2024. Június 04. - 14:38:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Stack-ek. Úgy általában.  (Megtekintve 39431 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 22. - 13:03:02
Válasz #45
Nem elérhető

zen


boltbol, de ez nem a reklam helye!

2007. December 22. - 13:51:36
Válasz #46
Nem elérhető

Kola


de melyik külföldi site-ról rendeltél???
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 22. - 16:12:55
Válasz #47
Nem elérhető

sany80


Anadrox nekem bejött. Valahol már irtam róla de nem tudom hol.

Nekem szuksegem lenne egy kis Androx Pump& Burn.Szedeserol minden nap kell szedni vagy csak edzes napokon?Menyi idovel edzes elot?Mert errol nem talaltam infot.Vlamint a hatasarol jo zsiregeto vagy nem?Mert a reklamja nagyon jo!Elore is kossz!

2008. Január 04. - 13:44:06
Válasz #48
Nem elérhető

axell


Hello Efitmaster!
Szeretnék útbaigazítást kérni Stack terén!

A következőre gondoltam:(az anabolic xtreme alpha male stack-je kicsit másként)
1-4.hét :
 - Mass FX -4 caps
 - HyperdrolX2 - 4 caps (eredetileg itt  a SuperDrol NG  szerepelt....)
 - ErgoPharm 11-OXO(mivel a 3-AD nincs még meg) az ajánlott adagolás 225 mg/nap
 - Trisogbagen - 4 caps
5-8.hét :
 - aPCT  - 3 caps
 - Retain2 - 3 caps
 -Trisorbagen  - 4 caps

2008. Január 04. - 18:24:42
Válasz #49
Nem elérhető

darknight



Hát igen, az Anabolic Xtreme ezekkel a cuccokkal újra "bekeményít" >:D!!!

Mr. Efit, mikorra várható az alábbi stack-ekben szereplő új termékek (Mass FX Maximum Strenght, 3-AD) megjelenése?

Magam is erősen gondolkodom Anabolic Xtreme termékek kipróbálásán :-)->, "sima" Hyperdrol X2/Mass FX/Retain2-kombó menne Trisorbagen-nel kiegészítve, vagy a "hardcore" verzióban a Hyperdrol X2-őt kicserélném SuperDrol NG-re, plusz valószínűleg bejönne még a Trisorbagen mellé az Advenced PCT is.

Kb. márciustól indulna egy ilyen kúra, előreláthatólag képbe kerülnek akkora (értsd: kijönnek az USA-ban és Magyarországon is megvásárolhatóvá válnak-e) ezek a termékek? Induljon a kúra a meglévő cucokkal (Hyperdol X2, SuperDrol NG, Trisorbagen, ha ez utóbbi 2 kapható már, valamint Mass FX, Retain2, Advenced PCT) vagy megérné várni a legújabb fejlesztésekre?

Még az idei évre lehetséges alternatívaként szerepel a Gaspari Maximus-stack is (Halodrol Liquigels, Orastan-A, Novedex XT, és esetleg Plasmajet, ha addig megjelenik). Emellett menne majd a nyár előtt kb. 2 hónapig Aplodan, valami jófajta tesztónövelővel, miegyebekkel. És lehet, hogy betöltésként újra tolnék egy rövidebb BSN Mass Stack-et, esetleg az Aplodan-nal karöltve, gondolom egy kis Nitrix, Axis-Ht, CellMass megtámogatná az Aplodan-t.

Látható, hogy kicsit még csapongok az alternatívák között, jelenleg ez a tanulás miatt nem is igazán aktuális, de az információkat ugye időben el kell kezdeni beszerezni... O0
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 21. - 11:36:06
Válasz #50
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Efitmaster!
Szeretnék útbaigazítást kérni Stack terén!

A következőre gondoltam:(az anabolic xtreme alpha male stack-je kicsit másként)
1-4.hét :
 - Mass FX -4 caps
 - HyperdrolX2 - 4 caps (eredetileg itt  a SuperDrol NG  szerepelt....)
 - ErgoPharm 11-OXO(mivel a 3-AD nincs még meg) az ajánlott adagolás 225 mg/nap
 - Trisogbagen - 4 caps
5-8.hét :
 - aPCT  - 3 caps
 - Retain2 - 3 caps
 -Trisorbagen  - 4 caps


Ezt az üzenetet sem vettem észre jó sokáig. Nem baj, jobb későn, mint soha.

Axell, igen ez egy kurva jó stack!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 03. - 15:00:11
Válasz #51
Nem elérhető

Lobo Marunga


Lassan elkezdeném a Gaspari maximus stack-et, de a fórumot olvasgatva elbizonytalanodtam...
Most tulajdonképpen milyen étrendet követve kellene használni? ????...
(Ha jól emlékszem Bubee például diéta alatt használta.)

Szerény anyagi lehetőségeimet figyelembe véve az alábbi kiegészítőket választanám mellé:

Vitamin: Dymatize Super Multi (kb. 1 hónapja ezt szedem)
Fehérje: ON whey Gold Standard (eddig még nem próbáltam)

Éjszakára cink+Mg+c-vitamin, 250g túró.

Szerintetek érdemes lenne még valamit beválasztani a stack mellé?

