2024. Május 23. - 09:36:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259840 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 26. - 21:16:35
Válasz #360
Nem elérhető

AtomAnti


Úgy nézki a Lady igencsak vágja a témát..       8-)  :-){
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 26. - 21:21:25
Válasz #361
Nem elérhető

Boresz


Ja, hogy ma, a szőkeeee :D :D :D :D
azt hittem, hogy ezt általánosságban kérdezed :)
Ha nem is rendszer ,de ha éppen a túró van kéznél? Amúgy a hidroxycut-ot az első kaja előtt kell bevenni a papír szerint, ugye? Nah nekem az első kajám az hajnali 5-kor van,nem korai az? Ezért keljek fel 4.20kor  ˝=/,aztán feküdjek vissza.Basszuskulcs ,nemkis áldozat a fogyiklubban benne lenni.  :'(

Azé köszi szöszi  :-){. ;)
Nem tudom, mi a bajod a túróval :) a túróban én nem látok semmi kivetnivalót diétában sem (elég kevés ch van benne, viszont több fehérje, és nincs benne laktóz), pl. diétáslekvárral vagy zabbal reggelire finom is. Vagy akár proteinnel keverve zab nélkül.
Én a regenerációt nem szakítanám meg csak a hidroxy beszedésével, inkább felkelnék, első dolog (tényleg az első, pisilés előtt ;D ;D ;D ;D ) bevenném a hidroxyt, és utána a reggeli teendők, aztán indulás előtt jöhet a kaja :)
Én így csinálnám :)
Mivel első diétám ezért vagyok ennyire rákkattanva a dologra,figyelve a hibákra amit ziher hogy elkövetek,de így minimalizálom a hibalehetőséget.Hála annak aki itt segít Łł=.A túrót nekem azt mondták estére ne egyek,délelőtt viszont teljesen jó. Este egyszer felkelek wc miatt  ;D.Annál azért zoknibb vagyok hajnalban hogy benyomjam a tv-t és összekészüljek.ELőző este megteszem óvintézkedés képpen.Amúgy csipás szemmel vetem rá magam a zabra amit nyakonöntök fehérjével ,mert kajás vagyok mint állat.Aztán 10 perc múlva a buszon zötyögök.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 26. - 21:27:46
Válasz #362
Nem elérhető

FirstLady


Ja, hogy ma, a szőkeeee :D :D :D :D
azt hittem, hogy ezt általánosságban kérdezed :)
Ha nem is rendszer ,de ha éppen a túró van kéznél? Amúgy a hidroxycut-ot az első kaja előtt kell bevenni a papír szerint, ugye? Nah nekem az első kajám az hajnali 5-kor van,nem korai az? Ezért keljek fel 4.20kor  ˝=/,aztán feküdjek vissza.Basszuskulcs ,nemkis áldozat a fogyiklubban benne lenni.  :'(

Azé köszi szöszi  :-){. ;)
Nem tudom, mi a bajod a túróval :) a túróban én nem látok semmi kivetnivalót diétában sem (elég kevés ch van benne, viszont több fehérje, és nincs benne laktóz), pl. diétáslekvárral vagy zabbal reggelire finom is. Vagy akár proteinnel keverve zab nélkül.
Én a regenerációt nem szakítanám meg csak a hidroxy beszedésével, inkább felkelnék, első dolog (tényleg az első, pisilés előtt ;D ;D ;D ;D ) bevenném a hidroxyt, és utána a reggeli teendők, aztán indulás előtt jöhet a kaja :)
Én így csinálnám :)
Mivel első diétám ezért vagyok ennyire rákkattanva a dologra,figyelve a hibákra amit ziher hogy elkövetek,de így minimalizálom a hibalehetőséget.Hála annak aki itt segít Łł=.A túrót nekem azt mondták estére ne egyek,délelőtt viszont teljesen jó. Este egyszer felkelek wc miatt  ;D.Annál azért zoknibb vagyok hajnalban hogy benyomjam a tv-t és összekészüljek.ELőző este megteszem óvintézkedés képpen.Amúgy csipás szemmel vetem rá magam a zabra amit nyakonöntök fehérjével ,mert kajás vagyok mint állat.Aztán 10 perc múlva a buszon zötyögök.
Figy, szerintem este is ehetsz túrót, mert a kazein nagyon lassú felszívódású, talán nem is halnál éhen reggelre :D A szénhidráttartalma miatt nem szokták javasolni egyesek estére, de szerintem amennyi ch van benne, az elenyésző :)
Ja, hogy te 10 perc alatt már futsz is... akkor viszont, semmi nem véd meg a korábban keléstől, de szerintem az alvást ne szakítsd meg, inkább kelj fel a szokott idő előtt egy kicsivel :)

