2024. Június 08. - 09:53:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624366 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 16. - 23:16:51
Válasz #1995
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sracok, Pistuka fura stilusban ir, de egyaltalan nem irt hulyesegeket...magyarul azt irta, hogy napi 20 mg Danabol-nal lehetoleg ne szedjen a srac tobbet, kura utan hasznaljon Clomid-ot es Danabol helyett esetleg hasznalhatna Deca-t vagy nandrolone undecanoate tablettat (nem tudom abbol van-e egyaltalan tabletta).

Ebben a topikban egy rakas baromsagot irnak folyamatosan, csak esetleg szebben megfogalmazva.


Szerintem.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 16. - 23:21:21
Válasz #1996
Nem elérhető

Cressler


Sracok, Pistuka fura stilusban ir, de egyaltalan nem irt hulyesegeket...magyarul azt irta, hogy napi 20 mg Danabol-nal lehetoleg ne szedjen a srac tobbet, kura utan hasznaljon Clomid-ot es Danabol helyett esetleg hasznalhatna Deca-t vagy nandrolone undecanoate tablettat (nem tudom abbol van-e egyaltalan tabletta).

Ebben a topikban egy rakas baromsagot irnak folyamatosan, csak esetleg szebben megfogalmazva.


Szerintem.
EZ a baj mert elvesznek a sűrűben az értelmes hsz-ek habár nekem mind1 mert van egy word fájlom amibe ki vannak gyűjtve hátha még jól jön egyszer  :)
Amúgy szerinted jó ötlet egy barátja merevedési zavaraiért aggódó 16 évesnek azt a tanácsot adni, hogy szúrjon inkább decát?  ;D ;D ;D ja végülis prevenció úgyis fél a szuritól vagy úgyse kap eredetit vagy úgyse tudja beadni  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 16. - 23:23:26
Válasz #1997
Nem elérhető

God Vazzeg


16 évesen kox? Hm..  ::)

2009. Szeptember 16. - 23:44:05
Válasz #1998
Nem elérhető

hopika


Hopika ugyan Testver ne menj sehova neharagudj HOgy szova tettem Nem tudtam hogy trener vagy
Nem akartalak megbantani Csak Azert Ti is Eleg Hirtelenek vagytok nem e
Meg amugyis en ertettem felre a Hozzaszolasod

Nem vagyok én tréner és nem is leszek már...
Egyszerűen azért akartalak lebeszélni az efiről még az elején,mert szerintem felesleges és NEKEM szar.Az ajánlott diéta+Hydroxycut Hardcore(de legyen ez bármelyik komolyabb zsírégető,étvágyelnyomó,pörgető) kombó az emberek legtöbbjénél használ.A kaja nagyon sokat számít-főleg ahogy öregszik az ember.(mivel ugye alapvetően lassul az anyagcsere)
Ez csak egy vélemény-vagy megfogadod,vagy nem.
Jó éjt mindenkinek!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 17. - 00:03:36
Válasz #1999
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sracok, Pistuka fura stilusban ir, de egyaltalan nem irt hulyesegeket...magyarul azt irta, hogy napi 20 mg Danabol-nal lehetoleg ne szedjen a srac tobbet, kura utan hasznaljon Clomid-ot es Danabol helyett esetleg hasznalhatna Deca-t vagy nandrolone undecanoate tablettat (nem tudom abbol van-e egyaltalan tabletta).

Ebben a topikban egy rakas baromsagot irnak folyamatosan, csak esetleg szebben megfogalmazva.


Szerintem.
EZ a baj mert elvesznek a sűrűben az értelmes hsz-ek habár nekem mind1 mert van egy word fájlom amibe ki vannak gyűjtve hátha még jól jön egyszer  :)
Amúgy szerinted jó ötlet egy barátja merevedési zavaraiért aggódó 16 évesnek azt a tanácsot adni, hogy szúrjon inkább decát?  ;D ;D ;D ja végülis prevenció úgyis fél a szuritól vagy úgyse kap eredetit vagy úgyse tudja beadni  :)
Nezd, az interneten vagyunk...minden informacio megtalalhato itt, de vannak konyvek is a vilagon.

Nekem az a velemenyem, hogy aki idejon feltenni egy kerdest, majd egy szamara vadidegen ember ilyen-olyan nick nevvel valaszol ra, erre az emberunk azt irja :"Huuu, koszonom szepen a segitseget!" Majd megy es megcsinalja...

Na az ilyen kerdezo eleve idiota a szememben...

Akik itt valoban ertenek a gyogyszerekhez, komoly tapasztalati szinten is, azok nem valaszolgatnak itt. Ez itt affele koksz chat...


