2024. Június 16. - 03:32:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3829391 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. December 16. - 23:22:19
Válasz #480
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Képzeljétek el, ha a Siemens vagy a Motorola kitenne a főoldalára egy olyan nyilatkozatot, hogy a Nokia csak egy kőbaltagyár, meg ilyesmi baromságokat. A Siemens marketingese vagy vezére meddig maradna a pozíciójában...?  :D  [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 16. - 23:39:56
Válasz #481
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Türelem srácok a hajó megkezdte süllyedését, de nyugalom majd mi közösen a felszínre emeljük!  8-)

2007. December 16. - 23:48:33
Válasz #482
Nem elérhető

tomi


Atyaúrisen, mennyire primitív.............itt tartunk.........áh ez kész.....Mennyi agya lehet egy embernek, aki ezt leírja. És itthon ezeknek jár a pozíció.
Up the dose, lift the most!

2007. December 17. - 01:05:30
Válasz #483
Nem elérhető

Cressler


sokat elárul az írója szellemi képességeiről, hogy még egy odaillő hasonlatot sem talált.... mellúszás meg hátúszás jahh bocs... 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. December 17. - 07:23:49
Válasz #484
Nem elérhető

George


"...sportértéke nulla." És majd ők minden egyes emberhez odamennek az utcán, hogy erről meggyőzzék őket? Miért nem csinálnak mindjárt plakátokat erről? Hogy van az, hogy Erdei Zsoltot senki nem szólja meg, hogy miért épp annak a boxszövetségnek lett a világbajnoka, és miért nem a másiknak? Azért, mert senkit nem érdekel, mert ő ugyanolyan VILÁGBAJNOK mint a többi szervezet bajnokai, és bajnokként tekint rá mindenki, és tudják, hogy ebben bizony sokéves kőkemény munka van. Kétlem, hogy a fenti kijelentéssel a szövetség bárkit is képes meggyőzni a saját igazáról. De persze mindenkinek lehet véleménye...olyan mint a segglyuk. :-/]

2007. December 17. - 10:38:40
Válasz #485
Nem elérhető

Cressler


Ez így nem teljesen fedi a valóságot a sok bokszszervezet közt is van rangsor, van 3-4 nagyobb és több kisebb szervezet, viszont nekik van annyi agyuk , hogy belátják mekkora plusszt adódhat ebből a rendszreből elég csak megnézni mekkora esemény egy címegyesítő mérkőzés.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. December 17. - 23:09:11
Válasz #486
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezúton köszönöm a pluszokat ( <3! ), és a mínuszokat (  :-p ) is  @:-)

2007. December 17. - 23:12:31
Válasz #487
Nem elérhető

BrianB


Módosították! Vastag, dőlt betűvel "a fent írtak a superbody versenyre nem vonatkoznak". A pofám leszakad! ˝=/

2007. December 17. - 23:57:17
Válasz #488
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem igazán gondolkodnak ezek az emberek!  8-}

2007. December 18. - 08:13:01
Válasz #489
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
"...sportértéke nulla." És majd ők minden egyes emberhez odamennek az utcán, hogy erről meggyőzzék őket? Miért nem csinálnak mindjárt plakátokat erről? Hogy van az, hogy Erdei Zsoltot senki nem szólja meg, hogy miért épp annak a boxszövetségnek lett a világbajnoka, és miért nem a másiknak? Azért, mert senkit nem érdekel, mert ő ugyanolyan VILÁGBAJNOK mint a többi szervezet bajnokai, és bajnokként tekint rá mindenki, és tudják, hogy ebben bizony sokéves kőkemény munka van. Kétlem, hogy a fenti kijelentéssel a szövetség bárkit is képes meggyőzni a saját igazáról. De persze mindenkinek lehet véleménye...olyan mint a segglyuk. :-/]
Nos igen.Ilyet leírni nem szép,hiszen meg van mindenkinek a szabad választáshoz való joga.Természetesen ezt  hogy a boxban is van az a pár nagyobb szervezet és mindenki egyöntetűen elismeri hogy az a legrangosabb,azon indulnak a legfelkészültebb boxolók,de ezt nem vitatgatja egyik kisebb szervezet sem,ennél fogva nem is húzzák le a nagyok a kicsiket.A  bodybuilding sajnos úgy látszik ebben is más.Azt hiszem látatlanban mindenki elismeri,hogy az IFBB MR.O a legrangosabb,legkomolyabb verseny és sztem mondjuk a PDI profi liga sem mondta hogy a versenyzőik jobbak.(vagy gondoljunk anno a becsődölt Tom Platz által is irányított show szövetségre,akinek az egyik nagy bajnoka Tony Pearson volt,akinek nem igazán volt értékelhető komoly helyezése a Mr.O-n.).Nem értem hogy amatőrben miért kell összeugrani.(vagy egyáltalán miért kell bármit is bizonygatni).MIndenkinek kedves a saját címe és mindenki másképpen éli meg.Személy szerint én 2OO1-ben megnyertem a Musclemania World-ot váltósúlyban,aztán megnyertem az abszolútat is,majd 2OO4-ben az Ifbb európabajnokságot 87,5kg-ban ,aztán ott is az abszolútat.Mindkét versenyre ugyanolyan keményen készültem,mindkettőt máshogy éltem meg,szinte mindkettő ugyanolyan kedves számomra,hiszen mindkét versenyen ha jól emlékszem kb 2OO (!) Ember közül voltam első,ami felfoghatatlanul jó érzés.Az egyik azért kedvesebb mert Las Vegasban nyertem,a másik azért mert itthon.De tény hogy az Ifbb nek nagyobba a rangja és ha az eredményeimet kérdezik,a világbajnoki címhez mindig odateszem,hogy MM.És bárki bármelyik szövetséget választja gondolom maximálisan belead mindent.Azt meg hogy melyik szövetségben hanyadik lett valaki a sportot ismerők mindig fogják tudni hogy mennyit is ér valójában.Csakúgy ahogy a boxolók eredményességének figyelembe vételénél. 8-).Azért jó lenne ha valamilyen formában tisztelné egyik szövetség a másikat és nem kardoznának állandóan :--:           ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 18. - 10:47:24
Válasz #490
Nem elérhető

gurkha


 :-)! Tökéletesen egyetértek!!!! Pont ezen a fórumon ismerte el a Kathi Béci hogy bizony lehet hogy a masters V.B.-én nem lett volna benne a háromba.....Ez aztán az IGAZI sportember!!!  @:-)Gratula neki!!! (:-) Érdekes módon az ő teljesítményét is elismeri MINDENKI akivel csak beszéltem az IFBB-nél!Szerintem ezen az úton kéne járni!

2007. December 19. - 14:01:02
Válasz #491
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Asszem január elsején nyitom a 2008-as tavaszi versenyszezon topicot. Már hallottam egy-két infót.


Az itt leírtakhoz...egy másik fórumon olvastam egy nagyon jó mondást: " A stílus maga az ember "  Łł=

Ui: Egy biztos én minden tavasszal tartandó versenyről hírt fogok adni,legyen az NABBA,WABBA,NAC,IFF...stb. Mindenki választ belátása szerint és nem zsőrtölődik mert nincs értelme.  ;)

Ui: ...én is indultam több szövetség versenyén is...és amikor egy ilyen szabadidős szövetség  ;D vb-jén negyedik lettem úgy hogy pontozni pl Arnold egykori mentora pontozott,meg Ed Kawak,meg Mustaffa Mohhamad....akkor én úgy gondoltam hogy teljesen mindegy hogy milyen szövetség versenyére készültem fel hisz apait,anyait beleadtam. Ezekkel a legendákkal bankettoltam együtt....ezeket az örömöket és emlékeket pedig senki nem veheti el tőlem. 

2007. December 20. - 18:32:52
Válasz #492
Nem elérhető

pókerarc


Ma volt szerencsém 1 korházhoz.Barátnőmet kellett kísérnem...Csak 40 percet kellett állni,hogy fizethessünk vizitdíjat. :-OO
Beszélgettem 1 ott dolgozóval.Nem tudom,hogy máshol van e ilyen...? A kórházban nem kapsz fáslit,mert arra mostantól nincs pénz.Pl gipszelés után kösd be magad amivel akarod.A másik,amin lepadlóztam: nincs tetanusz.Ha hirtelen kéne,akkor akár meg is halhatsz.Ez most úgy néz ki,hogy menj el a körzetihez íratsd ki,majd váltsd ki a gyógyszertárban és utána egy vizitdíj ellenében beadja neked a doktorbácsi.
Sorry ha nem idevaló,csak eléggé felháborító volt.
Na mára befogtam ;D Majd máskor mesélek még.(esetleg 1 transzplantált élsportoló rokonom történetét leírhatom ha érdekel valakit?Ha nem,akkor nem írom.) o:)

2007. December 20. - 19:28:27
Válasz #493
Nem elérhető

endre66


Írjad csak, várjuk kíváncsian.
Vizitdíj...pff...30 milliárd többletteher áthárítva a betegekre, a költségvetésben ez semmi, de a betegeknek idő, energia és pénzveszteség. Grat.

2007. December 20. - 20:26:02
Válasz #494
Nem elérhető

God Vazzeg


Az egészségügyre keresztet lehet vetni, privatizációt kár belehozni, ugyanúgy jár mint minden ebben az országban, szépen külföldi kézbe kerül, és ez se lesz. Azt hiszem addig jó, amíg nem vagyok beteg.. Én igyekszem  :-Đ