2024. Június 05. - 02:34:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260468 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 29. - 21:01:54
Válasz #495
Nem elérhető

FirstLady


Sir Lancelot jó lesz ez.  :--:

Egy beretválás csodákra képes.  ;D

Hát igen, de hiába mondom én, nem hiszik el, hogy mennyit tud dobni a formán a szőrmentesség :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 21:35:43
Válasz #496
Nem elérhető

Boresz


Sir Lancelot jó lesz ez.  :--:

Egy beretválás csodákra képes.  ;D


szőr jessz szőr /:-)
de a pamut max rövidebb lesz a cicin ,csupasz nem!  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 29. - 21:37:21
Válasz #497
Nem elérhető

FirstLady


Sir Lancelot jó lesz ez.  :--:

Egy beretválás csodákra képes.  ;D


szőr jessz szőr /:-)
de a pamut max rövidebb lesz a cicin ,csupasz nem!  ;D
Pedig, ha tudnád... 8-) ;D ;D ;D ;D ;D majd úgyis meglátod :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 29. - 21:37:42
Válasz #498
Nem elérhető

Tarot


Sir Lancelot jó lesz ez.  :--:

Egy beretválás csodákra képes.  ;D


szőr jessz szőr /:-)
de a pamut max rövidebb lesz a cicin ,csupasz nem!  ;D

Az asszony szeret kapaszkodni főnök?  Łł=

2008. Július 29. - 21:39:08
Válasz #499
Nem elérhető

Boresz


Sir Lancelot jó lesz ez.  :--:

Egy beretválás csodákra képes.  ;D


szőr jessz szőr /:-)
de a pamut max rövidebb lesz a cicin ,csupasz nem!  ;D

Az asszony szeret kapaszkodni főnök?  Łł=
!+"%
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 29. - 21:51:54
Válasz #500
Nem elérhető

God Vazzeg


a búvárruha :----
a pózban ziher hogy nem azt kéne amit,de soha nem pózolok,még a tükörben sem,max egy bicepszet feszítek  ;D

My opinion:
1. élőben komolyabban nézel ki
2. qrvára nem kellett volna még diétáznod, csak tömegelni, mert teljesen elfogysz izomból.

Biztos nem leszek népszerű, de nekem ez a véleményem, hátha jó lesz arra hogy odafigyelsz ezekre..  :-}  8-)

2008. Július 29. - 22:23:18
Válasz #501
Nem elérhető

Boresz


My opinion:
1. élőben komolyabban nézel ki
2. qrvára nem kellett volna még diétáznod, csak tömegelni, mert teljesen elfogysz izomból.

Biztos nem leszek népszerű, de nekem ez a véleményem, hátha jó lesz arra hogy odafigyelsz ezekre..  :-}  8-)
Amikor kezdtem a dolgot,fosul ettem,és zsír jött rám tömeg címszóval,nagy volt a derekam,ami nagyon zavart,most ahhoz képest Dávid szobor vagyok  ;D.Akkor hagyom a francba a fogyit,nekiállok szépen lassan 120-150g CH-ra felmenni.NEm ma kezdted az ipart,van rálátásod dolgokra.Az aerob-ot egyből még nemkéne abbahagyni nem?Vagy igen?  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 30. - 00:06:46
Válasz #502
Nem elérhető

God Vazzeg


My opinion:
1. élőben komolyabban nézel ki
2. qrvára nem kellett volna még diétáznod, csak tömegelni, mert teljesen elfogysz izomból.

Biztos nem leszek népszerű, de nekem ez a véleményem, hátha jó lesz arra hogy odafigyelsz ezekre..  :-}  8-)
Amikor kezdtem a dolgot,fosul ettem,és zsír jött rám tömeg címszóval,nagy volt a derekam,ami nagyon zavart,most ahhoz képest Dávid szobor vagyok  ;D.Akkor hagyom a francba a fogyit,nekiállok szépen lassan 120-150g CH-ra felmenni.NEm ma kezdted az ipart,van rálátásod dolgokra.Az aerob-ot egyből még nemkéne abbahagyni nem?Vagy igen?  :D

Aerobot ne hagyd abba amíg tudod csináld, én is csinálom szerintem tömegelés alatt is, remélem bírom majd kalóriával, mert komoly terveim vannak a testsúlyomat tekintve  :-}

Ha nem tudsz tömegben fejlődni akkor majd ráérsz az aerobot csökkenteni, szerintem  /:-)

2008. Július 30. - 07:22:09
Válasz #503
Nem elérhető

Boresz


My opinion:
1. élőben komolyabban nézel ki
2. qrvára nem kellett volna még diétáznod, csak tömegelni, mert teljesen elfogysz izomból.

Biztos nem leszek népszerű, de nekem ez a véleményem, hátha jó lesz arra hogy odafigyelsz ezekre..  :-}  8-)
Amikor kezdtem a dolgot,fosul ettem,és zsír jött rám tömeg címszóval,nagy volt a derekam,ami nagyon zavart,most ahhoz képest Dávid szobor vagyok  ;D.Akkor hagyom a francba a fogyit,nekiállok szépen lassan 120-150g CH-ra felmenni.NEm ma kezdted az ipart,van rálátásod dolgokra.Az aerob-ot egyből még nemkéne abbahagyni nem?Vagy igen?  :D

Aerobot ne hagyd abba amíg tudod csináld, én is csinálom szerintem tömegelés alatt is, remélem bírom majd kalóriával, mert komoly terveim vannak a testsúlyomat tekintve  :-}

