2024. Június 08. - 03:49:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624340 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 01. - 19:06:35
Válasz #1650
Nem elérhető

George


Úgyis akarok indítani 2009 Augusztus 13-től egy susta kúrát(2000mg/hét 16 vagy 20 hétig),
Eddig a pontig olvasva azt hittem ez valami új termékteszt lesz ;D

2009. Június 01. - 19:08:42
Válasz #1651
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Úgyis akarok indítani 2009 Augusztus 13-től egy susta kúrát(2000mg/hét 16 vagy 20 hétig),
Eddig a pontig olvasva azt hittem ez valami új termékteszt lesz ;D

Na igen, itt lenne az ideje azt is indítani már. Most hogy mondod, utánanézek, hátha lesz pár finomság a varázsdobozunkban hamarosan... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 01. - 19:10:42
Válasz #1652
Nem elérhető

Gabe


A musclelogic avatar árulkodó jel (lehetne)!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 01. - 19:28:38
Válasz #1653
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A musclelogic avatar árulkodó jel (lehetne)!  :)

 ;D A varázsdoboz egyik fakkja.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 07. - 10:13:39
Válasz #1654
Nem elérhető

Kris


10 hét susta deca+PROVIRON után váltok wini+propionátra 6 hétig.

A proviron menjen tovább vagy már elhagyható?

2009. Június 07. - 10:18:31
Válasz #1655
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
10 hét susta deca+PROVIRON után váltok wini+propionátra 6 hétig.

A proviron menjen tovább vagy már elhagyható?
Tök jó, hogy ilyen 4 hónapos testo kúrákat nyomogattok!  ****:)))))) ****:))) !+"%

Proviron (és Zita) elvileg minden kb. heti 200-300 mg-nál több tesztoszteron adaghoz kellene/illene.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 07. - 20:40:36
Válasz #1656
Nem elérhető

Maszat


10 hét susta deca+PROVIRON után váltok wini+propionátra 6 hétig.

A proviron menjen tovább vagy már elhagyható?

@ztakurv@ életbe,Te vagy nagyon hülye vagy,vagy tudsz valamit ****:)))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Június 07. - 20:45:35
Válasz #1657
Nem elérhető

Boresz


első posztom ebben részben  ::)
de egy egész alakos képet rakna be valaki,aki lenyomta a kúráját? (újak esetén egy linket ahová feltöltötte)
mert olyan számokkal és adagokkal dobálóznak egyesek hogy eszemfaszom megáll,és kurvára kiváncsi vagyok fizikai valójukra az illetőknek
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 07. - 21:52:42
Válasz #1658
Nem elérhető

lockdog


Szevasztok....Nem vagyok aktív hozzászolója a fórumnak de szoktam olvasgatni.....El szaretném kezdeni a következő tömegnövelő kurámat az előzőnél sustát nyomatm.Most valami kombinációt szeretnék kitalálni vagy a deca enantat vagy pedig a deca sustát akarom de nem tudom eldönteni....valami tanácsot adnálok személyes tapasztalat vagy valami!!!!?????  8-) :-} :-}

2009. Június 07. - 21:52:42
Válasz #1659
Nem elérhető

lockdog


Szevasztok....Azon tűnödök hogy a tömegnövelő kúrámat mien kombinációval rakjam össze...a deca sustra kombit vagy pedig a deca enantat kombit.Ha van személyes tapasztalatotok léccives írjatok!vagy szerintetek mi lenne a jobb??

2009. Június 07. - 22:07:40
Válasz #1660

B1ll4

Vendég
Most fogalmazd meg harmadszor is ...

2009. Június 07. - 22:26:11
Válasz #1661
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szevasztok....Azon tűnödök hogy a tömegnövelő kúrámat mien kombinációval rakjam össze...a deca sustra kombit vagy pedig a deca enantat kombit.Ha van személyes tapasztalatotok léccives írjatok!vagy szerintetek mi lenne a jobb??
Vmelyik moderátor duplán engedte be.

Nos, hatásban nem lenne nagy különbség a két kúra között. A susta-val már kb. 1 hét után beindul a dolog, az ena-val kb. 2 hét után....
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 07. - 23:07:18
Válasz #1662
Nem elérhető

Kris


első posztom ebben részben  ::)
de egy egész alakos képet rakna be valaki,aki lenyomta a kúráját? (újak esetén egy linket ahová feltöltötte)
mert olyan számokkal és adagokkal dobálóznak egyesek hogy eszemfaszom megáll,és kurvára kiváncsi vagyok fizikai valójukra az illetőknek


Nem hiszem ,hogy fel kéne vennem a dolgot de a nagyon akarod válassz egy testrészt és küldök egy képet. Neked!

Steve! Köszönöm  a választ!

2009. Június 09. - 00:16:59
Válasz #1663
Nem elérhető

RsLeo


Sziasztok!

Többsözr elhangzik, hogy bizonyos fogamzásgátlók használata (Diane 35) megoldja a pattanásosodást.
Meg ám, csak hogy ez egy anti-androgén, adódik tehát a kérdés, hogy a testépítésben elért eredményekre milyen hatással van?!

Előre is köszönöm a választ!

2009. Június 09. - 12:09:41
Válasz #1664
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!

Többsözr elhangzik, hogy bizonyos fogamzásgátlók használata (Diane 35) megoldja a pattanásosodást.
Meg ám, csak hogy ez egy anti-androgén, adódik tehát a kérdés, hogy a testépítésben elért eredményekre milyen hatással van?!

Előre is köszönöm a választ!
"Ciproteron-acetátot (antiandrogén tulajdonsággal rendelkező progesztogén) és etinilösztradiolt (ösztrogént) tartalmaz."

RsLeo = férfi (?)

Diane 35 = amit RsLeo nem szed


 :-}



 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."