2024. Június 08. - 12:51:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624376 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 13. - 18:15:15
Válasz #1905
Nem elérhető

izomboy




1-2. Agovirin




Amit figyelni kell:
Agovirin: betűtípus, benne fehér por, ami alapból nincs feloldódva, tehát szemcsés benne!! Ha felrázod se oldódik csak kavarog! TILOS benne akárminek is úszkálni, ha fekete vagy szürke "piszkot" láttok benne felejtős.
Elraktam egy agovirint egy kúrából amit lehetetlen volt felhasználni mert kivétel nélkül minden lövése brutális gyulladást lázat hozott beadás után 2 órával.
Már az állaga is feltűnt hogy mint a sóder úgy úszik a vízben, nem úgy mint az elötte használt.
Most találtam egy eredetit ami megfelel az eddigi agovirin tulajdonságainak.
Csináltam pár összehasonlító képet.
A jobb oldalit vélem eredetinek, ahol a szavatosság 2 évre terjed , míg a másiké 4 évre.
Mind a kettő 2005ben készült de nem egyszerre járnak le:D
-Szövegben van méret, és betű vastagság különbség, valamint a piros pötty ami a törés dőlés szögét mutatja eltérő méretű.
És a hamisnak vélt ampulla magasabb.

2009. Augusztus 13. - 18:57:30
Válasz #1906
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ki hallott már erről!!!??
Nem szteroid, de kiváncsi lennék rá ki-mit tud róla, mivel kaptam 3 dobozzal!




TESTOSTEROL 250 

TESTOSTEROL 250 – powerful anabolic effect product, which basic active substance is natural fitosterol fractions. Fitosterol  increases protein synthesis which lead to muscle growth.

TESTOSTEROL 250 get activity for testosterone production (which responsible for muscle  and strength gains) and blocking unwanted androgenic receptors. This product designed for intensive bodybuilders which wants increase muscle mass.

Research made in 2006 showed that during 30 days average body mass gains from using one pack of  TESTOSTEROL 250  is 2-3 kg. 1 capsule contains:

    * fitosterol – 250mg
    * extractum rosae – 32mg
    * extractum pruni cum inulini – 31mg

 Serving size - 1 capsule per day after first meal (2-3 capsules daily for best result)   

                                              Manufacturer packed and sealed.

                                                        Expiry date 06/2009

                                                        30 capsules / 320mg 

                                                          You should try it !

                                                              Good luck!
Szerintem semmi különös,csak növényi szterolokat tartalmaz,illetve talán inzulin hatását növelő növényi anyagokat,nagyjából ennyi.
Erre már pár gyártó tett kísérletet pl.Univelsal,stb.Nem hiszem,hogy durva anabolikus hatása lenne a készítménynek,természetesen androgén hatása meg nulla.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 13. - 18:59:36
Válasz #1907
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ki hallott már erről!!!??
Nem szteroid, de kiváncsi lennék rá ki-mit tud róla, mivel kaptam 3 dobozzal!




TESTOSTEROL 250 

TESTOSTEROL 250 – powerful anabolic effect product, which basic active substance is natural fitosterol fractions. Fitosterol  increases protein synthesis which lead to muscle growth.

TESTOSTEROL 250 get activity for testosterone production (which responsible for muscle  and strength gains) and blocking unwanted androgenic receptors. This product designed for intensive bodybuilders which wants increase muscle mass.

Research made in 2006 showed that during 30 days average body mass gains from using one pack of  TESTOSTEROL 250  is 2-3 kg. 1 capsule contains:

    * fitosterol – 250mg
    * extractum rosae – 32mg
    * extractum pruni cum inulini – 31mg

 Serving size - 1 capsule per day after first meal (2-3 capsules daily for best result)   

                                              Manufacturer packed and sealed.

                                                        Expiry date 06/2009

                                                        30 capsules / 320mg 

                                                          You should try it !

                                                              Good luck!
Szerintem semmi különös,csak növényi szterolokat tartalmaz,illetve talán inzulin hatását növelő növényi anyagokat,nagyjából ennyi.
Erre már pár gyártó tett kísérletet pl.Univelsal,stb.Nem hiszem,hogy durva anabolikus hatása lenne a készítménynek,természetesen androgén hatása meg nulla.


És itt van egy kis hiba.  :D Bár június még nem rég volt.  :D

2009. Augusztus 13. - 20:14:21
Válasz #1908
Nem elérhető

BadBodyBoy


Miért lenne hiba!!!??
Azt a leírást csak bemásoltam egy oldalról!

Az enyém 2011/6-ban jár le!! ****:)))))) ****:)))

Közben utána néztem, elég olcsó, "természetes dolgokat" tartalmazó készítmény!
Lenyomok egy 1,5 hónapos "kúrát" és meglátjuk mi lesz.Szerintem semmi mivel a saját tesztó termelésem is még az egeket veri.. Łł= ****:)))
Szerintem semmit nem fog dobni rajta....