Mód: Köszi atom :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 26. - 21:44:26
Válasz #363
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Május 26. - 21:45:58
Válasz #364
Nem elérhető

FirstLady


Jó mondi a Lady!  ;)
Köcicépen! :) pedig még a nutelláról nem is fejtettem ki a nézeteimet  @-o !+"% ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 26. - 22:37:08
Válasz #365
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja, hogy ma, a szőkeeee :D :D :D :D
azt hittem, hogy ezt általánosságban kérdezed :)
Ha nem is rendszer ,de ha éppen a túró van kéznél? Amúgy a hidroxycut-ot az első kaja előtt kell bevenni a papír szerint, ugye? Nah nekem az első kajám az hajnali 5-kor van,nem korai az? Ezért keljek fel 4.20kor  ˝=/,aztán feküdjek vissza.Basszuskulcs ,nemkis áldozat a fogyiklubban benne lenni.  :'(

Azé köszi szöszi  :-){. ;)
Nem tudom, mi a bajod a túróval :) a túróban én nem látok semmi kivetnivalót diétában sem (elég kevés ch van benne, viszont több fehérje, és nincs benne laktóz), pl. diétáslekvárral vagy zabbal reggelire finom is. Vagy akár proteinnel keverve zab nélkül.
Én a regenerációt nem szakítanám meg csak a hidroxy beszedésével, inkább felkelnék, első dolog (tényleg az első, pisilés előtt ;D ;D ;D ;D ) bevenném a hidroxyt, és utána a reggeli teendők, aztán indulás előtt jöhet a kaja :)
Én így csinálnám :)
Mivel első diétám ezért vagyok ennyire rákkattanva a dologra,figyelve a hibákra amit ziher hogy elkövetek,de így minimalizálom a hibalehetőséget.Hála annak aki itt segít Łł=.A túrót nekem azt mondták estére ne egyek,délelőtt viszont teljesen jó. Este egyszer felkelek wc miatt  ;D.Annál azért zoknibb vagyok hajnalban hogy benyomjam a tv-t és összekészüljek.ELőző este megteszem óvintézkedés képpen.Amúgy csipás szemmel vetem rá magam a zabra amit nyakonöntök fehérjével ,mert kajás vagyok mint állat.Aztán 10 perc múlva a buszon zötyögök.

Bár nem vagyok mérvadó, de én is tolom éjszakára a túrót mint az állat proteinnel, és szerintem nagyon jó, ez az első diéta hogy éjszakára túró megy, és (szerintem :D ) láthatóan kevésbé vagyok összerogyva mint eddig ;D

2008. Május 26. - 22:46:13
Válasz #366
Nem elérhető

AtisFace


Én lefekvés elött egy adag Synthat és egy adag glutamine SR-t tolok és sokkal jobb mint a turós-fehérjés kombó legalább is nekem. Zsírégetőnek Arson-t szereztem be és maximálisan meg vagyok vele elégedve, bár hozzá kell tenni az étkezésem is a lehetőségekhez képest rendben van, az tuti hogy következő diétámnál is Arsont fogok venni, bár még két hét hátra van de eddig nagyon tuti.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Május 28. - 14:15:51
Válasz #367
Nem elérhető

