2024. Június 16. - 10:09:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 262521 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. Augusztus 04. - 14:16:40
Válasz #120
Nem elérhető

ViCtor


Itt a válasz a fórum kérdésre:



-Egy 33 éves srác a bodybuilding.com fórumáról
-185lbs-ről 167lbs-re
-Hybrid & HIIT !!!
:)
ki kellett raknom, h lássátok . :-){
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 04. - 18:37:42
Válasz #121
Nem elérhető

fLeSs


Szép eredmény!  :-)!
De én ennél sokkal zsírosabbról fogytam le, igaz nem ennyire szálkásra, de nem is használtam ECA-t.  ;D
Egyébként láttam már a bb.com-on sokkal látványosabb átalakulásokat is, ez a csávó nem volt annyira kövér.

2007. Augusztus 07. - 20:33:11
Válasz #122
Nem elérhető

tomi


Sziasztok, megdobott egy haverom egy hydroxycut hardocore-ral, vagy hogy kell írni. Azzal a szöveggel adta ide, hogy neki túl erős és kikészült tőle.
óóó, mondom, hagyjad már, ez csak egy szaros zsírégető tápkieg. Na ehhez képest tegnap edzés előtt bevettem kapásból 3 szemet, brutális volt a hatása, egész edzésen pörögtem, jobban megbaszott, mint az ECA kombináció... Egyszerűen nem hittem el, mindenbe sokkal többet nyomtam és nőttek az ismétlésszámok is. Úgy túledzettem magam mint a szar, és  majd felrobbantam edzés után. Hazamentem megettem a kaját, aztán megetem a lefekvés előtti kaját is. Utána meg a túledzettségtől nem bírtam aludni, éreztem ahogy pumpálja a szivem a vért az izmokba, hogy fehérjéhez jussanak, kb 2 órát fetrengtem, de olyan volt a testem mint egy frissen öntött beton (kemény, de még forr.) Kimentem 1:30kor és ettem 1/4kg csirkét meg 1 zacskó rizset, rátoltam egy turmixot és utána éreztem hogy jó lesz.... 3kor sikerült elaludnom, de ma amikor felkeltem ismét csillapíthatatlanul éhes voltam. Ma már vigyáztam és edzés előtt csak 1 szemet vettem be, de ezt is nagyon jól éreztem. Tudom, hogy a sok koffeinre lehetne fogni a dolgot, de attól nem lehet ilyet érezni. Ha edzés előtti kieg kell én ezt ajánlom. (u.i.: nekem jobban bevállt, mint a gakic, persze biztos full más)  =/+'
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 07. - 22:54:22
Válasz #123
Nem elérhető

parrre


Na Tomi ezt most kár volt leírni. Most megint nemtudom hogy stimulant-x legyen vagy hidroxycut  ....  !+"%  :-)->  ?:-/  ;D

2007. Augusztus 07. - 22:56:18
Válasz #124
Nem elérhető

ViCtor


Tomi,
a hidrokszikát (én így írom), .. nem is tudom... a stimulant -x pár dologban überli. Nekem jobban bejött. És talán ez az egyetlen olyan cucc,  aminek egy doboza elég az eredményehez. Én nem tudom ezt jobban megfogalmazni. Szóval, ilyen hatást a hidrokszival csak több dobozzal érném el. Az anabolic xtremes termék pedig más kategória, sokan félnek tőle, sokan meg veszik, mint a cukrot. Általában minden szállítmány hamar elfogy.
A koffeinről meg annyit, h nem tudom, h más termék használ-e a stimulanál használatos metil koffeint. Én nem tudok róla. Nálam a sima száraz koffein baromira nem hat. De a többszörösen erős metil koffein már odabasz. Bár, nem csak ettől erős és jó termék a stim.
A hidroval semmi bajom nem volt, de gyengébb... Hosszú távon vagy bármely izomépítő stackhez kiváló. Most röhögni fogtok, újra használok hydro-t (with stack) @:-),de nekem ez a véleményem.
Ezért is gondoltam, h hozzácsatolom a véleményem ide.  :)

ui. embere válogatja, kinek ,mi jön be és melyik lesz a kedvence. Mit bír és mit nem.
Akit hydroval felpörög,az sztem  kerülje a stimulantot, venomot:)


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 07. - 22:58:08
Válasz #125
Nem elérhető

ViCtor


a stimulant napi 2 kapszula szedéssel elég másfél hónapig, és bőven elég ez a dózis.
a Hydroxy sem rossz, én  nem mondtam ilyet. Kinek a... kinek a...  ;D

update: stimulant meg az előbb említettek miatt nem mindig van raktáron:) mert jönnek a diszkósok és viszik,mert rájöttek valamire:)
apropó, éjszakai tanuláshoz, vizsgára való felkészüléshez kiváló cucc. Kedvet csinál, és nem alszol. Ja, és az első kapszulák is már hatnak!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 07. - 23:20:54
Válasz #126
Nem elérhető

ViCtor


..jut eszembe...stimulantal nincs éhségérzeted!  igy szóval nagyon zorall termék,h más szavával éljek:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 08. - 07:17:27
Válasz #127
Nem elérhető

fLeSs


Én külföldi beszámolókban azt olvastam, hogy a Stim X2 sokkal gyengébb lett, mint az első, és akik kipróbálták, azok többet nem vesznek belőle.

szerk: most látom, hogy a shopban még az első verzió van, az állítólag jó (én még nem próbáltam).

