2024. Május 23. - 06:13:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Videók  (Megtekintve 428106 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Június 16. - 12:40:20
Válasz #1500

B1ll4

Vendég
http://www.youtube.com/watch?v=M5pTrF1D28Y&feature=related

Kevin Levrone Mr.O 2000-es felkészülés ! :D

2009. Június 17. - 00:09:24
Válasz #1501
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 23. - 22:43:54
Válasz #1502
Nem elérhető

zotja



2009. Június 23. - 23:00:17
Válasz #1503
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 24. - 12:46:50
Válasz #1504

B1ll4

Vendég

2009. Június 24. - 13:01:51
Válasz #1505
Nem elérhető

zotja


http://www.youtube.com/watch?v=Jb0oPwF4VZE

zene?

Rohadt nagyot csalódtam benned Zotja ! :D

utána rájöttem magamtol,beugrott,csak nem volt erőm beirni,meg kell egy kis sikerélmény Jordannak is  ;D

2009. Június 24. - 14:03:41
Válasz #1506

B1ll4

Vendég
http://www.youtube.com/watch?v=Jb0oPwF4VZE

zene?

Rohadt nagyot csalódtam benned Zotja ! :D

utána rájöttem magamtol,beugrott,csak nem volt erőm beirni,meg kell egy kis sikerélmény Jordannak is  ;D

Nah így már jobb ! Kimagyarázás ötös ! :D

2009. Június 24. - 15:50:05
Válasz #1507
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2009. Június 24. - 19:33:09
Válasz #1508
Nem elérhető

George



2009. Június 24. - 19:37:41
Válasz #1509
Nem elérhető

fastor


sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 24. - 19:41:50
Válasz #1510
Nem elérhető

George


sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Te mostanában nagyon rá vagy kattanva erre a csajos témára :D Ez csak egy reklám, nem kell mindent komolyan venni - amúgy meg Arnold példája a legjobb erre: fiatal korában szarba sem vette a nőket, csak eszköz voltak kielégülni, a többi nem lényeg, mert semmi nem hátráltathatta a fejlődésben ;D

2009. Június 24. - 19:42:42
Válasz #1511
Nem elérhető

fastor


sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Te mostanában nagyon rá vagy kattanva erre a csajos témára :D Ez csak egy reklám, nem kell mindent komolyan venni - amúgy meg Arnold példája a legjobb erre: fiatal korában szarba sem vette a nőket, csak eszköz voltak kielégülni, a többi nem lényeg, mert semmi nem hátráltathatta a fejlődésben ;D
nem úgy értettem ;D
hanem hogy magában a reklámban, mi a célja ennek ;D
amúgymeg, inkábbb a csaj témára legyek rákattanva mint a fiukra nem? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 24. - 19:45:29
Válasz #1512
Nem elérhető

George


sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Te mostanában nagyon rá vagy kattanva erre a csajos témára :D Ez csak egy reklám, nem kell mindent komolyan venni - amúgy meg Arnold példája a legjobb erre: fiatal korában szarba sem vette a nőket, csak eszköz voltak kielégülni, a többi nem lényeg, mert semmi nem hátráltathatta a fejlődésben ;D
nem úgy értettem ;D
hanem hogy magában a reklámban, mi a célja ennek ;D
amúgymeg, inkábbb a csaj témára legyek rákattanva mint a fiukra nem? ;D
A gyúrásra kattanj rá, meg ne lelkizz ennyit, mert ezt már a csajok sem bírják ;D !+"%

2009. Június 24. - 19:46:34
Válasz #1513
Nem elérhető

fastor


sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Te mostanában nagyon rá vagy kattanva erre a csajos témára :D Ez csak egy reklám, nem kell mindent komolyan venni - amúgy meg Arnold példája a legjobb erre: fiatal korában szarba sem vette a nőket, csak eszköz voltak kielégülni, a többi nem lényeg, mert semmi nem hátráltathatta a fejlődésben ;D
nem úgy értettem ;D
hanem hogy magában a reklámban, mi a célja ennek ;D
amúgymeg, inkábbb a csaj témára legyek rákattanva mint a fiukra nem? ;D
A gyúrásra kattanj rá, meg ne lelkizz ennyit, mert ezt már a csajok sem bírják ;D !+"%
&5* ;D ;D ;D ;D
nahdemostkomolyankérdeztem  @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 24. - 19:49:03
Válasz #1514
Nem elérhető

George


sosem értettem,hogy mi köze a hardcore nak ahhoz,hogy a csaja, látszólag elégedetlen? ????...
Te mostanában nagyon rá vagy kattanva erre a csajos témára :D Ez csak egy reklám, nem kell mindent komolyan venni - amúgy meg Arnold példája a legjobb erre: fiatal korában szarba sem vette a nőket, csak eszköz voltak kielégülni, a többi nem lényeg, mert semmi nem hátráltathatta a fejlődésben ;D
nem úgy értettem ;D
hanem hogy magában a reklámban, mi a célja ennek ;D
amúgymeg, inkábbb a csaj témára legyek rákattanva mint a fiukra nem? ;D
A gyúrásra kattanj rá, meg ne lelkizz ennyit, mert ezt már a csajok sem bírják ;D !+"%
&5* ;D ;D ;D ;D
nahdemostkomolyankérdeztem  @-o
Na majd mindjárt jön Shehulk és megmondja neked a frankót 8-} ;D