2024. Június 10. - 05:09:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Berkes Laci - Többszörös abszolút bajnok segít a kérdezőknek  (Megtekintve 179399 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Szeptember 28. - 12:56:28
Válasz #60
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Atesz!

Nekem az a véleményem, hogy az első napra az sok. Kivenném a válledzést, és a láb után tenném be. =/+' =/+'

Az ismétlésszám alapgyakorlatokból 8-4 között
                       izolációs gyakikból több 8-15 között

A szériaszám egygyakorlatból 4-3 között, de egy testrészre nem kell összesn 16 szériánál több.

Remélem tudtam segíteni, és ne feledd az elegendő szénhidrátbevitelt!!!
 d:)

2007. Szeptember 28. - 21:46:25
Válasz #61
Nem elérhető

Atesz


Szia Laci!

Köszönöm a segítséget! Széria - ismétlés szám ok!
Már én is edzettem a láb napján a vállat, de eddig csak azt halottam :-<, hogy a lábat szigorúan külön napon :-Đ !
A három verzió közül meliket javaslnád 8-}?
 1.mell-bicepsz 2.láb-váll 3.Hát-tricepsz,
 1.mell-ticepsz, 2.láb-váll, 3.hát-bicepsz,
 vagy a klasszikus: 1. Mell-hát 2. láb 3.váll-bic.-tric.  ??? ??? ???

Az Alri N'gorge mellé még milyen kiegészítőket :-oD javasolsz?

További sikeres felkészülést  =/+' =/+' =/+' kívánok!

Atesz

2007. Szeptember 30. - 11:54:07
Válasz #62
Nem elérhető

ÁKOS


Szia LACI!
Köszönöm a kielégitő választ!Uszni járok mert azt javasolták is minnél többet ha lehet!Sullyal nem mertem még probálkozni nehogy több kár legyen mint haszon!Ugy vettem észre hogy a huzockodás elég jól birom és jól esik!Megprobálom lassan a csigás gépet szerintem az is menni fog,viszont a hiperhajlitó nem megy még!De probálkozom néha addig ameddig jó!Ha valamit szeretnék még akkor irók!Remélem nem lesz többet sérvem!
Nagyon köszi!Szép napot!
Üdv. ÁKOS!

2007. Október 01. - 00:30:01
Válasz #63
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Atesz!

Ha a lábad nehezen fejlődik akkor a 3. verziót, de én 6-8 hetente váltogatnám ezeket a sémákat!

Mindenképpen multi és +c vitamin!!!!!!!!!!  pl.: Activite
Fehérje pl.: Nitro-Tech
NO fokozó edzés előtt pl,: Pump 250
Utánna sejttérfogatnövelő kreatin transzportrendszer! pl.:Sizeon
Persze dobjuk meg a tesztoszteront is pl.: Mass-FX
Aminó +glutamin, +BCAA
Halolaj, lenmagolaj

 d:)

2007. Október 01. - 11:36:56
Válasz #64
Nem elérhető

Atesz


Szia Laci!

Köszönöm a segítséget!  @:-)

Üdv. Atesz

2007. Október 04. - 12:54:58
Válasz #65
Nem elérhető

Mongoose


Hello !
Én a munkáddal kapcsoltban  kérdeznék 2 dolgot.
1.Elvileg a kommandósok sokat furnak ami a szervezetnek elégi megterhelő és a testépítők ezért is aeroboznak, hogy ne épüljenek le az izmok és az érdekelne, hogy te ezt hogy oldod meg ?
2. Hogyan lehet Magyarországon egy ilyen osztagba bekerülni ? Sima rendőrökből lesznek vagy el kell végezni valami spéci iskolát ?

2007. Október 05. - 16:09:53
Válasz #66
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Mongoose!!!

Ha futni kell, hát futok!!! Nem én vagyok a legjobb futó!
Persze, gázálarcba meg lövedékálló mellénybe sem egyszérűbb az élet órákig!


A bekerüléshez rendőrnek kell lenni(min. a 2éves érettségi utáni szakközép) aztán:

-spec. orvosi
_spec pszichológia
_csak utánna a fizikai felvételi

Ha ez ok. bekerülsz a gépezetbe ami egy alapképzéssel indul, ezen is túl kell lenni!
Ezután kell egy státusz az egyik csapatba, elég macerás játék!!!
AZtán ha bent vagy félévente felmérő!!
 d:)

2007. Október 07. - 13:12:12
Válasz #67
Nem elérhető

axell


Szia LACI... ?:-/

Váll-edzéssel lenne pár kérdésem:
 - hogyan lehet vállat edzeni úgy hogy ne legyen benne fejfölé nyomás, mert ezt nem bírja a bal vállam kissé kattog meg enyhén fáj is de nem veszélyes...még... régebben volt már ebből problémám ... ezt akarom elkerülni csak a nyomásokkal van baj...
Tudnál segíteni nekem ebben gyakorlatokkal esetleg tanácsokkal...vagy valahogy....

