2024. Május 23. - 11:13:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb ízű fehérje  (Megtekintve 87088 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 23. - 01:43:12
Válasz #210
Nem elérhető

NaturalBoy


Semmiképp sem verheti a mogyis-csokis Syntha-6-ot, meg a duplacsokis intraprót, az tuti <3! <3! <3! <3! <3! <3!

Most nagyon kedvet kaptam ehez  amogyorós-csokis syntha-6-hez.Finom nagyon a sütikrémes még kis darabok is vannak benne,de egy év után már......
Ahogy elfogy rendelek a mogyorósból.meglepem magam vele karácsonyra ;D remélem lesz majd belőle.

2008. November 23. - 07:01:34
Válasz #211
Nem elérhető

FirstLady


Semmiképp sem verheti a mogyis-csokis Syntha-6-ot, meg a duplacsokis intraprót, az tuti <3! <3! <3! <3! <3! <3!

Most nagyon kedvet kaptam ehez  amogyorós-csokis syntha-6-hez.Finom nagyon a sütikrémes még kis darabok is vannak benne,de egy év után már......
Ahogy elfogy rendelek a mogyorósból.meglepem magam vele karácsonyra ;D remélem lesz majd belőle.
A mogyiscsokisban is vannak csokidarabok ;) :P
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 23. - 11:08:06
Válasz #212

Torony

Vendég
A choc fudge Dessert Protein igen jó, viszont miután kiimádkoztam a shakerből és lényegében kanállal fogyasztottam el, rájöttem, hogy a "pudding" felirat sem dísznek van a dobozon ;D ;D

2008. November 23. - 20:50:46
Válasz #213
Nem elérhető

bandus


ugyan nem protein, de majdnem :)

a dymatize hi-protein mega gainer sütikrémes, illetve vaníliás kiszereléséről milyen véleményetek volt?

nagyon jó ez a tömegnövelő, de már váltanék a csokiról :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 23. - 20:54:57
Válasz #214
Nem elérhető

endre66


a dymatize hi-protein mega gainer sütikrémes, illetve vaníliás kiszereléséről milyen véleményetek volt?

Epreshez és vaníliáshoz volt szerencsém. Ízre kifogástalanok, oldódás remek. Összetétel szimpatikus. Szerintem klassz tömegnövelő. Hozzáteszem, hogy a vaníliás okozott némi székletproblémát, de kérdezz mást is.  :-oD

2008. November 24. - 17:19:30
Válasz #215
Nem elérhető

God Vazzeg


ugyan nem protein, de majdnem :)

a dymatize hi-protein mega gainer sütikrémes, illetve vaníliás kiszereléséről milyen véleményetek volt?

nagyon jó ez a tömegnövelő, de már váltanék a csokiról :)

Mindegyik jó szerintem, sütiset mondjuk még nem próbáltam, csoki, vanilia rendben van nagyon  ****:))))))

2008. November 24. - 19:09:48
Válasz #216

Bandi

Vendég
Nekem a sütis jött be a legjobban,az epres gáz volt,vaníliábol nem merek semmit venni a SAN óta.

2008. November 24. - 19:28:00
Válasz #217
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nekem a sütis jött be a legjobban,az epres gáz volt,vaníliábol nem merek semmit venni a SAN óta.

A vaniliás Syntha-6 nagyon jó választás.  ****:))))))

2008. November 24. - 19:28:59
Válasz #218

B1ll4

Vendég
Nekem a sütis jött be a legjobban,az epres gáz volt,vaníliábol nem merek semmit venni a SAN óta.

A vaniliás Syntha-6 nagyon jó választás.  ****:))))))

Egyedüli vaníliás fehérje amit megtudtam eddig inni... :D ... jah meg a Freak fix !  ****:))))))

Gaspariéknál milyen lehet a vaníliás ?

2008. November 24. - 19:30:11
Válasz #219
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
De a legújabb Banános Syntha-6 is nagyon faszányos

2008. November 24. - 19:38:42
Válasz #220
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekem a sütis jött be a legjobban,az epres gáz volt,vaníliábol nem merek semmit venni a SAN óta.

A vaniliás Syntha-6 nagyon jó választás.  ****:))))))

Egyedüli vaníliás fehérje amit megtudtam eddig inni... :D ... jah meg a Freak fix !  ****:))))))

Gaspariéknál milyen lehet a vaníliás ?

Gaspariék "átlagos" ízeket varázsolnak. Viszont ha már Gaspari akkor mint kreatinos termék nagyon jó a Size On. Idegenkedtem tőle...de simán a Cell Tech vagy Cell Mass szintjén van csak sokkal összetettebb.

2008. November 24. - 20:02:16
Válasz #221
Nem elérhető

Cressler


Nekem a sütis jött be a legjobban,az epres gáz volt,vaníliábol nem merek semmit venni a SAN óta.

A vaniliás Syntha-6 nagyon jó választás.  ****:))))))

Egyedüli vaníliás fehérje amit megtudtam eddig inni... :D ... jah meg a Freak fix !  ****:))))))

Gaspariéknál milyen lehet a vaníliás ?

Gaspariék "átlagos" ízeket varázsolnak. Viszont ha már Gaspari akkor mint kreatinos termék nagyon jó a Size On. Idegenkedtem tőle...de simán a Cell Tech vagy Cell Mass szintjén van csak sokkal összetettebb.
A citromos SizeOn ízre nemcsak a kreatinos cuccok közt a legjobb hanem sok fehérjével is felveszi a versenyt.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 14. - 23:53:41
Válasz #222
Nem elérhető

Cressler


2 kérdésem volna
Az ON 100%whey trópusi íze milyen?

És az elite whey kávé ízben?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 14. - 23:55:04
Válasz #223
Nem elérhető

Gabe


A citromos SizeOn ízre nemcsak a kreatinos cuccok közt a legjobb hanem sok fehérjével is felveszi a versenyt.
ezt hogy érted?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 15. - 01:03:10
Válasz #224
Nem elérhető

Cressler


A citromos SizeOn ízre nemcsak a kreatinos cuccok közt a legjobb hanem sok fehérjével is felveszi a versenyt.
ezt hogy érted?
Úgy értem, hogy szerintem van olyan jó az íze mint egy jó fajta fehérjének. 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!