2024. Május 28. - 20:47:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 623870 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 26. - 16:22:10
Válasz #1230
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Lue ezt nem kellett volna közzétenni,mert ez nem igazán népszerűsíti,ezt az amúgy is (sajnos :-[)vitatott,lenézett sportot,pedig vannak szépségei,sokan a rémtörténetekkel találkoznak csak.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 26. - 16:25:38
Válasz #1231
Nem elérhető

Gabe


Lue ezt nem kellett volna közzétenni,mert ez nem igazán népszerűsíti,ezt az amúgy is (sajnos :-[)vitatott,lenézett sportot,pedig vannak szépségei,sokan a rémtörténetekkel találkoznak csak.

Ne legyél már ilyen szentimentális, ezt eddig is tudta mindenki, aki meg nem, annak nem sok köze van ehhez a sporthoz!
Aki nem szerette, nem emiatt fogja még jobban utálni, aki meg szerette, ezután is szeretni fogja!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 26. - 16:42:33
Válasz #1232
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez egy többrészes interjú egy részlete. Már régebben olvastam őket, de nem igazán voltak szimpik. Nasser mindenkit kibeszél, minősít... Én is mindenkit ki tudnék beszélni itthon, de vajon mennyi lenne abból a valós információ? Nem vagyok ott mindenki mellett, én is csak a pletykákat hallom.

Meg Nasser prédikál a Synthol-ról... Na ne máááár!  !+"%  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 26. - 17:00:50
Válasz #1233
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Amúgy a Polyák Istvánról gondoltam hogy nem tiszta...Úgy mint Aleksey Lesukov...
Ennek szerintem le kellett volna,hogy jöjjön 1mp alatt,nem naturál a srác.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 26. - 19:42:36
Válasz #1234
Nem elérhető

hopika


De most őszintén:van aki a testépítéssel foglalkozik és nem hallott a syntholról???
 ***))))

Meg amúgy is:mi köze a szteroidokhoz?
 :-!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Február 26. - 19:48:16
Válasz #1235
Nem elérhető

Gabe


De most őszintén:van aki a testépítéssel foglalkozik és nem hallott a syntholról???
 ***))))

Meg amúgy is:mi köze a szteroidokhoz?
 :-!!!
Ne legyél már ilyen, lú írta a postot, nem mindig tudja mit jelentenek a topic címek!
Legalább bemásolta, és nincsenek benne _ _ _-k  ;D
Egyébként nekem Nasser szimpatikus versenyző benyomását keltette, de ez a majdénmegmondomnektek stílus kicsit nevetségessé teszi!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 26. - 20:01:14
Válasz #1236
Nem elérhető

fastor


megnéztem a youtube  on az említett Olympia elözsürizését, és én úgy láttam, hogy, ténlyeg az van amit Sombati állít, hogy ö volt a jobbb Steve, szerinted? vagy szerintetek?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 01. - 21:22:47
Válasz #1237
Nem elérhető

ViCtor


ettöl? ????... ????...
 ;D ;D


Ha az majdnem 3 zöldhasú volt, akkor ez nekem $9.99 volt 2006 januárjában (ott kint).  o:) :laugh: ****:)))
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2009. Március 04. - 12:54:21
Válasz #1238
Nem elérhető

Ably


Kíváncsiságból:
Létezik olyan szer ami a teszto szintet egyáltalán nem piszkálja?Az inzulin és a növi ilyen?Vagy még ezek is?

2009. Március 04. - 12:58:39
Válasz #1239
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kíváncsiságból:
Létezik olyan szer ami a teszto szintet egyáltalán nem piszkálja?Az inzulin és a növi ilyen?Vagy még ezek is?

Ohh yes my friend: Kre-alkalyn por.  ****:)))  ;D

A kérdésed olyan kb. izomépités szempontjából, mint a "van-e olyan szél amelyik nem fúj?" a meteorologiában  :D

(Maradjunk inkább a proteinnél...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 11. - 15:06:13
Válasz #1240
Nem elérhető

powerhuni


A sustat ugy ossze  lehet szivni propionatal???
vegulis a susta is tartalmazt propit

2009. Március 11. - 15:08:14
Válasz #1241
Nem elérhető

Joel


Össze lehet,simán!
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Március 11. - 16:22:20
Válasz #1242
Nem elérhető

player


Nem fog fájni másnap nagyon? ;)

2009. Március 11. - 16:34:41
Válasz #1243
Nem elérhető

Joel


Ez attol függ kinek mi a nagyon.
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Március 11. - 17:00:25
Válasz #1244
Nem elérhető

powerhuni


mi az ami nem faj ebben a sportban??? ****:))) ****:))) ****:)))
a bananturmixon kivul