2024. Június 05. - 01:17:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260459 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Március 17. - 00:23:23
Válasz #180
Nem elérhető

ViCtor


:)
Add oda nekem ingyen, ami megmaradt! Én imádtam, sőt orrba-szájba szedtem, ittam a Sec-1-t!!! Imádom.
kb 4 adg volt egy nap!
Semmi mellékhatást nem tapasztaltam, csak pozitv dolgokat.
Az egyik legjobb termék mindközül!
Jobb állóképesség, teli van glutaminnal, ... erősebb leszel tőle, kitartóbb és a cerka is állt tőle rendesen.
Jobb, testösszetétel, jobb csajok.
Gondold végig...
 8)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 17. - 00:28:03
Válasz #181
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
En erdeklodnek kinek milyen tapasztalata van a Secretague-val kapcsolatban.En kiprobaltam es en meg mindig rosszul vagyok tole.A hanyinger,a fejfajas,a hidegrazas,a magas vernyomas orrverzessel par napon belul jelentkeztek.En szedtem Humagrot evekkel ezelott ami novekedesi hormon es soha semmilyen bajom nem volt tole.Mivel a Humagro csak Amerikaban legalis,ezert inkabb olyat akartam kiprobalni ami olyan hatasos mint a Humagro,de az EU-ban engedelyezett.En nem tudom mi a valos osszetetele ennek a Secretagouge-nak,de en csak 5 napig szedtem es meg mindig emelygek,fejem faj,stb.Van valakinek hasonlo tapasztalata ezzel a termekkel kapcsolatban?Nem igazan szeretnek maradando karosodast szerezni.

:)
Add oda nekem ingyen, ami megmaradt! Én imádtam, sőt orrba-szájba szedtem, ittam a Sec-1-t!!! Imádom.
kb 4 adg volt egy nap!
Semmi mellékhatást nem tapasztaltam, csak pozitv dolgokat.
Az egyik legjobb termék mindközül!
Jobb állóképesség, teli van glutaminnal, ... erősebb leszel tőle, kitartóbb és a cerka is állt tőle rendesen.
Jobb, testösszetétel, jobb csajok.
Gondold végig...
 8)
Talán az lehetett a gond, hogy fitnesscicára sem a csajok nem ragadtak jobban és a cerkája sem állt jobban... ;D

Ettől függetlenül sztem unisex a cucc...  :D 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 17. - 01:08:52
Válasz #182
Nem elérhető

ViCtor


Okay, visszatértem a jövőbe (topic)  @:-)

Stimulant X (III.Generációs)

Remek termék, fogyásban abszolút unikum. Aki megvételezi, és bevételezi, az máris fogyni kezd. Ok, evvel még nem egy gyomor keserű (unikum). Amivel robbant, az a gyorsasága. Ciklus alatt azonnali -már az első naptól való- súlycsökkenést eredményez. Ehhez kb a HyroxycutHR ért fel. Gyomorpanaszok sosem voltak tapasztalhatóak egyik generációnál sem, ami szintén jó dolog egy erős fogyi cuccnál.
Amivel gyengült az elsö generációhoz képest, az pl. az éhségérzet. Sajnos, itt folymatosan érezhető kín ez - teszem hozzá ez az érzés mindegyik zsírcsökkentőnél alap volt eddig.
A másik gyengülés pedig a pörgetés részén érintette érzékenyül a cuccot. Mondhatni, közepes szintre vitték le. De ez tapasztalható volt a második generációnál.
Ez most egy stabil összeállítás. A kezdők, új felhasználók nem fognak csalódni. 2 barátom is használja, remek eredményeket érnek el. Fogynak ezerrel, és jól érzik magukat. Pörögnek:) Látjátok? Még mindig marad benne valamennyi varázs az első generációból. Tök jó.
Én csak tapasztalatból beszélek. Eddig akiknek ajánlottam, -és kezdők voltak- egyikük sem csalódott. Akarják a következő dobozt. (megmondom őszintén, több doboz nem is kell) --> lefogysz.

Tényleg jó termék, még mindig...

(Magas vérnyomású, ideges emberek kerüljék, nem ajánlom!)
-éjszakai kitartó tanulásra is ajánlom. Kiváló ébrentartó, endorfin növelő cucc

Táplálkozzatok egészsésen! Ez a legfőbb!
Hajrá!

-Efiték: Ajánljátok minden jött-ment kezdőnek, érdeklődönek nyugodtan ezt a terméket, mert pont ezt keresik!
Ismétlem magam: 3-4 különböző emberkének ajánlottam, (akik nem is sportolnak) és bejött nekik, szerették!
Ennyi.



Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 17. - 10:50:09
Válasz #183
Nem elérhető

parrre


Okay, visszatértem a jövőbe (topic)  @:-)

Stimulant X (III.Generációs)

Remek termék, fogyásban abszolút unikum. Aki megvételezi, és bevételezi, az máris fogyni kezd. Ok, evvel még nem egy gyomor keserű (unikum). Amivel robbant, az a gyorsasága. Ciklus alatt azonnali -már az első naptól való- súlycsökkenést eredményez. Ehhez kb a HyroxycutHR ért fel. Gyomorpanaszok sosem voltak tapasztalhatóak egyik generációnál sem, ami szintén jó dolog egy erős fogyi cuccnál.
Amivel gyengült az elsö generációhoz képest, az pl. az éhségérzet. Sajnos, itt folymatosan érezhető kín ez - teszem hozzá ez az érzés mindegyik zsírcsökkentőnél alap volt eddig.
A másik gyengülés pedig a pörgetés részén érintette érzékenyül a cuccot. Mondhatni, közepes szintre vitték le. De ez tapasztalható volt a második generációnál.
Ez most egy stabil összeállítás. A kezdők, új felhasználók nem fognak csalódni. 2 barátom is használja, remek eredményeket érnek el. Fogynak ezerrel, és jól érzik magukat. Pörögnek:) Látjátok? Még mindig marad benne valamennyi varázs az első generációból. Tök jó.
Én csak tapasztalatból beszélek. Eddig akiknek ajánlottam, -és kezdők voltak- egyikük sem csalódott. Akarják a következő dobozt. (megmondom őszintén, több doboz nem is kell) --> lefogysz.

Tényleg jó termék, még mindig...

(Magas vérnyomású, ideges emberek kerüljék, nem ajánlom!)
-éjszakai kitartó tanulásra is ajánlom. Kiváló ébrentartó, endorfin növelő cucc

Táplálkozzatok egészsésen! Ez a legfőbb!
Hajrá!

-Efiték: Ajánljátok minden jött-ment kezdőnek, érdeklődönek nyugodtan ezt a terméket, mert pont ezt keresik!
Ismétlem magam: 3-4 különböző emberkének ajánlottam, (akik nem is sportolnak) és bejött nekik, szerették!
Ennyi.





Te mint minden szerek nagy tudója és evője ! Azt írd már le légyszi, hogy szerinted hol van ez a cucc a nyagyágyúk sorában ? Lipo6, Hydroxycut Hardcore, Arson, stb. Mert eddig majdnem mindegyik zsírégetőről azt lehetett olvasni hogy "na ez a legűberfaszábbkirály"   @:-)  ;-oo-;

MOD: Ja és akkor még a Gasparis cuccokról szó sem esett... 3rd burn, thermo thyro..

2008. Március 17. - 13:01:33
Válasz #184
Nem elérhető

ViCtor


Én nem vok GOD-mode-ban, csak átestem a legtöbb cuccon.
Igen, amit leírtál, azok elég jó cuccok. A LIPO-t nem használtam, mert jobbnak tartottam a Hydroxycut Hardcore-t. MuscleTech jó cuccal jött elő. De jobbnak tartom a Stimulantot, mert fele annyi tabs kell az 'eredményhez'. Ez az én véleményem, nomeg sok előnye is akad.
Az Arson nagyon erős cucc, használtam, sokan kedvelik, ujjongnak érte, én kerülöm, tisztelem, nekem nem kell. Hatásos, tény, de keverni semmivel sem szabad, mert hányás lesz a vége, túladagolás meg gyomorpanaszokat és erős fejfájást okoz. Igen ajánlott ennél betartani a dózis protokolt!

Elvileg jó diétához, bármelyik zsírégető faszányos. Én a tapasztalatommal csak annyit tudok segíteni,h a jó cuccok közül, melyik a legkimagaslóbb (ár/érték arányban)... ált. a leggyorsabban ható, és eredményes termékeket keresem, találom meg (mellékhatás nélküliekre gondolok)

Minden klassz, de vannak a LEG-ek. (ez tuti)

ennyi
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 17. - 21:30:58
Válasz #185
Nem elérhető

parrre



2008. Március 23. - 11:29:51
Válasz #186
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Stimulan-x 1-et szedtem még annó.Egy dobozzal vettem.Kár,mert egy kartonnal kellett volna,ha tudom előre,hogy a kettőt gyengítik.Király cucc volt,máig a kedvenc zsírégetőm,egyszer kettőt vettem be és csak 5 órát vártam a 2 kapszula bevétele között,agresszív ideges lettem tőle,ez is jelzi,hogy nem volt gyenge tápkieg(kicsit túlpörögtem). @-o
Most pedig kíváncsi vagyok a 3.generációs kiadására,remélem nem fogok csalódni,az Anabolic Extreme az egyik kedvencem,a másik a Gaspari.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 25. - 00:28:23
Válasz #187
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 25. - 00:37:07
Válasz #188
Nem elérhető

