2024. Május 28. - 21:58:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 623879 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Március 11. - 18:56:05
Válasz #1245
Nem elérhető

lockdog


csáo.elnyomtam már 6 ampulla testolicot és még semmi hatás.a cucc tényleg jo mert az edzőtársam fejlődik de én nem.szemessel feltöltöttem a vérem de ha nem is tettem volna ezt akkor is már dobnia kéne.mi v éleményetek?valami tanács esetleg??

2009. Március 11. - 22:35:40
Válasz #1246
Nem elérhető

God Vazzeg


csáo.elnyomtam már 6 ampulla testolicot és még semmi hatás.a cucc tényleg jo mert az edzőtársam fejlődik de én nem.szemessel feltöltöttem a vérem de ha nem is tettem volna ezt akkor is már dobnia kéne.mi v éleményetek?valami tanács esetleg??

Több fehérje, több CH  ****)

2009. Március 12. - 10:50:02
Válasz #1247
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
csáo.elnyomtam már 6 ampulla testolicot és még semmi hatás.a cucc tényleg jo mert az edzőtársam fejlődik de én nem.szemessel feltöltöttem a vérem de ha nem is tettem volna ezt akkor is már dobnia kéne.mi v éleményetek?valami tanács esetleg??
Sz@r kajával a szteroidok sem csodaszerek,ez a kiábrándító valóság,de........most aztán nehogy öngyilkos legyél ;D ;D,egyé,egyé,egyé........a fehérje csodákra képes ;).

Ja igen........feltöltöttem a vérem..........ezen röhögtünk,már bocsika ;D ;D,a kreatinnal szoktak feltölteni,ezzel nem kell.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 12. - 13:49:36
Válasz #1248
Nem elérhető

hrcak


csáo.elnyomtam már 6 ampulla testolicot és még semmi hatás.a cucc tényleg jo mert az edzőtársam fejlődik de én nem.szemessel feltöltöttem a vérem de ha nem is tettem volna ezt akkor is már dobnia kéne.mi v éleményetek?valami tanács esetleg??

Több fehérje, több CH  ****)

Erről van szó. Koksz előtt a táplálkozást kellene rendbe tenni. Vannak mért adagok? Számolt mennyiségek??

2009. Március 12. - 13:52:37
Válasz #1249
Nem elérhető

lue


hm. én most a  a  deca.susta  kombora  eszem 200 max  250gr  fehérjét,turó,tojás,csirke(comb :(  )a  többi meg kiegészitő..mert ugyebár  vajaskenyérrel nem  lehet izmot építeni ;D ;D

2009. Március 12. - 13:59:40
Válasz #1250
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
hm. én most a  a  deca.susta  kombora  eszem 200 max  250gr  fehérjét,turó,tojás,csirke(comb :(  )a  többi meg kiegészitő..mert ugyebár  vajaskenyérrel nem  lehet izmot építeni ;D ;D


Vajaskenyérrel nem is...de ha pluszba kensz rá nutellát...meg áfonyadzsemet...meg szezámmagot...az mind-mind zöldség és gyümölcs...a vaj pedig a fehérje.  ****:))))))

Hogy ne legyek off...lockdog bezony az a 6 ampulla propi már oda kellett volna hogy vágjon de rendesen.  ****:)))))) !+"% ;D

2009. Március 12. - 14:50:47
Válasz #1251
Nem elérhető

izomboy


hm. én most a  a  deca.susta  kombora  eszem 200 max  250gr  fehérjét,turó,tojás,csirke(comb :(  )a  többi meg kiegészitő..mert ugyebár  vajaskenyérrel nem  lehet izmot építeni ;D ;D
ahh.. jó ez a kép /7%

2009. Március 12. - 16:26:44
Válasz #1252
Nem elérhető

lockdog


Hát megpróbálok több fehérjét bejutatni a szervezetembe.erre én is gondoltam már. ****:))))))

2009. Március 13. - 15:26:37
Válasz #1253
Nem elérhető

XA

Globális moderátor


Hogy ne legyek off...lockdog bezony az a 6 ampulla propi már oda kellett volna hogy vágjon de rendesen.  ****:)))))) !+"% ;D


Ezt meg honnan veszed ;D ;D ;)?Te ezt nem tudhatod.





Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 13. - 15:28:38
Válasz #1254
Nem elérhető

lue


Van 1  doktor ismerőse nah ;D ;D ;D

2009. Március 13. - 21:26:36
Válasz #1255
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member


Hogy ne legyek off...lockdog bezony az a 6 ampulla propi már oda kellett volna hogy vágjon de rendesen.  ****:)))))) !+"% ;D


Ezt meg honnan veszed ;D ;D ;)?Te ezt nem tudhatod.







hazudnék ha aztmondanám amit most trendi hogy "egy barátomtól hallottam". Az őszinte igazság hogy sokat olvastam ezekről és pharmakológiából most tettem vizsgát.  ;)

2009. Március 14. - 21:37:37
Válasz #1256
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Végre efitmaster rávilágított mindenkit a spiropent alkalmazásának szabályairól és mivoltjáról!!!
.... :-){
Ezek után én is majd szálkásítás és fogyás mellé fogom használni..... ;D
Ha már megvettem ne menjen veszendőbe... Łł=
Diéta+spiro+thermo cucc+sok kardió.....

Vagy nekiállok:
...és szedem ahhoz.... ****:)))
****:))))))


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 17. - 20:16:49
Válasz #1257
Nem elérhető

szocsa


sziasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy ha az ampulla tartósan hidegben van kint(pl. kocsiban, 6-7óráig 1-2fokban) akkor veszit e valamit a tartalma?

2009. Március 17. - 20:37:28
Válasz #1258
Nem elérhető

player


Hidegben kikristályosodik,beadás előtt fel kell melegíteni ;) amúgy használható

2009. Március 17. - 21:52:29
Válasz #1259
Nem elérhető

God Vazzeg


sziasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy ha az ampulla tartósan hidegben van kint(pl. kocsiban, 6-7óráig 1-2fokban) akkor veszit e valamit a tartalma?

Semmi baja se lesz, ismerek olyat aki hűtőben tárol minden ilyet, de nem panaszkodott még..  8)
És jaja, beadás előtt fel kell melegíteni, meleg víz rulez  ;D