2024. Június 08. - 09:19:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624359 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 27. - 15:41:53
Válasz #1860
Nem elérhető

Milo


Több embert láttam már ,hogy szinte egy darab pattanás sincs a hátán ,pedig biztos koxol. (55-ös kart nem hiszem hogy naturálon el lehetne érni). Van valami mód arra ,hogy a pattanások eltünjenek? Nekem a lightos kis kúrámtól is pattanásos lesz a hátam.
Riceman

2009. Július 27. - 15:55:24
Válasz #1861
Nem elérhető

God Vazzeg


Több embert láttam már ,hogy szinte egy darab pattanás sincs a hátán ,pedig biztos koxol. (55-ös kart nem hiszem hogy naturálon el lehetne érni). Van valami mód arra ,hogy a pattanások eltünjenek? Nekem a lightos kis kúrámtól is pattanásos lesz a hátam.

Proviron.. Mondjuk ha progeszteronos, akkor nem sok szart ér, de egy próbát megér  ****:))))))

2009. Július 27. - 16:54:43
Válasz #1862
Nem elérhető

George


Több embert láttam már ,hogy szinte egy darab pattanás sincs a hátán ,pedig biztos koxol. (55-ös kart nem hiszem hogy naturálon el lehetne érni). Van valami mód arra ,hogy a pattanások eltünjenek? Nekem a lightos kis kúrámtól is pattanásos lesz a hátam.
Ugyanmár. Legalább látszik rajtad, hogy sportolsz  ;D

2009. Július 27. - 19:37:35
Válasz #1863
Nem elérhető

atleeta


Több embert láttam már ,hogy szinte egy darab pattanás sincs a hátán ,pedig biztos koxol. (55-ös kart nem hiszem hogy naturálon el lehetne érni). Van valami mód arra ,hogy a pattanások eltünjenek? Nekem a lightos kis kúrámtól is pattanásos lesz a hátam.
Vagy lehet azért is mert fiatal vagy. (Ha fiatal vagy  :)  )
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 27. - 19:47:54
Válasz #1864
Nem elérhető

Milo


Kinek mi a fiatal? én most leszek 25
Riceman

2009. Július 27. - 19:58:02
Válasz #1865
Nem elérhető

atleeta


Kinek mi a fiatal? én most leszek 25
Akk visszavonva.
Ha God aztmondja h a proviron jó akk sztem próbáld ki. Végigolvastam már az egész fórumot de ő tuti h nem beszél hülyeségeket ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 27. - 20:41:36
Válasz #1866
Nem elérhető

God Vazzeg


Kinek mi a fiatal? én most leszek 25
Akk visszavonva.
Ha God aztmondja h a proviron jó akk sztem próbáld ki. Végigolvastam már az egész fórumot de ő tuti h nem beszél hülyeségeket ;)

Ohh köszönöm  :-){ De mint írtam: ha progeszteronos a pattanás, akkor baszhatja a provit. De én ezzel próbálnám  ***))) Ja és deca felejtve!  ;)

2009. Július 27. - 22:27:57
Válasz #1867
Nem elérhető

kemi


hali srácok
na szóval bennem van a 9. deca és a 7. winstrol
külsőre még nem nagyon változtam, erőm is csak nagyon picivel lett több
pattanások is csekély mértékűek,ami viszont bizos valamelyiktől van az a vérem lassúb alvadása
felfigyeltem rá, h minden kis pici karcolás, horzsolás sokkal jobban vérzik, ugyanúgy mint a tű helye amikor kihúzom (ma rendesen ömlött a vér, igaz ugyanolyan gyorsan el is állt)

winstroltól vagy a decatól van ez?

amúgy a héten veszek tesztót,hátha csak a kevés androgén a baj (50mg proviron)

2009. Július 27. - 22:40:41
Válasz #1868
Nem elérhető

BadBodyBoy


Visszatérve a hamis nem hamis témához!!!
Még ha a forrás azt is mondja h eredeti, akkor sem biztos.
Nagyon biztosra meg csak egy-két dealernél mehetsz akik (él)sportolóknak hoznak, de azok meg nem foglalkoznak "amatőr" "hobby" gyúrósokkal!!
Pattanásokra visszatérve! Ha hajlamos vagy rá még 25 felet is ki fog jönni!!
Mindegy mit szedsz, csak az nem mindegy h mitől milyen jön ki!!
Decat felejtsd el, mivel attól progeszteronos jön, nem is kevés és még 3-6 hónapra rá is, mivel a szövetekben sokáig megmarad nem úgy mint a tesztó, és máshogy is alakul át!!!!!
Szal decat saját felelősségre!!
Nálam a deca kúra ami csak decaból állt, előhozta úgy h 4 hónapra rá a kúrára is jöttek!!
De fejlődtem is rendesen!!
Fura de most kezdek összébbesni!!Melegbe megy ki a víz, meg ment az erőből is el....... :-[ 

2009. Július 29. - 12:09:00
Válasz #1869
Nem elérhető

pimpi


a pattanás a kúra után jön ki,és ha 100 éves vagy akkor is kijön,ugyanis így is tisztulsz   !+"%

deka nekem az egyik legjobb volt,szerintem az egyik legjobb minőség anabolikus téren


2009. Július 29. - 16:06:21
Válasz #1870
Nem elérhető

melvin


a pattanás a kúra után jön ki,és ha 100 éves vagy akkor is kijön,ugyanis így is tisztulsz   !+"%

deka nekem az egyik legjobb volt,szerintem az egyik legjobb minőség anabolikus téren


Sziasztok!
Van valakinek szukszege Testosteron depo-ra?Vagy esetleg ha valaki tud valakit aki tovabb tudna ertekesitei...

2009. Július 30. - 10:04:26
Válasz #1871
Nem elérhető

Fekete Ádám


Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy trenbolont lehet e kisebb izomba adni (pl:váll, tricepsz). Azért kérdezem mert nekem azt mondták csak farizomba ajánlatos adni mert könnyen csomósodik. Mondjuk én is azt érzem mintha kicsit lassabban szívódna fel. Ha valakinek van tapasztalata ezt illetően írja már meg.
Köszönöm

2009. Július 30. - 10:07:57
Válasz #1872
Nem elérhető

pajaman


Ez a fórum nem igazán erre való.......

2009. Augusztus 01. - 12:19:22
Válasz #1873
Nem elérhető

warren


Üdvözlet.

A képen (kissé homályosan) látható Clenbulol-ról tud-e valaki valamit?

Neten csak a 0,02 mg-os zöld-sárga dobozost találtam ilyet nem.

Érdekelne, ha valakinek netán van tapasztalata.

Elméletileg működik, mert a testhőmérsékletem 37,5 C.




Előre is kössz.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Augusztus 01. - 18:34:44
Válasz #1874
Nem elérhető

zola


Srácok ksi segitség kellene. Most eddig vagy én szedtem szar a nabol-t vagy most adtak azt :-\  Amit eddgi szedtem az nem ennyire kemény, a minta nagyon halvány, és vékonyabb kontur, talán a sárkány feje kisebb is, és nincs a tetején szegély, ileltve a sarkok tompák. Amit most hoztak, az fényes kicsit erősebb rózsaszin, jobbna kivehető sárkány, szegély van a tetején, és hegyesek a sarkok. Előre is ksözi a segitséget! :-){