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 17. - 17:13:38
Válasz #2000
Nem elérhető

Dzsémsz


Van Singapuri meg Holland is Tablettaban az undeconate a Holland pl Undestor Testocaps neven 40mg 60capszula kb 5500HUF kb

Kicsit benézted főnök!amire te gondolsz azt vényre kapod gyógyszertárban 4000körül andriol néven.KÖZE SINCS A DECAHOZ!!!

2009. Szeptember 17. - 17:21:06
Válasz #2001
Nem elérhető

Cressler


Sracok, Pistuka fura stilusban ir, de egyaltalan nem irt hulyesegeket...magyarul azt irta, hogy napi 20 mg Danabol-nal lehetoleg ne szedjen a srac tobbet, kura utan hasznaljon Clomid-ot es Danabol helyett esetleg hasznalhatna Deca-t vagy nandrolone undecanoate tablettat (nem tudom abbol van-e egyaltalan tabletta).

Ebben a topikban egy rakas baromsagot irnak folyamatosan, csak esetleg szebben megfogalmazva.


Szerintem.
EZ a baj mert elvesznek a sűrűben az értelmes hsz-ek habár nekem mind1 mert van egy word fájlom amibe ki vannak gyűjtve hátha még jól jön egyszer  :)
Amúgy szerinted jó ötlet egy barátja merevedési zavaraiért aggódó 16 évesnek azt a tanácsot adni, hogy szúrjon inkább decát?  ;D ;D ;D ja végülis prevenció úgyis fél a szuritól vagy úgyse kap eredetit vagy úgyse tudja beadni  :)
Nezd, az interneten vagyunk...minden informacio megtalalhato itt, de vannak konyvek is a vilagon.

Nekem az a velemenyem, hogy aki idejon feltenni egy kerdest, majd egy szamara vadidegen ember ilyen-olyan nick nevvel valaszol ra, erre az emberunk azt irja :"Huuu, koszonom szepen a segitseget!" Majd megy es megcsinalja...

Na az ilyen kerdezo eleve idiota a szememben...

Akik itt valoban ertenek a gyogyszerekhez, komoly tapasztalati szinten is, azok nem valaszolgatnak itt. Ez itt affele koksz chat...


 :-}
Ez így  teljesen igaz. 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 17. - 17:29:48
Válasz #2002
Nem elérhető

Jordan


Feleletet egyik sem Ád ,...Kihörpintik Boraikat  ****:))))))

Ezt nem ertem bakker  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 17. - 17:49:44
Válasz #2003
Nem elérhető

FirstLady


Pistuka!
Ne kelljen több postodat törölnöm!
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 18. - 11:15:32
Válasz #2004
Nem elérhető

doncicco


Szívesen olvasnék tapasztalatokat Primobolan Depot- ról.

2009. Szeptember 18. - 11:21:14
Válasz #2005
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 18. - 13:28:41
Válasz #2006
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szívesen olvasnék tapasztalatokat Primobolan Depot- ról.
Sajnos kb. annyira könnyű belőle eredeti hatóanyagot tartalmazót szerezni,mint deca-ból.....meg sem érdemes próbálni.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 18. - 15:57:18
Válasz #2007
Nem elérhető

doncicco


Szívesen olvasnék tapasztalatokat Primobolan Depot- ról.
Sajnos kb. annyira könnyű belőle eredeti hatóanyagot tartalmazót szerezni,mint deca-ból.....meg sem érdemes próbálni.



A kapunk előtt esett el egy díler kerékpárral és begurult az összes primója ;D.. >:D

Tapasztalat? +; -?

2009. Szeptember 18. - 16:03:19
Válasz #2008
Nem elérhető

BadBodyBoy


Szívesen olvasnank jo tapasztalatokat a Drasztoloneról  :-/-(-:

Miért, tudsz szerezni?
Miért, használni akarod?
Miért ez a sok kérdés a sok szerről?
Magyarországon mindenki csak az alap szereket használja!
Ritkábban használnak, drága nehezen beszerezhető cuccokat!
Tudod könnyebb hozzájutni pl:Omnadren 250-hez! ;D
És ez még hat is..... ****:)))
Ritkább cuccokkal senki sem foglalkozik! ;)


2009. Szeptember 18. - 16:08:32
Válasz #2009
Nem elérhető

doncicco


Szívesen olvasnank jo tapasztalatokat a Drasztoloneról  :-/-(-:

Miért, tudsz szerezni?
Miért, használni akarod?
Miért ez a sok kérdés a sok szerről?
Magyarországon mindenki csak az alap szereket használja!
Ritkábban használnak, drága nehezen beszerezhető cuccokat!
Tudod könnyebb hozzájutni pl:Omnadren 250-hez! ;D
És ez még hat is..... ****:)))
Ritkább cuccokkal senki sem foglalkozik! ;)



Tied lehet az összes omna..