Elöre is köszi!


2007. Október 09. - 19:30:55
Válasz #68
Nem elérhető

sajo


hello!!!!!
Nekem az lenne a kérdésem,hogy APLODANnal kapcsolatban tudnál-e segíteni?Most szeretném kipróbálni,de elötte szeretném tudni,hogy érdemes-e egyáltalán?Leginkább izomtömegnövelésre tervezném.Vagy ez nem az a kiegészítő?Gondoltam megtoldanám egy ......es MICRONTEC creatinnal.Mi a véleményed????????????Előre is köszönöm a segítséget!!!!!!!!!!

2007. Október 10. - 15:50:21
Válasz #69
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia axell!!
Bocs,hogy csak most válaszolok, tudod fogyasztok és kissé kivagyok.
A vállnak a nyomások a legjobbak, de számos más gyaki is akad.
A delta egy háromfejü, izom mindeggyik fejét kellene edzenni!

Első-oldalsó delta:

előreemelés
oldalemelés
állig húzás

ne felejtsd el a delta hátsó fejét:

döntött oldalemelés
felhúzás hát mögött

Sok sikert az edzéshez!!!!

 d:)

2007. Október 10. - 16:24:56
Válasz #70
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hello!!!!!
Nekem az lenne a kérdésem,hogy APLODANnal kapcsolatban tudnál-e segíteni?Most szeretném kipróbálni,de elötte szeretném tudni,hogy érdemes-e egyáltalán?Leginkább izomtömegnövelésre tervezném.Vagy ez nem az a kiegészítő?Gondoltam megtoldanám egy ......es MICRONTEC creatinnal.Mi a véleményed????????????Előre is köszönöm a segítséget!!!!!!!!!!

Hi Sajo,

Az Aplodant semmiképpen ne toldd meg semmilyen kreatinnal, mivel az Aplodan is egyfajta kreatin, tehát tök felesleges egy másik,(gyengébb) kreatin mellé. Az Aplodan jelen pillanatban a világ legfejlettebb "kreatin plussz" kiegészítője...zt érezni fogod önmagában is...
Ha mindenképpen meg akarod toldani valamivel, akkor egy tesztoszteron fokozóval tedd meg, mint PCT, vagy ami még jobb ALRI-Jungle Warfare, de a legütősebb kombináció az ALRI-BAD ASS MASS és MuscleTech-Aplodan lenne mondjuk...Ha 18 elmúltál.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 10. - 21:47:33
Válasz #71
Nem elérhető

Atesz


Szia efittmester!


Az Alri N'gorge mellé még mit(miket) javaolsz :-oD?(cél tömegnövelés) =/+' Ehhez sem javallott más kreatin szedése?
Válaszodat előre is köszönöm4 :-):-)::

2007. Október 10. - 21:58:03
Válasz #72
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia efittmester!


Az Alri N'gorge mellé még mit(miket) javaolsz :-oD?(cél tömegnövelés) =/+' Ehhez sem javallott más kreatin szedése?
Válaszodat előre is köszönöm4 :-):-)::

Abszolut nem kell az N-Gorge mellé más kreatin és NO-fokozó!
Jungle Warfare, Bad Ass Mass, Pro Anabol, Restore, ilyen sorrendben. Plusz vitamin tömegnövelő, edzés, kaja és pihenés...Indulásnak nem rossz! 18 év felett.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 10. - 23:03:40
Válasz #73
Nem elérhető

Atesz


Már rég elmúlta 18 :-)(-:, pont 15 éve. Köszönöm a segítséget.

2007. Október 11. - 09:51:24
Válasz #74
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Hi Efit!
Kösz a segitséget, mindannyian tanulunk tőled!

Szia Sajó!

Efithez annyit tennék hozzá, hogy kipróbálhatnál valami NO fokozót pl: Pump 250 Gasparitól vagy  MuscleTech  naNOx9, nekem ezek a kedvenceim.
A tesztoronszintstimulálókat én is szedtem amiket Efit ajállott, hibátlanokmindegyik érezhtő pozitív hatással volt a vázizomzatomra ;D!

Atesz!

Jól tartod magad, alig látszik, hogy több lennél, csak így tovább! :-)!


KÉRLEK MOST NE HARAGUDJATOK HA TOMPA? VAGY LASSU LENNÉK, VASÁRNAP VERSENY BÉCSBE ÉS MÁR NEM ESZEM MAGAM DEGESZRE, DEEE most a STIMULANT X-TŐL ÚJRA ENERGIKUSSÁ VÁLTAM, ESKÜSZÖM NEKTEK EZ CSODASZER!!!!!! MÉG JÓ HOGY AZ UTOLSÓ NAPOKRA VALAMI KIRÁNT A KÁTYUBÓL!!!!!!

 d:)