2024. Május 28. - 20:30:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 623867 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 30. - 23:33:20
Válasz #180
Nem elérhető

Stevie


Sustanon 250-el kapcsolatban szeretném a tanácsotokat kérni.Abban kéne segítség, hogy melyik fajta volna jó, nehogy valami fos hamisítványt vegyek meg.
A pakisztánirol pl. mi a véleményetek??
Köszi!!!

2007. November 30. - 23:41:02
Válasz #181
Nem elérhető

Jordan


Van egy versenyzo haverom, aki az egyiptomira eskuszik, a pakisztanit meg messze keruli!  Oszerite, az egyiptomi megbízhatóbb. De majd itt a tapasztaltabb fiúk megcáfolnak.  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 01. - 01:39:43
Válasz #182
Nem elérhető

szocsa


nem tom ki mennyit hogy nyomott....de én 2szer cuccoltam eddig  1: heti 1 görög deca+3szem naposim   2:heti 1 görög deca+ heti 1 omna    ja bocsi meg a versenykor heti 4 wini ment napi 3spiroval! sztem nem a koxon van a hangsuly! Kaja+edzés+pihenés  és ha megálsz a fejlődésben 1évig és versenyezni akarsz akkor jöhet a cucc! ez az én véleményem! ja és most töltöttem be a 20at! ezt csak azért irtam mert a képen többnek nézem ki:(

2007. December 01. - 09:31:50
Válasz #183
Nem elérhető

tomi


Én már használtam pakisztánit, de nem voltam tőle elájulva... Inkább enantát
Up the dose, lift the most!

2007. December 12. - 08:48:59
Válasz #184
Nem elérhető

izomboy


Elméletileg egyiptom, pakisztán, egyre megy ugyanannak kell benne lenni.
250mg tesztoszteronak. Ha eredeti akkor pecre 1milinek és 250mg anyagnak kell benne lenni.
Innentől felesleges kérdés melyikre esküszünk.

Vagy létezik hogy két eredeti gyógyszergyári susi eltérő eredményeket hoz?
"nagy testvérek "help

2007. December 12. - 16:05:13
Válasz #185
Nem elérhető

pókerarc


Kicsit off...

Szocsa!
Ugye te voltál már régen(pár éve) egy másik teszten? ::) ::)

2007. December 12. - 16:11:48
Válasz #186
Nem elérhető

Jordan


Elméletileg egyiptom, pakisztán, egyre megy ugyanannak kell benne lenni.
250mg tesztoszteronak. Ha eredeti akkor pecre 1milinek és 250mg anyagnak kell benne lenni.


Emeletileg igen, gyakorlatilag láttam már furcsa dolgokat.  >:D o:)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 12. - 18:59:47
Válasz #187
Nem elérhető

szocsa


Kicsit off...

Szocsa!
Ugye te voltál már régen(pár éve) egy másik teszten? ::) ::)


hát még csak 1 ...... teszten voltam vagy 3éve, (de az sajnos nem a tápkiegegről szolt.....) :-Đ

2007. December 12. - 22:38:00
Válasz #188
Nem elérhető

pókerarc


Igen arra gondoltam... /:-)

2007. December 13. - 01:34:47
Válasz #189
Nem elérhető

GetFreaky!


A ...... teszt nem a táplálékkiegészítőkről szólt??? :-}
Erről én is hallottam hogy állítólag anyagozás ment mind a ......!!!
Ez elég szomorú!Ha teszt akkor csak teszt legyen!!!
"Ne szteroid teszt" =/+'

2007. December 13. - 02:43:15
Válasz #190
Nem elérhető

The Rock


Kicsit off...

Szocsa!
Ugye te voltál már régen(pár éve) egy másik teszten? ::) ::)


hát még csak 1 ...... teszten voltam vagy 3éve, (de az sajnos nem a tápkiegegről szolt.....) :-Đ

Melyik teszten is voltál? Kíváncsi lennék melyik nem szólt a tápkiegről!!!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. December 13. - 06:27:06
Válasz #191
Nem elérhető

izomboy


Kicsit off...

Szocsa!
Ugye te voltál már régen(pár éve) egy másik teszten? ::) ::)


hát még csak 1 ...... teszten voltam vagy 3éve, (de az sajnos nem a tápkiegegről szolt.....) :-Đ

Szocsa!! kétlem hogy a ...... arra kért toljad magad miközben a kiegészítőit szeded, az hogy te nem naturálban csináltad azt pedig ők nem ellenőrizhetik.
Tehát ez mindenki maga választása.
Vagy doppingellenőrzéseket tartsanak közben? amire a gatyád is rámenne ha tudnád mi pénz?

2007. December 13. - 08:38:26
Válasz #192
Nem elérhető

Skorpió


Azért elnézve a ......h tesztek reklámján az "előtte és utána" képeket néha hihetetlen változások vannak nagyon rövid idő alatt. Jó, van egy kis optikai tunning, az utána képeken le vannak szolizva-barnítva a srácok, más a frizurájuk, de azért...
Termézetesen biztos, hogy nem mindegyik tesztalany tolta a cuccot.

Srácok, kit akarunk itt becsapni?
Ez olyan, mikor a Sport 1-en mutatják a testépítő versenyeket, és a szakkommentátor nyomja a sódert a riporter kisasszonynak, hogy akik a színpadon vannak, azok mind naturálok. Ekkor szoktam elkapcsolni a tv-t.

2007. December 13. - 09:30:06
Válasz #193
Nem elérhető

szocsa


nem nem kért arra senkit sem a ...... hogy toljuk a cuccot, csak az öltözőben bejött 1 csávó a ......től és elkezdte magyarázni hogy nagyon sok minden kell hogy jó eredményt produkáljunk kaja,pihenés, kemény edzés,na és a .....! nevetve mondta és utána megjegyezte hogy "tudja mindenki mire gondolok"! én néztem ki a fejemből meg még 1-2ember, mivel én nem tudtam mire gondol :-/--      én akkor még azt sem tudtam hogy hogy kell rendesen kajázni, a teszt hatására kezdtem el rizset enni! előtte sosem ettem :-Đ  csak már azt nem tom hogy a trans-fx től vagy a sok rizstől lettem olyan vizes....
na amikor visszamentünk a teszt végén a fotózásra akkor voltak olyanok hogy +15kg meg ilyenek akkor én azt mondtam hogy lehetetlen,amire felvilágositottak hogy ugyan nem lehetettlen. na ekkor tudtam meg hogy létezik szteroid! addig azt hittem hogy az ujságokban Jay,meg Roni meg a többi csak tápkieget szedtek @-o

2007. December 13. - 09:32:25
Válasz #194
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!