2024. Május 23. - 11:15:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259852 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Április 11. - 13:11:43
Válasz #225
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Április 11. - 16:05:07
Válasz #226
Nem elérhető

Don Gringo


Valki tudna nekem segíteni??!!  Anadox pump & burn -t szedek , és arra lennék kíváncsi h mikor a legérdemesebb az első adag kapszulákat bevenni -én reggel éhgyomorra szedem a másikat olyan du 4 körül.  és 2X3 kapszulát szedek egy nap.

2008. Április 11. - 18:51:14
Válasz #227
Nem elérhető

bandus


Ha olvastad a legutóbbi hsz-mat,akkor láthattad Seth:én is a halat javasoltam,ha fogyni akar valaki... ;-oo-;
A Te kajáddal az egyetlen gond(DE csak az én részemre),hogy van benne brokkoli. @-o
Sajnos(vagy épp nem sajnos),ha diétázok sem eszem zöldséget,mert egyszerűen utálom őket.Egy kezemen meg tudom számolni mennyi fajta zöldség az,ami lecsúszik a torkomon.Ilyen hülye az agyam sajnos...ezen kívül olyan idiotizmusaim is vannak,hogy csak na.Példának okáért a hagymát nyersen akár harapva is megeszem,de ha az már főtt,vagy sült állapotában van,akkor kihányom...A paradicsomnak a szagától is hányok,vagy elég meglátni és már a rosszullét kerülget...biztosan igazi ragadozónak születtem...húst bármennyit,akár magában is kilószámra! @-o

ezt osztom, énis rühellem a zöldségeket :----
krumpli, uborka, paprika és ennyi..
brokkolit még sosem ettem, egyszerűen nagyon csúnya ;D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 11. - 19:06:08
Válasz #228
Nem elérhető

Johnnyx


Egyetek zabot!

2008. Április 11. - 21:32:35
Válasz #229
Nem elérhető

madinorbi


Pedig a brokkoli nagyon jó de vigyázat srácok ne keverjétek a brokival !!!  @-o @-o  ;D ;D ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 12. - 19:45:30
Válasz #230
Nem elérhető

Boresz


Boresz !Mennyi a szénhidrátod naponta ? Próbáld ki azt hogy reggel még lemegy a 60-100 gr zab utánna csak zöldség az étkezésekhez 2 nap pedig a 7ből felmehetsz 200 gr szénhidrátra én jelenleg ezt tolom profin leolvad minden dzsuva rólam izmot nem veszítek 100gr szénhidrát legyen az alja sztem !
Hétfőtől indul a ez a forma,remélem lesz hatása,ha nem akkor tökön szúrom magam :-/-
Jah a carnitint mikor vegyem be? (biotechusa 1000mg) Edzés előtt fél, egy órával?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 13. - 13:19:44
Válasz #231
Nem elérhető

Shotokan


Üdv Mindenkinek!

12 éve karatézom, azonban volt néhány sérülésem ami miatt 1 évig szinte semmit nem tudtam edzeni. Előtte megszoktam, hogy annyit eszek amennyi belém fér, és nem látszik meg. Sajnos ahogy elmaradoztak az edzések időről időre egyre jobban kezdett látszani a mozgáshiány (elhíztam, nem dúrván, de zavar). Jelenleg 4 hete már újra edzek, viszont a zsír mennyisége nem látszik csökkenni.

Elhatároztam! Diétázni fogok.

Viszont, szeretném ha valaki hozzáértő ajánlana nekem egy olyan terméket (ha van ilyen) ami megőrzi az izmaimat, fittségemet, hogy a diéta ideje alatt ne épüljek le, hanem inkább még ez alatt is tudjak fejlődni, mivel minnél hamarabb szeretném elérni azt a formámat ami jó 1 évvel ezelőtt volt. (heti 6 napon van 1,5 órás edzésem)


A válasz(okat) előre is köszönöm!

2008. Április 13. - 15:13:19
Válasz #232
Nem elérhető

L


Üdv Mindenkinek!

12 éve karatézom, azonban volt néhány sérülésem ami miatt 1 évig szinte semmit nem tudtam edzeni. Előtte megszoktam, hogy annyit eszek amennyi belém fér, és nem látszik meg. Sajnos ahogy elmaradoztak az edzések időről időre egyre jobban kezdett látszani a mozgáshiány (elhíztam, nem dúrván, de zavar). Jelenleg 4 hete már újra edzek, viszont a zsír mennyisége nem látszik csökkenni.

Elhatároztam! Diétázni fogok.

Viszont, szeretném ha valaki hozzáértő ajánlana nekem egy olyan terméket (ha van ilyen) ami megőrzi az izmaimat, fittségemet, hogy a diéta ideje alatt ne épüljek le, hanem inkább még ez alatt is tudjak fejlődni, mivel minnél hamarabb szeretném elérni azt a formámat ami jó 1 évvel ezelőtt volt. (heti 6 napon van 1,5 órás edzésem)


A válasz(okat) előre is köszönöm!