2009. Augusztus 14. - 15:18:14
Válasz #1909
Nem elérhető

Milo


Kezem ügyébe került pár db galenikás depo az a különös rajta hogy nem jön le a felirat ,a régihez elég volt hozzáérni és lejött ezt körömmel is nehéz lekaparni. Meg láttam olyan ukrán 5%-os propit amin kétszer szerepel :Tectoctepohy
                                                                                   nponiohat
                                                                                 Tectoctepohy
                                                                                   nponiohat
                                                                                    5% . 1Mn
                                                                                  n/w . B/M . N/K  ezek szerintetek eredetiek,használt ilyet vki.
Riceman

2009. Augusztus 14. - 16:20:37
Válasz #1910
Nem elérhető

BadBodyBoy


A kétfeliratos egyre gyakrabban tűnik fel!
Az szerény véleményem szerint lehet eredeti is!!!!

2009. Augusztus 14. - 16:59:48
Válasz #1911
Nem elérhető

Milo


A depo hamis szerinted? Most találtam a propionát topicban Bandi fórumozó azt mondja beadott heti 3-at u.ilyen propiból és nem érzett semmit, az tény hogy gyanúsan néz ki. Az a kérdés hogy van e benne valami hatóanyag? Az innoph...testoplex pl. tuti hamis mégis rengeteg jót hallok róla van akinek heti1 is hoz rendesen.
Riceman

2009. Augusztus 14. - 17:27:38
Válasz #1912
Nem elérhető

BadBodyBoy


Lehet h hoznak az Underground laborban készített termékek, csak hát nem tudod mi van bennük!!!
Meg hát  a higénia!! o--O
Ki tudja nem e kémcsőből ampullába öntözgetik a kikevert cuccot.... ????... ::) ****:)))
És ezek után ne csodálkozzatok ha annyira ég és gyullad h leülni sem tudok.....

2009. Augusztus 14. - 17:32:47
Válasz #1913
Nem elérhető

BadBodyBoy




1-2. Agovirin




Amit figyelni kell:
Agovirin: betűtípus, benne fehér por, ami alapból nincs feloldódva, tehát szemcsés benne!! Ha felrázod se oldódik csak kavarog! TILOS benne akárminek is úszkálni, ha fekete vagy szürke "piszkot" láttok benne felejtős.
Elraktam egy agovirint egy kúrából amit lehetetlen volt felhasználni mert kivétel nélkül minden lövése brutális gyulladást lázat hozott beadás után 2 órával.
Már az állaga is feltűnt hogy mint a sóder úgy úszik a vízben, nem úgy mint az elötte használt.
Most találtam egy eredetit ami megfelel az eddigi agovirin tulajdonságainak.
Csináltam pár összehasonlító képet.
A jobb oldalit vélem eredetinek, ahol a szavatosság 2 évre terjed , míg a másiké 4 évre.
Mind a kettő 2005ben készült de nem egyszerre járnak le:D
-Szövegben van méret, és betű vastagság különbség, valamint a piros pötty ami a törés dőlés szögét mutatja eltérő méretű.
És a hamisnak vélt ampulla magasabb.

Nézd csak meg a 3. képen lévő bal oldalit!
Gondolkozz el azon h az ampullára a cimkét a gyárban egy gép rakja rá, ezért párhuzamos a felső és alsó éle!
A bal oldalin ferde, eltudodnád képzelni h egy nagy gyárban ahol havonta több ezer ampullát adnak ki kézzel tennék rá a címkét..?

2009. Augusztus 14. - 17:50:55
Válasz #1914
Nem elérhető

Milo


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=170.30 én erről a farmak propiról beszélek. A címke az szabályos  csak minek szerepel rajta kétszer a felirat pl.
Riceman

2009. Augusztus 14. - 23:56:37
Válasz #1915
Nem elérhető

BadBodyBoy


Ne várj olyan kérdésre választ, amire nincsen!!!! @:-)
Amúgy már én is válaszoltam neked priviben!
Hülye kérdésre hülye választ fogsz kapni.... :-}
Felejtsd el a szteroidokat.... Łł= :-O

2009. Augusztus 15. - 00:43:57
Válasz #1916
Nem elérhető

doncicco


A "szorosodás" itt vélhetően nem a saját bőrén belüli szorosodást ****:))) jelent.. esetleg szőrősődést !+"%

2009. Augusztus 15. - 08:49:00
Válasz #1917
Nem elérhető

Milo


Senki nem hasznát mostanába olyan galenikás depot amin nem jön le a felirat az ampulláról?
Riceman

2009. Augusztus 15. - 15:16:53
Válasz #1918
Nem elérhető

szikla33


Sziasztok,egy kérdésem volna.Most toltam be a harmadik sustanont,stanozolol naponta 10mg,két napja kezdtem szedni a tamoxifent.De álandóan pisálnom kell,ez normális,vagy csak nálam van ez?
g

2009. Augusztus 15. - 19:44:51
Válasz #1919
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Legyszives Melik injekcio lenne a legjobb
Ami nem fog vissza vizet tiszt aizmot ad
es nincs androgen hatasa
azaz nem szorosodok tole meg nem befolyasolja a teszto termelest
Koszi Előre IS

Pistuka! ...én nem értelek. Most van ékezet vagy nincs ékezet? Van szép sorrendezés vagy nincs szép sorrendezés? Ott van,itt nincs?  8-)