárogatás zárta a sort. Hétfőn kar - állva kétkezes helyett Scott-pad franciarúddal, szűken fogva. Utána 21-ek egykezessel, majd koncentrált, ami a 21-ek után már gyilkos volt. Tric.-re köteles letolás, majd egy homlokra engedés, amit szintén hónapok óta nem csinálok. Egyszerűen azért, mert rohadt lusta vagyok a pad elől felemelni a súlyzót, hanyattdőlni vele, és ha végeztem ugyanezt vissza. Most kitaláltam, hogy egy alacsonyabb padról simán elérem hanyattfekve a földön lévő rudat, így nem kell előlről erőlködni vele, és lerakni is könnyebb - nyilván ha valaki 80-90 kg, az nem igazán tud mondjuk 70 kg-ot így felvenni( ugyanez él a lehúzásoknál is, ha alacsony vagy és könnyű, ne tekerd oda a kezed gurtnival a lehúzóra az ülésen állva, mert lógva maradsz rajta :D ). Aztán fej feletti egykezes nyújtás, szintén régen használt. Tegnap hátnál hasonló szisztéma szerint, egy csomó olyan gyakorlat ment, ami nem volt az elmúlt hónapokban.
Ennek az eredménye valami iszonyatos izomláz az összes megdolgozott izomban, nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen. Persze mindig megvan az a kellemes feszülés másnap, de ennyire durván nem.
Szóval hajrá, poroljátok le a régen használt gyakorlatokat, és egy-egy edzés erejéig érdemes visszarakni őket.

2009. Július 29. - 09:45:39
Válasz #155
Nem elérhető

hopika


Ez így van.
Pl.tricepszre nekem mindig zárógyakorlat volt a lórúgás...egy ideje nem csináltam,mert nem is nagyon éreztem.Helyette zárónak a fej feletti csigás(háttal a csigának) tricepsz gyaki ment. Az egyik edzésen betettem a lórúgást megint és olyan fasza izomlázam lett tőle,hogy alig bírtam vezetni...Jók ezek néha!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 12. - 23:34:17
Válasz #156
Nem elérhető

zotja


tricepsz belső felére ható bomba gyakoraltot kérnék önöktöl :) a forditottfogásu letolás egykézzel bejött rá..de van vmi más is? vmi speckó

2009. Augusztus 13. - 09:52:25
Válasz #157
Nem elérhető

God Vazzeg


tricepsz belső felére ható bomba gyakoraltot kérnék önöktöl :) a forditottfogásu letolás egykézzel bejött rá..de van vmi más is? vmi speckó

Homlokra engedés majdnem összezárt könyökkel?

2009. Augusztus 13. - 14:44:52
Válasz #158
Nem elérhető

fastor


tricepsz belső felére ható bomba gyakoraltot kérnék önöktöl :) a forditottfogásu letolás egykézzel bejött rá..de van vmi más is? vmi speckó

Homlokra engedés majdnem összezárt könyökkel?
könyökgyilkos ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 13. - 15:31:05
Válasz #159
Nem elérhető

zotja


tricepsz belső felére ható bomba gyakoraltot kérnék önöktöl :) a forditottfogásu letolás egykézzel bejött rá..de van vmi más is? vmi speckó

Homlokra engedés majdnem összezárt könyökkel?
könyökgyilkos ;D

jaja  :-\

2009. Augusztus 13. - 17:21:45
Válasz #160
Nem elérhető

Johnnyx


tricepsz belső felére ható bomba gyakoraltot kérnék önöktöl :) a forditottfogásu letolás egykézzel bejött rá..de van vmi más is? vmi speckó

Homlokra engedés majdnem összezárt könyökkel?
könyökgyilkos ;D
A guggolás térdgyilkos, a felhúzás derékgyilkos, a vállból nyomás vállgyilkos, stb. mégis csinálni kell, ha nagy és erős akarsz lenni  ))=/ ;D
Egyetek zabot!

2009. Augusztus 13. - 17:38:05
Válasz #161
Nem elérhető

tomasz


tricepsz belső felére ható bomba gyakoraltot kérnék önöktöl :) a forditottfogásu letolás egykézzel bejött rá..de van vmi más is? vmi speckó

Homlokra engedés majdnem összezárt könyökkel?
könyökgyilkos ;D
A guggolás térdgyilkos, a felhúzás derékgyilkos, a vállból nyomás vállgyilkos, stb. mégis csinálni kell, ha nagy és erős akarsz lenni  ))=/ ;D
Jól beszélsz.Szükséges és dangerous gyakorlatok.De ha oda figyelve csináljuk őket,akkor a barátaink.Ja,és a saját korlátainkon belül használva.... =/+'
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Augusztus 13. - 19:35:43
Válasz #162
Nem elérhető

God Vazzeg


tricepsz belső felére ható bomba gyakoraltot kérnék önöktöl :) a forditottfogásu letolás egykézzel bejött rá..de van vmi más is? vmi speckó

Homlokra engedés majdnem összezárt könyökkel?
könyökgyilkos ;D

Nekem fos a könyököm, de kis súllyal nincs vele gond, inkább a maximális izomérzésre koncentrálok.. Egy próbát megér neked is  ::)

2009. Augusztus 13. - 19:44:18
Válasz #163
Nem elérhető

fastor


tricepsz belső felére ható bomba gyakoraltot kérnék önöktöl :) a forditottfogásu letolás egykézzel bejött rá..de van vmi más is? vmi speckó

Homlokra engedés majdnem összezárt könyökkel?
könyökgyilkos ;D

Nekem fos a könyököm, de kis súllyal nincs vele gond, inkább a maximális izomérzésre koncentrálok.. Egy próbát megér neked is  ::)
próbáltam, ha nem szorítom össze a könyököm nincs is baj vele, de viszont ha összeszorítom, akkor nagyonnemjó számomra
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 13. - 19:56:53
Válasz #164
Nem elérhető

God Vazzeg


tricepsz belső felére ható bomba gyakoraltot kérnék önöktöl :) a forditottfogásu letolás egykézzel bejött rá..de van vmi más is? vmi speckó

Homlokra engedés majdnem összezárt könyökkel?
könyökgyilkos ;D

Nekem fos a könyököm, de kis súllyal nincs vele gond, inkább a maximális izomérzésre koncentrálok.. Egy próbát megér neked is  ::)
próbáltam, ha nem szorítom össze a könyököm nincs is baj vele, de viszont ha összeszorítom, akkor nagyonnemjó számomra

Nem vagyunk egyformák  ;-oo-;