2024. Május 23. - 09:32:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259839 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 20. - 20:02:26
Válasz #240
Nem elérhető

parrre


ŐŐŐŐŐŐ nagyjából jó amit mondasz, annyi csak hogy a kardió azért összességében több zsírt éget ugyanannyi idő alatt, de több izmot is. Az aerob a hosszabb folyamat, maximálisan ügyelve arra hogy a felépített izomból minnél többet megtarts.
Ha gondolod nézd majd meg a hiit-et (high intensity interval training) ami úgy működik, hogy pl. ellipszistréneren 1 perc tiszta erőből meghajtva, 10 perc aerob tempóval. Aztán ezt ismételni. Ebben az a jó hogy a nagy intenzitású időszak alatt gyorsabb a zsírégatés, és a normál tempó alatt is megmarad belőle valamennyi. Viszont mivel az idő nagy részében aerob tempóval nyomod, az izomvesztés nem lesz olyan "drasztikus". Hajrá !  @:-)

2008. Április 20. - 20:27:31
Válasz #241
Nem elérhető

Boresz


ŐŐŐŐŐŐ nagyjából jó amit mondasz, annyi csak hogy a kardió azért összességében több zsírt éget ugyanannyi idő alatt, de több izmot is. Az aerob a hosszabb folyamat, maximálisan ügyelve arra hogy a felépített izomból minnél többet megtarts.
Ha gondolod nézd majd meg a hiit-et (high intensity interval training) ami úgy működik, hogy pl. ellipszistréneren 1 perc tiszta erőből meghajtva, 10 perc aerob tempóval. Aztán ezt ismételni. Ebben az a jó hogy a nagy intenzitású időszak alatt gyorsabb a zsírégatés, és a normál tempó alatt is megmarad belőle valamennyi. Viszont mivel az idő nagy részében aerob tempóval nyomod, az izomvesztés nem lesz olyan "drasztikus". Hajrá !  @:-)

Ez mind szép és jó csak a teremben nem engednek fel az ellipszisre mert kattog és félti a tulaj a 95kilómtól. De hogy holnap bepróbálom az is biztos mert a multkor nálam jóval nagyobb srác azon bohóckodott és nem szólt neki semmit. Erről ennyit.Köszi a tippet. Łł=
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 20. - 21:37:53
Válasz #242
Nem elérhető

madinorbi


A kardióhoz kell egy kard és millió dió még ezt se tudjátok ?  ))=/ ))=/ ))=/
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 20. - 23:58:36
Válasz #243
Nem elérhető

God Vazzeg


A kardióhoz kell egy kard és millió dió még ezt se tudjátok ?  ))=/ ))=/ ))=/

Karom van, dióm is, mégse fogyok, mi lehet a baj?  ????...  !+"%  ˝=/

2008. Április 21. - 08:46:56
Válasz #244
Nem elérhető

parrre


A kardióhoz kell egy kard és millió dió még ezt se tudjátok ?  ))=/ ))=/ ))=/

Karom van, dióm is, mégse fogyok, mi lehet a baj?  ????...  !+"%  ˝=/

A dió Update dió ? Mert ha nem, akkor ne csodálkozz  :-}   ;D

2008. Április 21. - 09:02:40
Válasz #245
Nem elérhető

God Vazzeg


A kardióhoz kell egy kard és millió dió még ezt se tudjátok ?  ))=/ ))=/ ))=/

Karom van, dióm is, mégse fogyok, mi lehet a baj?  ????...  !+"%  ˝=/

A dió Update dió ? Mert ha nem, akkor ne csodálkozz  :-}   ;D

A karom is update, nemhogy a dió, sőt, púpdate inkább  !+"%  8-)

2008. Április 21. - 12:28:37
Válasz #246
Nem elérhető

ashtrax


ŐŐŐŐŐŐ nagyjából jó amit mondasz, annyi csak hogy a kardió azért összességében több zsírt éget ugyanannyi idő alatt, de több izmot is. Az aerob a hosszabb folyamat, maximálisan ügyelve arra hogy a felépített izomból minnél többet megtarts.
Ha gondolod nézd majd meg a hiit-et (high intensity interval training) ami úgy működik, hogy pl. ellipszistréneren 1 perc tiszta erőből meghajtva, 10 perc aerob tempóval. Aztán ezt ismételni. Ebben az a jó hogy a nagy intenzitású időszak alatt gyorsabb a zsírégatés, és a normál tempó alatt is megmarad belőle valamennyi. Viszont mivel az idő nagy részében aerob tempóval nyomod, az izomvesztés nem lesz olyan "drasztikus". Hajrá !  @:-)

Ezt a csodamasinát kéne bevezetni több edzőteremben. http://www.4perc.hu/kerdesek_es_valaszok/
Egy győri ismerősöm próbálta és állítólag nagyon kemény és hatásos.