ViCtor


Eddig, ahány embert ismertem, mindegyik bánta, hogy csak egy dobozzal vett. Ugyanis a legtöbbje alig ért rá bemenni a store-ba, vagy rendelni neten. Érdekes.
Ebben nincs semmi tanulság, csupán érdekesség.
Anno, az első generációsat pedig vitték, mint a cukrot (volt jó néhány ultravékony diszkós pé' is köztük, vagyis ajánlással terjedt, ergo lehetett sejteni, h nem placebo.). Ahogy jött a szállítmány, 1-2 nap alatt el is fogyott és hiánycikk lett hónap végéig. Unikum volt! Viszont a mostanival kapcsolatban is hasonló a feeling. Legalábbis a szüzek részéről.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 26. - 00:44:49
Válasz #189
Nem elérhető

Death Jr


Hi mindeki! Én tök új vagyok itt meg minden, de elolvastam itt egy pár hozzászolást egy pár hete... mert épp megállt a fogyás.... (eddig csak kajával meg fehérjével leadtam kb 10kg-t másfél honap alatt) lényeg megállt a fogyás és elhatároztam szedek vmi zsirégetőt... régebben is toltam mindenfélét.. .de egyik sem volt igazán hatásos... láttam páran irták anadroxot :P vicc.. nagyon lassú fogyás de sztem csak a jó kaja miatt nem az anadrox miatt.. mondjuk erő az jó volt sőt még fejlödtem is tőle =/+' lényeg... mindeki istenitette itt a Stilmulant-X -et.. hát kiprobáltam.. szedem két hete... már napi 3 kapszulánál járok :o vagyis ma lett 3 kapszula (1 hét ->1, 2 hét ->2) DE hmm tök semmi.. nem pörgök... nem izzadok jobban..  kb 1-2 kilo ment csak le :-\ sőt hmm délután is tök simán be tudok aludni... sztetek mi a hiba? ????... ja is nem szoktam nagyon kávézni..

2008. Március 27. - 19:57:42
Válasz #190
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Death Jr érdekes amit írsz nem értem mi lehet a hiba,ennyire azért nem külömbözhetnek az emberi szervezetek,vagy igen?Stimulant x-1 ből,ha 3-at vettem volna be,megvadultam volna ;D,de akkor már annyi erővel amfetamint is szívhattam volna,na jó kicsit túlzok.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 27. - 20:34:46
Válasz #191
Nem elérhető

ViCtor


Mindenféleképpen éhgyomorra vegyétek be a Stimulantot! Akkor (-tól) ha igazán.
Hameg nem, akkor tessék próbálkozni mással.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 28. - 00:59:10
Válasz #192
Nem elérhető

Death Jr


kösz a válaszokat... Hmm... ma péntek van  ::) 0.27..  ::)de "tegnap"  ::)(csütörtök) lényeg: 3 napja hogy 3 kapszula:D semmi pörgés még mindig.. sőt tök jó betok punnyadni de azért edzés közben már érzek vmit.... sorozatok közben a pihenőknél a szivem elég nagyokat üt.. mitha ki akarna ugrani a helyéről.. de más észrevételem nincs... fogyás meg hmm ünnepek alatt feljött 3 kiló:) abból már 2 lement:D  megprobálok türelmesebb lenni.. de gondoltam arra is hogy jövöhéttől 4 kaszula  @-o reggel 2.. és 1-2 óra körül is 2 kapszula... (edzéseim kb este 8-9 körül kezdődnek, szal nem gáz mert kb ilyenkor éjfél körül fekszem le, nahmeg amugy is simán el tudok aludni {-))
nemtudom mi van velem... majdnem mindenre amit kiprobáltam eddig sikertelen volt... mármint nem azt hozta amit kellett volna :-\
ha ennek vége és értelmetlennek látom, akkor lehet Lipo 6 -tal probálkozom, vagy semmivel... maradok a jó kajálásnál, meg jön a nyár és a meleg és izzadás jeeee...
(azért is irtam erre a forumra... hátha vki hasonló "cipőben" jár mint én és sok tesztelgetés után rátalált vmi igazán jó zsirégetőre..., adtam haveroknak is ebből a stimulatból, hogy most velem van vmi vagy a szer a gyagyi.. de olyanokat meséltek.. hogy olyan volt mintha be lettek volna drogozva.. még az edzőmnek is adtam :D ő is pörgött tőle mint az állat, egyből kettőt adtam neki  ;D)
hmm na jó nem untatom itt a népet... de ha vmi jó kis észrevételem van megosztom veletek ::) ::)

2008. Március 28. - 07:01:36
Válasz #193
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Valószínűleg te tolerálod ennyire jól a Stimulant x-et,de mint írtad 2 kilót fogytál már,tehát annyira mégsem lehet rossz.Ha meg nem vagy elégedett vele Steve ajánlotta a Venom Hyperdrive-ot mint brutál pörgetőt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 28. - 08:27:35
Válasz #194
Nem elérhető

hopika


Hydroxycut Hardcore!

Amúgy egy dolgot nem értek:miért kell Neked pörögni tőle?
Szerintem a szervezetnek (a zsírbontásodnak és anyagcserédnek) kell pörögnie...
A legjobb,ha már ennyire akarsz fogyni (és elég elszánt is vagy hozzá) a hal.Ha csak halon nyomatsz 2-3 hetet,annak meg lesz az eredménye! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!