2024. Június 05. - 08:50:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 260514 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Augusztus 04. - 20:34:54
Válasz #510
Nem elérhető

Boresz


na beköhögm ide a saját kis hülyeségemet, meglássuk, mi lesz belőle :)

131 kilóról indultam 6 hete, most 125-126 vagyok úgy, hogy igazából nem látok sokat belőle :) napi 300 g fehérje és 200 g ch megy stabilan. Egész jól bírom :)
hajrá  ;-oo-; ,nálad látványos lesz az ábdét
nálam ezek masszívan tömegelős adatok lennének,hű de szeretnék már ennyit enni /7%
képet nem kérek,mert lelőnél (skicc is elég lesz ))=/ !+"% )
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 04. - 20:47:44
Válasz #511

Torony

Vendég
hát remélem is... teleszart zokni formáról indultam, nemtom milesz a vége.
képet..? hehehh, olyan ronda vagyok, hogy felismerne a vírusvédő :D

2008. Augusztus 04. - 21:03:41
Válasz #512

Torony

Vendég

2008. Augusztus 04. - 21:05:45
Válasz #513
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 04. - 21:10:23
Válasz #514

Torony

Vendég
két lehetőség van a dijéta végén:
- vagy ugyanilyen leszek, csak kisebb
- vagy olyan leszek, mint Gandhi és egy kenyai maratonista egészségtelen keveréke

 ;D

(van a harmadik, hogy emberformám lesz, de erre az esélyre nagyon nagy szorzót fizetnének a fogadóirodák :D )

2008. Augusztus 04. - 21:15:14
Válasz #515
Nem elérhető

fastor


két lehetőség van a dijéta végén:
- vagy ugyanilyen leszek, csak kisebb
- vagy olyan leszek, mint Gandhi és egy kenyai maratonista egészségtelen keveréke

 ;D

(van a harmadik, hogy emberformám lesz, de erre az esélyre nagyon nagy szorzót fizetnének a fogadóirodák :D )
azért én a harmadikra rakom a voksom ;-oo-; @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 04. - 21:20:44
Válasz #516

Torony

Vendég
ez kedves, fastor :)

de émmeg realista vagyok  ;D

mindegy, még 3-4 hónap és meglátjuk :)

2008. Augusztus 04. - 23:05:33
Válasz #517
Nem elérhető

parrre


najóvan, lövök egy bifór képet...

Basszus ... má diéta elején is bordás a hasa ... :-O :-O

2008. Augusztus 04. - 23:08:23
Válasz #518
Nem elérhető

parrre


Boresz!

A méreteket csak azért kérdeztem, mert így a képek alapján sztem 20 kilóval többnek látszol ( a magasságodhoz képest).. úgyhogy az alap nem lehet annyira rossz ...
Nyomjad oszt majd alakul ... =/+' =/+' =/+'

2008. Augusztus 05. - 18:24:51
Válasz #519
Nem elérhető

Boresz


Boresz,

Mik az aktuális paramétereid ?  (úgyértem magasság/súly mégmielőtt beírsz valami farokhosszt  ;D)

THX  :-){
magasság:188
súly:88.3 edzés előtti (digit. mérleg szerint 3x mérési átlag)
kar:39.5
alkar:32
mellkas: 111 (fingom nincs hogy jól mértem ????... )
bél:89 (20 perce kajáltam,és ittam mint a teve,de reggel jóval laposabb,igaz nem mértem akkor,de pótolom)
comb:60
vádli:39

bázze ,de fosul nézek ki a számok szerint  :----,de a tavaly októberihez képest adoniszi,sírjak vagy nevessek?  ˝=/

pótolnám a reggeli bél körméretet: 87
sokkal kisebbnek látom,de valszeg az oldalsó kapaszkodó miatt lehet,hogy csak 2 cm a difi
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 29. - 15:12:13
Válasz #520
Nem elérhető

