2024. Május 28. - 22:23:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 623883 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Június 19. - 21:40:26
Válasz #1710
Nem elérhető

Konan


Nos.

Tisztában vagyok dolgokkal. Azzal is, hogy a szemes nem a legjobb, sőőőőt...de mivel 30 éves vagyok és gyúrással se mostanában kezdtem foglalkozni, ezért gondoltam, hogy első cumónak elég lesz ez is. Szúrástól egyelőre idegenkedek.

Azt is tudom, hogy a Wini nem pont tömegnövelésre való. De nem is az a célom vele.

Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ez a kék tabis mennyire megbízható, ill.  a napi 30 mg-ról mi a véleményetek. Mivel több a tapasztalatotok cuccal kapcsolatban.


2009. Június 19. - 21:40:33
Válasz #1711

Gerr

Vendég
..egyébként jut eszembe, ciki de 17 évesen én is "kokszoltam"...kórházban voltam több hétig, infúzióban adták a Medrolt meg a Methypredet.  :P

2009. Június 19. - 21:46:13
Válasz #1712
Nem elérhető

vareg


az nem jó Gerr.. azota semmi??

2009. Június 19. - 21:49:53
Válasz #1713
Nem elérhető

Maszat


Attól, hogy valaki nem megy szépségversenyre még szépitkezhet nem???? ****:)))

Hát..khm...azért ez kicsit más..
A sminktől meg a fodrásztól pl. nem megy tönkre egy amugy is felfokozott hormontermeléssel bíró fiatal szervezet..Na de nem offolok többet.

Hulljon csak a férgese... Kevesebbet élnek, nem használnak el annyi vizet, nem termelnek szemetet.... :-}

azért ne felejtsük el,h olyanok akik már tapasztaltabbakt és még talán "elismertek"is a fórumon csináltak olyan hülyeségeket fiatalon,h rossz volt olvasni.mert olvastam párat.

a hibáiból tanul az ember,az okos a máséból dehát az a kevesebb!
amúgy amit említett Gerr,hát azért mert fiatalon az ember hülye,nincs esze se veszély érzete.
szerintem legalábbis ezért.én mondjuk megvártam míg 22 leszek 4év edzésmúltal a hátam mögött,de van aki türelmetlenebb.

Más téma,Én pl fiatalon(kb 10-12évesen) 1 2méter magas színpad tetejéről olyan simán leugrattam a bmx-emmel mindenféle veszély érzet nélkül mint a sz@r,ma a szélére se állnék bicajjal.Szóval az ember fiatalon meggondolatlan,hülye és nem reálisan nézi a kockázatokat!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Június 19. - 22:15:37
Válasz #1714
Nem elérhető

vareg


Attól, hogy valaki nem megy szépségversenyre még szépitkezhet nem???? ****:)))

Hát..khm...azért ez kicsit más..
A sminktől meg a fodrásztól pl. nem megy tönkre egy amugy is felfokozott hormontermeléssel bíró fiatal szervezet..Na de nem offolok többet.

Hulljon csak a férgese... Kevesebbet élnek, nem használnak el annyi vizet, nem termelnek szemetet.... :-}

azért ne felejtsük el,h olyanok akik már felmutattak valamit és még talán "elismertek"is a fórumon csináltak olyan hülyeségeket fiatalon,h rossz volt olvasni.mert olvastam párat.

a hibáiból tanul az ember,az okos a máséból dehát az a kevesebb!
amúgy amit említett Gerr,hát azért mert fiatalon az ember hülye,nincs esze se veszély érzete.
szerintem legalábbis ezért.én mondjuk megvártam míg 22 leszek 4év edzésmúltal a hátam mögött,de van aki türelmetlenebb.

Más téma,Én pl fiatalon(kb 10-12évesen) 1 2méter magas színpad tetejéről olyan simán leugrattam a bmx-emmel mindenféle veszély érzet nélkül mint a sz@r,ma a szélére se állnék bicajjal.Szóval az ember fiatalon meggondolatlan,hülye és nem reálisan nézi a kockázatokat!

Tökéletesen igazad van. Én nekem most ez az első és 24 éves vagyok, de óvatosan csinálom.

2009. Június 19. - 22:15:37
Válasz #1715

Gerr

Vendég
az nem jó Gerr.. azota semmi??