2008. Július 02. - 16:12:55
Válasz #52
Nem elérhető

gmatyi


Nekem a Stack -em kb így néz ki!    Anaboly Whey+ Trans X Professional+ Gkick+Nr Peak+Glutamin+San Tribu War+No Xplode!  Ettől én nagyon gyorsan bevastagodtam !  :-){   Elég ütős kis kombó! De ez persze csak az én véleményem! Üdv  ;-oo-;
Longest Road*.......--.......--....... *

2009. Január 13. - 14:41:58
Válasz #53
Nem elérhető

Yeti


Hűha!
Úgy látom már rég nem írt ide senki. Pedig a téma frankó. Pont indítottam volna vmi hasonló topicot, de utánanéztem, s láttam már van egy ilyen.
Szóval stackek.
Jelenleg ez megy nálam:
MT - Nitro-Tech HC
MAP - N.O.Plasmacore
MAP - Anabolic O.D.
Dym. - Glutamine
mellé pedig egy kis Glucozamine 500 (napi 3 caps)

A Nitro-Tech a fehérje piac Top3 - jában van nálam(csak az íze ne lenne íly pocsék). Már többször használtam különböző stack variációkkal. Ha van rá igény szívesen megosztom azokat is.
Szóval ebből a fehérje(mátrix) - ból napi 3x2 kanállal fogyasztok. Ébredés után, edzés után fél órával, lefekvés előtt.

N.O.Plasmacore: Most próbálom először(hozza a kellő durranást!), s egyből megvettem az edzés utáni tesókáját is. Meglátjuk mit hoz. 8 - 12 hétig tervezem ezt a kombót. Max a fehérje fog változni.

Dym. Glutamine - egy egyszerű glutamin termék, amit minden egyes fehérjeturmixba adalékként lökök(10g minden turmixhoz = napi 30g)

a Glucozamin 500 - at meg nem reklámozom, mert nem Extremefit - es termék. Csak szedem, mert a nagy súlyok és az amerikai foci megöli a vállam és a többi izületem.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Január 13. - 16:59:19
Válasz #54
Nem elérhető

Johnnyx


Hűha!
Úgy látom már rég nem írt ide senki. Pedig a téma frankó. Pont indítottam volna vmi hasonló topicot, de utánanéztem, s láttam már van egy ilyen.
Szóval stackek.
Jelenleg ez megy nálam:
MT - Nitro-Tech HC
MAP - N.O.Plasmacore
MAP - Anabolic O.D.
Dym. - Glutamine
mellé pedig egy kis Glucozamine 500 (napi 3 caps)

A Nitro-Tech a fehérje piac Top3 - jában van nálam(csak az íze ne lenne íly pocsék). Már többször használtam különböző stack variációkkal. Ha van rá igény szívesen megosztom azokat is.
Szóval ebből a fehérje(mátrix) - ból napi 3x2 kanállal fogyasztok. Ébredés után, edzés után fél órával, lefekvés előtt.

N.O.Plasmacore: Most próbálom először(hozza a kellő durranást!), s egyből megvettem az edzés utáni tesókáját is. Meglátjuk mit hoz. 8 - 12 hétig tervezem ezt a kombót. Max a fehérje fog változni.

Dym. Glutamine - egy egyszerű glutamin termék, amit minden egyes fehérjeturmixba adalékként lökök(10g minden turmixhoz = napi 30g)

a Glucozamin 500 - at meg nem reklámozom, mert nem Extremefit - es termék. Csak szedem, mert a nagy súlyok és az amerikai foci megöli a vállam és a többi izületem.
Nem zavar az elalvásban (az NO komponensben lévő ginzeng és egyéb cuccok miatt)?
Egyetek zabot!

2009. Január 13. - 20:10:16
Válasz #55
Nem elérhető

Yeti


Nem, nem érzek semmit. Talán már hozzászoktam. A 6. dobozom fogyasztom belőle, persze közben váltottam már párszor; Dym. - Elite Whey & Elite 12h, SAN - Platinum Whey, BSN - Syntha-6, ON - 100% Whey Gold Standard
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Február 14. - 21:57:00
Válasz #56
Nem elérhető

Gabe


Mivel szeretnék a satnya testemre némi izmot is felpakolni a nyári időszak előtt, ezért kérdem a stacker izomembereket, hogy mondjatok véleményt, mi az, amit leginkább érdemes kipróbálni.

Bad ass Mass stack
Mass FX 3AD
Superdrol Mass FX
Hyperdrol Mass FX

akármi...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 15. - 10:19:27
Válasz #57
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mivel szeretnék a satnya testemre némi izmot is felpakolni a nyári időszak előtt, ezért kérdem a stacker izomembereket, hogy mondjatok véleményt, mi az, amit leginkább érdemes kipróbálni.

Bad ass Mass stack
Mass FX 3AD
Superdrol Mass FX
Hyperdrol Mass FX

akármi...
Múlkor kaptam visszajelzést egy vásárlótól,hogy a Mass FX-3AD kombó nagyon jól működött nála.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 15. - 10:23:25
Válasz #58
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A Superdrol a 3AD-vel és a MAss FX-el is remek választás @:-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 15. - 11:12:48
Válasz #59
Nem elérhető

Gabe


én pont a Superdrol-ról hallottam, hogy van akinek semmi hatása nem volt.
A bad ass mass stackben meg leginkább csak a jungle-t dicsérik!  ????...
"Yeah buddy, light weight baby!"