Cillei


Sziasztok!
Csak most kezdtem olvasni a topicot, és úgy gondolom hogy egy sikeres diétán vagyok túl és remélem segítek a leírtakkal.
Kb. 2 hónapig diétáztam. Heti 5-6 napot edzettem, és minden edzés végén 40 perc bicikli olyan 100-110-es pulzuson.
Napi kajám a következő volt: 70-80 dkg csirkemell olivával elkészítve, 10 dkg rizs, zöldség, zabpehely 100g,  4-5 fehérjeturmix, 25 dkg zsírszegény túró.
Spiropentet szedtem napi hat szemet. Hozzáteszem 14 éve edzem és kb 2000 óta minden nyáron megpróbálom lepucolni magam, általában minden évben jobb sikerrel. Mindenféle  legális zsírégtőt kipróbáltam már, de szerintem szart sem érnek. Ha valaki bírja a spirót, értem ez alatt hogy nem szívbeteg és nincsenek vérnyomás problémái, akkor nincs jobb zsírégető. Igazából a lényege nem is a zsírégetés nálam, hanem hogy nem veszít izmot az ember, sőt nálam még hoz 1-2 kg-t diéta alatt. Nem hogy gyengültem volna, még erősödtem is és nagy intenzitással tud az ember edzeni.
Egyébként összesen két kg-t fogytam, de sztem csak a tükör mondja meg igazán, hogy mennyire volt sikeres egy diéta.

2008. Szeptember 06. - 18:42:47
Válasz #521
Nem elérhető

Ms.Figure


Mostanában kezdek én is rájönni, hogy nem a kilók számítanak...eddig minidg a mérleg volt az alap,és így verseny előtt kb. 2 héttel majdnem az összes felpakolt izmot lefogytam. Most a súlyom nem nagyon változik,de azért szép lassan alakulok,remélem azért a 3. héttől felgyorsul a folyamat,mert van azért most cucli, de oylan nincs ,hogy ne alakuljon az ember,ha kitartó

2008. Szeptember 23. - 10:59:29
Válasz #522
Nem elérhető

shp


Tegnap indítottam egy könnyed támadást a zsírsejtek ellen. A felhasznált támadóeszköz a san tight extreme. Amiért írok, az a nagyon durva hatása.  :-/-
Tegnap dél körül óvatlanul 2 szemmel indítottam. Este mondom, valami nem stimmel, fáj mindenem, fázom, olyan mintha lázas lennék. Ja, meg is mértem, 38.3 volt. Akkor esett le, hogy mitől is lehetett. A thermogén hatás nem maradt el  ***))))
Egyelőre maradok a napi egy szemnél....

Majd még írok, hogy a zsírvesztésben is ilyen fényesen jeleskedik-e a szer. 

2008. Szeptember 23. - 13:50:36
Válasz #523

Zsuzsi

Vendég
Tegnap indítottam egy könnyed támadást a zsírsejtek ellen. A felhasznált támadóeszköz a san tight extreme. Amiért írok, az a nagyon durva hatása.  :-/-
Tegnap dél körül óvatlanul 2 szemmel indítottam. Este mondom, valami nem stimmel, fáj mindenem, fázom, olyan mintha lázas lennék. Ja, meg is mértem, 38.3 volt. Akkor esett le, hogy mitől is lehetett. A thermogén hatás nem maradt el  ***))))
Egyelőre maradok a napi egy szemnél....

Majd még írok, hogy a zsírvesztésben is ilyen fényesen jeleskedik-e a szer. 



Egyszer én is kipróbáltam a san tight-ot. Prod lenyúlt belőle egy szemet. Na az nap nem láttam,pedig ő szeret otthon lenni. Először azt hittem,hogy be van lőve(nem mintha drogozna),mert elég furcsán viselkedett. Néha haza jött, ment egy kört a lakásban,aztán eltűnt. Szóval csak óvatosan az adagokkal.  **:))))*

2008. Szeptember 23. - 14:15:54
Válasz #524
Nem elérhető

Gabe


Tegnap indítottam egy könnyed támadást a zsírsejtek ellen. A felhasznált támadóeszköz a san tight extreme. Amiért írok, az a nagyon durva hatása.  :-/-
Tegnap dél körül óvatlanul 2 szemmel indítottam. Este mondom, valami nem stimmel, fáj mindenem, fázom, olyan mintha lázas lennék. Ja, meg is mértem, 38.3 volt. Akkor esett le, hogy mitől is lehetett. A thermogén hatás nem maradt el  ***))))
Egyelőre maradok a napi egy szemnél....

Majd még írok, hogy a zsírvesztésben is ilyen fényesen jeleskedik-e a szer. 

Egyszer én is kipróbáltam a san tight-ot. Prod lenyúlt belőle egy szemet. Na az nap nem láttam,pedig ő szeret otthon lenni. Először azt hittem,hogy be van lőve(nem mintha drogozna),mert elég furcsán viselkedett. Néha haza jött, ment egy kört a lakásban,aztán eltűnt. Szóval csak óvatosan az adagokkal.  **:))))*
és a hatása?
"Yeah buddy, light weight baby!"