Boresz


vettem lenmagolajat,vazze hogy nemhittem a fülemnek mikor egy jó minőségűnet tartott kis flakon (50ml) 300 ft, a 3 decis kevésbé jó meg 500ft

a lényeg,mennyit egyek belőle,és hogy mikor reggel,este kaja közben?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 28. - 14:22:07
Válasz #368
Nem elérhető

darknight


Én lefekvés elött egy adag Synthat és egy adag glutamine SR-t tolok és sokkal jobb mint a turós-fehérjés kombó legalább is nekem. Zsírégetőnek Arson-t szereztem be és maximálisan meg vagyok vele elégedve, bár hozzá kell tenni az étkezésem is a lehetőségekhez képest rendben van, az tuti hogy következő diétámnál is Arsont fogok venni, bár még két hét hátra van de eddig nagyon tuti.

Üdv AtisFace O0!

Ha nem gond, az Arson-ról írhatnál kicsit bővebben. A polcon engem is vár 1 doboz, már nagyon várom, hogy bevethessem... Csak előtte meglegyen az a 98-100 kiló, hogy legyen "miből" rendesen pucolni ... >:D >:D >:D

Lalikát meg nem kímélni, tanítsd meg neki rendesen azt az agy-izom kapcsolatot :-/-- =/+' :-/-!!!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 28. - 16:14:51
Válasz #369
Nem elérhető

FirstLady


vettem lenmagolajat,vazze hogy nemhittem a fülemnek mikor egy jó minőségűnet tartott kis flakon (50ml) 300 ft, a 3 decis kevésbé jó meg 500ft

a lényeg,mennyit egyek belőle,és hogy mikor reggel,este kaja közben?
Szerintem este egy evőkanállal :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 17:16:52
Válasz #370
Nem elérhető

AtisFace


Dark még egy bő hét van hátra az Arsonból, és szerintem igen jól teljesített, nekem csökkent tőle az étvágyam, viszont nem pörgetett, nem vettem észre hogy emelt volna a testhőmérsékletemen, az edzésen se érzem hogy lenne plusz kakaó tőle. Az izomtömegem és az erőm is nagyon jól megmaradt eddig és a zsír meg szépen olvad lefelé. Hozzátenném még hogy nekem alapból nem szoktak bejönni sem az energiaitalok, sem a kávé és a yohimbe-t amikor szedtem magában adtól sem melegedtem ki soha. Én úgy érzem nekem bevált és szerintem hamarosan veszem a következőt(két dobozzal nem mertem venni, mert ha nem jön be...).
Szedés: 3 napig 2*1, 3 napig 2*2 aztán 2*3 legalább is én így szedtem.

Lalit meg igyekszem nyúzni, de eddig amikor bejött edzeni mindig szarult voltam vmi miatt :-p. Tegnap pl reggel 6tól du 2 ig egy szelet csirkemell meg 4 keksz csuszott csak le apránként, víz kb 2dl és még így is folyamat hányingerem volt, de hogy mitől mert ma semmi bajom(én a hirtelen melegre tippelek). Szerintem azt is hiszi, hogy valami hipohonder vagyok !+"%.
A lényeg, hogy haladunk az izomérzet terén de még nagyon messze van az elfogadhatótól is a fórum Lalija, de nem reménytelen kategória.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Május 29. - 19:02:56
Válasz #371
Nem elérhető

God Vazzeg


Helyzetjelentés: tényleg laposodok, sajnos a centi is mutatja, várom már a glutamint, hátha javít a helyzeten. Viszont még mindig nagyon zsíros sz@r vagyok, most kell rádöbbennem mennyire be sikerült híznom az idei tömegelés alkalmával  ˝=/ Próbálok még pucolni magamon, aztán majd lesz valahogy, ha így haladok, a talin pont mosott sz@r leszek, jeee  ;D