Üdv Shotokan!

Biztosan szükséged lesz edzés után fehérjére. BCAA-ra és Glutaminra, amiket pedig edzés közben és lefekvés előtt kéne fogyasztani. Ha az edzés közbeni ivás nem megoldható akkor edzés előtt BCAA, Glutamin, edzés után fehérje shake és lefekvés előtt Glutamin (esetleg BCAA is.) 
DE: A MEGFELELŐ KAJA AZ ELSŐDLEGES ÉS LEGFONTOSABB

ui.: gyűlnek a karatésok a fórumon (+)  8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 13. - 16:23:51
Válasz #233
Nem elérhető

madinorbi


Boresz a carnitint mindenképp mozgás előtt kell sztem badi és kardióedzés előtt is tolhatod a termogén cuccok azok amiket ugye nem feltétlen csak mozgás előtt kell szedni hanem többször elosztva napközben !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 13. - 19:26:09
Válasz #234
Nem elérhető

Shotokan


Thx a válaszokat!

Ilyen dolgokról eddig fogalmam sem volt, tehát utánnuk olvastam neten.
Kezdődjön hát a diéta  /7%

2008. Április 15. - 17:51:29
Válasz #235
Nem elérhető

Boresz


Srácok!
Gyarló módon csaltam a diétában  ˝=/  :'( ,kaptam kis sajtoskifliket (mama féle készítés),amik melesleg pizzakrémmel voltak megtöltve. Mondom f@xa,diéta kellős közepén,de nem bírtam magammal,ledobtam az ékszíjjat,és ettem belőle 4-5 drabot,de a többit azt hazahoztam,mert hadd kóstolják meg a többiek is(itt már bírtam magammal). Már nagyon régen nem ettem péksütit (6 hónapja),és ez a kedvencem mindegyik közül.

Viszont hogy ON is legyek,(észrevettem hogy enyhén de mindig kevesebbet mutat a mérleg a teremben) mától megdobom a carnitint edzés közben is 1g-mal,hogy súlyzós után a kardióra felszívódjon.Így már 3g lesz a napi adag,ha semmi változást nem érzékelek visszaveszem azt az 1g-t.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 15. - 17:57:15
Válasz #236
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 17. - 14:02:43
Válasz #237
Nem elérhető

parrre


A Cytolean-t próbálta már valaki ?

Mármit a fórumról, nem úgy általában...  8-)

2008. Április 18. - 16:34:38
Válasz #238
Nem elérhető

ViCtor


Gyerekek, nemrég bekaptam egy Stimulant kapszulát annak reményében, hogy "észhez térek. Így is lett. Ezért is írtam most ide update.
Agyilag megint élek. Ajánlom a leverteknek, meg mindenkinek! Jó szer!
 @:-)
IMÁDOM
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 20. - 19:46:02
Válasz #239
Nem elérhető

Boresz


Ma olvastam egy oldalon hogy mi is a definíciója a kardónak és az aerob edzésnek. Nahmármost a diétámat nem kezdtem kapásból edzés+ zsírégetéssel.Nahmármost ezért a teremben kértem segítséget a tulajtól hogy szeretnék leadni a zsírból.Nah erre ő azt mondta hogy minél magasabb pulzust (150 felett) tartani sokáig. Rárakott a futópadra és a biciklire.

aerob:A terhelést úgy kell beállítani, hogy ne legyen a pulzus magas, max. 130, mert a magasabb pulzus már átesik kardió tartományba. Ez a zsírégető edzés.
Aerob edzés a gyaloglás gépen vagy gyalog, a futás (az edzetteknek, akinek nem emelkedik meg a pulzusa), ellipszistréner, bicikli, stb

kardio:Formáját tekintve ugyanaz, mint az aerob edzés, de itt a magas pulzusszám miatt már fokozott az izommunka, így a test nem tudja zsírból (lassan) fedezni az energiát. Ez valójában állóképességi edzés. Annak ajánlott, aki nem végez súlyzós edzést, súlyzós edzést végzőknek azonban könnyen izomveszteséget okoz. Semmiképpen se olyan hatékony, mint a súlyzós edzés aerobbal kombinálva.

Eddig mindig ugy nézett ki az edzésem hogy: sulyzós edzés ( köbö 70p) utánna futás (13p) +bicikli (26p) a gépeken van pulzusmérő az szerint 155+-2,néha 160 felett volt a pulzusom.
Most akkor futás helyett gyors tampójú gyaloglás és gyengébb bicikli,vagy hagyjam az eddigi tervet?????

u.i.:1.5 hete elindult a súlyvesztésem csak nemtudom hogy zsírból vagy izomból,de érzem hogy a derekam is kisebb.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság