2024. Május 28. - 23:16:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 623888 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Január 09. - 16:28:57
Válasz #915
Nem elérhető

AtisFace


Ismerős szerint jobb lenne ketté venni egy propi aztán a winstrol kurára kb 2 hét átvezetéssel, de az úgy nagyon hosszú kúra lenne, de szerintem várd meg egy kompetensebb ember véleményét.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Január 09. - 21:31:50
Válasz #916
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
CSáo mindenki Lenne 1 apro kérdésem mert neten hiába kerestem egyszeruen nem találtam iesféle dolgokat, orvosommal megbeszélni ezt sajnos kizárt(..).  2 éve volt lábamba mélyvénás Trombozis, utána 1 évig csak pihentttetm azt most lassan lesz 1 éve hogy elkezdtem kondizni, nagyon megszerettem és a terveim elképzeléseim az egekbe szöktek : :--:   65 kg rol most 88 ra mentem fel ugymond naturálba,testzsirom eléggé alacson nem mértem!és nem szeretném kizárni a kozeljövöbe a steroidok használatát sem( masik hobbim hogy olvasok a testépitséröl és ahoz tartozo dolgokrol) Kajám, edzés pihenés, midne bevan löve idöhöz van kötve már joideje.
A kérdésem csak az hogy esetleg nem-e tud valaki ebbe témába hogy torombozis-steroidok lehet e használni vagy megvan hogy meik lehet meiket nem, mert oylasmit olvastam már h koxos pali trombozisba halt meg.. thc elöreis
Ismét egy jó kérdés hm......
Semmi esetre sem lenne jó,erősen aromatizálódó,vagy erősen androgén szteroidot használni,a magasabb vérnyomás kialakulása miatt,ami károsíthatja az érfalat(ugye a trombózis egy érelzáródás amit egy vérrög képez és az érfalra tapad),tehát nem lenne jó játszani a tűzzel.Úgy érzed,hogy nem tudsz tovább naturálba fejlődni?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 09. - 23:08:42
Válasz #917
Nem elérhető

kunyi



Ismét egy jó kérdés hm......
Semmi esetre sem lenne jó,erősen aromatizálódó,vagy erősen androgén szteroidot használni,a magasabb vérnyomás kialakulása miatt,ami károsíthatja az érfalat(ugye a trombózis egy érelzáródás amit egy vérrög képez és az érfalra tapad),tehát nem lenne jó játszani a tűzzel.Úgy érzed,hogy nem tudsz tovább naturálba fejlődni?

[/quote]

De mindenképp,csak hát 1 bizonyos szint után érted... csak jo elöre tudni a dolgokat, amugy a trombois ammiat lehetet mert 5 évig nem mozogtam semmi csak döglötem a fotelba és a gép elöt én barom :D! és hirtelen elkeztem kodnizni 2 hétet meg kosrazni és talan amitt fasztudja meg elviegl hajlamos vagyok rá%x jobban mint más... de amiota kondi megy smi para nincs :) és szépe nfejlodok

2009. Január 10. - 11:01:15
Válasz #918
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Sajnos nem tudok képeket feltölteni ezért linkeket rakok be.

http://kepfeltoltes.hu/view/090109/IMG_8517_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090109/IMG_8523_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090109/IMG_8526_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090109/IMG_8527_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090109/IMG_8531_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

30ampula winstrol-t,30ampula propi-t és 3hcg-t.
Terveim szerint 2naponta menne 1 wini + 1 propi.
A levezetésben, miután beszurtam az utolsó adagot 2nap pihi és a 3.napon 1Hcg utána 5 napot várok,
majd megint Hcg utána megint 5 nap és Hcg!
Gondoltam még arra is,hogy az első Hcg-t amikor beadom,elkezdem szedni a PCT-t normál adagolásban.

Szerintetek jó lesz ez így? (persze tudom,hogy nem ajánlja senki a szteroidokat!)
Jó az összeállítás?

Kell a HCG és a Pct-is vagy ez egy kicsit már tulzás?

Esetleg van még valami amit ajánlasz ehhez a kúrához illetve levezetéshez?
Proviront,clostilbegyt,tribulust, esetleg nolvadex-et,t-bombot ?

Mindenképpen szeretném a mellékhatásokat lecsökkenteni és a megszerzett izmot megtartani!!


Az edzés 3kardió és 3 súlyzós edzés.
(Nagy izomcsoportokra 4 gyakorlat kisebbekre 3 (5*12)
Kardió 3x2óra kb.)
Étkezés rendberakva.

Minden információnak és jótanácsnak örülök.
Remélem segítetek nekem.
Előre is köszönöm a válaszokat.



sok mindent nem írtál le.
első kúrád?proviront és nolvát szedsz a gyno miatt?
ha első kúra én úgy csinálnám,h elkezdeném a propit és a 6.héttől 2hét átfedéssel menne mellé a wini a propi után 2hétig,így összesen 10hetes kúra lenne.
Éppen ahogy előttem írták.
a hcg után szedjél clostit kb 20szemet és a HCG mellett és utána vagy 2hétig még nolvadexet is.
nekem a gyno az első kúrám levezetése után jelentkezett kb 2-3héttel,mert nem szedtem nolvadexet a HCG mellé(helyette proviront mert okos emberem azt mondta...Én is hülye voltam,h nem néztem jobban utána)
Én kezdő koxos vagyok,csak leírtam,h csinálnám.Remélem tudtam segíteni:))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 10. - 11:24:29
Válasz #919
Nem elérhető

kamugirl


Köszönöm a válaszokat  ;).
Remélem lesz még hozzászólás.

2009. Január 10. - 12:06:45
Válasz #920
Nem elérhető

God Vazzeg


Maszat leírása alapján csinálnám én is  :-} (Már ha használnék ilyen anyagokat ugye  >:D )

2009. Január 10. - 15:14:38
Válasz #921
Nem elérhető

kamugirl


Ez az első kúrám.

Nekem úgy néz ki,hogy HCG + PCT + Lean FX + Ginseng, lesz az alap az utókúrában eddig.
De még nem alakult ki teljesen.
Ha ajánlotok még mást is lehet,hogy ez még bővül...

2009. Január 10. - 20:12:35
Válasz #922
Nem elérhető

bimmerman


Sziasztok!Szeretném a segítségeteket kérni.19 éves vagyok,2 éve foglalkozom tetépítéssel.Szerintem elég jó eredményeket értem el eddig, de most úgy érzem megálltam a növekedésben.Már kb. 4 hónapja elég rendesen stagnálok.Nem haladok se előre, se hátra.Úgy döntöttem, hogy belekezdek egy szteroid kúrába.Már jó ideje kavarog a gondolat a fejemben és nem bírok tovább ellenálni a kísértésnek.Árakat eddig nem nagyon tudok, de olyan 60-70.000 Ft-ot tudnék rászánni.A forrás megvan (díler), akit az egyik barátom ajánlott.Több itteni srácnak szállított, probléma nem volt egy cuccával sem soha(eredeti mindegyik)(Eddig nem találkoztam az emberrel, haverom azt mondta csak mutat be neki ha elszántam magam rá, dehát ilyen az alvilág ***)))) :-/-(-:)Szúrósra goldoltam(susta vagy deca), pluszba Dianabol.Kúra után Provi és Nolvadex(vagy/és HCG????????)
Jelenlegi méreteim:kar 47,5cm , mell 124cm , derék 93 cm , magasságom 186 cm.
Szerintetek normális vagyok?Ha nem akkor nyugodtan írjátok le:-)Ha hülyeségeket írtam elnézéseteket kérem, dehát azért vagyok itt hogy okosabb legyek!:-) ?:-/

2009. Január 10. - 22:23:02
Válasz #923
Nem elérhető

bimmerman


Jaaa...mégvalami, 103 kiló vagyok jelenleg.Naponta 5 étkezésem van,200 gramm proteint viszek be összesen ami leginkább halból, csirkéből valamint turmixokból tevődik össze.Szénhidrátnak zabpelyhet, teljeskiőrlésű kenyeret, gyümölcsöket, zoldségeket, tésztákat eszem.A proteint mennyire kell megemelni egy kúra alatt?

2009. Január 11. - 15:33:02
Válasz #924
Nem elérhető

Maszat


Ez az első kúrám.

Nekem úgy néz ki,hogy HCG + PCT + Lean FX + Ginseng, lesz az alap az utókúrában eddig.
De még nem alakult ki teljesen.
Ha ajánlotok még mást is lehet,hogy ez még bővül...

feltétlen vagyél 20szem clostilbegyt-et.a hcg után nyomasd.szerintem ne mellé,bár sokan úgy ajánlják.a HCG beindítja a heréidet(felrázza a kómából:D)ami utána jól reeagál az LH-ra,amíg a heréid kicsik hiába szeded a clostyt nem tud reagálni rá normálisan.
Legalábis az x-file ezt írja.5naponta 1 hcg és utána 5napig 2szem closti és 10napig1.
Nekem most a 2.kúrám végefelé kurvára összementek a heréim,kicsit parás mert nagyon kicsik... :o
1ébként kurva drága most a HCG...csak magyart tudok,gyógyszergyárból húzós 9-10-11000huf ért.kicsit húzós fél éve 5ropi volt...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 11. - 15:44:18
Válasz #925
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!Szeretném a segítségeteket kérni.19 éves vagyok,2 éve foglalkozom tetépítéssel.Szerintem elég jó eredményeket értem el eddig, de most úgy érzem megálltam a növekedésben.Már kb. 4 hónapja elég rendesen stagnálok.Nem haladok se előre, se hátra.Úgy döntöttem, hogy belekezdek egy szteroid kúrába.Már jó ideje kavarog a gondolat a fejemben és nem bírok tovább ellenálni a kísértésnek.Árakat eddig nem nagyon tudok, de olyan 60-70.000 Ft-ot tudnék rászánni.A forrás megvan (díler), akit az egyik barátom ajánlott.Több itteni srácnak szállított, probléma nem volt egy cuccával sem soha(eredeti mindegyik)(Eddig nem találkoztam az emberrel, haverom azt mondta csak mutat be neki ha elszántam magam rá, dehát ilyen az alvilág ***)))) :-/-(-:)Szúrósra goldoltam(susta vagy deca), pluszba Dianabol.Kúra után Provi és Nolvadex(vagy/és HCG????????)
Jelenlegi méreteim:kar 47,5cm , mell 124cm , derék 93 cm , magasságom 186 cm.
Szerintetek normális vagyok?Ha nem akkor nyugodtan írjátok le:-)Ha hülyeségeket írtam elnézéseteket kérem, dehát azért vagyok itt hogy okosabb legyek!:-) ?:-/

elég sok első kúráról érdeklődőnek olvastam már a hsz-ét,hidd el a többség hülyébb ha ez megnyugtat...:)
első kúrának sokan nem ajánlják a tesztót,azzal az indokkal,h elövi az esélyeit elsőre.
Viszont 1erős androgén azért jó ha van a kúrában.
Én tesztóval kezdtem,sustával,de lehet decával meg primabolannal kellett volna nem tudom.
Itt olvastam régebbi hozzászolásokba amikor én kerestem az infókat,h többen ajánlották a testosteron propionatot elsőre a végén mondjuk winstrollal.
Az,h első kúrának mi a legjobb,először csak finoman vagy mehet 1 közepes adagolású testó én meg nem mondom neked,majd valami tapasztaltabb.
Sokaknak bejön a szemes,de szerintem felejtsd el...minek?
ha már nem parázol a szúrástol akkor csak szúrj,ne tömj magadba májgyilkos szarokat.
a végén nem hgc és vagy nolvadex kell hanem mind a kettő mellé clostilbegyt is.
VISZONT 19 ÉVESEN MÉG FIATAL VAGY!!!
21éves kor alatt nem ajánlatos,még lehet nem stabilizálódott a saját hormonrendszered,máris megbolygatnád????
a méreteid alapján nem vagy kisnövésű,még magas lehet a saját testo szinted is,használd ki azt.
Szerintem 3g protein simán mehet,én annyival nyomom :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 11. - 18:30:52
Válasz #926
Nem elérhető

bimmerman


Köszönöm szépen a segítséget /:-) :-){
Az itteni srácok régebben 19-huszon éves korukban dianabolt, norandrolt(lehet nem jól írtam?? !+"%),primabolant használtak.Nagyon jó eredményekkel.Még nem kristályosodott ki bennem teljesen, hogy mi lessz a végső kombo. ????...De még van időm, olyan március elején indítanám a projektet.Addig tovább okosodok
A végcélom a következő lenne(ha valamikor is sikerül):kar 53cm, mell 133 cm körül, derékból lefaragni 7-8 centit.Talán egyszer majd szeretnék versenyezni is, de ez inkább több évre előrehaladott álom. =/+' (:-)
Szemesre azért gondoltam, mert többen salyát tapasztalatból mondták hogy segíti a felszívódó cucc hatását. 0o0o0

2009. Január 11. - 19:14:07
Válasz #927

Torony

Vendég
az "eredeti mindegyik" megnyilvánuláson hangosan felröhögtem  ;D ;D ;D ;D

2009. Január 11. - 20:03:36
Válasz #928
Nem elérhető

Maszat


az "eredeti mindegyik" megnyilvánuláson hangosan felröhögtem  ;D ;D ;D ;D
igen azon mondjuk Én is:D
el is felejtettem arrol írni:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 11. - 20:14:07
Válasz #929
Nem elérhető

Gabe


olyan lehet, mint a bolti eladó:

Ez a ruha kicsi rám! -Nem baj az, majd nyúlik ahogy hordod!

Ez a ruha nagy rám! -Nem baj az, majd mikor kimosod, úgyis összemegy!

minden jó, mint ahogy minden eredeti!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"