Tiszta vagyok mint a hajnali harmat  ;D

2009. Június 19. - 22:43:43
Válasz #1716
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Június 19. - 23:03:43
Válasz #1717

SheHulk

Vendég
az nem jó Gerr.. azota semmi??

Tiszta vagyok mint a hajnali harmat  ;D

Itt Pesten a harmat.....  8-)

2009. Június 19. - 23:03:47
Válasz #1718

Gerr

Vendég
az nem jó Gerr.. azota semmi??

Tiszta vagyok mint a hajnali harmat  ;D

 ;D

Amúgy tényleg, bár csábít a sötét oldal...majd talán 2-3 év múlva.  ***)))

2009. Június 19. - 23:46:10
Válasz #1719
Nem elérhető

God Vazzeg


az nem jó Gerr.. azota semmi??

Tiszta vagyok mint a hajnali harmat  ;D

 ;D

Amúgy tényleg, bár csábít a sötét oldal...majd talán 2-3 év múlva.  ***)))

Te se most kezdted, a képed alapján  8-)

2009. Június 19. - 23:48:18
Válasz #1720
Nem elérhető

Maszat


Attól, hogy valaki nem megy szépségversenyre még szépitkezhet nem???? ****:)))

Mi újság a hamis sustával?  ;D


Kis fejlődés, inkább még erőben de még nem telt el a 2 hét... ****:))))))

én 2x használtam pakistani sárga feliratost...
mind a 2 esetben volt,h annyira fájt 1 egész napos állás után a melóhelyemen,h ordítani tudtam volna.a guggolást is csak edzésen erőltettem,igaz ott királyul ment:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Június 20. - 01:05:00
Válasz #1721

Gerr

Vendég
az nem jó Gerr.. azota semmi??

Tiszta vagyok mint a hajnali harmat  ;D

 ;D

Amúgy tényleg, bár csábít a sötét oldal...majd talán 2-3 év múlva.  ***)))

Te se most kezdted, a képed alapján  8-)

Márciusban kezdtem újra majd 10 év kihagyással. Fáj is mindenem... ˝=/

2009. Június 20. - 01:05:00
Válasz #1722
Nem elérhető

vareg


Attól, hogy valaki nem megy szépségversenyre még szépitkezhet nem???? ****:)))

Mi újság a hamis sustával?  ;D


Kis fejlődés, inkább még erőben de még nem telt el a 2 hét... ****:))))))

én 2x használtam pakistani sárga feliratost...
mind a 2 esetben volt,h annyira fájt 1 egész napos állás után a melóhelyemen,h ordítani tudtam volna.a guggolást is csak edzésen erőltettem,igaz ott királyul ment:D

Nekem nem fáj soha, max zsibbad kicsit, haver aki ugyanezt szedi azt mondja éjjel is alig bír a fájdalomtól aludni néha :o
Szal nemtom.

2009. Június 22. - 21:35:51
Válasz #1723
Nem elérhető

rainmaster


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!

Nemsokára 18 éves leszek,3 éve edzek,176 cm magas vagyok és 90 kg a testsúlyom 10% körüli zsírral.Versenyezni szeretnék!!!!!!!Jövőre indulni szeretnék a Superbodyn.Arra gondoltam hogy 12 hétig nyomnék heti 500 mg Testosteron Enanthat-ot,mellete napi 1 szem Proviront,6 hétig heti 5000 NE HCG,mellette 10 hétig Spiropent piramis rendszerben illetve Microntec kreatin és Mega Tribu X nyomnék.Az étrendem úgy néz ki hogy 1 kiló csirke,1 kiló rizs,1 adag Jumbo,és 3 adag Anabolic Whey.Ez összesen 310 gr fehérje és 750 gr szénhidrát.Mellette megy a Vita X,Cetebe,Joint X,GLM. Kérlek írjatok,jó lesz ez a kúra nekem???!!!Válaszotokat előre is köszönöm.  :'(

2009. Június 23. - 17:34:51
Válasz #1724
Nem elérhető

Milo


Szerintem a Vita X -nál használj nagyobb dózisu vitamint, spiropent,tribu x sztem felesleges. Nolvadex lehet hogy kéne a proviron mellé.
Riceman