Se méretek, se erő, utálom a diétát  ˝=/  :-/--

2008. Május 29. - 19:42:16
Válasz #372
Nem elérhető

shp


Nekem másfél hete megy a Hydroxycut Hardcore. Most már napi 2-szer 3 szem ( igaz, hogy kapásból 2X2-vel vezettem fel a biztonség kedvéért  >:D ) . Ami tetszik, hogy nem pörget agyon, de azért az "izgatottság" érzet megvan. Aerob munkánál rendesen megizzaszt. Azt azért még nehéz lenne megmondani, hogy eddig pontosan mennyit tett hozzá a diétámhoz, de mentálisan segít az biztos  ˝=/

Most már két hete figyelek a kajára, elipszist trénert naponta izzasztom és eddig megvagyok elégedve. A súlyom egyelőre ingadozik, remélem a hétvégére a mérleg is mutat valami jóságot, mert tükörben alakul a dolog és jobban is érzem amagm. Úgy látom, hogy formálódok mint púpus gyerek a prés alatt.

( lehet, hogy nekem is glutamint kéne vennem  :-/-(-: )

2008. Május 29. - 19:53:39
Válasz #373
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem másfél hete megy a Hydroxycut Hardcore. Most már napi 2-szer 3 szem ( igaz, hogy kapásból 2X2-vel vezettem fel a biztonség kedvéért  >:D ) . Ami tetszik, hogy nem pörget agyon, de azért az "izgatottság" érzet megvan. Aerob munkánál rendesen megizzaszt. Azt azért még nehéz lenne megmondani, hogy eddig pontosan mennyit tett hozzá a diétámhoz, de mentálisan segít az biztos  ˝=/

Most már két hete figyelek a kajára, elipszist trénert naponta izzasztom és eddig megvagyok elégedve. A súlyom egyelőre ingadozik, remélem a hétvégére a mérleg is mutat valami jóságot, mert tükörben alakul a dolog és jobban is érzem amagm. Úgy látom, hogy formálódok mint púpus gyerek a prés alatt.

( lehet, hogy nekem is glutamint kéne vennem  :-/-(-: )

Nekem csak kb 2-3 napja van ilyen "lapos" érzetem, kellene nagyon a gluta, ha ma se hozza haver, szíjjat hasítok belőle   :-/-  :--: És már 8 hete megy a diéta, ilyenkorra már készen akartam lenni, és még ugyanolyan fosul nézek ki mint kezdetben, csak kisebb kiadásban ;D Hydroxycut Hardcore elfogyott ma, de nem éreztem semmit tőle, valahogy nálam nem hat  ????... Voltam így már sok cuccal, ezért kifejezetten megbecsülöm ami viszont hat  :P

Glutamint vegyél mindenképp ha rám hallgatsz, lehet én se zuhantam volna ilyen hirtelen össze  /:-)

2008. Május 29. - 19:56:44
Válasz #374
Nem elérhető

George


Nekem másfél hete megy a Hydroxycut Hardcore. Most már napi 2-szer 3 szem ( igaz, hogy kapásból 2X2-vel vezettem fel a biztonség kedvéért  >:D ) . Ami tetszik, hogy nem pörget agyon, de azért az "izgatottság" érzet megvan. Aerob munkánál rendesen megizzaszt. Azt azért még nehéz lenne megmondani, hogy eddig pontosan mennyit tett hozzá a diétámhoz, de mentálisan segít az biztos  ˝=/

Most már két hete figyelek a kajára, elipszist trénert naponta izzasztom és eddig megvagyok elégedve. A súlyom egyelőre ingadozik, remélem a hétvégére a mérleg is mutat valami jóságot, mert tükörben alakul a dolog és jobban is érzem amagm. Úgy látom, hogy formálódok mint púpus gyerek a prés alatt.

( lehet, hogy nekem is glutamint kéne vennem  :-/-(-: )

 És már 8 hete megy a diéta, ilyenkorra már készen akartam lenni

Hajjaj...én is így voltam ezzel. Aztán rájöttem, hogy több volt rajtam a zsír, mint gondoltam ;D És még közel sem lett tökéletes így sem.