Ha nem tudsz tömegben fejlődni akkor majd ráérsz az aerobot csökkenteni, szerintem  /:-)
Aham,szóval ha ráállok a több kalóriára,akkor az aerob formázó jellegű lesz,nem kifejezetten fogyis célú.Rajta leszek. /:-) Aug 20-i hetet kihagyom,regenerálódás címszóval utánna bekezdek,jah meg jövök vissza hülye kérdésekkel is,sokak nagy örömére,hogy eküggyenek a halál ..szára  ;D.
Végszónak elhagyom a klubbot,akik maradnak,nekik kitartást,akik meg jelentkeztek ide nekik meg orvost kívánok  >:D.viszlát /:-)  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 02. - 00:04:53
Válasz #504
Nem elérhető

wizso


Fiúk lányok, passzív tagként szemlélem mostanában a fórum mindennapjait, de ezen most egy hozzászólás erejéig mindenképpen változtatni fogok! :)

Szóval diétázgatok lassan 2 hónapja, 300g ch-ról indultam, 50esével lépegetek lefele, és most érkeztem el a 3. lépcsőfokhoz, azaz a 200g szénhidráthoz, és az aerob edzést most növeltem heti 4*40percre (gyakorlatilag a semmiről). Eddig sikeresnek mondható a művelet, heti 1 kilókat sikerült fogyni, 100ról 94-re sikerült redukálni a malacformám számokba öntött manifesztálódását, még akkor is ha ennek nincs-ér-tel-me! (Chewbacca egy wuki az endor bolygóról....aki érti miről beszélek :) )

Edzés előtt 10g glutamin a menü, edzés közben 10g bcaa, és utána 30g vitargo 50g whey-el. Tudom, hogy sokan cukorellenesek a diétában, de most megtartottam (Johnny mester is ezt tanácsolta a topikjában, ha jól emlékszem), és úgy érzem ez pozitívan hatott a csekély izomtömeg megőrzésére (bár a tavalyi diétám az egyetlen viszonyítási alapom, ahol nem volt cukor). De most a 200g ch-s lépcsőnél elbizonytalanodtam: el kéne hagyni a vitargot annak érdekében, hogy több rizst tudjak az edzés köré csoportosítva enni? Vagy ti hogy osztanátok be ezt a 200grammot? Három variáció fogalmazódott meg bennem: elsőben reggel zab (60g), edzés előtt után rizs (90-90g), és a 30g vitargo. A másik variáció szerint reggel zab (60g), második étkezés bab - a lassú GI miatt - (120g), edzés előtti étkezés 60g rizs, edzés utáni 90g, 30g vitargo. Harmadik megoldás a vitargo elhagyása lenne (edzés után glutaminra cserélni) , és akkor több rizst ehetnék edzés előtt-után és napközben is egy kicsivel több ch-t (ugye bab, lencse formájában).

Remélem érthető voltam! ?:-/


2008. Augusztus 04. - 19:00:17
Válasz #505
Nem elérhető

parrre


Boresz,

Mik az aktuális paramétereid ?  (úgyértem magasság/súly mégmielőtt beírsz valami farokhosszt  ;D)

THX  :-){

2008. Augusztus 04. - 19:17:33
Válasz #506
Nem elérhető

Boresz


Boresz,

Mik az aktuális paramétereid ?  (úgyértem magasság/súly mégmielőtt beírsz valami farokhosszt  ;D)

THX  :-){
magasság:188
súly:88.3 edzés előtti (digit. mérleg szerint 3x mérési átlag)
kar:39.5
alkar:32
mellkas: 111 (fingom nincs hogy jól mértem ????... )
bél:89 (20 perce kajáltam,és ittam mint a teve,de reggel jóval laposabb,igaz nem mértem akkor,de pótolom)
comb:60
vádli:39

bázze ,de fosul nézek ki a számok szerint  :----,de a tavaly októberihez képest adoniszi,sírjak vagy nevessek?  ˝=/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 04. - 19:24:21
Válasz #507

B1ll4

Vendég
Ezek is már óriási eredmények Boresz ! Van olyan kécskei delikvens , akinek segítgetek , fogyott már vagy 4kg-ot és sír ha rá áll a mérlegre úgy örül . Van ilyen is :D

2008. Augusztus 04. - 20:09:48
Válasz #508
Nem elérhető

Johnnyx


Na én is végeztem a diétával. Szó sincs róle persze, hogy teljesen szálkás lennék, de eljutottam arra a szintre, ami alá ekkora izomtömeggel még nincs értelme lemenni. Nézzük miben változtam:

méretek a diéta első napján (május 5) -- és ma (augusztus 4)
- magasság: 183 cm -- 183 cm
- testsúly: 91,4 kg -- 83,7 kg
- derék: 88 cm -- 85 cm
- mell: 106 cm -- 104 cm
- comb: 64 cm -- 62 cm
- felkar: 39 cm -- 38 cm
- vádli 40 cm -- 40.5 cm
- alkar 30.5 cm -- 29.5 cm

Köszönöm mindenkinek, aki segített és ellátott jó tanácsokkal  :-){
A héten kis pihenő jön, jövőhéttől epedig elkezdek tömegelni  =/+'
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 04. - 20:20:31
Válasz #509

Torony

Vendég
na beköhögm ide a saját kis hülyeségemet, meglássuk, mi lesz belőle :)

131 kilóról indultam 6 hete, most 125-126 vagyok úgy, hogy igazából nem látok sokat belőle :) napi 300 g fehérje és 200 g ch megy stabilan. Egész jól bírom :)