2008. Április 21. - 18:29:46
Válasz #247
Nem elérhető

Boresz


ŐŐŐŐŐŐ nagyjából jó amit mondasz, annyi csak hogy a kardió azért összességében több zsírt éget ugyanannyi idő alatt, de több izmot is. Az aerob a hosszabb folyamat, maximálisan ügyelve arra hogy a felépített izomból minnél többet megtarts.
Ha gondolod nézd majd meg a hiit-et (high intensity interval training) ami úgy működik, hogy pl. ellipszistréneren 1 perc tiszta erőből meghajtva, 10 perc aerob tempóval. Aztán ezt ismételni. Ebben az a jó hogy a nagy intenzitású időszak alatt gyorsabb a zsírégatés, és a normál tempó alatt is megmarad belőle valamennyi. Viszont mivel az idő nagy részében aerob tempóval nyomod, az izomvesztés nem lesz olyan "drasztikus". Hajrá !  @:-)


Ma megvolt az edzés, persze ellipszis kilőve mert foglalt volt.De a biciklire felültem 20 percre,csak marhára fura volt hogy eddig kihajtottam magam rajta,erre most komótosan kellett tekertem. A pulzusomat a mérő szerint tartani tudtam a 130nál. Ezután gyors gyaloglásba kezdtem 25 percre ott magam mértem a pulzust,de csak csuklómon mérve keresgéltem az ütőeremet (asszem ott is stimmelt).

 Jah a multkor nem tettem fel a kérdést amit most nem hagyok ki: meddig kell egy adott gépen hajtani hogy legyen hatása? Illetve ha ott végeztem akkor mennyit pihenjek ha ujra nekiállok egy másik vagy ugyanazon a gépen aerobozni?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Április 21. - 19:26:04
Válasz #248
Nem elérhető

parrre


A sima aerobnál min. 40 percet szoktak mondani az okosok. A hiit-nél olyan 25-35 percet. Egyszerre 1 széria elég szerintem, ha csinálsz napi 1x 45 percet az tuti jó.  =/+'

MOD: Ja és nem feltétlenül kell ellipszis tréner, jó a futópad  is vagy a taposógép. Vagy bármi más.

2008. Április 22. - 12:23:06
Válasz #249
Nem elérhető

Kris


Az Arson-rol van valakinek szemelyest tapasztalata. Kimondottan arra vagyok kivancsi ,hogy mennyire porget?

2008. Április 22. - 12:39:29
Válasz #250
Nem elérhető

parrre


Az Arson-rol van valakinek szemelyest tapasztalata. Kimondottan arra vagyok kivancsi ,hogy mennyire porget?

Ha minden igaz már otthon vár. Hamarosan beszámolok !  @:-)

2008. Április 22. - 18:06:44
Válasz #251
Nem elérhető

Kris


Az Arson-rol van valakinek szemelyest tapasztalata. Kimondottan arra vagyok kivancsi ,hogy mennyire porget?

Ha minden igaz már otthon vár. Hamarosan beszámolok !  @:-)


Varom!

2008. Április 23. - 11:45:52
Válasz #252
Nem elérhető

parrre


Na kipróbáltam az Arzént, de mivel tegnap óta kaptam egy minuszt, ezért nem mondom meg milyen.  ))=/   @-o



Na jó. Szóval elsőre olyasmi mint a Hydroxycut Hardcore, Annyi hogy egy kicsit sajgott a fejem tőle, és égett az arcom. Talán jobban izzaszt egy kicsit. Nem tudom hogy mennyire pörget, engem nem nagyon szoktak pörgetni az ilyen dolgok. Max a fejem fáj tőlük baromira. (pl. Hyperdrive)

2008. Április 23. - 12:21:20
Válasz #253
Nem elérhető

Kris


Kozben tegnap vettem en is.

Ma csak 1-el kezdtem reggel nem volt veszes pedig engem elegge meg szoktak kuldeni.

2008. Április 23. - 21:27:05
Válasz #254
Nem elérhető

Boresz


parrre!

Ha jól olvastam a fórumot akkor te már láttad a hasad kockásan  ;D. Ha 2 hét súlyzós+45-50p aerob edzés +3 g L-carnitin nem hozza meg a gyümölcsét( 2 hét alatt min 1.5-2kg) akkor érdemes lenne valami segítséget kérni? Hydroxycut Hardcore vagy valami hasonlót? A kajámat a multkori javasoltak alapján már azóta tartom ( 2 nap 180CH,5nap 80-100CH).A derekamról nem akar lemenni de máshol már szépen tisztulok,de a súlyom alig változik ( 1-2kg a kezdetektől) ,már kicsit kezdek idegess lenni.Jah a zöldségköret az párolás után most 110g ( sok? ),savanyú uborka az mennyire mehet ebben az időszakban? A husi könnyebben csúszik vele.
köszi :-){
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság