2024. Június 04. - 00:50:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Videók  (Megtekintve 428920 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Február 01. - 23:02:09
Válasz #420
Nem elérhető

BrianB


Ez mondjuk a Sztereó előadásában poén lett volna, de ezen látszik, hogy halál komolyan gondolja. !+"%

2008. Február 02. - 16:06:33
Válasz #421
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Épp most vagyok abban a gondban, hogy milyen is legyen a küröm! Nem gondolkodom tovább!! Előszeretettel fogom alkalmazni " az úszok a szinpadon előről és hátulról"-t, meg a " jajj észrevettem, hogy elkenődött a barnítóm, s eltakarom, miközben izgatom a mellbimbóm" pozitúrákat!

 (:-)

2008. Február 02. - 16:12:49
Válasz #422
Nem elérhető

fastor


Épp most vagyok abban a gondban, hogy milyen is legyen a küröm! Nem gondolkodom tovább!! Előszeretettel fogom alkalmazni " az úszok a szinpadon előről és hátulról"-t, meg a " jajj észrevettem, hogy elkenődött a barnítóm, s eltakarom, miközben izgatom a mellbimbóm" pozitúrákat!

 (:-)
akkor ott leszek és felveszem ;D
youtubra meg cmon barbie girlel rakom föl >:D @-o @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 02. - 16:27:23
Válasz #423
Nem elérhető

L


Ááááááá!!!! Megtaláltam!  @-o

Ronnie Rockel kűrje a 2007-es Santa Susanna Pro-ról...

Igaz, a zene nem az eredeti alatta, de így talán még jobb!  ;D


Na, innentől kezdve nem tudtam komolyan venni ezt a palit. Már elnézést, de bárki bármit mond...ez egy komplett idióta.  :-)!


http://www.all-stars.de/de/videos/meisterschaften/2007/santa_susanna_men%60s_pro_grand_prix_2007/k%C3%BCr/ronnie_rockel_k%C3%BCr.htm

Hogy lehet, hogy valaki rákölt több milliót egy komoly versenyfelkészülésre, jól is sikerül és egy ilyen bohócsággal koronázza meg a dolgot? ;D ;D ;D  :o ????...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 02. - 21:10:59
Válasz #424
Nem elérhető

Kővári Tamás


http://youtube.com/watch?v=58AsYJONzWU&feature=related
Asszem elkell kezdeni creatinozni!  !+"%  @:-)   

2008. Február 02. - 21:27:33
Válasz #425
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Skacok látom hogy ti nem szakmailag néztétek. Ronny Rockel jó volt. Egy kicsit internacionálissá akarta tenni a kűrt így egyszerre láthattunk részletet a hattyúk tavából,egy sváb néptáncból,és utána megmutatta magát mint "niga"!  !+"% ;D

Lehet hogy neki is koreográfus csinálta a kűrt. A "moonwalker" járást azért még gyakorolnia kell.  ;D

Én még el tudtam volna képzelni benne egy kis ír szteppet úgy Flatley stílusában.

Nagy tehetség a srác!  Łł=

2008. Február 03. - 00:14:39
Válasz #426
Nem elérhető

BrianB


Arnold "bunyózik". És még van aki elhiszi, hogy ez az egész pankráció nem kamu.... !+"%
http://youtube.com/watch?v=z77-vXN0PXA&feature=related

2008. Február 03. - 00:19:39
Válasz #427
Nem elérhető

fastor


sztem is kamu:D
ma votl pont egy dkosi film, amiben egy dobást mdontak és modnták hogy kurvára nem veszéles, ha jól csinálják, pedig annak láccik!
a csávó csak azért szívta meg mert az asztal elé esett, és csak a feje érte az asztalt:S
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 03. - 00:25:40
Válasz #428
Nem elérhető

Bubee


Arnold "bunyózik". És még van aki elhiszi, hogy ez az egész pankráció nem kamu.... !+"%
http://youtube.com/watch?v=z77-vXN0PXA&feature=related

Soha nem értettem h ebben a pankrácijóban mit lehet élvezni ennyire...  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 03. - 00:44:41
Válasz #429
Nem elérhető

pókerarc


Arnold "bunyózik". És még van aki elhiszi, hogy ez az egész pankráció nem kamu.... !+"%
http://youtube.com/watch?v=z77-vXN0PXA&feature=related

Soha nem értettem h ebben a pankrácijóban mit lehet élvezni ennyire...  ::)

Ezt én is kérdeztem már sokszor.És főleg élőben miért élvezik az emberek ????... ????...

Ezt most lehet hülyeség,de ilyen szempontból kicsit sajnálom a küzdősport múltamat,mert a legigényesebb karatés filmekbe is bele tudok kötni és így veszít az élvezeti értékéből :D
Na de attól még pl 200adjára is imádom a Véres játékot ::) ;D ;D

2008. Február 03. - 12:58:04
Válasz #430
Nem elérhető

Kővári Tamás



2008. Február 03. - 20:53:10
Válasz #431
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ezt a videót láttam már én is de azt hiszem, nem tudtam volna visszafogni magamat Robi helyében. Szóval minden elismerésem az övé, s minden ellenszenvem a "többen vagyunk úgy hogy mi leszünk a keményebbek"-é!

2008. Február 03. - 21:00:33
Válasz #432
Nem elérhető

fastor


Ezt a videót láttam már én is de azt hiszem, nem tudtam volna visszafogni magamat Robi helyében. Szóval minden elismerésem az övé, s minden ellenszenvem a "többen vagyunk úgy hogy mi leszünk a keményebbek"-é!
én is azt mdonom midnen elismerésem az övé!
a cikk jól öszeállított volt!
huh de azért bakker ilyenek megtörténnek :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/--
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 03. - 21:04:02
Válasz #433
Nem elérhető

endre66


Egyetértek. Ez felháborító, de ezzel nem mondok újat. Viszont nem értem, egy eb-vb szintű sportoló miért nem magántanuló?

2008. Február 03. - 21:15:15
Válasz #434
Nem elérhető

George


Endre, te hol laksz??? Ez itt Magyarország...ébresztő @-o Magántanuló...persze. És ki fogja támogatni? Majd az állam? Még azokat sem nagyon támogatják, akik letettek valamit az asztalra, nemhogy aki még csak a küszöbén áll...mert itt csak felnőttben számítanak az eredmények, a juniorra, mastersre, paralimpiára meg ilyenekre még a média sem nagyon ad, mert itt tartunk agyilag. Nagyobb hír, hogy Britney megint kórházban van. :----