2007. Augusztus 08. - 07:32:43
Válasz #128
Nem elérhető

kukacomone


Hydroxcut -tol nemtom miért lettél éhes, el kéne h nyomja az étvágyad. Én szedtem két dobozzal, nem rossz de messze van a kurva jotol szerintem, legközelebb mást fogok kiprobálni. Én is olvastam h sokak nem birták mert fájt töle a fejük meg hasonlok, nálam semmi ilyen nem jelentkezett. Mondjuk rá van irva h fel kell vezetni ez nemtom pl nálad megtörtént e.

2007. Augusztus 08. - 08:08:10
Válasz #129
Nem elérhető

tomi


Nem vezettem fel, de nem ártott volna,a fejem nem fájt tőle egyáltalán az éhséget nem tudodm hova tenni, de örültem neki, mert sztem diéta közben is jó ha jó sok fehérjét tud bevinni az ember. (izom maradjon) simultant-ot még nem próbáltam.... Sztem vedd azt amelyik raktáron van, vagy ha pénz számít, azt amelyik olcsóbb.
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 08. - 09:24:22
Válasz #130
Nem elérhető

ViCtor


na igen, igazatok van a hatással kapcsolatban, amúgy sztem 3 stimulant x van/volt. Az első kicsi, tavalyi, kék dobozos... a másodk kicsit feltunningolt, és gondolom a legújabb feketedobozos X-es!
Annyit én is éreztem,h az első kicsit jobban "durvább",mint a most kapható, de milyen lehet az x2-akkor...
A legelső kékes dobozosban nem volt Cocoalean "anyag"! És tényleg sokkal durvábbnak tűnt. A weboldalon már a 3. szériát mutatják fel és "írnak róla".
Az első kiadás ,asszem, 290mg-os volt, a most kapható Cocoalean-os pedig 310mg.
Örülök,h ezt valaki felvetette, - mármint,hogy vannak különbséget a faceliftek között - , mert tényleg így van. Azonkívűl meg a második széria is még azért rendesen ott van. Én mindkettőt próbáltam,de azt hittem ,h a második dobozra/fajtára már immunisabb vagyok.
Meg kell találni a jó cuccokat, nem is biztos,h mindig a brand new a legjobb, leghatásosabb, legütősebb. Vagy az,amibe minden istenharagját beletettek.  /:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 08. - 10:57:14
Válasz #131
Nem elérhető

parrre




A Venom Tri Lean Systemet próbálta már valaki úgy egészben ? Én multkor Lean Dreams-et akartam venni de nem volt, állítólag viszik ezt is nagyon.
(Nembaj .. lett helyette secretagogue.  8-)   )
A hyperdrive elég ütősnek hangzik, a special tacticsról meg fogalmam sincs. 

2007. Augusztus 08. - 11:13:41
Válasz #132
Nem elérhető

ViCtor


Hát, érdemes megnézni az összetevőket. a Hyperdrive is tuti, de ott is száraz koffein van. Sokaknak ez bőven elég. Bár, nem tudom, ilyenekbe már a metil koffein illene igazán. Ez tényleg lemaradás az öszes zsírégetőnél.
Szóval én azt látom,h még mindig megy az Anhydrous C. ezerrel, és senki sem vált. Egyre jobban feltolják a mennyiséget gondlván arra,h ez bőven elég,meg ettől lesz csúcsabb..de a fenéket. Na,nekem ez a véleményem. Jövőbeli, új termékeknél, illene már a jóval hatásosabb metil koffeinre váltani és nem pedig az anhydrous-t növelni.
Green coffee powa!!!

A secreta meg nagyon király termék.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 12. - 23:04:30
Válasz #133
Nem elérhető

T3quila


Kíváncsi leszek a Carni-FX és a Reform közös hatására. Reformmal is szép eredményt értem el. Remélem ezzel már csak jobbat lehet :).

2007. Augusztus 27. - 22:23:16
Válasz #134
Nem elérhető

zen


Zsiregeto valasztason vagyok, 3ra szukitettem a kort:
Lipo-6, Stimulant x, Hydroxycut!
Kerdes az meik a leghatasossabb ? :-\ me leiras alapjan mindegyik uberfranko..
+ami mar tuti:
- piruvát
-l-carnitin
- vagy cuts 2o vagy T-X
-clen..